Zawody obsługuje firma Datasport

10. Bieg na Wielką Sowę, Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim
Ludwikowice Kłodzkie, 11 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 1076
Odebrało numery: 843

Liczba opłaconych zawodników: 856
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMIAK JAKUB 81710km / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMOKOK 
2 ADAMSKA JOANNA18910km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOKOK 
3  ADAMSKI ADAM 69110km / M55BIERUTÓWOKOKLekarz 
4 ADAMSKI ROBERT18810km / M45WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOKOK 
5  ANDRUSZKO PAWEŁ 73910km / M20WAŁBRZYCHDRINKTEAMOKOK 
6  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 74910km / M30LUBINRUNATTACKOKOK 
7  APPEL MICHAEL 56810km / M45KISSLEGGLAV ROEMERSCHANZEOKOK 
8  ARDELLI EWA 54710km / K40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
9  AUGUST RYSZARD 6810km / M50CZELADŹKOLEGA MARKA I KAJTKAOKOKLekarz  
10  AUGUSTYN ADAM 43410km / M35STRZELINOKOK 
11  AWRYCEWICZ ROMAN 76310km / M55NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOKOK 
12  BAGIŃSKA ANNA 78210km / K30SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKOK 
13  BALBUS MICHAŁ 34710km / M65BYTOMMIECHOWICEOKOK 
14 BALCERZAK MARCIN88010km / M40CZERMINEK  
15  BALKIEWICZ HENRYK 33110km / M55LEGNICALEGNICAOKOK 
16  BANACH MAGDA 59210km / K20GLIWICEOKOKLekarz 
17 BANASIAK PIOTR 58310km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOKOK 
18  BANASZEK JANUSZ 79710km / M45ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOKOK 
19  BANASZEK SŁAWOMIR 72710km / M40ŻARYBIEGACZE ZJADACZE KM ŻARYOKOK 
20  BANAŚ MATEUSZ 53910km / M20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
21  BANAŚ ROBERT 52810km / M35NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOKOK 
22  BAŃSKI SEBASTIAN 59310km / M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOKOK  
23  BARAŃSKI BOGUSŁAW  10km / M60TRZEBIATÓWMLUKS TRZEBIATÓW OK  
24  BARAŃSKI KRZYSZTOF 69710km / M45JEDLINA-ZDRÓJNADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHOKOK  
25  BARCIK PRZEMYSLAW 2510km / M35DOBROSZYCEOKOK 
26 BARCZAK STANISŁAWA36910km / K50CZARNY BÓRSBINW TRÓJGARB STARE BOGACZOWICEOKOK 
27  BARDZIŃSKA ANNA 31410km / K20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
28  BARDZIŃSKI RAFAŁ 31310km / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
29BARTKOWIAK MARIUSZ68310km / M35OPOLEINSTRUKTOR BIEGANIA TEAMOKOK 
30  BARTKOWSKI RYSZARD 41810km / M70KOWARYKOWARY BIEGAJĄOKOK 
31  BARTOSZEWSKA JUSTYNA  10km / K20KOSTOMŁOTY OK  
32  BARZYCKA SYLWIA 65610km / K35WROCŁAWOKOK  
33  BASZCZYŃSKA BARBARA 12910km / K50BRZEGRUNNING TEAM BRZEGOKOK 
34  BAZYLAK MICHAŁ 81210km / M35BRZEG DOLNYOKOK 
35  BĄK PIOTR 30610km / M40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKOKLekarz 
36  BEDNARCZYK MAGDALENA 75710km / K20STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
37  BEJNAROWICZ DAMIAN  10km / M30LUDWIKOWICE KŁODZKIESPARTANIE DZIECIOM OK  
38  BEKACZ STANISŁAW 3610km / M55WIŃSKOSTART ŚCINAWAOKOK 
39  BENDKOWSKI ANDRZEJ 14710km / M45LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
40 BERNAGIEWICZ PIOTR56010km / M40LĄDEK ZDRÓJ-OKOK 
41  BERNAT KATARZYNA 28710km / K45ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
42  BERNAT PIOTR 43910km / M40GŁUSZYCAOKOK 
43  BERNATEK MARCIN 31510km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
44  BĘŚ MARCIN 85810km / M40JORDANÓW ŚLĄSKISIŁA OGRAOKOK 
45  BIALOBRZEWSKI SLAWOMIR 79010km / M40KIELCZOWOKOK 
46  BIAŁCZAK EMILIA 38610km / K20WROCŁAWOKOK 
47  BIELAWIEC MAGDALENA  10km / K20BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY OKLekarz  
48  BIELAWSKI JAN 6210km / M55ŚCINAWASTART ŚCINAWAOKOK 
49  BIELECKI GRZEGORZ 34810km / M40LEGNICAHAPPY SCHOOL LEGNICAOKOK 
50  BIELECKI JAN 22510km / M16KRAKÓWOKOK 
51 BIELECKI MARIUSZ59010km / M40GRODZISZCZEOKOK 
52  BIELECKI SLAWOMIR 2310km / M55KRAKÓWOKOK 
53 ZAWODNIK ANONIMOWY87510km / M40 - OK 
54  BIERNACIK JACEK 34910km / M55KUDOWA-ZDRÓJKUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAOKOK 
55 BIŃCZYK DARIUSZ31210km / M35CZĘSTOCHOWAKABEX PODKOWA JANÓWOKOK 
56  BIRA GRZEGORZ 32110km / M35ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOKOK 
57  BŁASZCZYK EMILIA 52310km / K20JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMOKOK 
58 BŁASZCZYK JERZY25110km / M60ZĄBKOWICE SLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOKOK 
59  BŁASZCZYK PIOTR 49110km / M50JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMOKOK 
60  BŁOŃSKI MAREK 70810km / M35KŁODZKOEBIEGI.PLOKOK 
61 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40  OK  
62  BOGDAŁ JACEK 39110km / M45WROCŁAWOKOKLekarz 
63  BOJEK BEATA 3010km / K40RYDZYNAR-TEAMOKOK 
64  BOJEK ŁUKASZ 3910km / M30RYDZYNAR-TEAMOKOK 
65  BOKSA MAŁGORZATA 17310km / K55ZIĘBICE-OKOK 
66  BOMBA ZYGMUNT 36110km / M60ZŁOTY STOKOKOK 
67  BONIEC ALEKSANDER 76510km / M55ŻARYOKOK 
68  BONIEC RADOSŁAW 74710km / M20ŻARYOKOK 
69  BOROWIEC DARIUSZ 9410km / M50POLKOWICEKGHM ZG RUNOKOK 
70 ZAWODNIK ANONIMOWY12610km / K30 PUSZCZYK BUKOWY/RUN HAPPYOKOK 
71  BORYS KATARZYNA 73510km / K30GŁUSZYCAOKOK 
72  BRANDYS-GŁOS IWONA 36410km / K35LEGNICAOKOK  
73  BRODA DOMINIK 10310km / M30WROCŁAWPOSITIVE VIBRATIONOKOK  
74  BRODA MARCIN 30910km / M35GŁUSZYCAWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEOKOK 
75  BROJ ADRIAN 37710km / M50ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOKOK 
76  BROJ MARCEL 37610km / M16ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOKOK 
77  BROMBOSZCZ KAROL 19310km / M60KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEOKOK 
78  BRUSIŁO BARTOSZ  10km / M35WARSZAWA OK  
79  BRYDA DOROTA 55010km / K45BRZEGEURODENT ŁOSIÓWOKOKLekarz 
80  BRYLKA-NADOLSKA MARTA 27710km / K40WROCŁAW-OKOKLekarz 
81  BRYŚ RAFAŁ 37510km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
82  BRZĄKALSKI KRZYSIEK  10km / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW OK  
83  BUCZYŃSKI ADAM 40110km / M40KRAKÓWNON STOP TRAILOKOK 
84  BUDZYŃSKI PRZEMYSŁAW 61810km / M35SZCZECINBUDZYŃSCY TEAMOKOK 
85 BUJANOWSKI MARCIN26010km / M35ŁÓDŹOKOK 
86 BUKOWSKI MARIAN39210km / M70STARY KAZANÓWOKOK 
87  BUKOWSKI ZBIGNIEW 24710km / M30ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
88  BURLIDIS ELEFTERIOS 5810km / M35ŚWIDNICAOKOK 
89  BUSS JAKUB 76810km / M45KUDOWA-ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOKOK 
90  BUSS KONRAD 68110km / M35KUDOWA-ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOKOK 
91  CABAJ DAMIAN 29610km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMOKOK 
92  CABAJ PAWEŁ 84610km / M35ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
93  CABAN RAFAŁ 10210km / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEOKOK 
94  CEBULA GRZEGORZ 33410km / M50IWINYOKOK 
95  CEPIELIK WOJCIECH 13910km / M35PUSTELNIKAKTYWNA GMINA MARCISZÓWOKOK 
96  CETNAROWSKI KAMIL 60510km / M40WROCŁAWSZYBKIE STOPYOKOK 
97  CHABIŃSKA PATRYCJA 28510km / K30NYSAOKOK  
98  CHAJEC MARCIN 58510km / M35WROCLAWOKOK 
99  CHAŁUPCZAK LILA  10km / K50WROCŁAW OK  
100  CHARUZY ROBERT  10km / M45SWIDNICA- OK  
101  CHER-KOZDOŃ BEATA  10km / K45CIESZYNŚWIEŻAKI Z CIESZYNA OK  
102  CHILARSKA ELŻBIETA 47010km / K30KUDOWA-ZDRÓJKUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAOKOK 
103  CHOBOT MARCIN  10km / M35CHOCIANÓWKGHM ZG RUN OK  
104 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ86810km / M40  
105  CHOLEWINSKI WOJCIECH  10km / M50MUROWANA GOSLINAHERNIK TEAM OK  
106  CHOLEWIŃSKA LONGINA  10km / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAM OK  
107  CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 15510km / M30CHORZÓWOKOK  
108  CHORĄŻY DARIUSZ 6510km / M50WAŁBRZYCHOKOK 
109 CHORĄŻY MAGDA 10km / K30KATOWICEHARCIOLE OK  
110  CHORĄŻYK ADAM 31010km / M55NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
111  CHOROSTKOWSKA NATALIA  10km / K35MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA OKLekarz  
112  CHORZĘPA ARTUR 48910km / M50WOLIBÓRZUKS LUDWIKOWICEOKOK 
113  CHORZĘPA MARCIN  10km / M30JELCZ-LASKOWICE OK  
114  CHORZĘPA WIOLETA 25210km / K30PRZYGÓRZEAKTYWNA NOWA RUDAOKOK 
115  CHUDY ARIEL 5610km / M35RYDZYNAR-TEAMOKOK 
116  CHUDY TOBIASZ 5510km / M30RYDZYNAR-TEAMOKOK 
117  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 89610km / K16WOJCIESZÓWSMS SZKLARSKA PORĘBA OK 
118 CHUDZIKIEWICZ TOMASZ89510km / M40WOJCIESZÓWMT SPORT  
119  CIBOROWSKA GABRIELA 46610km / K40JASŁOOKOK  
120  CICHOŃ PIOTR 37310km / M40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
121 CIECHOMSKA IWONA45510km / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
122 CIECHOMSKI BOGDAN45410km / M65STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
123 CIEPŁY MACIEJ4310km / M20WROCŁAWOKOK 
124  CIESIELSKA BEATA 79910km / K40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOKOK 
125 CIESIELSKI BARTEK36510km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
126  CIESIELSKI JAROSŁAW 80910km / M40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOKOK 
127  CIEŚLA ANNA MARIA 35910km / K30WAŁBRZYCHOKOK 
128  CIMASZEWSKI PIOTR 42810km / M40WAŁBRZYCHOKOK 
129  CYMERLIK KRZYSZTOF 42210km / M55ŻORYUKS LUDWIKOWICEOKOK 
130  CZAJKA BOGUMIŁ 74810km / M55ŻARYOKOK 
131 CZARNECKA KLAUDIA56410km / K35STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
132 CZARNECKI PRZEMYSŁAW56510km / M35STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
133  CZEKALSKA MARIOLA 57210km / K50BRZEGKOTWICA BRZEGOKOK 
134  CZERNIAK PAWEŁ  10km / M30SOSNOWKAKARKONOSZ RUNNING TEAM OK  
135CZERNIAK TOBIASZ68710km / M30KRAPKOWICEINSTRUKTOR BIEGANIA TEAMOKOK 
136  CZERSKA JADWIGA 27310km / K60ŻARYOKOK 
137  CZERWINSKA KATARZYNA 90310km / K35WAŁBRZYCHFRW BIEGA OK 
 FUNDUSZ REGIONU WAŁBRZYSKIEGO NIE PŁACI
138  CZERWINSKI HUBERT 43010km / M35WILKOWICEWILKORUNOKOK 
139 CZOK MARIA13310km / K35STRZELCE OPOLSKIEALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMOKOK 
140  CZOPEK MACIEJ 6910km / M40WROCŁAWOKOK  
141  CZUB PIOTR 78010km / M20STRZEGOMGRUPA BIEGOWA BEZ GRANICOKOK 
142  CZYCZERSKI JACEK 8910km / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA BEZ GRANICOKOK 
143  CZYŻ MARIUSZ 33510km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOKOK