Zawody obsługuje firma Datasport

10. Bieg na Wielką Sowę, Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim
Ludwikowice Kłodzkie, 11 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 718
Liczba opłaconych zawodników: 481
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ADAMSKA JOANNA 10km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
2 ADAMSKI ROBERT 10km / M45WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
3  APPEL MICHAEL  10km / M45KISSLEGGLAV ROEMERSCHANZEGERGEROKOK 
4  ARDELLI EWA  10km / K40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
5  AUGUST RYSZARD  10km / M50CZELADŹKOLEGA MARKA I KAJTKAPOLPOLOKOKLekarz 
6  AUGUSTYN ADAM  10km / M35STRZELINPOLPOLOKOK 
7  BALBUS MICHAŁ  10km / M65BYTOMMIECHOWICEPOLPOLOKOK 
8  BALKIEWICZ HENRYK  10km / M55LEGNICALEGNICAPOLPOLOKOK 
9  BANAŚ MATEUSZ  10km / M20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
10  BANAŚ ROBERT  10km / M35NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL OK 
11  BARCIK PRZEMYSLAW  10km / M35WROCLAWPOLPOLOKOK 
12  BARCZAK STANISŁAWA  10km / K50WITKÓWSBINW TRÓJGARB STARE BOGACZOWICEPOLPOL OK 
13 BARCZAK STANISŁAWA 10km / K50CZARNY BÓRSBINW TRÓJGARB STARE BOGACZOWICEPOLPOLOKOK 
14  BARDZIŃSKI RAFAŁ  10km / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOKOK 
15  BARTKOWSKI RYSZARD  10km / M70KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOL OK 
16  BARTOSZEWSKA JUSTYNA  10km / K20KOSTOMŁOTYPOLPOL OK 
17  BASZCZYŃSKA BARBARA  10km / K50BRZEGRUNNING TEAM BRZEGPOLPOLOKOK 
18  BĄK PIOTR  10km / M40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOL OKLekarz 
19  BEKACZ STANISŁAW  10km / M55WIŃSKOSTART ŚCINAWAPOLPOLOKOK 
20  BENDKOWSKA ANNA  10km / K20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOKOK 
21  BENDKOWSKI ANDRZEJ  10km / M45LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOKOK 
22  BERNAT KATARZYNA  10km / K45ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
23  BERNAT PIOTR  10km / M40GŁUSZYCAPOLPOLOKOK 
24  BERNATEK MARCIN  10km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
25  BĘŚ MARCIN  10km / M40JORDANÓW ŚLĄSKISIŁA OGRAPOLPOL OK 
26  BIAŁCZAK EMILIA  10km / K20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
27  BIELAWIEC MAGDALENA  10km / K20BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLPOL OKLekarz 
28  BIELAWSKI JAN  10km / M55ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOKOK 
29 BIELECKI GRZEGORZ 10km / M40LEGNICAHAPPY SCHOOL LEGNICAPOLPOLOKOK 
30  BIELECKI JAN  10km / M16KRAKÓWPOLPOLOKOK 
31  BIELECKI SLAWOMIR  10km / M55KRAKÓWPOLPOLOKOK 
32 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 -POLPOL OK 
33  BIERNACIK JACEK  10km / M55KUDOWA-ZDRÓJKUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAPOLPOLOKOK 
34 BIŃCZYK DARIUSZ 10km / M35CZĘSTOCHOWAKABEX PODKOWA JANÓWPOLPOLOKOK 
35  BIRA GRZEGORZ  10km / M35ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOLOKOK 
36  BŁASZCZYK EMILIA  10km / K20JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL OK 
37  BŁASZCZYK JERZY  10km / M60ZĄBKOWICE SLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOKOK 
38  BŁASZCZYK PIOTR  10km / M50JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL OK 
39 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 BRAKPOLPOL OK 
40  BOGDAŁ JACEK  10km / M45WROCŁAWPOLPOLOKOKLekarz 
41  BOJEK BEATA  10km / K40RYDZYNAR-TEAMPOLPOL OK 
42  BOJEK ŁUKASZ  10km / M30RYDZYNAR-TEAMPOLPOLOKOK 
43  BOKSA MAŁGORZATA  10km / K55ZIĘBICE-POLPOLOKOK 
44  BOMBA ZYGMUNT  10km / M60ZŁOTY STOKAMATORPOLPOLOKOK 
45  BOROWIEC DARIUSZ  10km / M50POLKOWICEKGHM ZG RUNPOLPOLOKOK 
46 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 PUSZCZYK BUKOWY/RUN HAPPYPOLPOLOKOK 
47  BRANDYS-GŁOS IWONA  10km / K35LEGNICAPOLPOLOKOK 
48  BRODA DOMINIK  10km / M30WROCŁAWPOSITIVE VIBRATIONPOLPOLOKOK 
49  BRODA MARCIN  10km / M35GŁUSZYCAWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOL OK 
50  BROJ ADRIAN  10km / M50ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEPOLPOLOKOK 
51  BROJ MARCEL  10km / M16ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEPOLPOLOKOK 
52  BROMBOSZCZ KAROL  10km / M60KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLPOLOKOK 
53  BRUSIŁO BARTOSZ  10km / M35WARSZAWAPOLPOL OK 
54  BRYDA DOROTA  10km / K45BRZEGEURODENT ŁOSIÓWPOLPOLOKOKLekarz 
55  BRYLKA-NADOLSKA MARTA  10km / K40WROCŁAW-POLPOLOKOKLekarz 
56  BRYŚ RAFAŁ  10km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
57  BRZĄKALSKI KRZYSIEK  10km / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL OK 
58  BUCZYŃSKI ADAM  10km / M40KRAKÓWNON STOP TRAILPOLPOLOKOK 
59 BUJANOWSKI MARCIN 10km / M35ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
60  BUKOWSKI EDWARD  10km / M50KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL OK 
61 BUKOWSKI MARIAN 10km / M70STARY KAZANÓWPOLPOLOKOK 
62  BUKOWSKI ZBIGNIEW  10km / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
63  CABAJ DAMIAN  10km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
64  CABAN RAFAŁ  10km / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOK 
65  CEBULA GRZEGORZ  10km / M50IWINYPOLPOLOKOK 
66  CEPIELIK WOJCIECH  10km / M35PUSTELNIKAKTYWNA GMINA MARCISZÓWPOLPOL OK 
67  CHABIŃSKA PATRYCJA  10km / K30NYSAPOLPOLOKOK 
68  CHARUZY ROBERT  10km / M45SWIDNICA-POLPOL OK 
69  CHER-KOZDOŃ BEATA  10km / K45CIESZYNŚWIEŻAKI Z CIESZYNAPOLPOL OK 
70  CHILARSKA ELŻBIETA  10km / K30KUDOWA-ZDRÓJKUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAPOLPOLOKOK 
71  CHOBOT MARCIN  10km / M35CHOCIANÓWKGHM ZG RUNPOLPOL OK 
72  CHOLEWINSKI WOJCIECH  10km / M50MUROWANA GOSLINAHERNIK TEAMPOLPOL OK 
73  CHOLEWIŃSKA LONGINA  10km / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMPOLPOL OK 
74  CHOLEWIŃSKI PAWEŁ  10km / M30CHORZÓWPOLPOLOKOK 
75  CHORĄŻY DARIUSZ  10km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
76 CHORĄŻY MAGDA 10km / K30KATOWICEHARCIOLEPOLPOL OK 
77  CHORĄŻYK ADAM  10km / M55NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
78  CHOROSTKOWSKA NATALIA  10km / K35MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL OKLekarz 
79  CHORZĘPA ARTUR  10km / M50WOLIBÓRZUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOK 
80  CHORZĘPA MARCIN  10km / M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOL OK 
81  CHORZĘPA WIOLETA  10km / K30PRZYGÓRZEAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOLOKOK 
82  CHUDY ARIEL  10km / M35RYDZYNAR-TEAMPOLPOLOKOK 
83  CHUDY TOBIASZ  10km / M30RYDZYNAR-TEAMPOLPOLOKOK 
84  CIBOROWSKA GABRIELA  10km / K40JASŁOPOLPOL OK 
85  CICHOŃ PIOTR  10km / M40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
86 CIECHOMSKA IWONA 10km / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OK 
87 CIECHOMSKI BOGDAN 10km / M65STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OK 
88 CIEPŁY MACIEJ 10km / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
89  CIEŚLA ANNA MARIA  10km / K30WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
90  CIMASZEWSKI PIOTR  10km / M40WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
91  CUKIER ANDRZEJ  10km / M40KAMIENNA GÓRAKAMIENNA GÓRA BIEGAPOLPOL OK 
92 CYBULSKA DOROTA 10km / K30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OK 
93  CYMERLIK KRZYSZTOF  10km / M55ŻORYUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOK 
94 CZARNECKA KLAUDIA 10km / K35STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OK 
95 CZARNECKI PRZEMYSŁAW 10km / M35STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OK 
96  CZEKALSKA MARIOLA  10km / K50BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOKOK 
97  CZERNIAK PAWEŁ  10km / M30SOSNOWKAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOL OK 
98  CZERSKA JADWIGA  10km / K60ŻARYPOLPOLOKOK 
99  CZERWINSKA KATARZYNA  10km / K35WALBRZYCHFRW BIEGAPOLPOL OK 
100  CZERWINSKI HUBERT  10km / M35WILKOWICEWILKORUNCAYOKOK 
101 CZOK MARIA 10km / K35STRZELCE OPOLSKIEALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMPOLPOLOKOK 
102  CZOPEK MACIEJ  10km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
103  CZYCZERSKI JACEK  10km / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`POLPOLOKOK 
104  CZYŻ MARIUSZ  10km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYPOLPOLOKOK