Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg przełajowy z historią w tle Zdobywca Góry Parkowej, Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic Walking
Kamienna Góra, 13 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 473
Odebrało numery: 324

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Odebrał
numer
1  ADAMCZYK DARIUSZ 74Bieg / M40KAMIENNA GÓRAPOLPOL 
2  ADAMCZYK ŁUKASZ 236Bieg / M30KAMIENNA GÓRAPOLPOL  
3  ALEKSANDROWICZ DANIEL 96Bieg / M30LUBAWKAK2POLPOL 
4 ANTERSKI MIREK320Bieg / M40KAMIENNA GÓRAPOLPOL  
5 ANTOSZ BEATA189Bieg / K40WROCŁAWK2POLPOL  
6 APANOWICZ EWA250Bieg / K50SWIEBODZICE-AMATORPOLPOL 
7  APANOWICZ PIOTR 249Bieg / M40ŚWIEBODZICE-AMATORPOLPOL 
8  BANASIAK KATARZYNA 142Bieg / K30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL  
9  BANAŚ ROBERT 124Bieg / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL 
10 BARCZAK STANISŁAWA379Bieg / K50WITKÓWSBINW TRÓJGARB STARE BOGACZEWICEPOLPOL 
11  BARTKOWSKI RYSZARD 187Bieg / M70KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOL 
12  BĄK MAŁGORZATA 582NW / K50KAMIENNA GÓRAPOLPOL  
13  BERNASIEWICZ JÓZEF 532NW / M50ZŁOTORYJAZŁOTORYJAPOLPOL  
14  BERNAT JOLANTA 575NW / K50WROCŁAWDANCELAND WROCŁAWPOLPOL 
15  BIALIC MATEUSZ 267Bieg / M20KARPNIKINIEZRZESZONYPOLPOL  
16  BIAŁCZAK EMILIA 514NW / K20WROCŁAWPOLPOL 
17 BIAŁCZAK MARTA521NW / K50STARE BOGACZEWICEPOLPOL 
18 BIAŁCZAK WALDEMAR382NW / M50STARE BOGACZEWICEPOLPOL 
19  BIECUSZEK KAMILA 137Bieg / K30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL  
20  BIECUSZEK TOMASZ 113Bieg / M40NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL 
21  BIEL ŁUKASZ 175Bieg / M30KAMIENNA GÓRAPOLPOL  
22  BIELAWSKI DAMIAN 141Bieg / M30DZIWISZÓWRAGABA MEBLE TEAMPOLPOL  
23  BIENIEK GRZEGORZ 66Bieg / M30LUBAWKAAPEX.INFOPOLPOL 
24 BIERZYŃSKA BEATA592NW / K40KAMIENNA GORAPOLPOL 
25  BŁASZKIEWICZ TOMASZ 43Bieg / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL 
26  BOGACZ DAGMARA 508NW / K30SZCZAWNO ZDRÓJAKTYWNY WAŁBRZYCHPOLPOL 
27  BOGDAŁ PAWEŁ 46Bieg / M40MIEDZYGÓRZEULKS BYSTRZYCA KŁODZKAPOLPOL  
28  BOGDZIEWICZ NATALIA 27Bieg / K30GRYFÓW ŚLĄSKIPOLPOL 
29  BORKOWSKA JUSTYNA 198Bieg / K30SĘDZISŁAW-POLPOL 
30  BOROWIAK ALLAN 14Bieg / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL 
31  BOROWIAK MAŁGORZATA 15Bieg / K40ŚWIEBODZICESANTANDER RUNNERS TEAMPOLPOL 
32  BOŻEK ARTUR 337Bieg / M40WAŁBRZYCHPOLPOL 
33  BRODA MARCIN 558NW / M30GŁUSZYCAPOLPOL 
34  BRYŁKOWSKI PATRYK 49Bieg / M20ŚWIDNICAPOLPOL 
35  BUBLIS GRZEGORZ 40Bieg / M30WROCŁAWKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
36  CEDZIDŁO MAŁGORZATA 105Bieg / K40LUBAWKALUBAWKA TEAMPOLPOL 
37  CEDZIDŁO PAWEŁ 106Bieg / M40LUBAWKALUBAWKA TEAMPOLPOL 
38  CELIŃSKI TOMASZ 302Bieg / M50OTWOCKTUPTUŚ OTWOCKPOLPOL  
39  CEPIELIK WOJCIECH 134Bieg / M30PUSTELNIKAKTYWNA GMINA MARCISZÓWPOLPOL 
40  CHLIPAŁA AGNIESZKA 544NW / K30WAŁBRZYCHNADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHPOLPOL  
41 CHMIELEWSKA ANNA509NW / K40JEDLINA ZDRÓJPOLPOL  
42  CHORAŻY PIOTR 107Bieg / M40JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEPOLPOL 
43  CHORĄŻY DARIUSZ 36Bieg / M50WAŁBRZYCHPOLPOL  
44  CHWIŁKA MARIUSZ 217Bieg / M40WALBRZYCHPOLPOL  
45  CICHOCKI MARIUSZ 37Bieg / M40JEDLINA ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLPOL 
46  CICHOSZ MICHAŁ 264Bieg / M30LUBOMIERZKLINICYSTA.PLPOLPOL 
47  CIEPLICKI KAMIL 100Bieg / M30CZADRÓWPOLPOL  
48  CIESIELSKA BEATA 54Bieg / K40JEDLINA ZDRÓJPOLPOL  
49 CIESIELSKI MACIEJ 195Bieg / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOL 
50  CIESIELSKI PIOTR 55Bieg / M40JEDLONA ZDRÓJTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL  
51  CIMASZEWSKI PIOTR 47Bieg / M40WAŁBRZYCHPOLPOL 
52  CUKIER ANDRZEJ 17Bieg / M40KAMIENNA GÓRAKAMIENNA GÓRA BIEGAPOLPOL 
53 CZUREJNO MARIUSZ220Bieg / M40WYKROTYWYKROTYPOLPOL  
54  CZYCZERSKI JACEK 44Bieg / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC `POLPOL  
55  CZYŻ MARIUSZ 203Bieg / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYPOLPOL 
56  CZYŻ MONIKA 568NW / K40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYPOLPOL