Zawody obsługuje firma Datasport

Gdynia Półmaraton i Sztafety Półmaratońskie
Gdynia, 17 marca 2019 r.


Sztafeta - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 7533
Odebrało numery: 6379

Liczba opłaconych zawodników: 7433
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 AARSETH GUNNAR442821km / M60SANDNESSPIRITNORNOROKA1 
2 ZAWODNIK ANONIMOWY78021km / K30 GANG ENDORFINPOLPOLOKA3 
3 ZAWODNIK ANONIMOWY63121km / M20 YAMEOPOLPOLOKB2  
4 ABRAMIK MARIA605921km / K40GDAŃSKPOLPOLOKB3  
5 ABRAMOVYCH GANNA574421km / K30GDYNIAPOLPOLOKB3 
6 ABUCEWICZ MAREK637121km / M40SZTUMWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOKA1 
7 ADAMCZAK KRZYSZTOF640821km / M50GDYNIAPOLPOLOKA2 
8 ADAMCZAK MATEUSZ640721km / M30GDYNIAPOLPOLOKA2 
9 ADAMCZYK AGNIESZKA10921km / K30NAKŁO NAD NOTECIĄREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOKA3  
10 ADAMCZYK BOŻENA471121km / K40PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKPOLPOLOKB2 
11 ADAMCZYK ROBERT334821km / M40WAŁCZRANNERS OF WAŁCZ.POLPOLOKB2 
12 ADAMCZYK ZBIGNIEW470521km / M40PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKPOLPOLOKB1 
13 ADAMIAK ARKADIUSZ741821km / M20CIECHANÓWPOLPOL  
14 ADAMIAK MARCIN272021km / M40ŁÓDŹEVERRUNPOLPOLOKA1 
15 ADAMIAK ROBERT613221km / M50CIECHANÓWCIECHANÓWPOLPOLOKB2 
16 ADAMOWICZ AGNIESZKA579121km / K40SOPOTSOPOT TEAMPOLPOLOKB1 
17 ADAMOWICZ MAGDALENA500021km / K20KAKOLEWNICAPOLPOLOKB2 
18 ZAWODNIK ANONIMOWY68621km / M40 DREAM TRI TEAMPOLPOLOKA1 
19 ADAMOWSKA JUSTYNA660621km / K30WARSZAWAPOLPOLOKB3 
20 ADAMOWSKA MAGDALENA667821km / K40BYTÓWKB GOCH BYTÓWPOLPOLOKA2  
21 ADAMSKA JUSTYNA243121km / K40BANINOPOLPOLOKB2 
22 ADAMSKI DARIUSZ407421km / M30POLANÓWPOLPOLOKB3 
23 ADAMSKI MICHAŁ263321km / M20SKWIERZYNAFOR RUN TEAMPOLPOLOKB1  
24 ADAMSKI MICHAŁ70821km / M20SKWIERZYNAFOR RUN TEAMPOLPOLOKB1 
25 ADAMSKI RADOSŁAW150621km / M30SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE/ VEGE RUNNERSPOLPOLOKA2 
26 ADAMUS DOMINIKA539721km / K30KALISZPOLPOLOKA2 
27 ADAMUS KATARZYNA732721km / K40PIASECZNODECATHLON PIASECZNOPOLPOLOKB3 
28 ADAMUS KLAUDIA171821km / K30KRAKÓWPOLPOLOKB1  
29 ADAMUSIAK MARLENA294421km / K30RUMIAPARKRUN RUMIAPOLPOLOKA2 
30 ADAMUSIAK SŁAWOMIR24121km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOLOKA1 
31 ADAMUSZEK EWELINA15421km / K20KATOWICEPOLPOLOKA3  
32 AFANASYEVA YANA652621km / K20KRAKOWULMA TEAMPOLPOLOKB2 
33 AGATA ROBERT399121km / M30BIEDRUSKOPOLPOLOKB1 
34 AJTEL JAROSLAW15721km / M40GDANSKTEAM LETJAPOLPOLOKA3  
35 ALBECKI WITOLD121621km / M40WEJHEROWOAKKUSPOLPOLOKA1 
36 ZAWODNIK ANONIMOWY71221km / K20 KPP PISZPOLPOLOKA3  
37 ALBRECHT DARIUSZ503821km / M40ARENDALACTIV EAGLES PRONORNOROKB3 
38 ALBRECHT PIOTR75321km / M50STAROGARD GDAŃSKIKEFAS JW RUNNERPOLPOLOKA1 
39 ALCER KRZYSZTOF421421km / M30WARSZAWAWARSAW FRONTRUNNERSPOLPOLOKA2 
40 ALEKSIUK TOMASZ423521km / M30WARSZAWAHELENKAPOLPOLOKB1  
41 ALFUT GRZEGORZ430821km / M50SIERPCVELO SIERPCPOLPOLOKA2 
42 ALFUT GRZEGORZ149921km / M50SIERPCVELOPOLPOLOKA2  
43 AMBROZIAK ADAM150421km / M30KOWALETAKA RYBAPOLPOLOKB1 
44 AMBROZIAK DANIEL720721km / M30WARSZAWAPOLPOLOKB3 
45 AMBROZIAK MARCIN681721km / M30RYNDĄBROWSKITEAMPOLPOLOKB3 
46 ANACZKOWSKI MIROSŁAW282821km / M60SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLPOLOKB1 
47 ANDERSON HENRIK509821km / M40LINKöPINGFOUR STARSSWESWEOKB2 
48 ANDERSSON MAGNUS509721km / M40LINKöPINGFOUR STARSSWESWEOKA2 
49 ANDERSSON PATRIK509321km / M40LINKöPINGFOUR STARSSWESWEOKB1 
50 ANDERSSON ROLF509521km / M70LINKöPINGFOUR STARSSWESWEOKA3 
51 ANDREARCZYK PATRYK187121km / M20GDYNIAPOLPOLOKA2 
52 ANDREASIK MARIUSZ493921km / M30WARSZAWAPRO-MILE TEAMPOLPOLOKB3 
53 ANDROSHCHUK ANDRII367721km / M30KIEWUKRUKROKB2 
54 ANDROSIUK TOMASZ279921km / M30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKA1  
55 ANDRUKIEWICZ ANITA132821km / K30JABŁONNAGRUPA BIEGOWA CHTMOPOLPOLOKB3 
56 ANDRULEWICZ PIOTR744221km / M20GDYNIAMEWA GDYNIAPOLPOL B3 
57 ANDRUSZKIEWICZ SZYMON250221km / M40GIŻYCKOPOLPOLOKB2 
58 ANDRYSKOWSKI MAREK322521km / M50LĘBORKSTOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORKPOLPOLOKB3 
59 ANDRYSZAK WOJCIECH589221km / M40GDAŃSKMAPA SCPOLPOLOKB1 
60 ANDRYSZCZYK MICHAŁ186921km / M20WROCŁAWPOLPOLOKA2 
61 ANDRZEJ BOJAN385321km / M40GDYNIAPOLPOLOKA3 
62 ANDRZEJCZAK MONIKA1521km / K30POLPOLOKA0  
63 ANDRZEJCZAK PATRYCJA589421km / K30GDYNIAPOLPOLOKA3 
64 ANDRZEJCZAK TOMASZ650721km / M40SZCZYTNIKIPOLPOLOKA3 
65 ANDRZEJCZAK ZBIGNIEW686321km / M50GDYNIAPOLPOLOKA3 
66 ANDRZEJEWSKI MICHAŁ552821km / M20MIĘDZYRZEC PODLASKIFKS CITIUS-ALTIUS-FORTIUSPOLPOLOKB3 
67 ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW61321km / M30GDAŃSKPOLPOLOKA1 
68 ANDRZEJEWSKI STANISŁAW409721km / M20GDYNIAPOLPOLOKB1 
69 ANGROT ROMUALD704621km / M40RADOMPRZEDSIĘBIORSTWO ANGROT ROMUALD ANGROTPOLPOLOKA3  
70 ANIOŁ SYLWIA721721km / K30GDAŃSKZIELONE SKARPETYPOLPOLOKB3 
71 ANIOŁA DOMINIK172921km / M40SZCZECINPOLPOLOKB2 
72 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ722721km / M20ŁÓDŹROSSMANNPOLPOLOKB3 
73 ANNA OLIWIA411221km / K20JABŁONNAPOLPOLOKB3 
74 ANOLIK MONIKA608621km / K40GDANSKPOLPOLOKA3 
75 ZAWODNIK ANONIMOWY99021km / M50 POLPOLOKA2 
76 ANSZPERGER AGATA52/1SMix / WARSZAWAPOLPOLOKZ3 
77 ANSZPERGER BOGDAN52/2SMix / GDYNIAPOLPOLOKZ2 
78 ANSZPERGER PIOTR52/3SMix / WARSZAWAPOLPOLOKZ1 
79 ANTCZAK ILIANA258521km / K30MIEDZIANA GÓRA1984POLPOLOKB2 
80 ANTCZAK SZYMON465121km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI25 BATALION DOWODZENIAPOLPOLOKB1 
81 ANTKOWIAK AGATA372721km / K20SIERAKÓWPOLPOLOKA2 
82 ANTKOWIAK MARCIN649921km / M40GDYNIA1975POLPOLOKA3 
83 ANTONIEWICZ GRZEGORZ120421km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKA2 
84 ANTONOWICZ PAWEŁ200421km / M40GDAŃSKSANBAO CROSSFIGHTING TEAMPOLPOLOKA2  
85 ANTONOWICZ PAWEŁ84721km / M40GDAŃSKSANBAO CROSSFIGHTING TEAMPOLPOLOKB2 
86 ANTOSIAK KAROLINA119421km / K30ŁÓDŹRAJSPORTACTIVEPOLPOLOKB3 
87 ANTOSIAK PRZEMYSŁAW120621km / M30ŁÓDŹRAJ SPORT ACTIVEPOLPOLOKB3 
88 ANTOSZ MATEUSZ547421km / M20LUBACZOWPOLPOLOKA3 
89 ANTTONEN JUHA137221km / M30TAMPEREARNON SPORTS CLUBFINFINOKA2  
90 ANZEL JERZY232921km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOKB1 
91 APANASEWICZ JERZY249121km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOLOKB3 
92 APANASEWICZ MAGDA248321km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMPOLPOLOKB3 
93 ARANOWSKA IRENA571621km / K50LĘBORKPOLPOLOKA2 
94 ARCIUCH ŻANETTA171121km / K40GDYNIAPARKRUN GDYNIAPOLPOLOKB2 
95 ARENT ALAN236821km / M30GDANSKARENT TEAMPOLPOLOKB2 
96 ARENT JAROSŁAW236921km / M60GDANSKARENT TEAMPOLPOLOKA3 
97 ARIKAWA YASUNORI312221km / K40MINSKCOUNTRY MARATHON CLUBBLRBLROKA2 
98 ARISTOV OLEG560321km / M40KALININGRADRUSRUSOKA1 
99 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA52321km / K40GDYNIAKOBIETA W BIEGU GDYNIAPOLPOLOKA3 
100 ARTEMIUK EUGENIA217221km / K60HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKA3  
101 ARTEMIUK EUGENIUSZ217721km / M50HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKB2  
102 ATRASZKIEWICZ MAGDA375921km / K40GDAŃSKPOLPOLOKB2 
103 AUGUSTOWSKA ALICJA491221km / K40GDAŃSKPOLPOLOKB3 
104 AUGUSTYNIAK JAKUB64/3SMix / GDANSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!POLPOLOKZ3 
105 AUGUSTYNIAK ANNA420721km / K30REDAPOLPOLOKA3  
106 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA378821km / K40GDYNIAMAMY TO - BIEGA I POMAGAPOLPOLOKA2 
107 AUGUSTYNIAK PRZEMYSŁAW621621km / M20GRYFINOSTART SZCZECINPOLPOLOKA1 
108 AUGUŚCIAK SZYMON270521km / M20ŁĘGOWOPOŻERACZ KILOMETRÓWPOLPOLOKB2 
109 AWIŻEŃ GRZEGORZ705121km / M30SKÓRZEWOPOLPOLOKB3 
110 AZAREWICZ GRZEGORZ681921km / M40GDAŃSKPOLPOLOKA2 
111 BABICA PAULINA407621km / K30POZNANPOLPOLOKB2  
112 BABIŃSKA AGNIESZKA24321km / K40SŁUPSKPOLPOLOKB3  
113 BABIRECKI MIROSŁAW244521km / M40GDYNIAPADŁ NA RYJ TEAMPOLPOLOKA3 
114 BABULA KAMIL23721km / M30RZESZÓWPOLPOLOKA2  
115 BACH MACIEJ356921km / M30PRUSZCZ GDAŃSKILOTOS RUNNING TEAMPOLPOLOKB1  
116 BACH TOMASZ353221km / PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOLOKB2 
117 BACHEWICZ KRZYSZTOF713421km / M30ELBLĄGAKTYWWWNI -TEAMPOLPOLOKB3 
118 BACZEK ZBIGNIEW565721km / M40GDYNIAARKA GDYNIAPOLPOLOKA3 
119 BAĆMAGA TOMASZ620821km / RADOMPOLPOLOKA2 
120 BADOWSKI ADAM717121km / M30WARSZAWAMARTA GIERS BADOWSKAPOLPOLOKB3 
121 BADOWSKI MARIUSZ339521km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIMARIUSZ BADOWSKIPOLPOLOKB3 
122 BADUROWICZ JAGODA240121km / K30GDAŃSKPOLPOLOKB3  
123 BADZIONG MATEUSZ40/2SM / GDAŃSKJEPPESENPOLPOLOKZ2 
124 BAGIŃSKI TOMASZ463621km / M30GDAŃSKPOLPOLOKA1 
125 BAJDA PIOTR368821km / M50POŁCZYNOPOLPOLOKA3 
126 BAJER MICHAŁ126021km / M40POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOKB3 
127 BAJKA MARCIN154121km / M30WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLPOLOKA3  
128 BAJOR ANGELIKA544221km / K20OLEŚNICAPOLPOLOKB2 
129 BAJSAROWICZ MARLENA191621km / K20JELCZ-LASKOWICEWKURW_TEAMPOLPOLOKB1 
130 BAK BOZENA694421km / K40BERLINGERGEROKA2 
131 BALCEROWICZ MACIEJ78421km / M40GDYNIABALCERKIPOLPOLOKB2 
132 BALCEROWSKI RAFAŁ263921km / M30ZĄBKIBBL ZĄBKI TEAMPOLPOLOKA2 
133 BALCERZAK DOROTA11/3SD / INOWROCŁAWINOWROCŁAW GIRLSPOLPOLOKZ3 
134 BALCERZAK ROBERT37421km / M40PAJĘCZNOKLUB BIEGACZA WARTAPOLPOLOKA1  
135 BALCZYŃSKA ANNA441821km / K30POZNAŃPOLPOLOKB2 
136 BALICKI ANDRZEJ334021km / M60GDYNIAPOLPOLOKA1 
137 BALIŃSKI MICHAŁ352721km / M40ŁÓDŹFLEXIDEAPOLPOLOKB2 
138 BALKOWSKA NATALIA204721km / K30ROKIETNICA1987POLPOLOKA3 
139 ZAWODNIK ANONIMOWY75021km / M50 POLPOLOKB1  
140 BALMAS PIOTR30521km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLOKB1  
141 BALTAZA PIOTR22621km / M30KRAKÓWWALRVENPOLPOLOKA1  
142 BALUTA MAGDALENA58/1SD / GDANSKPOLPOLOKZ1 
143 BAŁAJ KRZYSZTOF362921km / M20WROCŁAWDECATHLON STRONG TEAMPOLPOLOKB3 
144 BAŁDYGA ANNA382221km / K40REDARUNEDAPOLPOLOKA2 
145 BAŁDYGA SŁAWOMIR381821km / M40REDARUNEDAPOLPOLOKA2 
146 BAŁULIS RAJMUND394421km / M20SEJNYPOLPOLOKA1 
147 BAMBROWICZ MARTYN115521km / M30RUMIAPOLPOLOKB2 
148 BANACH KAROLINA415521km / K30WĄGROWIECMAMY BIEGAMYPOLPOLOKB3 
149 BANACH PIOTR39/1SM / CHWASZCZYNOPOLPOLOKZ1 
150 BANASIAK ANNA719521km / K30ZGIERZROSSMANNPOLPOLOKB3 
151 BANASIAK JAN16/1SMix / BORKOWOPOLPOLOKZ1 
152 BANASZEK IWONA518821km / K40GDAŃSKIRON TEAMPOLPOLOKA3 
153 BANASZKIEWICZ AGNIESZKA48821km / K40TORUŃPOLPOLOKB2 
154 BANASZKIEWICZ KATARZYNA163721km / K50KACZORYPOLPOLOKA3  
155 BANASZKIEWICZ ROBERT49221km / M40TORUŃPOLPOLOKB1 
156 BANAŚ EWELINA236421km / K30KIELCEPOLPOLOKA3 
157 BANAŚ MATEUSZ234521km / M30GDAŃSKPOLPOLOKA1 
158 BANAŚ SYLWESTER272821km / M30GDANSKPOLPOLOKA1  
159 BANDEL ADAM522221km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLPOLOKB1 
160 BANIEL PAWEŁ213021km / M40RUMIAPOLPOLOKA1 
161 BANY ROBERT220221km / M40SOKOŁÓWEK` KB TKKF ``PROMYK `` CIECHANÓW`POLPOLOKA1 
162 BARAMBAS DAMIAN739821km / M20GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLPOL  
163 BARAN PRZEMEK380921km / M40GDYNIAPOLPOLOKB3 
164 BARAN TOMASZ130221km / M40GDYNIAMMŻ MAJECZKAPOLPOLOKB3 
165 BARANIAK BEATA518221km / K40DASZEWICELEJDIS RUNPOLPOLOKB3 
166 BARANIAK TOMASZ506221km / M30SOPOTPOLPOLOKA3 
167 BARANIECKI ZBIGNIEW312021km / M60POZNAŃ100 MARATHON CLUB POLANDPOLPOLOKA3 
168 BARANOWSKA SANDRA114921km / K20GDYNIAPOLPOLOKB2 
169 BARANOWSKA-TRZASKO ALEKSANDRA306321km / K40GDYNIAPACE ELCONTRAGOLPE/RUNNERSI S7 BANINOPOLPOLOKA1 
170 BARANOWSKI DANIEL486221km / M20GDYNIAPOLPOLOKA1 
171 BARANOWSKI KRZYSZTOF568721km / M30SIWIAŁKAPOLPOLOKA2 
172 BARANOWSKI KRZYSZTOF12521km / SKARSZEWYPOLPOLOKA2  
173 BARANOWSKI MAREK346021km / M40WARSZAWAPOLPOLOKA3 
174 BARANOWSKI MICHAŁ212521km / M20GDYNIAZHRPOLPOLOKB1 
175 BARANOWSKI PRZEMEK143121km / M30GDAŃSKPOLPOLOKB3 
176 BARANSKI IRENEUSZ362421km / M50MILANOWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOKA3 
177 BARAŃCZUK KAROL562821km / M40NOWA IWICZNAASSTRAPOLPOLOKB2 
178 BARAŃSKI JAKUB266921km / M40GDAŃSKPOLPOLOKB2 
179 BARAŃSKI KAMIL395221km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKA2 
180 BARAŃSKI KRZYSZTOF409621km / M40DUCZKIDOZ SAPOLPOLOKA3 
181 BARAŃSKI LESZEK415921km / M50GDYNIAPOLPOLOKA2 
182 BARAŃSKI PAWEL314321km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOKB1 
183 BARAŃSKI PIOTR478321km / M50POZNAŃNIGHT RUNERS/231GOPOLPOLOKA1 
184 BARAŃSKI PIOTR400121km / M30PRUSZKÓWPOLPOLOKA2 
185 BARAŃSKI PIOTR388721km / M30PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOLOKB1 
186 BARCHANOWSKI ANDRZEJ29621km / M50SŁUPSKSAMOTNY BIAŁY ŻAGIELPOLPOLOKA3  
187 BARCIKOWSKA-KMIEĆ BEATA61621km / K40MALBORKPOLPOLOKB1 
188 BARCZAK BARTŁOMIEJ264321km / M20GNIEWKOWOTEAM WRACAM DO ZDROWIAPOLPOLOKA1 
189 BARCZAK PAWEŁ151021km / M30KROBIAANIRO RUN TEAMPOLPOLOKA1  
190 BARDECKA AGNIESZKA712121km / K40ŁOMIANKIPOLPOLOKB3 
191 BAREJKO RENATA371621km / K30WARSZAWAPOLPOLOKA3 
192 BAREŁA RAFAŁ206321km / M50RUMIAPOLPOLOKB2 
193 BARGAŃSKA JUSTYNA483521km / K40BYTÓWRUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWPOLPOLOKA2 
194 BARNAS ILONA678221km / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMPOLPOLOKB3 
195 BARNAŚ AGATA295321km / K30MALBORKGRUPA MABORKPOLPOLOKA1 
196 BARNAŚ KRZYSZTOF744621km / M30MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOL  
197 BARSKI BARTŁOMIEJ611721km / M30BORKOWOVISIT GDANSKPOLPOLOKB1 
198 BARSKI DOMINIK544121km / M20IŁOWO-OSADAPOLPOLOKA3 
199 BARSKI TOMASZ511221km / M30WROCLAWBIBA REUNIONPOLPOLOKB2 
200 BARSZCZ PAWEŁ546921km / M30WĘGRÓWPOLPOLOKA2 
201 BARSZCZ PIOTR555021km / M30WĘGRÓWPOLPOLOKA1 
202 BARSZCZ TOMASZ175421km / M30BYDGOSZCZCBPOLPOLOKA2  
203 BARSZCZAK TOMASZ450721km / M20DŹWIRZYNOPOLPOLOKA1 
204 BARTCZAK JACEK292021km / M50ELBLĄGPOLPOLOKB1  
205 BARTKIEWICZ HALINA159921km / K40ZIELONA GÓRAPOLPOLOKA3 
206 BARTKOWIAK MICHAŁ57721km / M30GDYNIATRÓJMIEJSKIE PYRYPOLPOLOKA1 
207 BARTKOWIAK SZYMON259321km / M30DOPIEWIECPOLPOLOKA3  
208 BARTKOWIAK TOMASZ443121km / M20GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKB2  
209 BARTKOWSKI MACIEJ306421km / M50SKOTNIKRUNNING TETISPOLPOLOKB2 
210 BARTKOWSKI MAREK566421km / M40WARSZAWAENDURE TEAMPOLPOLOKA2 
211 BARTNIK AGA53821km / K40GDYNIAPOLPOLOKB3 
212 BARTNIK ŁUKASZ61221km / M40GDYNIAPOLPOLOKA1 
213 BARTNIK MICHAŁ506721km / M40OZAROW MAZOWIECKIBASSET ROLLING TEAMPOLPOLOKB1  
214 BARTNIK PATRYK308621km / M20GDYNIAPOLPOLOKA2 
215 BARTON DARIUSZ631221km / M50LNISKAPOLPOLOKA3 
216 BARTOSIEWICZ JAKUB421521km / M20BIAŁAPOLPOLOKB3 
217 BARTOSZ MIRELA326221km / K30PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOLOKA3 
218 BARTOSZEWSKI ADAM663821km / M30PŁUŻNICAPOLPOLOKB2 
219 BARTSCH ALEKSANDRA662421km / K30GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLPOLOKB3 
220 BARTUNEK JINDRICH553521km / M60KRYNICZNOPOLPOLOKA2  
221 BARWINEK ROBERT277021km / M30KIELCEBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKA3 
222 BARWIŃSKI CEZARY451021km / M40GRZYBOWOPOLPOLOKB2 
223 BASALAYEU ALEKSANDR149821km / M40MINSKBLRBLROKA3  
224 ZAWODNIK ANONIMOWY10421km / K40 POLPOLOKB3  
225 ZAWODNIK ANONIMOWY437321km / M20 PANPOLPOLOKB3  
226 BASTA PATRYCJA300921km / K30KRAKÓWPOLPOLOKB2 
227 BASTER ALEKSANDRA510721km / K20KRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOLPOLOKA2 
228 BASZKO RADOSŁAW424121km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKB3 
229 BASZURO MICHAŁ256721km / M30GDAŃSK#RUDYTRENERPOLPOLOKB1 
230 BAUTEMBACH KRZYSZTOF91821km / M40REDAPOLPOLOKA2 
231 BAZHENOVA YULIA528821km / K20GDANSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!POLPOLOKB3 
232 BAZYLEWICZ HUBERT215621km / M30WARSZAWAPOLPOLOKA2 
233 BAZYLUK EWA131521km / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKB3 
234 BĄCZEK WOJTEK67021km / M30REDAPOLPOLOKB2 
235 BĄK FILIP490521km / M40LESZNOMAKALU TEAMPOLPOLOKB1 
236 BĄK OSKAR471221km / M30MĄKOWARSKOPOLPOLOKA1 
237 BĄK TOMASZ397121km / M30GOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIÓWPOLPOLOKA2 
238 BĄKOWICZ KAMIL485521km / M30KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKPOLPOLOKA1 
239 BĄKOWSKA JOLANTA500221km / K50WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLPOLOKA3 
240 BĄKOWSKI MAREK448221km / M40GDAŃSKPOLPOLOKA3 
241 BĄKOWSKI MAREK ANTONI604821km / M50WIĘCBORKPOLPOLOKB2 
242 BĄKOWSKI TADEUSZ198221km / M50ROKOCINPOLPOLOKB3 
243 BĄTKIEWICZ BOGUSŁAW684821km / M50PŁOTYPOLPOLOKB3 
244 BEBAK IZABELA158821km / K20KĘTRZYNIZA RAFAŁ KĘTRZYNPOLPOLOKA3  
245 BECHERT MACIEJ170821km / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKB2 
246 BECHTA DAMIAN726521km / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOKB3 
247 BECKER WIOLETTA151721km / K40LĘBORKFARM FRITES POLANDPOLPOLOKA2 
248 BECZEK MAGDALENA685121km / K20WARSZAWASAUCONY PR1ME CHALLENGEPOLPOLOKB3 
249 BEDNARCZUK MAŁGORZATA679321km / K30TORUŃPOLPOLOKB3 
250 BEDNARCZYK DARIA434921km / K40POZNAŃPOLPOLOKB2 
251 BEDNARCZYK GERARD478421km / M30KRAKÓWPOLPOLOKB1 
252 BEDNAREK KRZYSZTOF54021km / M50GDYNIASPORTEVOPOLPOLOKA1 
253 BEDNAREK MARCIN642321km / M30GDYNIAPOLPOLOKB2 
254 BEDNAREK MARTA152621km / K40WTELNOCZARNE STOPY. SMPOLPOLOKB2 
255 BEDNAREK WALDEMAR152521km / M40WTELNOPOLPOLOKA3 
256 BEDNARKIEWICZ BARTOSZ505421km / M40SUCHY LASPOLPOLOKB2 
257 BEDNARSKA EDYTA572221km / K40GDYNIABYLE DO PRZODU :)POLPOLOKB3 
258 BEDNARSKI MARCIN556021km / M40GDAŃSKNORDEA TRADING TECHNOLOGYPOLPOLOKB1  
259 BEDNARSKI MARCIN285921km / M40GDAŃSKNORDEA TRADING TECHNOLOGYPOLPOLOKB1 
260 BEDNARZ KATARZYNA378021km / K40KOŁOBRZEGPOLPOLOKB3  
261 BEGER DAGMARA100821km / K40GDAŃSKGB GLCPOLPOLOKB3 
262 BEHMKE BARTŁOMIEJ484321km / M40GDYNIATRI-SEAPOLPOLOKA2 
263 BEISEKOV ZHENIS463721km / GDAŃSKPOLPOLOKB3  
264 BEJGER MARCIN702521km / M30GDYNIAHOW YOU DOINPOLPOLOKA1 
265 BEJGIER EDMUND98821km / M50OSIELSKOBIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOPOLPOLOKA1 
266 BEJM ŁUKASZ573821km / M30GDAŃSKPOLPOLOKB1 
267 BELA MIROSŁAWA351721km / K50KOLONIA1963POLPOLOKA1 
268 BELCZEWSKI IGOR33821km / M20WARSZAWAPOLPOLOKB2  
269 BELLWON MACIEJ646121km / M30GDYNIAOKSYWIAK OKSYWIEPOLPOLOKA1 
270 BELLWON RAFAŁ211721km / M30RUMIAPOLPOLOKA3 
271 BELTER ANDRZEJ211321km / M40ŻOŁĘDOWOPOLPOLOKA3 
272 BELTER BARBARA341921km / K30PIŁAPOLPOLOKB3 
273 BEŁCIK JAKUB43/2SM / NOWY DWÓR GDAŃSKIPOLPOLOKZ2 
274 BEMBEN DARIUSZ254421km / M40GDYNIAPOLPOLOKA1 
275 BENDER BARTEK183321km / M30KISZKOWOSPARTAKUS KISZKOWOPOLPOLOKB1 
276 BENDERSKI GRZEGORZ487421km / M40KWIDZYNPOLPOLOKB3 
277 BENDINGER KRZYSZTOF436821km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLPOLOKB3 
278 BERGMAN JULIA282221km / K20SUNDSVALLSWESWEOKA3  
279 BERGMANN ARKADIUSZ351121km / M40ŁĘŻYCEPOLPOLOKB1 
280 BERGMANN EWA351021km / K40ŁĘŻYCEPOLPOLOKB3 
281 BERNACKI JACEK296321km / M50POŁCHOWOKRS FORMOZAPOLPOLOKB2 
282 BERNAT KRZYSZTOF92721km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOKA1 
283 BERNAT PAWEŁ635921km / M40WARSZAWAPOLPOLOKA3 
284 BERNATOWICZ KAROL77721km / M30GDYNIAPOLPOLOKB2  
285 BERNATOWICZ KLAUDIA247021km / K20GDYNIAPOLPOLOKB3 
286 BESSARABA JAGODA192421km / K20WARSZAWAPOLPOLOKB2 
287 BESSARABA SŁAWOMIR100321km / M40WARSZAWAPOLPOLOKA2 
288 BETCHER ADAM377721km / M30WIELBRANDOWOTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLPOLOKB1 
289 BEUTLER KATARZYNA346521km / K20POZNAŃPOLPOLOKB3 
290 BĘBEN WIOLETA174321km / K40KOZUCHOWKB WIKON NOWA SÓL, CNSPOLPOLOKA3 
291 BĘDZIAK ANNA78221km / K30GDYNIAPOLPOLOKB2 
292 BIALKO MIKOLAJ708921km / M30SOPOTPOLPOLOKB3 
293 BIAŁA BEATA101521km / K50GDAŃSKPOLPOLOKA1 
294 BIAŁAS BARTOSZ43821km / M30BRUDZOWICEDEAF RUNNERPOLPOLOKB3 
295 BIAŁASZEWSKI PIOTR590821km / M30GDYNIATRÓJWIZJAPOLPOLOKA1 
296 BIAŁECKA SYLWIA485221km / K40ŁÓDŹEVERRUNPOLPOLOKB3 
297 BIAŁEK ALEKSANDRA157721km / K30KOLUSZKIPOLPOLOKA3 
298 BIAŁEK JAROSŁAW19221km / M40OLSZTYNZABIEGANI OLSZTYNPOLPOLOKA2  
299 BIAŁEK KATARZYNA23121km / K30OLSZTYNZABIEGANI OLSZTYNPOLPOLOKA3  
300 BIAŁEK PIOTR122221km / M30OLSZTYN3BROPOLPOLOKB3 
301 ZAWODNIK ANONIMOWY61721km / M40 HOSSA TEAMPOLPOLOKA1 
302 BIAŁY ADAM695121km / M40GDYNIAPOLPOLOKB1 
303 BIAŁY DAWID463921km / M20BIAŁE BŁOTASPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLPOLOKA2 
304 BIAŁY JOANNA355121km / K30BYDGOSZCZPOLPOLOKA3 
305 BIAŁY MONIKA474521km / K40KATOWICEPOLPOLOKB3  
306 BIAŁY PAWEŁ700121km / M30GDYNIAO CO BIEGA?POLPOLOKB1 
307 BIANGA MICHAŁ483721km / M20SOPOTPOLPOLOKA1 
308 BIANGA MICHAŁ20421km / M30MALBORKPOLPOLOKB2  
309 BIARDA PIOTR434221km / M40WARSZAWAPOLPOLOKB3 
310 BIEDA ROBERT222421km / M50CZASTARYGKS CZASTARYPOLPOLOKA3 
311 BIEDNA AGNIESZKA419821km / K40POZNANPOLPOLOKB2 
312 BIEDNY SZYMON145421km / M30LESZNOPOLPOLOKB3  
313 BIEGAŁA MAREK418821km / M30GDAŃSKBIKE U UP - EUROPELLPOLPOLOKA1 
314 BIEGAŃSKI BOGUMIŁ715421km / M30GDYNIA85080202957POLPOLOKB3 
315 BIEGAŃSKI ŁUKASZ29121km / M40RYPINPOLPOLOKB1  
316 BIEGAŃSKI PAWEŁ10021km / M30SŁUPSKZEGA GABINETPOLPOLOKA3 
317 BIELAŃSKI MICHAŁ301221km / M30RUMIAM&M TEAMPOLPOLOKA3  
318 BIELAS TOMASZ527921km / M30KOSAKOWOPOLPOLOKA3 
319 BIELAWSKI MATEUSZ741021km / M20GDYNIAPOLPOL B3 
320 BIELAWSKI SEBASTIAN710121km / M40KOWALEZUCHYPOLPOLOKB3 
321 BIELAWSKI TOMASZ690821km / M20KUBACZYNDRUŻYNA SZPIKU GRANOWOPOLPOLOKA1 
322 BIELEC ADAM38221km / M30SKĘPEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLPOLOKA1  
323 BIELEJEWSKI ŁUKASZ541921km / M40CHLUDOWOOFIX.PL TEAMPOLPOLOKA1 
324 BIELICKA EDYTA431521km / K30GDYNIAPOLPOLOKB3 
325 BIELIK RADOSŁAW445121km / M40KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOKB3 
326 BIELIŃSKI DOMINIK254821km / M20NOWENB TEAMPOLPOLOKA3 
327 BIELIŃSKI MACIEJ607521km / M30GDYNIAPOLPOLOKB2 
328 BIELIŃSKI RAFAŁ113321km / M40WARSZAWAPOWĄZKIPOLPOLOKA2 
329 BIELKOWSKI WOJCIECH194521km / M40PŁOCKCOKERUNNERSPOLPOLOKA1 
330 BIELSKI BARTEK691021km / M40GDYNIATORUS TRIATHLON TEAMPOLPOLOKB2 
331 BIENIEK ARKADIUSZ594821km / M40GDAŃSKPOLPOLOKA2 
332 BIERNACKI DARIUSZ316421km / M40OLSZTYNPOLPOLOKA1 
333 BIERNACKI RAFAŁ575121km / M30WARSZAWAPOLPOLOKB3 
334 BIERNACKI SEBASTIAN594121km / M30GDAŃSKPOLPOLOKA1 
335 BIERNAT ARKADIUSZ612621km / M40OLSZTYNPOLPOLOKB1 
336 BIERNAT DAWID444721km / M30GOSTYŃPOLPOLOKB1 
337 BIERNAT MAGDALENA541621km / K30INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOLOKB2 
338 BIERNAT MONIKA576721km / K30RZESZÓWDELOITTE ADVENTURE TEAMPOLPOLOKB2 
339 BIEROŃ MARCIN380521km / M30BANINOPOLPOLOKA3 
340 BIEROŃ MARCIN83121km / M30BANINOPOLPOLOKA3 
341 BIERWALD MICHAŁ40/3SM / GDAŃSKJEPPESENPOLPOLOKZ3 
342 BIESZKE ARTUR233921km / M30MALBORKBEZTLENOWI MALBORKPOLPOLOKA1 
343 BIESZKE IZA378421km / K30MOSTYWYMIATACZE / FIT MATKA WYMIATACZKAPOLPOLOKA2 
344 BIESZKE MIREK637521km / M50GDYNIAPOLPOLOKB3 
345 BIESZKE RAFAŁ378121km / M30GDYNIAWYMIATACZE / ULTRA DREPTACZPOLPOLOKB1 
346 BIGAJ ANDRZEJ695021km / M30GDYNIADRUŻYNA A / NO TEAMSPOLPOLOKA2 
347 BILIŃSKI SEBASTIAN634421km / M30WILCZĘTAPIAST WILCZĘTAPOLPOLOKB3 
348 BILLING JAN35521km / M30ŁÓDŹIDAHO ŁDZPOLPOLOKA1  
349 BILSKA MAGDA488421km / K30GDAŃSKPOLPOLOKA3  
350 BILSKI BARTOSZ321921km / M30GDAŃSKPOLPOLOKB1 
351 BILSKI MARCIN401121km / M30POZNAŃM&MPOLPOLOKA2  
352 BILSKI MICHAŁ HUBERT401021km / M20POZNAŃM&MPOLPOLOKA2 
353 BILSKI PIOTR538321km / M20ROSTARZEWOPOLPOLOKA2 
354 BILSKI TOMASZ538221km / M30WOLSZTYNPOLPOLOKA2 
355 BINKIEWICZ AGNIESZKA436921km / K20WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOKB3 
356 BIŃCZYK MONIKA623721km / K40WARSZAWAPOLPOLOKA3 
357 BIŃKOWSKI DAREK143321km / M50BYDGOSZCZPOLPOLOKB3  
358 BIRGER AGATA511721km / K30PRZECŁAWPOLPOLOKB3 
359 BIRGER FILIP532221km / M30PRZECŁAWPOLPOLOKA2 
360 BIRLET PAWEŁ39521km / M30KROSNO K/MOSINYPOLPOLOKB1  
361 ZAWODNIK ANONIMOWY84421km / M40 POLPOLOKB2  
362 BISEWSKA ADRIANNA106021km / K40GDYNIAPOLPOLOKB2 
363 BISKUP PRZEMYSŁAW89621km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEBIEGAM BO LUBIĘ JESZĆ :)POLPOLOKB3 
364 BISTUŁA ARTUR362821km / M20PABIANICEARCZIRUNPOLPOLOKA2  
365 BIWOTT WYCLIFFE421km / M30KENKENOKA0 
366 BLASCHKE-MICHALCZYK MAGDALENA205921km / K30WARSZAWAPOLPOLOKA3  
367 BLEJA KRYSTIAN601621km / M40BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOKB2 
368 BLEW WOJCIECH97421km / M50GDANSKPOLPOLOKB2 
369 BLOCH SZYMON72921km / M30GDYNIAPOLPOLOKA1 
370 BLOK KAROL136221km / M30CHOJNICEORTOPEDA-BLOK.PLPOLPOLOKB1  
371 BLUJ ELŻBIETA114121km / K30GDYNIAPOLPOLOKA3 
372 BLUJ-NOWALIŃSKA ELŻBIETA241321km / K30GDYNIAPOLPOLOKB3 
373 BLUJ ROMAN240821km / M50GDYNIAVO2MAX MTB TEAMPOLPOLOKB2 
374 BLUJ ROMAN114421km / M50GDYNIAVO2MAX MTB TEAMPOLPOLOKB1 
375 BŁASZAK ŁUKASZ636821km / SOLEC KUJAWSKI```BUBA`` SOLEC KUJAWSKI`POLPOLOKB1 
376 BŁASZCZAK DAREK53/3SMix / GDYNIAVECTOR X LABSPOLPOLOKZ3 
377 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ575221km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKA1 
378 BŁASZCZYK BOGDAN72421km / M50GDYNIAACTIVE FLOW TRENERZY PERSONALNIPOLPOLOKB2 
379 BŁASZCZYK HANNA72521km / K50GDYNIAACTIVE FLOW TRENERZY PERSONALNIPOLPOLOKB3 
380 BŁASZCZYK IWONA643621km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKB2 
381 BŁASZCZYK MICHALINA585721km / K20WROCŁAWPOLPOLOKA3 
382 ZAWODNIK ANONIMOWY59921km / K20 POLPOLOKB1 
383 BŁASZCZYK ROBERT723521km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSMANNPOLPOLOKB3 
384 BŁASZCZYK WOJCIECH485421km / M40GOSTYNINSPORTOWA ZAKŁADOWAPOLPOLOKB3 
385 BŁASZCZYK ŻANETA682721km / CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKA1  
386 BŁASZKOWSKI MICHAŁ530721km / M30GDYNIAFRANIO&HELA TEAMPOLPOLOKB2 
387 BŁAWAT MILENA47621km / K30SOMONINOPOLPOLOKA3 
388 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA254321km / K40BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOKA2 
389 BŁAŻKO MACIEJ242721km / M30GDYNIAPRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚPOLPOLOKA2 
390 BŁAŻUK JAROSŁAW472521km / M40GDYNIAPOLPOLOKA1 
391 BŁOCKI GRZEGORZ533721km / M40GÓROWO IŁAWECKIECRESOVIAPOLPOLOKA2 
392 BŁOŃSKI DARIUSZ14021km / M50TORUŃRC MŁYNIECPOLPOLOKA3  
393 BŁOŃSKI ROBERT642421km / M40WARSZAWAPRZEGLĄD SPORTOWYPOLPOLOKA3 
394 BOBA MONIKA510221km / K40JAWORZNOJAWORZNO RUNNERSPOLPOLOKB3 
395 BOBEK MICHAŁ547721km / M30GDYNIAPOLPOLOKA1 
396 BOBERSKI ARTUR606321km / M40GDAŃSKRMDCPOLPOLOKB2 
397 BOBOWSKI WOJCIECH126821km / M30WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLPOLOKA2 
398 BOBROWSKA ANNA152821km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKA3 
399 ZAWODNIK ANONIMOWY101721km / M40 SZEF AKITEKPOLPOLOKB1  
400 BOBYK KAMIL721521km / M30WARSZAWAPOLPOLOKB3 
401 BOCHENEK KRZYSZTOF535521km / M30KIELCEPZU SPORT TEAMPOLPOLOKA1 
402 BOCHENEK WOJCIECH531721km / M30WROCŁAWHUNGRY ALWAYSPOLPOLOKA1 
403 BOCHENTYN NIKOLA41/3SD / GDYNIAPOLPOLOKZ3 
404 BOCHNIAK KATARZYNA606821km / K30OLSZTYNLECIMY TUTEJPOLPOLOKB2 
405 BOCHON AGATA399021km / K20MALBORKPOLPOLOKA3 
406 BOCHUŻYŃSKI MACIEJ528721km / M40TORUŃPOLPOLOKA2  
407 BOCIAN ŁUKASZ391721km / M30GDAŃSKBOCIAN SPORT&REKREACJA / F3TEAMPOLPOLOKB1 
408 BODASZEWSKA LIDIA12/2SD / WARSZAWAKOLOROWA DRUŻYNA NESSIPOLPOLOKZ2 
409 BOETTCHER GRZEGORZ92421km / M40NICPONIATRUNSFORMACJA GNIEWUPOLPOLOKB1 
410 BOETTCHER SYLWIA92821km / K40GNIEWTRUNSFORMACJA GNIEWUPOLPOLOKA2 
411 BOGACZYK ADAM187421km / M40KALISZPRATT&WHITNEY KALISZPOLPOLOKB2  
412 BOGALECKI MAREK257021km / M60GDAŃSKSAFE SPORT TEAMPOLPOLOKB2  
413 BOGDALSKI DANIEL579321km / M30GDAŃSKPOLPOLOKB3 
414 BOGDAN KAROLINA229921km / K20GDAŃSKPOLPOLOKA3 
415 BOGDANIUK MACIEJ315421km / M20BĘSIAPOLPOLOKB1 
416 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF299721km / M40BRANIEWOPOLPOLOKA1 
417 BOGDAŃSKI ŁUKASZ726721km / M30GDAŃSKTHOMSON REUTERS RUNNING TEAMPOLPOLOKB3 
418 BOGDAŃSKI ROBERT647221km / M40GDAŃSKAGENCJA NIERUCHOMOŚCI PARTNERPOLPOLOKB3 
419 BOGORODZ MATEUSZ720321km / M30GDYNIAPOLPOLOKB3 
420 BOGUCKA MILENA127021km / K20GNIEZNODRINK TEAMPOLPOLOKB3 
421 BOGUCKI MARCIN200121km / M30SOPOTPOLPOLOKB1 
422 BOGUCKI PATRYK117921km / M20GNIEZNODRINK TEAM/ENEA TEAMPOLPOLOKB3 
423 BOGUMIŁOW MARCIN613321km / M30SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLPOLOKB1 
424 BOGUSŁAWSKA PATRYCJA255521km / K30BOCHNIABOCHNIA BIEGAPOLPOLOKB3 
425 BOGUSŁAWSKI MICHAŁ254921km / M30BOCHNIABOCHNIA BIEGAPOLPOLOKB3 
426 BOGUSZ DANIEL119321km / M20DĄBROWA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKB2 
427 BOGUSZ MARCIN690921km / M30GDAŃSKPOLPOLOKA2  
428 BOGUSZ MATEUSZ258421km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLOKB2 
429 BOGUSZ TOMASZ433821km / M30GDYNIAPOLPOLOKA1 
430 BOGUŚ TOMASZ642221km / M40SZAMOTUŁYPOLPOLOKA2 
431 ZAWODNIK ANONIMOWY78721km / M30 POLPOLOKB3  
432 BOHN ZBIGNIEW214121km / M50SUCHY DWÓRPROBIKES.PLPOLPOLOKB1 
433 BOHOSIEWICZ BORYS631721km / M40KRAKÓWWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOKB3 
434 BOINSKI SEBASTIAN22921km / M40BYDGOSZCZPOLPOLOKA3  
435 BOJAN ADAM379421km / M40RUMIAPOLPOLOKA1 
436 BOJAN PIOTR388121km / M30GDYNIAPOLPOLOKB1 
437 BOJANOWICZ MARCIN648321km / M30RADOMPOLPOLOKB1 
438 BOJARCZUK TOMASZ743421km / M20POZNAŃYANOSIK TEAMPOLPOL  
439 BOJARSKA AGNIESZKA465821km / K40PŁOCKPOLPOLOKA2 
440 BOJARSKA BEATA555621km / K30KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLPOLOKA3 
441 ZAWODNIK ANONIMOWY75621km / M40 POLPOLOKA1 
442 BOKSZCZANIN ANETA194721km / K30SZCZECINBOCZEKTEAMPOLPOLOKB3 
443 BOKSZCZANIN JAREK194621km / M40SZCZECINBOCZEK TEAMPOLPOLOKA3 
444 BONALSKA MAGDALENA543021km / K30BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOKB2  
445 BONAWENTURSKA ANNA378221km / K30PAPROTNIAPOLPOLOKB3 
446 BONIEWSKA URSZULA735521km / K30ŻUKOWOPOLPOLOKB3 
447 BONIEWSKI LECH447421km / M60GLINOJECKGLINOJECKPOLPOLOKB1 
448 BONK DOMINIKA166421km / K20WEJHEROWOPOLPOLOKB3  
449 BOŃCZAK KAMIL557121km / M20SĘDZISZÓW MŁPDRUŻYNA UMEDUPOLPOLOKA3 
450 BORAWSKA ANNA619221km / K40PŁOCKMAŁA LADY PANK BIEGAM DLA SIEBIEPOLPOLOKA2 
451 BORAWSKI MARCIN5/3SM / GDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAPOLPOLOKZ3 
452 BORAWSKI PAWEŁ731921km / M30PUCKDUDYCZ RUN/ AKTYWUJ SIĘ W MARATONIEPOLPOLOKB3 
453 BORCHMANN SZYMON612921km / M30WLADYSŁAWOWOTRIE-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOKA2 
454 BORCHMANN SZYMON307121km / M30WLADYSŁAWOWOTRIE-SEAPOLPOLOKB1  
455 BORCOWSKA PAULINA486921km / K30ROKITKIPOLPOLOKB3 
456 BORCOWSKA SYLWIA46/1SMix / GDAŃSKHOT STEPPERSPOLPOLOKZ1 
457 BOREK EWA307321km / K40HRUBIESZÓWBORKI2POLPOLOKB3 
458 BOREK SEBASTIAN671621km / M30CHEŁMNOPOLPOLOKB2 
459 BOREK TOMASZ239021km / M40HRUBIESZÓWBORKI2POLPOLOKB3 
460 BORETA MARZENA364621km / K40WARSZAWASBRT WARSZAWAPOLPOLOKA2 
461 BORKO RYSZARD446721km / M40GDYNIAKS PIDRINA GDYNIAPOLPOLOKB1 
462 BORKOWSKA AGATA396821km / K30POZNAŃPOLPOLOKB3 
463 BORKOWSKA ALICJA560721km / K40ZŁOCIENIECPOLPOLOKB3 
464 BORKOWSKA EMILIA729221km / K20WARSZAWAURBAN WOLVES RUNNING TEAMPOLPOLOKB3 
465 BORKOWSKA IWONA132521km / K40GDYNIAPOLPOLOKB3 
466 BORKOWSKI AREK696621km / M20OSTROLEKANASTĘPNY KROKPOLPOLOKA1 
467 BORKOWSKI BARTŁOMIEJ123521km / M30GRABÓW NAD PROSNĄBORKOW.ORGPOLPOLOKA3 
468 BORKOWSKI GRZEGORZ265021km / M40GDYNIAGDYNSKI TRIATHLONPOLPOLOKA1 
469 BORKOWSKI MICHAŁ204021km / M20LUBOSTROŃPOLPOLOKA2  
470 BORKOWSKI TOMASZ685621km / M20KUTNOPOLPOLOKB1 
471 BORODIN ROBERT22/1SMix / TYCHYMAGNA FORMPOL RUNINNG TEAMPOLPOLOKZ1 
472 BOROWIAK DAWID631821km / M20PIŁAPOLPOLOKB2 
473 BOROWICZ MARCIN253021km / M40POZNAN1977POLPOLOKA3 
474 BOROWIEC SŁAWOMIR216721km / M40WARSZAWAPOLPOLOKB1 
475 BOROWIECKI ADRIAN709221km / M20GDYNIAPOLPOLOKB3 
476 BOROWIK KRZYSZTOF544721km / M20GDAŃSKRYSZARD BIEGAJPOLPOLOKB2 
477 BOROWSKA-NAJDEREK PAULINA372021km / K30ROKIETNICAPOLPOLOKA2 
478 BOROWSKI SZCZEPAN37321km / M40WARSZAWAPOLPOLOKA1  
479 BOROWY ANNA155821km / K40KATOWICESKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMPOLPOLOKA3 
480 BORÓWKO KINGA623921km / K30PIŁAPOLPOLOKA3 
481 BORS JAKUB150721km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKA2  
482 BORSKI ADAM330921km / M40WEJHEROWO42.195 WEJHEROWOPOLPOLOKA1 
483 BORSKI RYSZARD183421km / M30REDAREDAPOLPOLOKA2 
484 BORSUK DOROTA398221km / K40KOSALINPOLPOLOKB3 
485 BORSUK GRZEGORZ17521km / M30PRUSZKÓWPOLPOLOKB2  
486 BORSZCZ MARCIN380821km / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOKA3 
487 BORSZEWSKI TOMASZ59821km / M30STAROGARD GDAŃSKIPOLPOLOKA1 
488 BORUC BARBARA353321km / K50SZCZECINEKPARKRUN SZCZECINEKPOLPOLOKA3 
489 BORUCH ADAM432921km / M40ZGIERZAGB TORFYPOLPOLOKA1  
490 BORUCH ADAM309821km / M40ZGIERZAGB TORFYPOLPOLOKA1 
491 BORUCH KATARZYNA12/1SD / ZGIERZHERNIK TEAMPOLPOLOKZ1 
492 ZAWODNIK ANONIMOWY19/1SM /  ALFACO RUNNING TEAMPOLPOLOKZ1 
493 BORUTA PRZEMYSŁAW179921km / M30GDYNIABORUCIK TRI TEAMPOLPOLOKB2 
494 BORYCKI MARCIN185521km / M40KOSAKOWOPOLPOLOKB1 
495 BORYCZKO MACIEJ395421km / M30GDAŃSKPOLPOLOKA1  
496 BORYNA JAREK103521km / M50GDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄPOLPOLOKB1 
497 BORYNA-ZŁOTA OLA244821km / K30GDAŃSKLPPTEAMPOLPOLOKB1 
498 BORYS JUSTYNA671521km / K30KOSZALINPOLPOLOKB2 
499 BORYSOWSKA MONIKA285821km / K40SZCZECINKORONAPOLPOLOKB1  
500 BORZYSZKOWSKI MICHAŁ40621km / M30RZEPNICASZMONDAK TEAM BYTÓWPOLPOLOKA1  
501 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ612321km / M30WIELKI KLINCZMARATOŃCZYK WIELKI KLINCZPOLPOLOKA1 
502 BOYKO ANTON585621km / M30KALININGRADRUSRUSOKB3 
503 BOZA BEATA200821km / K40GDYNIAGREAF TEAM WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOKB3  
504 BOŻEK EDWARD398921km / M60MILANÓWEKPOLPOLOKB2 
505 BOŻEK ŁUKASZ13721km / M30WROCŁAWAXIOM GLOBALPOLPOLOKB1  
506 BOŻKIEWICZ JACEK156221km / M40MUROWANA GOŚLINAFACET PO 40 STCEPOLPOLOKB1 
507 BOŻKIEWICZ PATRYCJA157021km / K30MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMPOLPOLOKA2 
508 BÓRKOWSKI MIKOŁAJ468721km / M30POZNAŃMOŻNA NA ROWERZE?)POLPOLOKB2 
509 BRAC GRAŻYNA164521km / K60GRUDZIĄDZPOLPOLOKA3 
510 BRAC MARIAN164821km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBPOLPOLOKB3 
511 BRAC PAWEŁ593021km / M30GRUDZIĄDZPOLPOLOKA3 
512 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA90621km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOLOKB3 
513 BRAMOWICZ JACEK427221km / M30JUSZKOWOPRUSZCZ BIEGAPOLPOLOKB1  
514 BRAMOWICZ JACEK314621km / M30JUSZKOWOPRUSZCZ BIEGAPOLPOLOKB1 
515 BRANDT PAWEL214821km / M30SOPOTPOLPOLOKA2 
516 BRANIA HIERONIM332721km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWPOLPOLOKA1 
517 BRANICKA JULIA534521km / K40GDAŃSKPOLPOLOKB2 
518 BRANICKI PIOTR541221km / M40GDAŃSKBPH RUNNERSPOLPOLOKB2 
519 BRAŃSKA MAGDALENA689721km / BIAŁYSTOKPOLPOLOKB3  
520 BRAS MONIKA152221km / K40DOBCZYCEPOLPOLOKB3 
521 BRATKO MARCIN601721km / M30GDAŃSKPOLPOLOKB2  
522 BRATKOWSKA AGNIESZKA64721km / K40GDYNIAPOLPOLOKA3 
523 BRAUN WALDEMAR444921km / M40GOLUB-DOBRZYŃPOLPOLOKB1 
524 BREJNAK RYSZARD641421km / M50ŻAKOWICEWOLNY STRZELECPOLPOLOKB1  
525 BRELA BARBARA531921km / K30JEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEPOLPOLOKA3 
526 BRELA JAKUB72721km / M30JEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEPOLPOLOKA1  
527 BRESKA EWELINA147321km / K40KOŚCIERZYNAKSR KOŚCIERZYNAPOLPOLOKA3 
528 BRESKA WITOLD151521km / M40KOŚCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAPOLPOLOKA1 
529 BRĘK ANNA135821km / K30KÓRNIKPOLPOLOKB3 
530 BROAD MARK659921km / M50EASTLEIGHGBRGBROKA3 
531 BROCHOCKI PAWEŁ181021km / M40GDAŃSKGLAJTY SĄ WSZĘDZIEPOLPOLOKA2  
532 BRODIUK NORBERT122821km / M40GLIWICEPAULUSPOLPOLOKB3 
533 BRODOWSKI1 DAWID PIOTR627521km / M40NOSARZEWO BOROWE 21POLPOLOKA2 
534 BRODZISZEWSKI WIESŁAW16221km / M60SWARZĘDZBRODEX TEAM SWARZĘDZPOLPOLOKB3  
535 BROKOS TOMASZ45621km / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLPOLOKB2 
536 BRONICKI TOMASZ483421km / M30KRAKÓWPOLPOLOKA2 
537 BRONISZEWSKI JAROSŁAW647521km / M30MIĘKOWOMIĘKOWO - POZNAŃPOLPOLOKB1 
538 BRONK MIREK467321km / M50GDYNIAPOLPOLOKA2 
539 BRONŻEWSKI MICHAŁ655221km / M30PABIANICE1986POLPOLOKA3 
540 BROWARCZYK TOMASZ231721km / M30ŁEBIEŃSKA HUTAPOLPOLOKB2 
541 BROŻEK PAWEŁ317421km / M40GDYNIAPOLPOLOKA2 
542 BROŻYNA RYSZARD445721km / M50GDYNIAPOLPOLOKA1 
543 BROŻYNIAK JAKUB11721km / M30KRAKÓWPOLPOLOKB3  
544 BRÓJ RYSZARD76121km / M60GDAŃSKANGELIKITATAPOLPOLOKB2 
545 BRUCHMANN KAROL7/1SMix / REDARUNEDAPOLPOLOKZ1 
546 BRUCKA MAGDALENA37/1SMix / GDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLPOLOKZ1 
547 BRUCKI ROBERT299821km / M40GDYNIAPOLPOLOKB1 
548 BRUDEREK DANIEL568321km / M30GDYNIAPOLPOLOKA2 
549 BRUSKI JAKUB587921km / M40GDYNIAPOLPOLOKB2 
550 BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA MONIKA138521km / K40GDYNIAPOLPOLOKB3 
551 BRYCHT TOMASZ689121km / M50STRYKÓWPOLPOLOKB2 
552 BRYKALSKA JOANNA141821km / K40SKRZESZEWPOLNA TEAMPOLPOLOKB3 
553 BRYKOWSKA ADRIANNA548221km / K30PABIANICEPOLPOLOKA3 
554 BRYL MIROSŁAW689521km / M40BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYPOLPOLOKA1 
555 BRYLSKI FILIP157821km / M20WŁOCŁAWEKPOLPOLOKA1 
556 BRYŁA BOGUSŁAW691621km / M40CZARKÓWPOLPOLOKA3 
557 BRYŁA MACIEJ190721km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOTPOLPOLOKA2 
558 BRYŁKA ANDRZEJ110921km / M50GDYNIACOM-DKMPOLPOLOKA2 
559 BRYNIARSKI BARTOSZ420821km / M40JELENIA GÓRAPOLPOLOKA3 
560 BRZEGOWY JAROSŁAW207321km / M40SZCZECINEKB-MAX S.C. T.BRZEGOWY, J.BRZEGOWYPOLPOLOKB3 
561 BRZEZIK ILONA607921km / K30WEJHEROWOWEJHEROWSKI KLUB MORSÓWPOLPOLOKB2 
562 BRZEZINKA MARIUSZ175721km / M20RYBNIKPOLPOLOKA3 
563 BRZEZIŃSKA EWA243921km / K50GDYNIAPOLPOLOKA3 
564 BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA201921km / K40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOLOKA3 
565 BRZEZIŃSKA MICHALINA723321km / K30WŁOCŁAWEKUKW BYDGOSZCZPOLPOLOKB3 
566 BRZEZIŃSKA SYLWIA36621km / K30SZTUMPOLPOLOKB3  
567 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ403221km / M20BYDGOSZCZPOLPOLOKB2 
568 BRZEZIŃSKI PAWEŁ508921km / M40ELBLĄGBRZOOZA TEAMPOLPOLOKA2 
569 BRZOSKOWSKA ANIKA311021km / K30GDYNIAPOLPOLOKB3 
570 BRZOZOWICZ ANNA264221km / K30MOSTYPOLPOLOKA2 
571 BRZOZOWSKA IWONA394921km / K40EINDHOVENNEDNEDOKA3 
572 BRZOZOWSKA JOANNA210921km / K30LUBINPOLPOLOKB3 
573 BRZOZOWSKA RENATA106421km / K40GDYNIAWYMIATACZEPOLPOLOKB3 
574 BRZOZOWSKI ANDRZEJ612121km / M60ZAMOŚĆKKBPOLPOLOKB1 
575 BRZOZOWSKI KAROL385521km / M30ŁOMIANKI DOLNEORT ŁOMIANKIPOLPOLOKA2 
576 BRZOZOWSKI PAWEŁ469021km / M30GDAŃSKZHRPOLPOLOKA3 
577 BRZOZOWSKI PIOTR574521km / M30ŁAPY18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOLOKA2 
578 BRZOZOWSKI PIOTR442921km / M40ROKITKIBIEGAJĄCY TCZEWPOLPOLOKA1 
579 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR299221km / M50BYDGOSZCZARTCOP.PLPOLPOLOKB2 
580 BUBIAK AGATA377021km / K30GDAŃSKPOLPOLOKB3 
581 BUBÓŁKA PAWEŁ219821km / M40TCZEWPGE OBRÓT S.A.POLPOLOKA2 
582 BUCA MARCIN93821km / M40GDYNIAPOLPOLOKA2  
583 BUCEWKA MONIKA56721km / K40WARSZAWA2FM SPORTSTEAMPOLPOLOKB3 
584 BUCHACZ RADEK375021km / M40ŁÓDŹFLEXIDEA REKRUTACJA PRACOWNIKÓW Z POLSKI, UKRAINY I INDIIPOLPOLOKB1  
585 BUCZEK NATALIA578321km / K30TARCZYNOSP KOTORYDZPOLPOLOKB3 
586 BUCZKO MAGDALENA202821km / K20OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKPOLPOLOKA3 
587 BUCZKOWSKA MAŁGORZATA124321km / K40RYNPOLPOLOKB3 
588 BUCZYŃSKA AGNIESZKA569821km / K30GDAŃSKWOLONTARIAT GDAŃSKPOLPOLOKB3 
589 BUCZYŃSKI PAWEŁ220421km / M40TRĄBKI MAŁEPOLPOLOKB1 
590 BUDA DARIUSZ417121km / M40KRAKÓWSIX STARSPOLPOLOKA1 
591 BUDA JAROSŁAW34621km / M50SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOKA3  
592 BUDNA BARBARA647321km / LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOKA3 
593 BUDNIAK PRZEMYSŁAW32621km / M30DĄBRÓWKAENEA - BIEGAMY ZBIERAMY POMAGAMYPOLPOLOKA2  
594 BUDNIK MACIEJ466421km / M30GDAŃSKPANDA RUNNING TEAMPOLPOLOKB1 
595 BUDNY ANDRZEJ647121km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOKA3 
596 BUDNY TOMASZ380621km / M40WARSZAWAPOLPOLOKB3 
597 BUDNY WIESŁAW129121km / M50INOWROCŁAWPOLPOLOKB3 
598 BUDZAJ ROBERT117521km / M40JAKTORÓWPOLPOLOKB3 
599 BUDZIAK MIROSŁAWA574721km / K40DĄBRÓWKA NOWAGARDENFLORAPOLPOLOKB3 
600 BUDZIŃSKA AGNIESZKA184521km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOKA1 
601 BUDZIŃSKI PAWEŁ184321km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOKA1 
602 BUDZIŃSKI PAWEŁ157621km / M40KONIKOWODRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKB2 
603 BUDZIŃSKI ZBIGNIEW299321km / M40WARSZAWAPOLPOLOKB2 
604 BUDZISZ RAFAŁ581221km / M30CHAŁUPYPOLPOLOKA2 
605 BUDZISZEWSKA MARLENA413521km / K30WARSZAWAPOLPOLOKA1  
606 BUDZISZEWSKI MAREK696321km / M30OLEŚNICAPOLPOLOKB2 
607 BUDZOWSKI RADOSŁAW77621km / M20DOBCZYCEROZBIEGANE DOBCZYCEPOLPOLOKB1  
608 BUDZYNSKI NATALIA513721km / K20LUBLINPOLPOLOKB3 
609 BUDZYŃSKI KRZYSZTOF76521km / M30WARSZAWAPOLPOLOKB1 
610 BUDZYŃSKI RADOSŁAW553421km / M30SZCZECINPOLPOLOKA3 
611 BUGAJSKA KATARZYNA463121km / K30KRAKÓWPOLPOLOKB3 
612 BUGIERA JACEK522921km / M30GDYNIAPWC FCU RUN TEAMPOLPOLOKA1 
613 BUGNACKA MARIOLA705021km / K20OLSZTYNSPARTANIE DZIECIOMPOLPOLOKB3 
614 BUJAK JUSTYNA130621km / K30ŁOBŻENICARUN PRO SPORTPOLPOLOKA2 
615 BUJAKIEWICZ ANDRZEJ680721km / M30POMORSKIEPOLPOLOKA2 
616 BUJAR-MISZTAL MAŁGORZATA543221km / K30WARSZAWASAUCONY PR1ME CHALLENGEPOLPOLOKB3 
617 BUJNOWSKI RAFAŁ651421km / M40MIEDZIANA GÓRAERCON RAFAŁ BUJNOWSKIPOLPOLOKB2 
618 BUJWID MARIA13/3SMix / BYTKOWOSPEED SZURACZPOLPOLOKZ3 
619 BUKOWSKI DAMIAN499621km / M40WITASZYCEPOLPOLOKA2 
620 BULCZAK KAROL636221km / M40STRZEPCZPOLPOLOKA2 
621 BULCZAK MAŁGORZATA636421km / K40STRZEPCZPOLPOLOKA3 
622 BULENDA AGNIESZKA244421km / K30ŁĘŻYCE-GŁODÓWKOPOLPOLOKA2 
623 BULGAKOV VIKTOR619521km / M50KALININGRADRUSRUSOKA1 
624 BULGAKOVA DINA619421km / K40KALININGRADRUSRUSOKB2 
625 BULL HAAKON712521km / M50KJOEPMANNSKJAERTJOEME LOEPEKLUBBNORNOROKB3 
626 BULL WILLIAM645521km / M30GDAŃSKPOLPOLOKA3 
627 BULOWSKI REMIGIUSZ557321km / M20GDAŃSKPOLPOLOKB2 
628 BUŁAKOWSKI TOMASZ675121km / M20EŁKPOLPOLOKA2  
629 BUŁKA ADAM347921km / M30ELBLĄGPOLPOLOKA1  
630 BUNIEWICZ KRZYSZTOF692821km / M50WAŁCZPOLPOLOKA3 
631 BURAS PIOTR375121km / M30GDYNIAPOLPOLOKA3  
632 BURCON KAMILA356721km / K30GDYNIAODBIEGAJĄCY OD FORMY TEAMPOLPOLOKB2 
633 BURCON PATRYK384621km / M30LUBOMINOODBIEGAJĄCY OD FORMY TEAMPOLPOLOKA3 
634 BUREK JULIUSZ623421km / M30GDYNIAPOLPOLOKB1 
635 BURSY BETINA374421km / K30PRZYSZOWICEPOLPOLOKB2 
636 BURTOWY PIOTR233321km / M30GDYNIAADVA OPTICAL / Z BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLPOLOKB2 
637 BURY LILIANA9/3SD / REDAPOLPOLOKZ3 
638 BURY PAWEŁ388621km / M30GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLPOLOKA1 
639 BURY TOMASZ81121km / M30SWARZĘDZPOLPOLOKB1 
640 BURYŁA ELIZA304321km / K30GDYNIA1984POLPOLOKA3 
641 BURZAK MARIUSZ290821km / M40GDAŃSKRUNFORESTPOLPOLOKA3  
642 BURZYŃSKI BARTŁOMIEJ513221km / M30POZNAŃPOLPOLOKA3 
643 BURZYŃSKI KRZYSZTOF399721km / M40WARSZAWAPOLPOLOKB2 
644 BUSZKOWSKI FILIP462221km / M40GAJ WIELKIWSZYSTKOOBIEGANIU.PLPOLPOLOKA1 
645 BUSZMAN KRZYSZTOF128521km / M40GDYNIAPOLPOLOKB3 
646 BUŚKIEWICZ TOMASZ361321km / M40TULCEPOWERA PARTNERPOLPOLOKA2 
647 BUŚKO MATEUSZ29221km / M30KOŚCIANFIT4LIFEPOLPOLOKA3  
648 BUTOWSKA KATARZYNA503521km / K30STAROGARD GDAŃSKIPOLPOLOKB3 
649 BUTZEK MARCIN324921km / M40MARCINOWICECF 58100 ŚWIDNICAPOLPOLOKB1 
650 BUZALSKI ROBERT134521km / M40BYDGOSZCZORANGE POLSKAPOLPOLOKA2  
651 BUZE MALGORZATA679921km / K40SŁAWNOPOLPOLOKB2 
652 BUZE MICHAEL653521km / M30GDYNIAPOLPOLOKB3 
653 ZAWODNIK ANONIMOWY47721km / M50 PKO BANK POLSKI01POLPOLOKB2 
654 BYCZYŃSKA BARBARA185421km / K40STAROGARD GDAŃSKISKL FILIPPIDESPOLPOLOKA2 
655 ZAWODNIK ANONIMOWY109321km / K40 T-MOBILE RUNNING TEAMPOLPOLOKA3  
656 BYKOVA ANASTAZJA51/3SD / GDAŃSKPOLPOLOKZ3 
657 BYTNER MONIKA132621km / K30WARSZAWAPOLPOLOKB3 
658 BYZDRA KRZYSZTOF357821km / M40CHWASZCZYNOBBL GDAŃSKPOLPOLOKB1 
659 BZOWSKI PRZEMYSŁAW604521km / M30TCZEWPOLPOLOKB1 
660 CABAN DOMINIKA214421km / K30SZCZEKOCINYPOLPOLOKA2 
661 CABAN KATARZYNA743921km / K30POLPOL  
662 CAŁA MAŁGORZATA253921km / K40BYTÓWPOLPOLOKA3 
663 CAŁKA BARTŁOMIEJ484021km / M30WARSZAWAINOBEPOLPOLOKA1 
664 CANCHAYA JOANNA530521km / K30GDYNIAPOLPOLOKB3 
665 CAP DOROTA112821km / K40SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOLOKA3 
666 CAP TOMASZ112721km / M40SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOLOKA2 
667 CEBO ARTUR515221km / M30KRAKÓWARTUR CEBOPOLPOLOKA2 
668 CEBO KATARZYNA515121km / K20KRAKÓWBIEGNĘABYDOBIEGNĄĆPOLPOLOKB3 
669 CEGIELSKI PRZEMYSLAW532121km / M40ROBAKOWOPOLPOLOKB1 
670 CEGIEŁKA DAWID650021km / M30WARSZAWAKS BACHMATYPOLPOLOKB3 
671 CEJBA DOMINIKA14121km / K20GĄSAWYPOLPOLOKB2  
672 CEJKO WOJCIECH566721km / M40BANINODEAD ON ARRIVALPOLPOLOKA1 
673 CELMER MARCIN122021km / M30PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLPOLOKB1 
674 CEMBROWSKI MATEUSZ617121km / M20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOKB3  
675 CENTKOWSKA-DERDA ANNA376721km / K30ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOKB2 
676 CENTKOWSKA EWELINA82921km / K40CIECHOCINEKPOLPOLOKB3 
677 CETLIN MACIEJ621321km / M40WARSZAWASBRT WARSZAWAPOLPOLOKB1 
678 CEYROWSKI ŁUKASZ715221km / M30GDYNIAGDYNIA SPORT TEAM/ WSNTPOLPOLOKB3 
679 CĘCELEWSKI JAROSŁAW742921km / M40CISIEPOLPOL A3 
680 CHABIOR ANNA513821km / K40BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYPOLPOLOKB3 
681 CHABOWSKI MARCIN521km / M30POMERANIA SZCZECINEKPOLPOLOKA0  
682 CHABRASZEWSKI ANDRZEJ380021km / M40GDYNIAINTEL RUNNERSPOLPOLOKA3 
683 CHACZYKOWSKI JACEK182521km / M40PRUSZKÓWTEAM NUTRILITEPOLPOLOKB2  
684 CHACZYKOWSKI JACEK89121km / M40PRUSZKÓWTEAM NUTRILITEPOLPOLOKB2 
685 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA267021km / K30GDAŃSKJEPPESENPOLPOLOKB2 
686 CHALASTRA MICHAŁ484521km / M50GDYNIAMIKI TEAMPOLPOLOKB3 
687 CHALECKI GRZEGORZ341321km / M50SUWAŁKIPOLPOLOKB3 
688 CHAŁAS JANUSZ738221km / M40TUSZYNPOLPOL  
689 CHAMERA MIROSALW616621km / M50VäSTER?SSWESWEOKB2 
690 CHAMERSKI MARCIN436621km / M40GDANSKPOLPOLOKB1  
691 CHAMSKI MICHAŁ611421km / M30GDAŃSKAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE/GRUPA BIEGOWA 65POLPOLOKB1 
692 CHARKIEWICZ MARCIN638721km / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKB3 
693 CHARKIEWICZ MONIKA197021km / K30STRASZYNEKIPA ZRYWPOLPOLOKB3 
694 CHARLEJ IRENEUSZ149021km / M40MIERZYNWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLPOLOKA2 
695 CHARUN DANIEL349021km / M30GDAŃSKATOMOWA NIKOLAPOLPOLOKA2 
696 CHEŁKOWSKI RAFAŁ27921km / M40GIŻYCKORCI OLSZTYNPOLPOLOKA3  
697 CHEŁMICKI GRZEGORZ279121km / M40WARSZAWADREAM RUNPOLPOLOKA1 
698 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ726421km / GDAŃSKPOLPOLOKB3 
699 CHEŁSTOWSKA MAŁGORZATA641621km / K30WARSZAWAPOLPOLOKB2  
700 CHENON GUILLAUME122621km / M30MAYETWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEFRAFRAOKB3 
701 CHERNYKH VASILIY231921km / M30KALININGRADRUSRUSOKA3 
702 CHĘTNIK KRZYSZTOF724221km / M40KĄPINOPOLPOLOKB3 
703 CHĘTNIK RAFAL662121km / M40SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLPOLOKA1 
704 CHLEBOWSKI JERZY266021km / M50WARSZAWATRICLUBPOLPOLOKB1 
705 CHLUDZIŃSKI MACIEJ42/2SM / GDYNIAJIT RUNNING TEAMPOLPOLOKZ2 
706 CHMIEL ANNA57/1SMix / ZIELONKASZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄPOLPOLOKZ1 
707 CHMIEL GRZEGORZ553121km / M20POZNAŃFKS CITIUS-ALTIUS-FORTIUSPOLPOLOKB3 
708 CHMIEL MAREK57/3SMix / WÓLKA MAJDAŃSKAPOLPOLOKZ3 
709 CHMIEL PAULINA482021km / K30ŁÓDŹPULS TRI TEAMPOLPOLOKB2 
710 CHMIELEWSKA-BORUCH MILENA568221km / K30MRĄGOWOPOLPOLOKA3 
711 CHMIELEWSKA KAROLINA178021km / K40LUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKB3 
712 CHMIELEWSKI DAREK223121km / M40JONKOWOPOLPOLOKA3  
713 CHMIELEWSKI DARIUSZ569621km / M50GDAŃSKRCW GDAŃSKPOLPOLOKB1 
714 CHMIELEWSKI JAROSŁAW177921km / M50LUBOŃPOLPOLOKB3 
715 CHMIELEWSKI MARCIN413421km / M40SZCZECINPOLPOLOKA1 
716 CHMIELEWSKI MAREK576021km / M50GDAŃSKPOLPOLOKA2 
717 CHMIELEWSKI MICHAŁ70021km / M40GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLPOLOKA1 
718 CHMIELEWSKI PAWEŁ733921km / M40WARSZAWAPOLPOLOKB3 
719 CHMURA KRZYSZTOF468221km / M40GDAŃSKPOLPOLOKB2 
720 CHODAKOWSKI RAFAŁ195021km / M40ĆMIELÓWOSTROBIECPOLPOLOKA1 
721 CHODANIONEK ERNEST107921km / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOKB2 
722 CHODKIEWICZ DOMINIKA504621km / K30GDAŃSKSPIE SPORT TEAMPOLPOLOKA3 
723 CHODNICKI RADOSŁAW452021km / M40WARSZAWALK KSPPOLPOLOKB2 
724 CHODYNIECKI TOMASZ497521km / M30WARWARYMICEZYMICEPOLPOLOKB2  
725 CHOIŃSKI MICHAŁ304221km / M30GDAŃSKEURO STYLPOLPOLOKA3  
726 CHOJNACKI BARTOSZ268021km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOKA2 
727 CHOJNACKI JACEK556321km / M30GDYNIAWIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTUPOLPOLOKA2 
728 CHOJNACKI MACIEJ369021km / M30CHODZIEŻPOLPOLOKA2 
729 CHOJNACKI MARCIN164221km / M40RUMIAPOLPOLOKA1 
730 CHOJNICKA AGNIESZKA418221km / K30RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKB3 
731 CHOJNICKI DAMIAN200521km / M20GŁOGOWOAZS UMK TORUŃ / OBROWO TEAMPOLPOLOKA1 
732 CHOJNOWSKI ANDRZEJ18221km / M40WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEPOLPOLOKB3  
733 CHOJNOWSKI ARKADIUSZ621921km / M30WOŁOMINDRUŻYNA TVNPOLPOLOKB2 
734 CHOJOWSKI SEBASTIAN267421km / M30GDAŃSKPOLPOLOKA3  
735 CHOŁUJ JAROSŁAW29821km / M40KOSZALINROZBIEGANY KOSZALINPOLPOLOKA2  
736 CHOMIUK PAWEŁ710721km / M30ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOKB3 
737 CHOMONT MAGDALENA732621km / K40GOLENIÓWNO GRAVITYPOLPOLOKB3 
738 CHOMONT RAFAL413221km / M40GOLENIÓWNO GRAVITYPOLPOLOKA1 
739 CHOROMAŃSKA ANNA669321km / K20WARSZAWAPOLPOLOKB2 
740 CHOROSTKOWSKI REMIGIUSZ415321km / M30PSARYEKIPA HARREGOPOLPOLOKA3 
741 CHOROSZYŃSKI ADAM12921km / M30ROTMANKAPOLPOLOKA2  
742 CHORZELEWSKA HANNA272321km / K40GDYNIASZKOŁA PŁYWANIA MERLINPOLPOLOKA3  
743 CHORZELEWSKI GRZEGORZ271621km / M40GDYNIASZKOŁA PŁYWANIA MERLINPOLPOLOKA3 
744 CHORZELEWSKI PAWEŁ430321km / M30LEGIONOWOZAWSZE WIERNI LEGIIPOLPOLOKA2 
745 CHOYNACKA-SAŃKA ALICJA492421km / K30SZCZECIN1981POLPOLOKA3 
746 CHRONOWSKI WALDEMAR269921km / M50GDAŃSKMILA TEAMPOLPOLOKA1 
747 CHRZAN MARCIN563021km / M40PRUSZKÓWM POWERPOLPOLOKA1 
748 CHRZAN RADOSŁAW424421km / M20TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKA2 
749 CHRZANOWSKA AGNIESZKA349321km / K40SZCZECINPOLPOLOKB3 
750 CHRZANOWSKA CECYLIA272421km / K60LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLPOLOKB3 
751 CHRZANOWSKA OLGA686021km / K30WARSZAWAPOLPOLOKA3 
752 CHRZĄSZCZ BARTEK479021km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLPOLOKB1 
753 CHRZĄSZCZ DOMINIK301721km / M30WARSZAWA1983POLPOLOKA3 
754 CHRZUSZCZ ANNA662021km / K30GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKA1 
755 CHUCHAŁA RADOSŁAW249221km / M30GDAŃSKPOLPOLOKB1 
756 CHUDEWNIAK TOMASZ740921km / M20STEGNAPOLPOL  
757 CHUDY HENRYK358021km / M60SŁAWNOK S OLSZEWSKI I SYNOWIEPOLPOLOKA1  
758 CHUDY JAKUB524821km / M20KOZIEGŁOWYPOLPOLOKB2 
759 CHUDZIK MARIUSZ86321km / M40POZNAŃPOLPOLOKA1 
760 CHUDZIK TOMASZ221721km / M30OLSZTYNCHUDZIKI TEAMPOLPOLOKA2 
761 CHWASTEK WIOLETTA252721km / K20EŁKPOLPOLOKA3 
762 CHWIEDUK MAGDALENA594721km / K40BYDGOSZCZGARDENFLORAPOLPOLOKB3 
763 CHWIETCZUK PAWEŁ219021km / M30RÓŻNOWOPAW300POLPOLOKB2 
764 CHWIETKIEWICZ DOROTA733821km / K40BRANIEWOPOLPOLOKB3 
765 CHWIETKIEWICZ TOMASZ734121km / M40BRANIEWOPOLPOLOKB3 
766 CHYLIŃSKI ADAM93021km / M20GDAŃSKPOLPOLOKB1 
767 CHYŁA AGNIESZKA639321km / K30GDYNIAMAJA TEAMPOLPOLOKB2 
768 CHYŁA PRZEMYSŁAW583121km / M40GDAŃSKPOLPOLOKA1 
769 CIARKOWSKI DAMIAN714721km / M20GDYNIATSUNAMIPOLPOLOKB3 
770 CIASTEK GRZEGORZ295221km / M50CHEŁMNONIEZRZESZONYPOLPOLOKA2 
771 CIBA MICHAŁ158521km / M40WEJHEROWOPOLPOLOKA2 
772 CIBOROWSKI MAREK741321km / M30WARSZAWAPOLPOL B3 
773 CICH MARIUSZ159721km / M30KOMOROWOOSTRÓW BIEGAPOLPOLOKA3 
774 CICHOCKI MAREK164021km / M30CZERWONA WODAPOLPOLOKB2 
775 CICHOCKI MARIUSZ632921km / M40GDAŃSKAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEPOLPOLOKB1  
776 CICHOCKI MARIUSZ184621km / M40GDAŃSKPOLPOLOKB1 
777 CICHOCKI TOMASZ661321km / M40GDYNIACETE.COM.PLPOLPOLOKB1 
778 CICHOŃ MACIEJ249921km / M40REDA42.195 WEJHEROWOPOLPOLOKA1 
779 CICHOŃCZUK ANTONI581121km / M70GDYNIAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJPOLPOLOKB1 
780 CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ279821km / M30BYTÓWŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAPOLPOLOKA1  
781 CICHOSZEWSKA AGATA682621km / K30WOLSZTYN1989POLPOLOKB2 
782 CICHOWSKA JOANNA245421km / K20GDAŃSKPOLPOLOKA3  
783 ZAWODNIK ANONIMOWY116421km / M50 POLPOLOKA2 
784 CICHY WOJCIECH714621km / M40LESZNOWOLAPOLPOLOKB3 
785 CIECHANOWSKA ANNA631121km / K30PIŁAPOLPOLOKA3 
786 CIECHANOWSKI SZYMON574121km / M40GDANSKPOLPOLOKA3 
787 CIECHAŃSKA PATRYCJA162321km / K20IZABELINPOLPOLOKB3 
788 CIECHAŃSKI ADAM289921km / M50BUKOWIECPOLPOLOKA2 
789 CIECHAROWSKA JUSTYNA597121km / K30ŻYRARDÓWPOLPOLOKA2 
790 CIECIERSKI WOJCIECH280021km / M40GDAŃSKPOLPOLOKB1 
791 CIEĆWIERZ MICHAŁ561821km / M30WARSZAWAPOLPOLOKA1 
792 CIEMNA DOROTA721421km / K30GDAŃSKPOLPOLOKB3 
793 CIEMNY MAREK665721km / M40GDYNIABRAKPOLPOLOKA2 
794 CIENIUSZEK IZABELLA389621km / K40PRUSZKÓW1979POLPOLOKA2  
795 ZAWODNIK ANONIMOWY104821km / K40 NAPRZÓD MŁOCINYPOLPOLOKA3  
796 ZAWODNIK ANONIMOWY106921km / M40 POLPOLOKB3  
797 CIEPŁUCHA ARTUR718121km / M40TUMIDAJSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOKB3 
798 CIEPŁY KAMIL181921km / M20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW / KS KOSYNIERZY WROCŁAWPOLPOLOKB1 
799 CIESIELSKI JAN620921km / M40TORUŃPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOKB2 
800 CIESIELSKI JERZY386321km / M20TORUŃ#1512WINGEDHEARTSPOLPOLOKB3 
801 CIESIELSKI MACIEJ386121km / M20TORUŃ#1512WINGEDHEARTSPOLPOLOKA1 
802 CIESIELSKI MICHAŁ404921km / M30GDAŃSKPOLPOLOKB2 
803 CIESIELSKI PRZEMYSŁAW496221km / M40GDYNIAJANUSZE JOGGINGUPOLPOLOKA2 
804 CIESIELSKI SEBASTIAN166721km / M40POZNAŃPAKIECIARZE TEAMPOLPOLOKB1 
805 CIESIELSKI WITOLD124621km / M40GDAŃSKPOLPOLOKB3 
806 CIESLIK ANDRZEJ325521km / M30GOLANCZTEAM RUN GOLANCZPOLPOLOKA1 
807 CIESZYŃSKI WOJCIECH516721km / M20TORUŃPOLPOLOKB2 
808 CIEŚLAK TOMASZ739921km / M30GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLPOL  
809 CIEŚLUK DAWID670421km / M20GDAŃSKGRUBE TRUSKAWYPOLPOLOKB1 
810 CIEZAK-RAUSZER MAGDALENA280721km / K30JAWORZNOPOLPOLOKB2 
811 CILULKO RAFAŁ559821km / M30GDAŃSKPOLPOLOKA1 
812 CIMASZKIEWICZ JAKUB617321km / M30GDAŃSKPOLPOLOKB3 
813 ZAWODNIK ANONIMOWY656421km / M20 POLPOLOKA3 
814 CIOK PIOTR129721km / M50SIEDLCEKOHOPOLPOLOKB1 
815 CIOK PRZEMYSŁAW260721km / M30WARSZAWAKS STASZEWSCYPOLPOLOKB1 
816 CISZEK SEBASTIAN269421km / M40GDAŃSKPOLPOLOKA3 
817 CISZEWSKA KAROLINA173221km / K30BEŁCHATÓWTURBO TEAMPOLPOLOKB3 
818 CISZEWSKI PAWEŁ650821km / M30MIASTECZKO KRAJEŃSKIEPOLPOLOKB3 
819 CISZKOWSKI JACEK671121km / ELBLĄGPOLPOLOKA2 
820 CIUŁA TOMASZ104921km / M30KRAKÓWREBELLION OD FREE RUNNERSPOLPOLOKB2 
821 CIUPA JAROSŁAW471321km / M40BYDGOSZCZARRKPOLPOLOKB1 
822 CIUPIŃSKI JERZY674021km / M60OLSZTYNOLPAKPOLPOLOKB3 
823 CŁAPA JOANNA334421km / K40GDAŃSKMUKOWALECZNIPOLPOLOKB3 
824 CŁAPIŃSKI WOJCIECH427121km / M40WARSZAWALEGIA RUN CLUBPOLPOLOKA1 
825 CROONA CHRISTIAN625621km / M30STOCKHOLMSSIDELINE CITY RUN CLUBSWESWEOKA2 
826 CUCJEW GRZEGORZ600621km / M30GDYNIAPOLPOLOKB2 
827 CUDAK BARTOSZ138621km / M20LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKB2 
828 CUDEK ROMAN292421km / M40ŚWIDWINROMCIUPOLPOLOKB3 
829 CURTIS DAVE194221km / M30BRISTOLGBRGBROKA2 
830 CWIK DAMIAN651721km / M40GDYNIAPOLPOLOKB1 
831 CWYNAR PRZEMYSŁAW357321km / M20WROCŁAWPOLPOLOKB1  
832 CWYNAR PRZEMYSŁAW252621km / M20WROCŁAWPOLPOLOKB1 
833 CYBULLA ANNA725121km / K20GDYNIAPOLPOLOKB3  
834 CYBULSKA AGNIESZKA248521km / K30WYSZEWOPOLPOLOKB3 
835 CYBULSKA BEATA356621km / K20WROCŁAWPOLPOLOKB3 
836 CYBULSKI MARIUSZ172221km / M40JELCZ-LASKOWICESAINT-GOBAIN SQUAD, KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, @BIEGAJZMANKIEMPOLPOLOKA1 
837 CYBULSKI MATEUSZ511121km / M20EŁKPOLPOLOKB1 
838 CYBULSKI PAWEŁ214921km / M40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOKB3 
839 CYBULSKI ROBERT260421km / M40MIASTKOMTS HAMERPOLPOLOKB1 
840 CYCHYLIK TOMASZ445221km / M40GDYNIAPOLPOLOKB1 
841 ZAWODNIK ANONIMOWY81421km / M50 DO BOJU ZDECHLAKIPOLPOLOKB2 
842 CYMBALUK ALICJA211121km / K40RUMIANESSI KOLORUJEMY BIEGACZYPOLPOLOKB2 
843 CYMBALUK KAROLINA102521km / K20GDYNIAPOLPOLOKB2 
844 CYNIAK PAULINA563321km / K40ŁÓDŹBEAUTYSPORTPOLPOLOKB2  
845 CYNTA MACIEJ541321km / M30OLSZTYNPOLPOLOKA3 
846 CYRAN TOMASZ734321km / M40GDAŃSK-KOWALEAKTYWUJ SIE DO MARATONUPOLPOLOKB3 
847 CYRKLER RAFAŁ517921km / M40OSTRÓDASĄ WOLNIEJSIPOLPOLOKA1 
848 CYRNY RAFAŁ585021km / M40WARSZAWAPOLPOLOKB2 
849 CYROCKA AGNIESZKA733121km / K40GDAŃSKMARKOWI BIEGACZEPOLPOLOKB3 
850 CYRULIK SYLWIA360021km / K30GDYNIAPOLPOLOKB2 
851 CYSEWSKI MIECZYSŁAW175521km / M50GRUDZIĄDZPOLPOLOKA3 
852 CYWIŃSKA AGNIESZKA594521km / K30MIASTKOMTS HAMERPOLPOLOKB2 
853 CYWIŃSKI MARCIN646921km / M30GDYNIAPOLPOLOKA3  
854 CZABAN KRZYSZTOF371421km / M30RADOMZEBRRA.TVPOLPOLOKA3 
855 CZACZYK ADRIANNA262721km / K20SUCHY LASPOLPOLOKA3 
856 CZAJKA AGATA278221km / K20ŁÓDŹPOLPOLOKB2 
857 CZAJKA DANIEL436521km / M30GDAŃSKZIELONE SKARPETYPOLPOLOKB2 
858 CZAJKOWSKA ADRIANNA450421km / K30BYDGOSZCZPOLPOLOKB3 
859 CZAJKOWSKA-JEŻAK AGATA425321km / K30USTKAUSB USTKAPOLPOLOKB3 
860 CZAJKOWSKA SYLWIA288521km / K40BYDGOSZCZ#ŻÓŁTOKRÓLEWSCYPOLPOLOKB1 
861 CZAJKOWSKI KRZYSZTOF432321km / M30JASIONÓWKAPOLPOLOKA1 
862 CZAJKOWSKI TOMASZ254721km / M30GDYNIAORTOSFERA.PL/POLMETPOLPOLOKA1 
863 CZAJKOWSKI TOMASZ155621km / M40WARSZAWAPOLPOLOKB2  
864 CZAPLA MICHAL719221km / M30TRONDHEIMNORNOROKB3 
865 CZAPLA NATALIA181421km / K20MALBORKPOLPOLOKB2 
866 CZAPLICKA KATARZYNA679521km / K30TORUŃKATARZYNA CZAPLICKAPOLPOLOKB3 
867 CZAPLICKI MATEUSZ677121km / M20TORUŃPOLPOLOKA1 
868 CZAPLIŃSKI ARTUR586821km / M40GDYNIAPOLPOLOKB2 
869 CZAPLIŃSKI ARTUR382021km / M40GDYNIAPOLPOLOKA2 
870 CZAPLIŃSKI JACEK337221km / M30KOSZALINTAGER KOSZALINPOLPOLOKA1 
871 CZAPRAN MAGDALENA433921km / K30PYSKOWICEN/APOLPOLOKB3 
872 ZAWODNIK ANONIMOWY44521km / K40 POLPOLOKB2 
873 CZARNECKA ANNA538521km / K40GDYNIAPOLPOLOKA2 
874 CZARNECKA ANNA175021km / K30GDAŃSKPOLPOLOKB3 
875 CZARNECKA MAŁGORZATA297021km / K40GDAŃSKEKIPA MIKIEGOPOLPOLOKA3 
876 CZARNECKI PAWEŁ179521km / M30GDAŃSKCC KOMANDORPOLPOLOKB3 
877 CZARNECKI PIOTR598221km / M30KUTNOPOLPOLOKB1 
878 CZARNECKI PIOTR295821km / M40GDAŃSKEKIPA MIKIEGOPOLPOLOKA2 
879 CZARNIECKI JERZY452621km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKA3 
880 CZARNOMSKI MICHAŁ610321km / M20GDAŃSKPOLPOLOKA3 
881 CZARNOWSKI KRZYSZTOF115321km / M40REDAFABRYKADOBREJZABAWY.PLPOLPOLOKB2 
882 CZARNOWSKI ŁUKASZ634521km / M30PRZECHLEWOTRIPAKAPOLPOLOKA1 
883 CZARNY ŁUKASZ155921km / M30KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOKA3 
884 CZARNY TOMASZ413621km / M30PRZEWORSKRUNNING TEAMPOLPOLOKB1 
885 CZARZASTY DARIUSZ702721km / M40GDAŃSKBBMLWPOLPOLOKB3 
886 CZAUS ADAM175921km / M30GDYNIATURBINKI.COM.PLPOLPOLOKB1 
887 CZAYKOWSKI WOJCIECH304421km / M30GDYNIAWOJTO_SPORT_STORYPOLPOLOKA2 
888 CZEBERKUS MONIKA517421km / K20WARSZAWABUMFIGHT SPARKLEPOLPOLOKB3 
889 CZECH MARIUSZ230921km / M30GDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLPOLOKA1 
890 CZECH MICHAŁ196421km / M30GDYNIAPOLPOLOKA3 
891 CZECHOWSKA DOROTA532621km / K40SUBKOWYPOLPOLOKA2 
892 CZECHOWSKI ARKADIUSZ460921km / M40TRĄBKI WIELKIEPOLPOLOKA3  
893 CZECHOWSKI DAWID532421km / M40SUBKOWYPOLPOLOKA2 
894 CZECHOWSKI JERZY138821km / M70WARSZAWAMZA - WARSZAWAPOLPOLOKB3 
895 CZECHOWSKI KONRAD361621km / M30WARSZAWAPOLPOLOKA2 
896 CZELIŃSKI LESZEK726021km / M50KORONOWOPOLPOLOKB3 
897 CZEMPIŃSKI KRZYSZTOF503021km / M40KOMORNIKIPOLPOLOKB2 
898 CZEMPIŃSKI PAWEŁ428121km / M30INWAŁDPOLPOLOKB3  
899 CZEPIEL BOGUSŁAW85121km / M40JÓZEFOSŁAWPOLPOLOKB2 
900 CZEPIEL DANIEL405221km / M30WROCŁAWPOLPOLOKB3 
901 CZEREDYS MICHAŁ440521km / M30WARSZAWAPOLPOLOKA2 
902 CZERENKIEWICZ MAGDALENA217521km / K20BYDGOSZCZPOLPOLOKA3 
903 CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA639421km / K40WŁOCŁAWEKANWIL TEAMPOLPOLOKA3 
904 CZERNIA JERZY590921km / M40STRASZYNCZERNIA TEAMPOLPOLOKB3 
905 CZERNIAK GRZEGORZ425721km / M30NOWA WIEŚ K.GRUDZIĄDZAMAM OCHOTĘ POBIEGAĆPOLPOLOKB1 
906 ZAWODNIK ANONIMOWY55921km / M30 UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORKPOLPOLOKA1  
907 CZERNIEWSKI MARCIN23421km / M20SŁUPSKBATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWOPOLPOLOKA1  
908 CZERNY TOMASZ675821km / M40ZABRZEPOLPOLOKA1 
909 CZERSKI LESZEK406521km / M40WARSZAWAPOLPOLOKB2  
910 CZERWIŃSKA KATARZYNA34821km / K30PIASTOSZYNPOLPOLOKB3  
911 CZERWIŃSKA WIOLETTA126421km / K20CZELADŹPOLPOLOKB3 
912 CZERWIŃSKI MICHAŁ305121km / M30GDAŃSKPOLPOLOKB2 
913 CZERWONKA KRZYSZTOF528221km / M30KARWIANYPOLPOLOKA3  
914 CZERWONKA PIOTR646421km / M20PUŁAWYPOLPOLOKA2 
915 CZESZEJKO JONASZ615121km / M30WARSZAWASAUCONYPOLPOLOKA2 
916 CZESZEWSKI RAFAŁ370021km / M40TORUŃANIRO RUN TEAMPOLPOLOKA2 
917 CZOP EMILIA416921km / K20GDYNIAPOLPOLOKB2 
918 ZAWODNIK ANONIMOWY111621km / M30 POLPOLOKA2  
919 CZOSKA KAROL115921km / M30GOŚCICINOINFOPROJEKTPOLPOLOKA2 
920 CZOSKA MATEUSZ579521km / M30GOŚCICINOPOLPOLOKA2 
921 CZOSZYK-KAWALA OLGA201321km / POZNAŃPOLPOLOKA3 
922 CZUB ŁUKASZ76821km / M40KOMORNIKIPOLPOLOKA2 
923 CZUCZEJKO JOLANTA27/3SMix / DOBRCZPOLPOLOKZ3 
924 CZUŁKOWSKI MARIUSZ246121km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOLOKA3 
925 CZUPYT ARTUR558521km / M50WARSZAWAPOLPOLOKA2 
926 CZWAL JUSTYNA506321km / K30WARSZAWAPOLPOLOKB3  
927 CZWARTEK PIOTR469521km / M40LISZYNO1972POLPOLOKB1 
928 CZWOJDRAK KAROLINA320121km / K40GDYNIAPOLPOLOKB3 
929 CZYKIER BARTOSZ257421km / M30GDYNIAPOLPOLOKA3 
930 CZYLKOWSKI ARKADIUSZ703221km / M20STRZELNOS T R Z E L N OPOLPOLOKB1 
931 CZYNSZ ALEKSANDER153421km / M60REDAUKS TRI TEAM-RUMIAPOLPOLOKA1 
932 CZYRNIA MARTIN542421km / M20DOBRODZIEŃMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOLOKA1  
933 CZYŻ GABRIELA393721km / K40WŁADYSŁAWOWOOD-DECH.PL TRI- SEA WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOKB1  
934 CZYŻ KRZYSZTOF51821km / M30GDYNIABROOKLYN PIZZAPOLPOLOKA3 
935 CZYŻ PIOTR732821km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃPOLPOLOKB3 
936 CZYŻEWSKA INES192921km / K20RADOMPERFEKT FITPOLPOLOKB2 
937 CZYŻEWSKI DAREK223621km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOLOKA2 
938 CZYŻEWSKI JANUSZ148721km / M50KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG MARATON TEAMPOLPOLOKA2 
939 CZYŻEWSKI ROBERT268521km / M40WARSZAWAPOLPOLOKA3 
940 ZAWODNIK ANONIMOWY95921km / K30 POLPOLOKB2  
941 ĆWIERTNIAK MATEUSZ685421km / M20KRAKÓWPOLPOLOKB3 
942 ĆWIERTNIAK MICHAŁ680821km / M30KRAKÓWDOMO-CENTRUM RUNNING TEAMPOLPOLOKB2 
943 ĆWIKLAK BARTOSZ201421km / M30GDYNIAMORSY GDYŃSKIEPOLPOLOKA2 
944 ZAWODNIK ANONIMOWY62321km / M40 POLPOLOKB2 
945 ĆWIKOWSKI KAMIL685821km / M20AUGUSTÓWPOLPOLOKA1 
946 ĆWIOK ALEKSANDER563221km / M20CZARNEWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAPOLPOLOKA2 
947 ĆWIRKO ŁUKASZ742821km / M30KOSZALINPOLPOL