Zawody obsługuje firma Datasport

Szybka Dwójka
Śrem, 16 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 49
Odebrało numery: 38

Liczba opłaconych zawodników: 33
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  BOGEL MATEUSZ  2km / M12KOŚCIAN   
2 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF10262km / M18ŚREMOK 
3 CICHARSKA JOANNA10142km / K18ŚREMOK 
4 CICHARSKI JAKUB10162km / M12ŚREMOK 
5 CICHARSKI MICHAŁ10152km / M12ŚREMOK 
6 DYDYMSKA ALEKSANDRA10222km / K12PSARSKIEWIOCHA BIEGAOK 
7  GEMBALSKI ŁUKASZ 10402km / M18LESZNOKRAWCZYK TEAM  
8  GÓRCZYŃSKI ADAM 10212km / M12ŚREMMOS ŚREMOK 
9 GÓRCZYŃSKI PAWEŁ10272km / M18ŚREMOK 
10  GRAF REMIGIUSZ 10072km / M50LESZNOTURBO RUN LESZNOOK 
11 GURDEK NATALIA10382km / K18ŚREMMAMY- BIEGAMY  
12 HETMANOWSKI KACPER10242km / M15SREMMOS ŚREMOK 
 2 miejsce w Szybkiej Dwojce, w ubieglym roku. W kategorii M16.
13 HOFFMANN KONRAD 2km / M18ŚREMBĄCZUSIE   
14 JESIONOWSKA PAULINA10232km / K18ŚREMOK  
15  JÓZIAK WALDEMAR  2km / M18ŚREM   
16  JURGA OTYLIA  2km / K12ŚREMMKS MOS ŚREM   
17  KASZTELAN PATRYCJA 10312km / K18ŻYTOWIECKOBIEGAJ Z KROBIĄOK 
18  KLAUZA MARTYNA  2km / K18KSIĄŻ WLKP   
19  KONIECZNY ADAM  2km / M18ZANIEMYŚLPOLONIA ŚRODA   
20  LEŚNIAK MICHAŁ 10322km / M18CERADZ DOLNYNRGBOX TEAM MEMBEROK 
21 MACIEJEWSKI DAWID10112km / M18MECHLINOK  
22  MAJEWSKA MAŁGORZATA 10422km / K50POZNAŃMM  
23  MAJEWSKA MARTA 10032km / K18WRZEŚNIASPIN FORCE RUNNERSOK 
24  MATCZAK WOJCIECH 10042km / M18MANIECZKIOK 
25 MATUSZAK EMILIA10132km / K18MASŁOWOOK 
26 MATYNIAK PRZEMYSŁAW10412km / M12ŚREM  
27  MOCEK MAREK 10082km / M18GRANOWODANFLOR TEAMOK 
28 MOŻUCH KLAUDIA10182km / K18TULCEMUAY RUNNING TEAMOK 
29  MUSIAŁ WIESŁAW 10252km / M50ŚREMBIURO RACHUNKOWEOK 
30  MUSIELAK JAGODA 10062km / K15KSIĄŻ WIELKOPOLSKIMOS ŚREMOK 
31  MUSIELAK NORBERT 10092km / M12KSIĄŻ WIELKOPOLSKIMOS ŚREMOK 
32 PACHURKA ZUZANNA10362km / K18DOLSK  
33 PAUL ADRIAN10292km / M15ŚREMOK 
34 PAUL JULIA10282km / K18ŚREMOK 
35  PAZIEWSKI MACIEJ 10102km / M18KOTOWOZAWISZA DOLKOK  
36  PRZYBYŁEK JOANNA 10022km / K18KÓRNIKPKO BANK POLSKIOK 
37  PUT ADRIAN  2km / M18ZAKRZEWICE   
38 RATAJCZAK PIOTR10342km / M18ŚREM  
39  ROŻEK OLGA 10052km / K12ŚREMMKS MOS ŚREMOK 
40  ROŻEK PIOTR 10172km / M15NOCHOWOMOS ŚREMOK 
41  RÓŻAŃSKI FILIP 10192km / M15ŚREMMOS ŚREMOK 
42  RYBARCZYK RAFAŁ 10012km / M18ŚREMBĄCZUSIEOK 
43 TATERKA KACPER10392km / M18LESZNOUKS JUNIOR NIETĄŻKOWO  
44  TOMCZYK KLAUDIA 10122km / K18ŚREMOK 
45  UBOWSKA EWELINA 10332km / K18ŚREMOK  
46  URBANIAK MAŁGOSIA 10202km / K18ŚREMPAPU FIT/ RUNNER`S POWER ŚREMOK 
47 WOJTKOWIAK JAGODA10302km / K18MASŁOWOOK 
48 ZAREMBA ZUZANNA10352km / K12USTRONIEUKS JEDYNKA GOSTYŃ  
49  ZIMOŃ ADAM 10372km / M18ŚREM