Zawody obsługuje firma EuforiaBIegacza.pl

IV Łabędzi Bieg 2019
Ścinawa, 12 maja 2019 r.


Drużyna Mięszana - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 44
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Klasyfikacje
1  BARAŃSKI PAWEŁ  BG / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOL 
2  BEKACZ STANISŁAW  BG / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAPOLPOL 
3  BŁAŻUK JOANNA  BG / K30SZLICHTYNGOWAFITARENAPOLPOLPL 
4  CABAŁA MAŁGORZATA  BG / K30NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
5  CHOBOT MARCIN  BG / M30CHOCIANÓWKGHM ZG RUNPOLPOL 
6  DĄBROWSKI JERZY  BG / M60POLKOWICEDRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLPOL 
7  DOLIŃSKI PAWEŁ  BG / M30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLPL 
8  DRACZYŃSKI ADAM  BG / M40NOWA SÓLTEAM DRACZYŃSKIPOLPOL 
9  DZIKIEL BEATA  BG / K40GŁOGÓWFITARENAPOLPOL 
10  GAJKOWSKI ANDRZEJ  BG / M40WIEWIERZENDORFINY WĄSOSZPOLPOL 
11  GARLIŃSKI ŁUKASZ  BG / M20WIELOWIEŚKB KROKUS KWIATKOWICEPOLPOLGS PL 
12  GEZELA ROBERT  BG / M40GÓRAEUFORIABIEGACZA.PLPOLPOLGS PL 
13  GIEDA ELŻBIETA  BG / K30BOJANOWOMUKS SZOK BOJANOWOPOLPOL 
14  GRZYBOWSKI WŁADYSŁAW  BG / M60LUBINPOLPOLPL 
15 JAROSZ MARIUSZ BG / M30LUBINBIEGAJACA KASTA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGOPOLPOLPL 
16  KAPIEC ROBERT  BG / M30LUBINTEAM LUBIN RUNNERSPOLPOLPL 
17  KRAS-MULTAN KAROLINA  BG / K40LEGNICAPOLPOL 
18  KUREK KRZYSZTOF  BG / M50MIŁKOWICEPOLPOL 
19  LUPA MIROSŁAW  BG / M50ŚCINAWALUPUS TEAMPOLPOLGS PL 
20  MACYNA TOMASZ  BG / M20GÓRAEUFORIA BIEGACZA TEAMPOLPOL 
21MADEJ MAREK BG / M50LUBINMADEJ ZBÓJPOLPOLGS PL 
22  MARTYNA PAULINA  BG / K20ŚCINAWAPOLPOLGS PL 
23  MARTYNA SYLWIA  BG / K40ŚCINAWAPOLPOLGS PL 
24  MATUSZEWSKA IZABELA  BG / K30GÓRAEUFORIA BIEGACZA TEAMPOLPOL 
25  NAUKA KRYSTIAN  BG / M30ŚCINAWABIEG TO PASJAPOLPOLGS PL 
26  OLEJNIK AGNIESZKA  BG / K30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOL 
27 OLSZEWSKA GABRIELA BG / K40GÓRCZYNAPOLPOL 
28  PACYNIAK MICHAŁ  BG / M20LUBINPOLPOLPL 
29  PALEJ ELŻBIETA  BG / K60LUBINKB LEW LEGNICAPOLPOLPL 
30  PODBUCKI SŁAWOMIR  BG / M40ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLGS PL 
31 POKLEPA DAWID BG / M30NOWA SÓLKB WIKON TEAM DRACZYŃSKIPOLPOL 
32  PUZIO BARTLOMIEJ  BG / M30SCINAWA1984POLPOLGS PL 
33  RYBA ŁUKASZ  BG / M20KWIATKOWICEKB KROKUS KWIATKOWICEPOLPOL 
34  SADOWSKI MAREK  BG / M50GÓRAMUKS SZOK BOJANOWOPOLPOL 
35  SAMBORSKI MARCIN  BG / M20PRUSICEPOLPOL 
36  SERAFIN PIOTR  BG / M40WOŁÓWPOLPOL 
37  STAROŃ PAWEŁ  BG / M40ŚCINAWABIEGACZEPOLPOL 
38  SZYMANKIEWICZ EDWARD  BG / M60GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL 
39  TECŁAW ROBERT  BG / M50JASIEŃNOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBERPOLPOL 
40  WŁODARCZYK ADAM  BG / M30LEGNICAPOLPOL 
41  WOJDYŁA MIECZYSŁAW  BG / M50WROCŁAW4 WSKZPPOLPOL 
42  WOŹNIAK SEBASTIAN  BG / M40LUBINPOLPOLPL 
43  ZIOŁA CELINA  BG / K40BRZEG DOLNYPOLPOL 
44 ŻYWINA MARTA BG / K30GŁOGÓWFITARENAPOLPOL