Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

XII Bieg Marszałka - Bieg malucha
Sulejówek, 08 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 92
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj
1 ANDRASIAK TOMASZ OPEN / MOTWOCKPOLPOL 
2 BEHR ANIELA OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
3 BEREDA ROZALIA OPEN / WIĄZOWNAPOLPOL 
4 BEREDA STANISŁAW OPEN / MWIĄZOWNAPOLPOL 
5 BIERNACKI ROMAN OPEN / MWARSZAWAPOLPOL 
6 BOMBIK MAJA OPEN / KWARSZAWAPOLPOL 
7 BORUCKI WIKTOR OPEN / MDĘBE WIELKIEPOLPOL 
8 BRONISZ FRANCISZEK OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
9 CEGIEŁKA ŁUCJA OPEN / KWARSZAWAKS BACHMATYPOLPOL 
10 CELEGRAT LAURA OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
11 CELEGRAT OFELIA OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
12  CHABERSKI DAWID  OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
13 CHMIELEWSKI MICHAL OPEN / WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGOPOLPOL 
14 CICHY ANNA OPEN / WARSZAWAPOLPOL 
15 CICHY MARTYNA OPEN / WARSZAWAPOLPOL 
16  CZARKOWSKA ALEKSANDRA  OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
17  CZESUCH MICHAŁ  OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
18 CZYŻOWSKA JAGODA OPEN / KMIŃSK MAZOWIECKIRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.POLPOL 
19 CZYŻOWSKA WIKTORIA OPEN / MIŃSK MAZOWIECKIRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.POLPOL 
20 DOBOSZ JAN OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
21 DOŁĘGOWSKA NIKOLA OPEN / KKOBYŁKAFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAPOLPOL 
22 DOŁĘGOWSKI JAKUB OPEN / KOBYŁKAFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAPOLPOL 
23 DOŁĘGOWSKI NIKODEM OPEN / MKOBYŁKAFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAPOLPOL 
24 DRĘŻEK WITOLD OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
25 DUDEK ZUZANNA OPEN / KWARSZAWAPOLPOL 
26 DZIDO DARIA OPEN / KSULEJOWEK 
27 DZIDO TAMARA OPEN / SULEJOWEKPOLPOL 
28 GĄSIOR WIKTORIA OPEN / KWARSZAWAPOLPOL 
29GĄSIOROWSKA MAJA OPEN / KZAKRĘTPOLPOL 
30  GÓRECKA NEL  OPEN / KWARSZAWAPOLPOL 
31  GRABARCZYK HANNA  OPEN / KWARSZAWAPOLPOL 
32 GRUSZCZYŃSKI MAKSYMILIAN OPEN / MWARSZAWAPĘDZĄC W BIAŁOBRZEGACHPOLPOL 
33  JAGIEŁŁO TOMASZ  OPEN / MSTARA WIEŚPOLPOL 
34 JASZCZUK IGNACY OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
35 JASZCZUK ZOSIA OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
36JODKOWSKA MARIA OPEN / KSULEJÓWEKJODKIPOLPOL 
37 JODKOWSKA MARIA OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
38 JÓZWIK HANA OPEN / KWARSZAWAARSUNPOLPOL 
39 JÓZWIK XENIA OPEN / KWARSZAWAARSUNPOLPOL 
40 JURCZAK PAULINKA OPEN / KKRÓLEWIECPRZEDSZKOLE ROGALIK 
41 KIKOLSKA JULIA OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
42 KIKOLSKI JAKUB OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
43  LESIŃSKI MAKSYMILIAN  OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
44 LEŚNIAK JAKUB OPEN / MSULEJÓWEKZARAŻENI BÓLEMPOLPOL 
45 ŁUKASZEWICZ SZYMON OPEN / SULEJÓWEKPOLPOL 
 Po prostu się nie poddaję !!!
46  MAJ KUBA  OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
47  MECH ALAN  OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
48 MICHNIEWICZ JAN OPEN / MWARSZAWASÓL W BUTACHPOLPOL 
49 MICHNIEWICZ SZYMON OPEN / MWARSZAWASÓL W BUTACHPOLPOL 
50 MIELCARZ JULIAN OPEN / MWARSZAWAPOLPOL 
51 MIELCARZ MIKOŁAJ OPEN / MWARSZAWAPOLPOL 
52  MIĘTUS PIOTR  OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
53  NOWOGRÓDZKI MACIEJ  OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
54 OLEKSA MARCEL OPEN / MMIŃSK MAZOWIECKIPOLPOL 
55  OLEKSA PRZEMYSŁAW  OPEN / MMIŃSK MAZOWIECKIPOLPOL 
56 OSMÓLSKI KACPER OPEN / MZAKRĘTPOLPOL 
57 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M POLPOL 
58 PŁOSZAJCZAK JULIA OPEN / KKOBYLINPOLPOL 
59 PŁOSZAJCZAK MICHAŁ OPEN / KOBYLINPOLPOL 
60  POPEK KAROLINA  OPEN / KWARSZAWAPOLPOL 
61POPŁAWSKI ANTONI OPEN / MWARSZAWAANWA-TECH TEAMPOLPOL 
 To pierwsze zawody w moim życiu :)
62 PRUSZYŃSKA GABRIELA OPEN / WOŁOMINFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAPOLPOL 
63 PRUSZYŃSKI BŁAŻEJ OPEN / WOŁOMINFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAPOLPOL 
64 SITARSKA MARYSIA OPEN / SULEJÓWEKPOLPOL 
65 SKRZYNECKI STANISŁAW OPEN / MWARSZAWAPOLPOL 
66  SNOCH MARITA  OPEN / KHALINÓWJESTEM MISTRZEMPOLPOL 
67 SOPYŁO RÓŻA OPEN / WARSZAWAPOLPOL 
68 STOŻEK ZOFIA OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
69 STRZELECKI BARTOSZ OPEN / DŁUGA SZLACHECKAPOLPOL 
70 STRZELECKI FILIP OPEN / MDŁUGA SZLACHECKAPOLPOL 
71 SUSABOWSKA ALEKSANDRA OPEN / KBASZKÓWKAPOLPOL 
72  SYGUT ANTONI  OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
73 SZCZEPANIAK FILIP OPEN / MWARSZAWAPOLPOL 
74 SZCZEPANIAK KINGA OPEN / KWARSZAWAPOLPOL 
75  SZULIK AMELIA  OPEN / KGRABINAPOLPOL 
76  SZULIK MAJA  OPEN / KGRABINAPOLPOL 
77 SZULIM MATEUSZ OPEN / MSULEJÓWEKPOLPOL 
78 SZULIM URSZULA OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
79  ŚCIBIOREK JULIA  OPEN / KWARSZAWAPOLPOL 
80 ŚWIETLIKOWSKI FILIP OPEN / MWARSZAWAPOLPOL 
81  TREPANOWSKI SZYMEK  OPEN / MMINSK MAZOWIECKIPOLPOL 
82 TUDEK WIKTORIA OPEN / KSULEJÓWEKPOLPOL 
83 WALAC BORYS OPEN / GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOL 
84 WALAC KAJA OPEN / KGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOL 
85  WAŚKOWIEC PIOTR  OPEN / MWARSZAWAPOLPOL 
86 WĄSOWSKI MACIEJ OPEN / MWARSZAWAPOLPOL 
87 WESOŁOWSKA MARIA OPEN / KZALESIE GÓRNEPOLPOL 
88 WIŚNIEWSKI WOJCIECH OPEN / BANIOCHA1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOLPOL 
89 WŁODAWIEC PIOTR OPEN / MHIPOLITÓWKLUB BIEGACZA ACCENTUREPOLPOL 
90 WÓJCIK KACPER OPEN / MMIŃSK MAZOWIECKIAUKAW TEAMPOLPOL 
91 ZDANOWICZ IZABELA OPEN / KSULEJOWEKPOLPOL 
92  ZYGADŁO JUSTYNA  OPEN / KWARSZAWAPOLPOL