Zawody obsługuje firma Datasport

XIII Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”
Grodzisk Wielkopolski, 09 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 3325
Liczba opłaconych zawodników: 3300
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
  ABRAM AGATA  21km / K25WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPOLPOLOK 
  ADACH MAGDALENA  21km / K25WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
  ADAMCZAK ARTUR  21km / M45POZNAŃPOLPOLOK 
  ADAMCZAK MAŁGORZATA  21km / K40GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOKAbsolwent Gmina 
  ADAMCZAK PRZEMYSŁAW  21km / M45GRODZISK WLKP.POLPOLOKGmina 
  ADAMCZEWSKI PAWEŁ  21km / M40OPALENICAPOLPOLOK 
  ADAMCZUK FELIKS  21km / M45SZCZECINSZCZECINPOLPOLOK 
  ADAMCZYK DAWID  21km / M18RADOSŁAW#DAWIDMUSISZPOLPOLOK 
  ADAMSKI ROBERT  21km / M50LUBOŃDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
  AHLQVIST MAGDALENA  21km / K30POZNAŃPOLPOLOK 
  AKUTKO DAWID  21km / M25KŁODZKOPOLPOLOK 
  AKUTKO PAWEŁ  21km / M35KŁODZKOPOLPOLOK 
  AKUTKO SEBASTIAN  21km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
  ALBRECHT KATARZYNA  21km / K35POZNAŃSMASHING PĄPKINSPOLPOLOK 
  ALEKSANDEREK MAŁGORZATA  21km / K40RAWICZPOLPOLOK 
  ALEKSANDROWICZ JOANNA  21km / K35SZCZECINPOLPOLOK 
  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW  21km / M35GNIEZNOPOLPOLOK 
  AMBROSIUS ALEKSANDRA  21km / K45POZNAŃPOLPOLOK 
  ANDRUKONIS ANNA  21km / K40NOWOGRÓDEKPOLPOLOK 
  ANDRUSZKÓW MAREK  21km / M30SKWIERZYNAKM PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  ANDRYS LUCYNA  21km / K18GRODZISK WLKP-POLPOLOKAbsolwent Gmina 
  ANDRYS MARCIN  21km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOKGmina 
  ANDRYS MICHAŁ  21km / M35GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOKGmina 
  ANDRZEJEWICZ PAWEŁ  21km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOK 
  ANDRZEJEWSKI JACEK  21km / M50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
  ANDRZEJEWSKI JAROSŁAW  21km / M55SWARZĘDZKP5MPOLPOLOK 
  ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW  21km / M35POZNAŃWK POZNAŃ / RATAJE DREAM TEAMPOLPOLOK 
  ANDRZEJEWSKI WOJCIECH  21km / M25POZNAŃDECATHLON KOMORNIKIPOLPOLOK 
  ANGIER RENATA  21km / K40LESZNOPOLPOLOK 
  ANGIER SZYMON  21km / M40LESZNOPOLPOLOK 
  ANGOWSKI ANDRZEJ  21km / M35POZNAŃPOLPOLOK 
  ANIOŁA KRYSTIAN  21km / M25GRODZISK WIELKOPOLSKIANIOŁA MIŚ PEPEPOLPOLOKGmina 
 ANKUDOWICZ DAMIAN 21km / M40ZŁOTÓWZŁOTÓWPOLPOLOK 
  ANTCZAK GRZEGORZ  21km / M55PoznańDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
  ANTKOWIAK BARTOSZ  21km / M30WOLSZTYNMTS-TRANSPORTPOLPOLOK 
  ANTKOWIAK MIROSŁAW  21km / M55KROSNO ODRZAŃSKIEPOLPOLOK 
  ANTOSZ EMILIA  21km / K40WROCŁAWJAGODNO TEAMPOLPOLOK 
  APOLINAREK ALEKSANDRA  21km / K18GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOKAbsolwent Gmina 
  ARASZKIEWICZ ŁUKASZ  21km / M35POZNAŃFUNDACJA RAK OFFPOLPOLOK 
  ARENT JACEK  21km / M40RAKONIEWICEPOLPOLOK 
 ARKUSZEWSKA AGATA 21km / PUSZCZYKOWOPOLPOLOK 
  AUGUSTYNIAK RAFAŁ  21km / M30STĘSZEWBYLE DO METYPOLPOLOK 
  BABIŃSKI ROBERT  21km / M40GRYFINOROYAL RUNNERS TEAMPOLPOLOK 
  BABKIEWICZ SZYMON  21km / M35LUBLINPOLPOLOK 
  BACHORSKI REMIGIUSZ  21km / M35CIOSANIECZABIEGANI SŁAWAPOLPOLOK 
 BACHORZ AGNIESZKA 21km / K35KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
  BACZYŃSKI ANDRZEJ  21km / M35JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLPOLPOLOK 
  BAER TOMASZ  21km / M50BABIMOSTKOLECTEAM ZBASZYNEKPOLPOLOK 
  BAGROWSKI ANDRZEJ  21km / M35POZNAŃCHARTY CHARTOWOPOLPOLOK 
  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA  21km / K40ROŻNOWOOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYPOLPOLOK 
  BAJEK ADAM  21km / M30SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINPOLPOLOK 
  BAJER DOROTA  21km / K30CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMPOLPOLOK 
  BAJER KRZYSZTOF  21km / M35GRODZISKO GM. PONIECPOLPOLOK 
 BAJER PRZEMYSŁAW 21km / M40CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMPOLPOLOK 
  BAJER TOMASZ  21km / M40CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMPOLPOLOK 
  BAJERSKA RENATA  21km / K50KACZORYGRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYPOLPOLOK 
  BAJEWSKA WIOLETTA  21km / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))POLPOLOK 
 BAJSTOK ADRIAN 21km / M18CZEMPIŃUKS JUNIOR NIETĄŻKOWOPOLPOLOK 
  BAJSTOK MONIKA  21km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
 BAJSTOK PAWEŁ 21km / M45CZEMPIŃKOŚCIAŃSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIEPOLPOLOK 
 BAJZERT SZYMON 21km / M45LESZNOPRZYCHODNIA WETERYNARYJNA KOALAPOLPOLOKMPW 
 BAKIEWICZ MAGDALENA 21km / K30POZNAŃPOLPOLOK 
  BAKUN ADAM  21km / M35ZŁOCIENIECNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
  BALAK TOMASZ  21km / M35NOWOGRÓD BOBRZAŃSKINOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBERPOLPOLOK 
  BALCARCZYK EMILIA  21km / K30DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLPOLOK 
  BALCER MARCIN  21km / M40PLESZEWPOLPOLOK 
  BALCEROWSKI RAFAŁ  21km / M35ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMPOLPOLOK 
BAŁA ADAM  21km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  BANASZAK MACIEJ  21km / M35KOŚCIANPOLPOLOK 
  BANASZAK MARCIN  21km / M35KĘPNORUNNERS TEAM KĘPNOPOLPOLOK 
  BANASZEK-WRONKA ANNA  21km / K45ZIELONKAPOLPOLOK 
 BANICKA AGATA 21km / K25GORZOW WLKPPOLPOLOK 
  BANNACH ARKADIUSZ  21km / M18GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOKGmina 
  BARANEK MARTYNA  21km / K18WIELICHOWOPOLPOLOK 
  BARANIAK BEATA  21km / K45DASZEWICEPOLPOLOK 
  BARANOWSKI ANTONI  21km / M60TUMIDAJNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  BARANOWSKI FILIP  21km / M40POZNAŃPOLPOLOK 
  BARAŃSKI ANDRZEJ  21km / M55CZERNICAPRO RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
  BARAŃSKI ŁUKASZ  21km / M40TOPOLA MAŁAUNITY TRADE CREDIT BROKERPOLPOLOK 
  BARAŃSKI MARCIN  21km / M25PIŁAPOLPOLOK 
  BARAŃSKI OSKAR  21km / M18GRODZISK WIELKOPOLSKIBIAŁE JELENIEPOLPOLOKGmina 
  BARAŃSKI PAWEŁ  21km / M30PIŁAPOLPOLOK 
  BARCZAK ROBERT  21km / M45RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAPOLPOLOK 
  BARDZIŃSKI RAFAŁ  21km / M25LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
  BAREŁKOWSKA KATARZYNA  21km / K45POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
  BARSKI TOMASZ  21km / M30BIELAWABIBA REUNIONPOLPOLOK 
  BARTCZAK ARKADIUSZ  21km / M40GRYFINOGRYFINOPOLPOLOK 
  BARTCZAK DARIUSZ  21km / M50SULECHÓWPOLPOLOK 
  BARTKOWIAK ARTUR  21km / M25RUCHOCICEPOLPOLOK 
  BARTKOWIAK PATRYK  21km / M25GRODZISK WLKP.POLPOLOKGmina 
  BARTKOWIAK PIOTR  21km / M40GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKAbsolwent Gmina 
  BARTKOWIAK TOMASZ  21km / M30WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPOLPOLOK 
  BARTKOWSKA ANETA  21km / K25TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOK 
  BARTKOWSKI TOBIASZ  21km / M30TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOK 
  BARTKÓW ŁUKASZ  21km / M30LUBINRATOWNICY ZG RUDNA/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
  BARTOSIK MACIEJ  21km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOLOK 
  BARTOSIK PRZEMYSŁAW  21km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOLOK 
  BARTUNEK ADAM  21km / M30GRODZISK WLKP.POLPOLOKGmina 
  BARYŁA PIOTR  21km / M35WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
  BASIŃSKA AGNIESZKA  21km / K45PACZKOWOPRO366POLPOLOK 
  BASIŃSKI MARCIN  21km / M45PACZKOWOPRO366POLPOLOK 
  BASIŃSKI PAWEŁ  21km / M35SULĘCINMOLEX TEAMPOLPOLOK 
 BASIŃSKI SŁAWOMIR 21km / M35DALKIPOLPOLOK 
  BASZCZYŃSKA BARBARA  21km / K50BRZEGPOLPOLOK 
  BAUMGART GRZEGORZ  21km / M35STARGARD SZCZECIŃSKISTRAGRAD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.POLPOLOK 
  BAUMGART KATARZYNA  21km / K35STARGARDSTARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMPOLPOLOK 
  BAUMGART MATEUSZ  21km / M25POZNANNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
  BAZYLI MICHAŁ  21km / M30RYBOJEDZKOPOLPOLOK 
  BĄK MICHAŁ  21km / M25JELCZ-LASKOWICEGIT_MAJONEZ_TEAMPOLPOLOK 
  BĄK ROBERT  21km / M50POZNAŃWIELKOPOLSKI KLUB AIKIDOPOLPOLOK 
  BEDNARCZYK TOMASZ  21km / M35TRZCIANKAMG RUNNING TEAMPOLPOLOK 
  BEDNAREK ANETA  21km / K40POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPOLPOLOK 
  BEDNAREK GRZEGORZ  21km / M35KĘPNOPOLPOLOK 
  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA  21km / K45ZIELĘCICERUNNING TEAM BRZEG.POLPOLOK 
  BEDNARSKA ANNA  21km / K30POZNAŃPOLPOLOK 
  BEDNARSKA-FENRYCH ANNA  21km / K45POZNAŃPOGROMCY KILOMETRÓWPOLPOLOK 
  BEDNARSKI MIROSŁAW  21km / M45WĄGROWIECPOLPOLOK 
  BEHRENDT MAGDALENA  21km / K40RATAJEPCH_RUNPOLPOLOK 
  BEHRENDT PIOTR  21km / M45RATAJEPCH RUNPOLPOLOK 
 BELGRAU SZYMON 21km / M25POLPOLOKMPBPZ 
  BENDKOWSKA ANNA  21km / K18LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
  BENDKOWSKI ANDRZEJ  21km / M45LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
  BENDLEWSKI MACIEJ  21km / M35BUK-POLPOLOKMPBPZ 
  BENDOWSKI ADRIAN  21km / M35GRODZISK WLKPPOLPOLOKGmina 
  BERESZYŃSKA KINGA  21km / K18GRODZISK WLKPDANFLOR TEAMPOLPOLOKGmina 
  BERLIŃSKI ANDRZEJ  21km / M30DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOPOLPOLOK 
  BERNACKI BARTOSZ  21km / M30GRODZISK WLKPPOLPOLOKGmina 
  BERNACKI ZBIGNIEW  21km / M65Grodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
  BERNAT BOGDAN  21km / M45ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
  BESZ-MALINOWSKA KATARZYNA  21km / K45POZNAŃPOLPOLOK 
  BEŚKA SŁAWOMIR  21km / M45RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSPOLPOLOK 
  BĘBEN WIOLETA  21km / K45KOŻUCHÓWKB WIKON NOWA SÓLPOLPOLOK 
  BIAŁA MONIKA  21km / K40POZNAŃPOLPOLOK 
  BIAŁECKI ZBIGNIEW  21km / M50ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
  BIAŁEK MARIUSZ  21km / M50POZNAŃŚWIERCZEWO RUNPOLPOLOK 
  BIAŁOBŁOCKI TOMASZ  21km / M50KIEKRZGRUPA MEDYCZNAPOLPOLOK 
  BIAŁOBRZYCKI MARIUSZ  21km / M40SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWPOLPOLOK 
  BIAŁOŃ KRZYSZTOF  21km / M40LUBRZAFEED EXPERTPOLPOLOKMPBPZ 
  BIAŁOŻYD ANDRZEJ  21km / M60WROCŁAWPOLPOLOK 
  BIAŁOŻYD BOŻENA  21km / K60WROCŁAWPOLPOLOK 
  BIEDALAK KRZYSZTOF  21km / M35SWARZĘDZPOLPOLOK 
  BIEDRZYŃSKI MICHAŁ  21km / M30SWARZĘDZPOLPOLOK 
  BIEGAJŁO KRYSTIAN  21km / M40GŁOGÓWPOLPOLOK 
  BIEGAŃSKA MAGDA  21km / K35OPALENICAPOLPOLOK 
  BIELAŃSKI KRZYSZTOF  21km / M60STARGARDCRONIMET. PLPOLPOLOK 
  BIELAŃSKI MIREK  21km / M55STARGARDSTARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMPOLPOLOK 
  BIELAWA KAMILA  21km / K35PAPROĆNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLPOLOK 
  BIELAWA MACIEJ  21km / M40PAPROĆNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLPOLOK 
  BIELAWNY PIOTR  21km / M30GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKAbsolwent Gmina 
 BIELAWSKA MAGDALENA 21km / K40GRODZISK WLKPPOLPOLOKGmina 
  BIELAWSKI TOMASZ  21km / M25KUBACZYNDRUŻYNA SZPIKU GRANOWOPOLPOLOK 
  BIENIAS JOANNA  21km / K40MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  BIENIEK GRZEGORZ  21km / M60LESZNOPEKHOPOLPOLOK 
  BIEŃCZAK ŁUKASZ  21km / M40DĄBCZEPOLPOLOK 
  BIERNACKA DANUTA  21km / K35ŁÓDŹVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
  BIERNAT MAGDALENA  21km / K35INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOLOK 
  BIJAS PIOTR  21km / M40SWARZĘDZKB MANIAC POZNAŃPOLPOLOK 
  BILAWA KAROLINA  21km / K18NOWA WIEŚPOLPOLOK 
  BILINSKI RAFAL  21km / M40SZPROTAWADRUŻYNA CHROBREGOPOLPOLOK 
  BILSKA-ZAJĄC EWA  21km / K35PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPOLPOLOKMPW 
  BINEK MARIUSZ  21km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
 BINIAK PAWEŁ 21km / M35GRODZISK WIELKOPOLSKISPEED BPOLPOLOKGmina 
  BINIAŚ PAWEŁ  21km / M35POZNAŃR47POLPOLOK 
  BINKOWSKA MAGDALENA  21km / K35POZNANPOLPOLOK 
  BIŃCZARSKI PATRYK  21km / M35WŁOCŁAWEKWKB MARSTOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLPOLOK 
  BIRGER AGATA  21km / K35PRZECŁAWPOLPOLOK 
  BIRGER FILIP  21km / M35PRZECŁAWPOLPOLOK 
  BIRLET PAWEŁ  21km / M35KROSNO KOŁO MOSINYPOLPOLOK 
  BISKUP DANIEL  21km / M40TUREKKB MARATON TUREKPOLPOLOK 
  BISKUP JAN  21km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WLKPPOLPOLOKMPBPZ Gmina 
  BIZAN ŁUKASZ  21km / M40SWARZĘDZBIZON`S CREWPOLPOLOK 
  BLACHA BALOWSKA ANETA  21km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
  BLICHARSKA MARTA  21km / K30SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLPOLOK 
  BŁACHOWIAK DOMINIK  21km / M35SWARZĘDZPOLPOLOK 
  BŁASIAK MARTYNA  21km / K25SIERADZRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
 BŁASZCZAK KATARZYNA 21km / K35GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 21km / M55POZNAŃORANGE POLSKAPOLPOLOK 
  BŁASZCZYK MARIUSZ  21km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSPOLPOLOK 
  BŁASZYK BASIA  21km / K40GRODZISK WLKPPOLPOLOKGmina 
  BŁAŻEJEWSKI PATRYK  21km / M25GRANOWODRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWOPOLPOLOK 
  BŁOCH ALBERT  21km / M30STĘSZEWPOLPOLOK 
  BOBER GRZEGORZ  21km / M35WARSZAWAPOLPOLOK 
  BOBROWSKA ANNA  21km / K35POZNAŃNIGHT RUNNERS / TEAM KGBPOLPOLOK 
  BOCHEŃSKI KRZYSZTOF  21km / M45SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWPOLPOLOK 
  BOCIAN JULIAN  21km / M35KRĄPLEWOAMIBELLEPOLPOLOK 
  BOCIAN PAWEŁ  21km / M40KOMORNIKIPOLPOLOK 
  BOCZKOWSKA MAŁGORZATA  21km / K40NOWY DWOREKPOLPOLOK 
  BOGACKA MAŁGORZATA  21km / K45OSTRÓW WLKPPOLPOLOK 
  BOGACKI ARKADIUSZ  21km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  BOGACZ PAWEŁ  21km / M30NOWA SÓLPOLPOLOK 
  BOGACZYK DARIUSZ  21km / M18GRODZISK WLKPPOLPOLOKGmina 
  BOGUSŁAW ŁUKASZ  21km / M25WAŁCZPOLPOLOK 
  BOHAREWICZ PAWEŁ  21km / M35ZIELONA GÓRABOHAR PALETY RUNNERSPOLPOLOK 
  BOJARCZUK TOMASZ  21km / M25POZNAŃDELOITTE ADVENTURE TEAMPOLPOLOK 
  BOJEK ŁUKASZ  21km / M30RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEPOLPOLOK