Zawody obsługuje firma Datasport

XIII Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”
Grodzisk Wielkopolski, 09 czerwca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 3531
Odebrało numery: 3312

  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
  ABRAM AGATA 50421km / K25WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECOK 
  ADACH MAGDALENA 125421km / K25WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOK 
  ADAM KRZYSZTOF 305521km / M50WOLSZTYNOK 
  ADAMCZAK ARTUR 282621km / M45POZNAŃOK 
  ADAMCZAK MAŁGORZATA 342821km / K40GRODZISK WIELKOPOLSKIOKAbsolwent Gmina 
  ADAMCZAK PRZEMYSŁAW 37521km / M45GRODZISK WIELKOPOLSKIOKGmina 
  ADAMCZEWSKI PAWEŁ 249021km / M40OPALENICAOK 
  ADAMCZUK FELIKS 143121km / M45SZCZECINSZCZECINOK 
  ADAMCZYK DAWID 136921km / M18RADOSŁAW#DAWIDMUSISZOK 
  ADAMSKI ROBERT 157121km / M50LUBOŃDRUŻYNA SZPIKUOK 
  AHLQVIST MAGDALENA 194121km / K30POZNAŃOK 
  AKUSZEWSKA AGATA 280421km / K50PUSZCZYKOWOOK  
  AKUTKO DAWID 54121km / M25KŁODZKOOK 
  AKUTKO PAWEŁ 329921km / M35KŁODZKOOK 
  AKUTKO SEBASTIAN 21321km / M40WROCŁAWOK 
  ALBRECHT KATARZYNA 272621km / K35POZNAŃSMASHING PĄPKINSOK 
  ALEKSANDEREK MAŁGORZATA 261921km / K40RAWICZOK 
  ALEKSANDROWICZ JOANNA 172521km / K35SZCZECINOK 
  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 170821km / M35GNIEZNOOK 
  ANDRUKONIS ANNA 216221km / K40NOWOGRÓDEKOK  
  ANDRUSZKÓW MAREK 58921km / M30SKWIERZYNAKM PSP GORZÓW WLKP.OK 
  ANDRYS LUCYNA 148921km / K18GRODZISK WIELKOPOLSKI-OKAbsolwent Gmina 
  ANDRYS MARCIN 299221km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIOKGmina 
  ANDRZEJEWICZ PAWEŁ 260321km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
  ANDRZEJEWSKI JACEK 142121km / M50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
  ANDRZEJEWSKI JAROSŁAW 208721km / M55SWARZĘDZKP5MOK 
  ANDRZEJEWSKI WOJCIECH 126521km / M25POZNAŃDECATHLON KOMORNIKIOK 
  ANGIER RENATA 195421km / K40LESZNOOK 
  ANGIER SZYMON 227721km / M40LESZNOOK 
  ANGOWSKI ANDRZEJ 276221km / M35POZNAŃOK 
  ANIOŁA KRYSTIAN 67721km / M25GRODZISK WIELKOPOLSKIANIOŁA MIŚ PEPEOKGmina  
 ANKUDOWICZ DAMIAN87221km / M40ZŁOTÓWZŁOTÓWOK 
  ANTCZAK GRZEGORZ 287621km / M55PoznańDRUŻYNA SZPIKUOK 
  ANTKOWIAK BARTOSZ 263421km / M30WOLSZTYNMTS-TRANSPORTOK 
  ANTKOWIAK MIROSŁAW 43621km / M55KROSNO ODRZAŃSKIEOK 
  ANTOSZ EMILIA 263921km / K40WROCŁAWJAGODNO TEAMOK 
  APOLINAREK ALEKSANDRA 137321km / K18GRODZISK WIELKOPOLSKIOKAbsolwent Gmina 
  ARASZKIEWICZ ŁUKASZ 282521km / M35POZNAŃFUNDACJA RAK OFFOK  
  ARENT JACEK 34321km / M40RAKONIEWICEOK 
  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 328621km / M30STĘSZEWBYLE DO METYOK 
  BABIŃSKI ROBERT 196821km / M40GRYFINOROYAL RUNNERS TEAMOK 
  BACHORSKI REMIGIUSZ 249121km / M35CIOSANIECZABIEGANI SŁAWAOK 
 BACHORZ AGNIESZKA15621km / K35KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
  BACHORZ MILENA 317221km / K35LUSÓWKOOK 
  BACIOR TOMASZ 2121km / M40SZCZECINOK 
  BACZYŃSKI ANDRZEJ 277321km / M35JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLOK 
  BAER TOMASZ 238321km / M50BABIMOSTKOLECTEAM ZBASZYNEKOK 
  BAGROWSKI ANDRZEJ 140321km / M35POZNAŃCHARTY CHARTOWOOK 
  BAHINSKYI OLEKSANDR 344821km / M40BYDGOSZCZKRYSZTOFIAK TEAMOK 
  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA 217821km / K40ROŻNOWOOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOK 
  BAJEK ADAM 236721km / M30SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINOK 
  BAJER KRZYSZTOF 268721km / M35GRODZISKO GM. PONIECOK 
 BAJER PRZEMYSŁAW170521km / M40CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMOK 
  BAJER TOMASZ 268321km / M40CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMOK 
  BAJERSKA RENATA 164121km / K50KACZORYGRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYOK 
  BAJEWSKA WIOLETTA 225221km / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))OK 
 BAJSTOK ADRIAN248221km / M18CZEMPIŃUKS JUNIOR NIETĄŻKOWOOK 
  BAJSTOK MONIKA 313621km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
 BAJSTOK PAWEŁ203921km / M45CZEMPIŃKOŚCIAŃSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIEOK 
 BAJZERT SZYMON242221km / M45LESZNOPRZYCHODNIA WETERYNARYJNA KOALAOKMPW 
 BAKIEWICZ MAGDALENA167821km / K30POZNAŃOK 
  BAKUN ADAM 149321km / M35ZŁOCIENIECNIGHT RUNNERSOK 
  BALAK FRANCISZEK 115121km / M35NOWOGRÓD BOBRZAŃSKINOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBEROK 
  BALCARCZYK EMILIA 238121km / K30DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIOK 
  BALCER MARCIN 170721km / M40PLESZEWOK 
  BALCZYŃSKA ANNA 106721km / K35POZNAŃOK 
BAŁA ADAM 12021km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
  BANASZAK MACIEJ 187921km / M35KOŚCIANOK 
  BANASZAK MARCIN 220021km / M35KĘPNORUNNERS TEAM KĘPNOOK 
  BANASZEK-WRONKA ANNA 230121km / K45ZIELONKAOK 
  BANDURA KAROL 312321km / M35WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAOK 
 BANICKA AGATA336221km / K25GORZOW WLKPOK 
  BANNACH ARKADIUSZ 336721km / M18GRODZISK WIELKOPOLSKIOKGmina 
  BARANEK MARTYNA 192921km / K18WIELICHOWOOK  
  BARANIAK BEATA 269821km / K45DASZEWICEOK 
  BARANOWSKI FILIP 301021km / M40POZNAŃOK 
  BARAŃSKI ANDRZEJ 250621km / M55CZERNICAPRO RUN WROCŁAWOK 
  BARAŃSKI MARCIN 97021km / M25PIŁAOK 
  BARAŃSKI OSKAR 262321km / M18GRODZISK WIELKOPOLSKIBIAŁE JELENIEOKGmina 
  BARAŃSKI PAWEŁ 14421km / M30PIŁAOK 
  BARCZAK ROBERT 283821km / M45RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
  BARDZIŃSKI RAFAŁ 294721km / M25LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 247421km / K45POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
  BARTCZAK ARKADIUSZ 150721km / M40GRYFINOGRYFINOOK 
  BARTCZAK DARIUSZ 293321km / M50SULECHÓWOK 
  BARTKOWIAK ARTUR 283521km / M25RUCHOCICEOK 
  BARTKOWIAK JAKUB 185821km / M35POZNAŃOKMPBPZ 
  BARTKOWIAK PATRYK 257221km / M25GRODZISK WIELKOPOLSKIOKGmina 
  BARTKOWIAK PIOTR 130121km / M40GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOKAbsolwent Gmina 
  BARTKOWIAK TOMASZ 85821km / M30WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECOK 
  BARTKOWSKA ANETA 16321km / K25TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOK 
  BARTKOWSKI TOBIASZ 95521km / M30TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOK 
  BARTKÓW ŁUKASZ 172921km / M30LUBINRATOWNICY ZG RUDNA/KGHM ZG RUNOK 
  BARTOSIK MACIEJ 219021km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
  BARTOSIK PRZEMYSŁAW 231621km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
  BARYŁA PIOTR 190321km / M35WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK  
  BASIŃSKA AGNIESZKA 328221km / K45PACZKOWOPRO366OK 
  BASIŃSKI MARCIN 101821km / M45PACZKOWOPRO366OK 
  BASIŃSKI PAWEŁ 206321km / M35SULĘCINMOLEX TEAMOK 
 BASIŃSKI SŁAWOMIR209421km / M35DALKIOK 
  BASZCZYŃSKA BARBARA 253021km / K50BRZEGOK 
  BAUMGART GRZEGORZ 225021km / M35STARGARD SZCZECIŃSKISTRAGRAD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.OK 
  BAUMGART KATARZYNA 225621km / K35STARGARDSTARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMOK 
  BAUMGART MATEUSZ 248321km / M25POZNANNIGHT RUNNERSOK 
  BAZYLI MICHAŁ 150221km / M30RYBOJEDZKOOK 
  BĄK MICHAŁ 27921km / M25JELCZ-LASKOWICEGIT_MAJONEZ_TEAMOK  
  BĄK ROBERT 287821km / M50POZNAŃWIELKOPOLSKI KLUB AIKIDOOK 
  BEDNARCZYK TOMASZ 180821km / M35TRZCIANKAMG RUNNING TEAMOK 
 BEDNAREK ANETA200421km / K40POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄOK 
  BEDNAREK ARKADIUSZ 298921km / M40POZNAŃMUROWANA GOŚLINA BIEGA/NIGHT RUNNERSOK 
  BEDNARSKA-FENRYCH ANNA 95121km / K45POZNAŃPOGROMCY KILOMETRÓWOK 
  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA 78821km / K45ZIELĘCICERUNNING TEAM BRZEG.OK 
  BEDNARSKA ANNA 30421km / K30POZNAŃOK 
  BEDNARSKI MIROSŁAW 276721km / M45WĄGROWIECOK 
  BEHRENDT MAGDALENA 68521km / K40RATAJEPCH_RUNOK 
  BEHRENDT PIOTR 270521km / M45RATAJEPCH RUNOK 
 BELGRAU SZYMON284921km / M25LEKS BIEGAOKMPBPZ 
  BENDKOWSKA ANNA 5121km / K18LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
  BENDKOWSKI ANDRZEJ 46321km / M45LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
  BENDLEWSKI MACIEJ 52621km / M35BUK-OKMPBPZ 
  BENDOWSKI ADRIAN 211521km / M35GRODZISK WIELKOPOLSKIOKGmina 
  BERESZYŃSKA KINGA 110721km / K18GRODZISK WIELKOPOLSKIDANFLOR TEAMOKGmina 
  BEREZA MICHAŁ 306321km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAMOUNTAIN BUSTERSOK 
  BEREZOWSKI JAROSŁAW 309521km / M45WARSZAWAWMPOK  
  BERLIŃSKI ANDRZEJ 15021km / M30DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOOK 
  BERNACKI BARTOSZ 108521km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIOKGmina 
  BERNACKI ZBIGNIEW 288021km / M65Grodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 BESLER ANDREAS286621km / M55OK 
  BESZ-MALINOWSKA KATARZYNA 70721km / K45POZNAŃOK 
  BĘBEN WIOLETA 48321km / K45KOŻUCHÓWKB WIKON NOWA SÓLOK 
  BIAŁA MONIKA 127721km / K40POZNAŃOK 
  BIAŁECKI ZBIGNIEW 155721km / M50ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMOK 
  BIAŁEK BEATA 319321km / K40GRYFINOKB HERMES GRYFINOOK 
  BIAŁEK MARIUSZ 186321km / M50POZNAŃŚWIERCZEWO RUNOK 
  BIAŁOBŁOCKI TOMASZ 76721km / M50KIEKRZGRUPA MEDYCZNAOK 
  BIAŁOBRZYCKI MARIUSZ 188921km / M40SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWOK 
  BIAŁOŃ KRZYSZTOF 241321km / M40LUBRZAFEED EXPERTOKMPBPZ 
  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 60821km / M60WROCŁAWOK 
  BIAŁOŻYD BOŻENA 321421km / K60WROCŁAWOK 
  BIEDALAK KRZYSZTOF 207721km / M35SWARZĘDZOK 
  BIEDRZYŃSKI MICHAŁ 220821km / M30SWARZĘDZOK 
  BIEGAJŁO KRYSTIAN 282921km / M40GŁOGÓWOK 
  BIEGAŃSKA MAGDA 192521km / K35OPALENICAOK 
  BIELAŃSKI KRZYSZTOF 132221km / M60STARGARDCRONIMET. PLOK 
  BIELAŃSKI MIREK 42021km / M55STARGARDSTARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMOK 
  BIELAWA KAMILA 198321km / K35PAPROĆNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  BIELAWA MACIEJ 182721km / M40PAPROĆNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  BIELAWNY PIOTR 25221km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOKAbsolwent Gmina 
 BIELAWSKA MAGDALENA204521km / K40GRODZISK WIELKOPOLSKIOKGmina  
  BIELAWSKI TOMASZ 75321km / M25KUBACZYNDRUŻYNA SZPIKU GRANOWOOK 
  BIELECKI ROBERT 307121km / M50BIAŁA PODLASKAKEEN ON RUNNINGOK 
  BIENIAS JOANNA 43821km / K40MIĘDZYRZECZOK 
  BIENIEK GRZEGORZ 89121km / M60LESZNOPEKHOOK  
  BIEŃCZAK ŁUKASZ 332321km / M40DĄBCZEOK 
  BIERNACKA DANUTA 30321km / K35ŁÓDŹVEGE RUNNERSOK  
  BIERNAT MAGDALENA 29721km / K35INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOOK 
 BIJAS PIOTR288221km / M40SWARZĘDZKB MANIAC POZNAŃOK  
  BILAWA KAROLINA 282221km / K18NOWA WIEŚOK 
  BILINSKI RAFAL 180021km / M40SZPROTAWADRUŻYNA CHROBREGOOK 
  BILSKA-ZAJĄC EWA 217921km / K35PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYOKMPW 
  BIŁAN PAWEŁ 306121km / M45GUBINOK 
  BINEK MARIUSZ 187821km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  BINIAK PAWEŁ 179421km / M35GRODZISK WIELKOPOLSKISPEED BOKGmina 
  BINIAŚ PAWEŁ 338521km / M35POZNAŃR47OKMPBPZ 
  BINKOWSKA MAGDALENA 59221km / K35POZNANOK 
  BIŃCZARSKI PATRYK 236621km / M35WŁOCŁAWEKWKB MARSTOŃCZYK WŁOCŁAWEKOK 
  BIRLET PAWEŁ 71821km / M35KROSNO K/MOSINYOK 
  BISKUP JAN 106121km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WLKPOKMPBPZ Gmina 
  BIZAN ŁUKASZ 102321km / M40SWARZĘDZBIZON`S CREWOK 
  BLACHA BALOWSKA ANETA 234221km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
  BLICHARSKA MARTA 173921km / K30SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOK 
  BŁACHOWIAK DOMINIK 249621km / M35SWARZĘDZOK 
  BŁASIAK MARTYNA 267421km / K25SIERADZRAJSPORT ACTIVEOK 
  BŁASZAK PIOTR 352621km / M45STĘSZEWOK 
 BŁASZCZAK KATARZYNA279221km / K35GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ191021km / M55POZNAŃORANGE POLSKAOK 
  BŁASZCZYK MARIUSZ 39721km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSOK 
  BŁASZYK BASIA 140621km / K40GRODZISK WIELKOPOLSKIOKGmina 
  BŁAŻEJEWSKI PATRYK 266221km / M25GRANOWODRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWOOK 
  BŁOCH ALBERT 238621km / M30STĘSZEWOK 
  BOBER GRZEGORZ 232221km / M35WARSZAWAOK 
  BOBROWSKA ANNA 42421km / K35POZNAŃNIGHT RUNNERS / TEAM KGBOK 
  BOCHEŃSKI KRZYSZTOF 241121km / M45SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWOK 
  BOCIAN JULIAN 121421km / M35STĘSZEWAMIBELLEOK 
  BOCIAN PAWEŁ 190221km / M40KOMORNIKIOK 
  BOCZKOWSKA MAŁGORZATA 12721km / K40NOWY DWOREKOK 
  BOGACKA MAŁGORZATA 191321km / K45OSTRÓW WLKPOK 
  BOGACKI ARKADIUSZ 140421km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  BOGACZ PAWEŁ 93221km / M30NOWA SÓLOK