Zawody obsługuje firma Datasport

XXIV Ogólnopolski Bieg Samorządowy „Bursztyn Jarosławca”
Jarosławiec, 07 lipca 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 120
Odebrało numery: 98

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Koszulka Odebrał
numer
1 ADAMCZYK ŁUKASZ1081OPEN / Mdo50WRZĄCAGMINA KOBYLNICA (GOŚĆ)POLPOLOK 
2 ADAMCZYK MICHALINA1096OPEN / Kdo40STAWNOPOLPOL 
3ZAWODNIK ANONIMOWY1065OPEN / M50+ STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKPOLPOLOK  
4 ANKUDOWICZ DAMIAN1002OPEN / Mdo50ZŁOTÓWZŁOTÓWPOLPOL  
5  ARTYCH KAROLINA 1078OPEN / Kdo40WARSZAWAPISMO WSPÓLNOTAPOLPOLOK 
6 BAJSTOK BEATA1095OPEN / Kdo40CZEMPIŃPOLPOL 
7  BĄBIŃSKI GRZEGORZ 1023OPEN / M50+ZŁOTÓWURZĄD MIEJSKI W ZŁOTOWIEPOLPOLOK  
8 BĄK MICHAŁ1093OPEN / Mdo50STRAWCZYNPOLPOL 
9 BIAŁEK MICHAŁ1041OPEN / Mdo50WIĄZOWNAGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
10  BIEL TOMASZ 1026OPEN / Mdo50JEZIERZYCEGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
11  BIELECKA ALEKSANDRA 1028OPEN / Kdo40WIĄZOWNAGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
12 BINEK RAJMUND1071OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
13  BLOCH PRZEMYSŁAW 1005OPEN / Mdo50CZERSKURZĄD MIEJSKI W CZERSKUPOLPOLOK 
14  BŁACHUT MICHAŁ 1045OPEN / M50+MALBORKGMINA MALBORKPOLPOLOK 
15 BOCHAŃSKA LIDIA1074OPEN / K40+ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
16  BOJKOWSKI JANUSZ 1060OPEN / Mdo50POSTOMINOGMINA POSTOMINO/KLUB BIEGACZA `BRYZA` POSTOMINOPOLPOLOK 
17 BOREK MONIKA1106OPEN / Kdo40ZŁOCIENIECSTAROSTWO POWIATOWE W DRAWSKU POMORSKIMPOLPOL 
18 BRANDYK MARCIN1073OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
19  BUKOWSKI BARTOSZ 1050OPEN / Mdo50SŁAWNOPOLPOLOK 
20 CECUDA-GNIAZDOWSKA EWA1115OPEN / Kdo40WARSZAWAPOLPOL 
21 CIESIELSKA ANNA1052OPEN / Kdo40STARACHOWICEPOWIAT STARACHOWICKIPOLPOLOK 
22  CYNGLER MARCIN 1025OPEN / Mdo50GLIWICEUM GLIWICEPOLPOLOK 
23  CYROK MAREK 1015OPEN / Mdo50DĄBROWAGMINA DĄBROWAPOLPOLOK 
24 DĄBROWSKI ROBERT1034OPEN / Mdo50GÓRASZKAGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
25 DEREŃ ANNA1111OPEN / Kdo40SŁAWNO-TYCHOWOPOLPOL 
26  DOBAK STEFAN 1035OPEN / M50+SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLPOLOK  
27 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT1007OPEN / M50+WARSZAWAWKB META LUBLINIECPOLPOLOK  
28 DOMŻOŁOWICZ MONIKA1097OPEN / Kdo40POSTONINOPOLPOL 
29 DUDEK SYLWESTER1053OPEN / M50+STARACHOWICEPOWIAT STARACHOWICKIPOLPOLOK 
30 FALIŃSKA RENATA1046OPEN / K40+PĘCLINGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
31  FRANKOWSKI TOMASZ 1086OPEN / Mdo50JASTROWIEUGIM JASTROWIEPOLPOLOK 
32 GAJDZIŃSKA MARTA1091OPEN / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL 
33  GAWĘDA EMIL 1019OPEN / Mdo50DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYPOLPOLOK 
34 GEMBARA ANDRZEJ1079OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
35  GNIADKOWSKI ANDRZEJ 1059OPEN / Mdo50PIASECZNOPISMO WSPÓLNOTAPOLPOLOK 
36  GOŁĘBIEWSKI JACEK 1061OPEN / Mdo50ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK  
37 GRABOWSKA MARIA1064OPEN / K40+TRZEMESZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOPOLPOLOK 
38  HOPPE KRYSTIAN 1068OPEN / Mdo50SŁUPSKGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
39 HRYCIUK ŁUKASZ 1014OPEN / Mdo50DĘBNOURZĄD MIEJSKI W DĘBNIEPOLPOLOK 
40 HURUK JAN1120OPEN / M50+SŁUPSKORW SŁOWINIECPOLPOL 
41 IWASZKIEWICZ BARBARA1092OPEN / K40+GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL 
42  JASIŃSKI TOMASZ 1051OPEN / Mdo50GLIWICEUM GLIWICEPOLPOLOK  
43  JERZYK ANDRZEJ 1049OPEN / Mdo50GLIWICEUM GLIWICEPOLPOLOK 
44 JOPEK GRZEGORZ1062OPEN / Mdo50WRZĄCAGMINA KOBYLNICA (GOŚĆ)POLPOLOK 
45 KACPERSKI WOJCIECH1107OPEN / M50+SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOL 
46 KARDAS JACEK1030OPEN / Mdo50ZAKRĘTGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
47  KIJEWSKI WOJCIECH 1043OPEN / M50+GLIWICEUM GLIWICEPOLPOLOK 
48 KOWALCZYK KRZYSZTOF1110OPEN / M50+SŁAWNOMIASTO SŁAWNOPOLPOL 
49  KOZŁOWSKI PIOTR 1087OPEN / Mdo50JASTROWIEUGIM JASTROWIEPOLPOLOK 
50 KRUŻYCKI WITOLD1103OPEN / M50+LĘBORKSTAROSTWO POWIATOWE W LĘBORKUPOLPOL 
51 KUBAŃSKA MARLENA1099OPEN / Kdo40MIŃSK MAZOWIECKIPOLPOL 
52 KUCHTA IZABELA1075OPEN / K40+RADOMIAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
53 KUKLIŃSKA BEATA1098OPEN / Kdo40CHODACZEWOPOLPOL 
54  KULBICKI GRZEGORZ 1018OPEN / Mdo50BARNÓWKODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLPOLOK 
55  KULCZYK KATARZYNA 1055OPEN / Kdo40SLAWNOZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W KOSZALINIEPOLPOLOK 
56 KURZAWSKA MARTA1070OPEN / Kdo40ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
57  LENKIEWICZ STANISŁAW 1048OPEN / M50+DĘBNOMARATON DĘBNOPOLPOLOK  
58 LISIECKI PIOTR1109OPEN / M50+ŁÓDŹPOLPOL 
59 ŁUŻYŃSKA MARZENA1116OPEN / K40+SŁAWNOMIASTO SŁAWNOPOLPOL 
60  MAKOWIECKI MARCIN 1010OPEN / Mdo50PŁOTYPOLPOLOK  
61  MIEDZIŃSKA DOROTA 1044OPEN / K40+SŁUPSKGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
62  MIELNICKI TOMASZ 1033OPEN / Mdo50WIĄZOWNAGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
63  MISZCZAK DOROTA 1089OPEN / Kdo40JASTROWIEUGIM JASTROWIEPOLPOLOK  
64 MOĆKO HALINA1102OPEN / Kdo40KĄKOLEWICE-BUDZYŃPOLPOL 
65 NAIOŁEK PIOTR1101OPEN / Mdo50PRUSZKÓWSTAROSTWO POWIATOWE W PRUSZKOWIEPOLPOL 
66 NOWACKA SYLWIA1072OPEN / Kdo40BABIMOSTURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
67  NOWAK RAFAŁ 1056OPEN / Mdo50ZŁOTÓWZŁOTÓWPOLPOLOK 
68  NOWAKOWSKA AGNIESZKA 1057OPEN / Kdo40GLIWICEUM GLIWICEPOLPOLOK 
69  OKONEK IZABELA 1020OPEN / K40+GORZÓW WLKP.LUBUSKI URZĄD WOJEWÓDZKIPOLPOLOK  
70 OLSZEWSKA BOGUMIŁA1105OPEN / K40+WARSZAWAPOLPOL 
71 ORWAT MAGDALENA1118OPEN / Kdo40DARŁOWOGMINA DARŁOWOPOLPOL 
72 OSIŃSKI PRZEMYSŁAW1069OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
73 PAKOS DANIEL1100OPEN / M50+POSTONINOURZĄD GMINY POSTOMINOPOLPOL 
74 PAWŁOWICZ BŁAŻEJ1080OPEN / Mdo50ZIELONA GORAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
75 PAWŁOWSKI MICHAŁ1114OPEN / Mdo50JASTROWICEPOLPOL 
76  PELCZARSKA SYLWIA 1017OPEN / Kdo40DĘBNOURZĄD MIEJSKI W DĘBNIEPOLPOLOK 
77  PIASNY JOLANTA 1058OPEN / Kdo40GLIWICEUM GLIWICEPOLPOLOK 
78 PIWOWARSKA HANNA1108OPEN / K40+SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOL 
79  POBŁOCKA BOŻENA 1076OPEN / K40+LĘBORKRADA MIASTA LĘBORKPOLPOLOK 
80  PONICKA IZABELA 1003OPEN / K40+UJŚCIEUJŚCIEPOLPOLOK 
81  PONICKI TOMASZ 1004OPEN / Mdo50UJŚCIEUJŚCIEPOLPOLOK 
82  POPRAWSKI ADAM 1085OPEN / Mdo50SŁAWNOPOLPOLOK 
83  PROKOPOWICZ MARCIN 1012OPEN / Mdo50JASTROWIEUGIM JASTROWIEPOLPOLOK 
84 PROTASEWICZ ANDRZEJ1112OPEN / Mdo50SŁAWNOKB SPOKO SŁAWNOPOLPOL 
85 PROTASEWICZ RENATA1113OPEN / Kdo40SŁAWNOMIASTO SŁAWNOPOLPOL 
86  RATAJCZAK JANUSZ 1013OPEN / M50+DRAWSKOKB AKTYWNI KRZYŻ WLKPPOLPOLOK  
87  ROSŁANIEC ANNA 1001OPEN / Kdo40CELESTYNÓWGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
88 RÓŻAŃSKA ELŻBIETA1036OPEN / K40+MAJDANGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
89  RUDNIKOWSKI MACIEJ 1006OPEN / Mdo50DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLPOLPOLOK 
90  RUDZIŃSKI JACEK 1029OPEN / Mdo50GRYFINOKW PSP SZCZECIN / KB HERMES GRYFINOPOLPOLOK 
91  SADKOWSKA JUSTYNA 1032OPEN / Kdo40EMÓWGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
92  SADKOWSKA MAGDALENA 1037OPEN / Kdo40EMÓWGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
93  SEŃ JOLANTA 1021OPEN / Kdo40GORZÓW WIELKOPOLSKILUBUSKI URZĄD WOJEWÓDZKI /MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIPOLPOLOK  
94 SĘDEK JAKUB1084OPEN / Mdo50STEFANÓWKAGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
95  SIEJKO JANUSZ ADAM 1011OPEN / M50+GLIWICEUM GLIWICEPOLPOLOK 
96 SIERPIŃSKI MICHAŁ1104OPEN / Mdo50WARSZAWAPISMO WSPÓLNOTAPOLPOL 
97 SKNADAJ DARIUSZ1031OPEN / Mdo50WIĄZOWNAGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
98 SMARZEWSKA JUSTYNA1077OPEN / K40+ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
99  SOBOTA LESZEK 1040OPEN / Mdo50DUCHNÓWGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK 
100 STACH EWELINA1119OPEN / Kdo40SŁAWNOPOLPOL 
101  STEGIENTA KAMIL 1027OPEN / Mdo50KOBYLNICAGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK  
102 STĘPIEŃ KAROLINA1117OPEN / Kdo40SŁAWNOMIASTO SŁAWNOPOLPOL 
103  STRACHOCKA ANNA 1009OPEN / K40+WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UMPOLPOLOK  
104 SUROWIAK DANUTA1008OPEN / K40+NOWY DWÓR MAZOWIECKIGRUPA BIEGOWA UMPOLPOLOK  
105 SUSZCZEWICZ SŁAWOMIR1054OPEN / Mdo50STARACHOWICEPOWIAT STARACHOWICKIPOLPOLOK 
106  SWITON MARIAN 1016OPEN / M50+BUKOWNICABUKOWNICA BIEGAPOLPOLOK  
107  SZEWCZYK RENATA 1090OPEN / K40+JASTROWIEUGIM JASTROWIEPOLPOLOK  
108  SZOPIŃSKI DARIUSZ 1022OPEN / Mdo50PRZECHLEWOURZĄD GMINY PRZECHLEWOPOLPOLOK 
109  SZULC JACEK 1039OPEN / M50+CHELMNOTKKF CHEŁMNOPOLPOLOK  
110 SZYMKOWIAK SEBASTIAN1082OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
111  ŚWITALSKA EWA 1066OPEN / K40+DARŁOWOURZĄD GMINY DARŁOWOPOLPOLOK 
112 WALAWICZ TOBIASZ1067OPEN / Mdo50DĘBNICA KASZUBSKAGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
113 WDOWIAK AGATA1083OPEN / Kdo40TORZYMURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
114  WENCKA PAWEŁ 1088OPEN / Mdo50JASTROWIEUGIM JASTROWIEPOLPOLOK 
115  WIŚNIEWSKI DANIEL 1024OPEN / M50+ZŁOTÓWPOLPOLOK  
116 WOŹNICA PAULA1042OPEN / Kdo40WIĄZOWNAGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK  
117 ZAWADKA PAWEŁ1047OPEN / Mdo50GLINIANKAGMINA WIĄZOWNAPOLPOLOK  
118 ZDZYMIRA MICHAŁ1094OPEN / Mdo50STRAWCZYNPOLPOL 
119  ZYGADŁO PIOTR 1038OPEN / Mdo50WARSZAWABIELAŃSKI SŁOŃPOLPOLOK 
120 ŻUKOWSKA HELENA1121OPEN / Kdo40KORLINOPOLPOL