Zawody obsługuje firma Datasport

VIII Wolsztyńska Dziesiątka
Wolsztyn, 25 maja 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 473
Odebrało numery: 437

  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADAM JAKUB 336OPEN / M2WRONIAWYNEXBAU TEAMOKOKPowiat  
  ADAM KRZYSZTOF 284OPEN / M4WOLSZTYNOKOKPowiat 
  ADAMCZAK MARTA 331OPEN / K2NOWY WIDZIMOKOKPowiat 
  ADAMCZAK RAFAŁ 265OPEN / M3JABLONNAKANAR TEAMOKOK  
  ANDRYS MARCIN 338OPEN / M2GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW 369OPEN / M3POZNAŃWK POZNAŃ / RATAJE DREAM TEAMOKOK  
  ANTKOWIAK BARTOSZ 42OPEN / M2WOLSZTYNMTS-TRANSPORTOKOKPowiat 
  ANTKOWIAK DARIUSZ 118OPEN / M4WOLSZTYNFUNDACJA SEZON NA CUDAOKOKPowiat 
 ANTKOWIAK MATEUSZ432OPEN / M1WOLSZTYNN/NOKOKPowiat 
  ANTKOWIAK ROMAN 100OPEN / M3WOLSZTYNAMATOROKOKPowiat 
  BANACH PATRYK 216OPEN / M1WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNOKPowiat 
  BARDAN MACIEJ 407OPEN / M4WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOKOKPowiat 
  BARDAN MICHAŁ 408OPEN / M1WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOKOKPowiat 
  BAUTA JAKUB 324OPEN / M2WOLSZTYNNEXBAU TEAMOKOKPowiat 
  BĄK NIKODEM 249OPEN / M1GRODZISK WIELKOPOLSKILO SŁOWAKOK 
  BEDNARCZYK ŻANETA 211OPEN / K4JABŁONNAOK 
  BENDOWSKI ŁUKASZ 142OPEN / M2GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOKOK 
  BENDOWSKI MAREK 124OPEN / M5GRODZISK WIELKOPOLSKIBRAKOKOK 
 BERGIER BARBARA123OPEN / K3TUCHORZAOKOKPowiat 
  BIELAWSKI TOMASZ 415OPEN / M2KUBACZYNDRUŻYNA SZPIKU GRANOWOOKOK 
 BILAWA KAROLINA317OPEN / K1NOWA WIEŚWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOKOKPowiat 
  BŁOSZYK ŁUKASZ 50OPEN / M2WOLSZTYNMTS-TRANSPORTOKOKPowiat 
 ZAWODNIK ANONIMOWY125OPEN / K2 WYBIERZOKOKPowiat  
  BOGUCKA BARBARA 406OPEN / K4RAKONIEWICESKATE2CITYOKOK 
  BOGUCKA DANUTA 85OPEN / K4WOLSZTYNFUNDACJA SEZON NA CUDAOKPowiat  
  BOGUCKA KATARZYNA 84OPEN / K2WOLSZTYNFUNDACJA SEZON NA CUDAOKPowiat 
  BOŻYK ARKADIUSZ 258OPEN / M4STRZYŻEWICEOKOK  
  BRYCHCY RADOSŁAW 87OPEN / M3GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYOKOK 
  BRYCHCY SŁAWOMIR 225OPEN / M4KARPICKOPO TEJ STRONIE JEZIORAOKOKPowiat 
  BRYCHCY SYLWIA 86OPEN / K3GRODZISK WIELKOPOLSKIOKOK 
  BRYCHCY WITOLD 323OPEN / M4WOLSZTYNNEXBAU TEAMOKOKPowiat 
  BRZEZIŃSKI BOLESŁAW 373OPEN / M6CZERWIEŃSKBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORAOK 
  BRZÓZKA JAKUB 188OPEN / M2GRONÓWKOPRO366OKOK 
  BUSZEWSKA JOANNA 108OPEN / K2KARPICKOWYBIERZOKOKPowiat 
  BUSZEWSKI ZBYSZEK 109OPEN / M2KARPICKOOKOKPowiat 
  CEGLAREK TOMASZ 215OPEN / M3WOLSZTYNOKOKPowiat 
  CHAŁUPKA MARCIN 375OPEN / M4WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOKOKPowiat 
  CHOJNIAK WIESŁAW 438OPEN / M4POZNAŃOKOK 
  CHWAŁKOWSKA AGNIESZKA 131OPEN / K3ZBĄSZYNEKOKOK 
  CICHY MICHAŁ 200OPEN / M4WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOKOKPowiat 
 CIESIELSKI PAWEŁ116OPEN / M1KĘBŁOWOAMATOROKOKPowiat 
  CIEŚLA ZUZANNA 410OPEN / K2WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOKOKPowiat 
  CIEŚLAK PAWEŁ 495OPEN / M2POZNAŃOKOK 
  CYBAL KATARZYNA 273OPEN / K3GRODZISK WLKP.OKOK 
  CYPEL REMIGIUSZ 130OPEN / M3BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAOKOK 
  CZAPLIŃSKI MACIEJ 492OPEN / M2WOŁCZYNOKOK 
  CZERNIAK MARCIN 191OPEN / M1SIEDLECOKPowiat  
  CZOP JAN 37OPEN / M7BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLOK