Zawody obsługuje firma Datasport

Kunicki Bieg Reggae
Kunice, 31 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 145
Odebrało numery: 99

Liczba opłaconych zawodników: 93
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 1020km / M40KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGmina 
2 AUGUSTYNOWICZ BARTŁOMIEJ95km / M30KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGmina 
3  BANAŚ MAŁGORZATA 35km / K30KUNICEREGGAE TEAM GOKIS KUNICEOKOKGmina  
4 BARCHAN SYLWIA195km / K30TRZEBNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOKOK 
5  BARDZIŃSKA ANNA 135km / K30LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
6  BARDZIŃSKI RAFAŁ 3910km / M30LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
7  BASZAK MAREK  10km / M40LEGNICA:) OK  
8  BENDKOWSKI ANDRZEJ 7810km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
9  BEZKOROWAJNY PAWEL  5km / M30LEGNICAWOLKSWAGEN MOTOR POLSKA OK  
10  BIENIEK RAFAŁ 10520km / M40TULCEGRUPA TECHNICZNA OK 
11  BOROWSKA PAULINA 995km / K30LEGNICAREGGAE TEAM GOKIS KUNICEOKOK 
12  BRANDYS-GŁOS IWONA  5km / K30LEGNICA OK  
13  BRYŚ RAFAŁ 3010km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
14  BURMAS DARIUSZ 5110km / M40BOLESŁAWIEC23 ŚPAOKOK 
15  CIESLA SZYMON 7020km / M40KROTOSZYCEGRUPA TECHNICZNAOKOK 
16 CZERONEK MIKOŁAJ845km / M30WROCŁAWCZERI TEAMOKOK  
17  ĆWIKŁOWSKI MAREK 5920km / M50TRZEBNICAOBORYGENIOKOK 
18  DANIELCZUK MARIKA 6410km / K30PIELGRZYMKABIEGUSY CZAPLEOKOK 
19  DEMCZYSZAK MATEUSZ 1095km / M30SOBÓTKALŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA OK 
20  DRAPIKOWSKA BEATA 1125km / K50LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOKOK 
21  DRAPIKOWSKI MAREK 1135km / M50LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOKOK 
22  DROZD PATRYCJA  10km / K30ZEBRZYDOWA OK  
23 DYGUDAJ GRZEGORZ 1520km / M40LEGNICAKGHM ZG RUNOKOK 
24  DZIEDZIŃSKI MARIUSZ 325km / M50LEGNICAOKOK 
25  FICNER ANNA 1285km / K30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA/MKS SIECHNICE OK 
26  FONAŁ TOMASZ  10km / M30LEGNICA OK  
27  FRYDRYCH SZYMON 6120km / M30BOLESŁAWIECOKOK 
28 GARDECKA EDYTA8520km / K30WAŁBRZYCHOKOK  
29 GARDECKA SYLWIA8010km / K30WAŁBRZYCHOKOK  
30  GAWEŁ ŁUKASZ 315km / M30LEGNICAOKOK 
31  GŁOS MARCIN  5km / M30WROCŁAW OK  
32  GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN  10km / M30BOGATYNIA OK  
33  GÓRAK PRZEMYSŁAW  20km / M30SOBÓTKAKB SOBÓTKA OK  
34 GRZYWACZ ANNA7610km / K30CHOJNÓWROZBIEGANY CHOJNÓW  
35  GUŁAJ ARTUR 120km / M40LEGNICAREGGAE TEAM GOKIS KUNICEOKOK 
36  HAJDAMOWICZ ADAM  5km / M30SOBÓTKA OK  
37  HALOT KAMIL 11720km / M30LEGNICA OK 
38 HENC DANUTA385km / K40GŁOGÓWOKOK 
39  HETNER ROBERT  10km / M30NOWA SOLKB WIKON NOWA SÓL OK  
40  HETNER TERESA  10km / K30NOWA SOLKB WIKON NOWA SÓL OK  
41  HRECZANY JANUSZ 85km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
42 JABŁOŃSKI ANDRZEJ1465km / M30JAWORKS ACTIVE URAN  
43  JAGODZIK MICHAŁ 665km / M30LESZNO#FEIFERTRENUJEOKOK 
44  JAKUBOWSKI MIROSŁAW 5310km / M50LEGNICAKB LEW LEGNICAOKOK 
45 JANIK JUSTYNA175km / K30RUJALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOKOK 
46  JANKOWSKA KAROLINA 495km / K30BOLESŁAWIEC23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIOKOK 
47  JANKOWSKI TOMEK 1245km / M40CHEŁMIECKS ACTIVE URAN OK 
48  JUSZCZAK GRZEGORZ 955km / M40WROCŁAWGIBKI RASTA OK 
49  KACAŁA MARIUSZ 2610km / M50WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
50  KACZANOWSKA MAGDALENA 455km / K40LUBINLEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOKOK 
51  KALINOWSKA MAŁGORZATA 1110km / K40LEGNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOKOK 
52  KAŁAS WOJCIECH 1420km / M40KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGmina 
53  KAMINSKA MAGDA  20km / K30OLDHAM OK  
54 KASPERSKA SYLWIA8620km / K40CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWOKOK 
55  KĄKLEWSKI TOMASZ 3420km / M30LEGNICAOKOK 
56  KISIEL JAKUB 775km / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKOK 
57  KLATKA ANDRZEJ 8710km / M50LUBAŃTEAM LUBAŃOKOK 
58 KÖNIG MARTIN11110km / M30KARLSRUHEBERNBURG OK 
59  KOBA PIOTR 585km / M40WROCLAWARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOKOK 
60  KOCIŁOWICZ DANIEL 605km / M40LEGNICAIRBET TEAMOKOK  
61 KOPYSTAŃSKA BARBARA375km / K30LEGNICKIE POLEOKOK 
62  KOŚCIK ELŻBIETA 445km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMOKOK 
63  KOWALSKI DAMIAN 2910km / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOKOK 
64  KRASICKI JAROSŁAW 695km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
65  KRZYWICKI PIOTR  10km / M30LEGNICA OK  
66  KUCAB ANDRZEJ 425km / M50LUBINOKOK 
67 ZAWODNIK ANONIMOWY7120km / M40 AIRPORT WROCLAW TEAMOKOK 
68  KURIATA ROBERT  20km / M50ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJA OK  
69  KUSIAKIEWICZ MATEUSZ 125km / M30OLSZYNAOLSZYNA BIEGAOKOK  
70  LATKO DANIEL 405km / M50ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
71  LATKO JOANNA 415km / K40ŚWIDNICAOKOK 
72  LECH BARBARA  5km / K30OLEŚNICZKA OK  
73  LEŚNIAK BARBARA 9410km / K40WLEŃ OK 
74  LEŚNIAK MICHAŁ 675km / M30CERADZ DOLNY#FEIFERTRENUJEOKOK 
75 LEŚNICKI MAREK1065km / M50STANOWICESTRZEGOMSKA DWUNASTKA  
76 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA15010km / K50LEGNICA  
77  LINDA MACIEJ 555km / M30PROCHOWICEKB KROKUS KWIATKOWICEOKOK 
78 LIPIŃSKA ALICJA1025km / K30POZNAŃGRUPA TECHNICZNAOKOK 
79  LOTA ANDRZEJ 725km / M40LEGNICAWYBIERZOKOK  
80  ŁUKASZEWICZ JUSTYNA 185km / K30LEGNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOKOK 
81  MAŃKA TOMASZ 8110km / M30KOCHCICEOKOK 
82  MATUSZAK SYLWIA 5210km / K40STARA KAMIENICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
83  MĘDOŃ ANNA 3310km / K40JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA/VEGE RUNNERSOKOK  
84  MICHALOWSKI MARCIN 2520km / M30LUBINOKOK  
85  MYDŁOWSKI TOMASZ 5410km / M40JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEOKOK 
86  NAJDUK DANIEL 4720km / M30CHOJNÓWDRUŻYNA SZPIKUOKOK 
87  NAJDUK JAKUB 4820km / M30CHOJNÓWDRUŻYNA SZPIKUOKOK 
88 NIEZGODA DOBROCHNA1005km / K40ZIELONA GÓRAGRUPA TECHNICZNAOKOK 
89 NIEZGODA PIOTR1015km / M30ZIELONA GÓRAGRUPA TECHNICZNAOKOK 
90  OLEKSIUK ANETA  5km / K30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELEC OK  
91  OLEKSIUK LESZEK 685km / M30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOKOK 
92 OPALIŃSKA-KLUSEK MAŁGORZATA10420km / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENI  
93  ORDYNIEC SŁAWOMIR 11520km / M30ŚWIDNICAKB LEROY MERLIN OK 
94 ZAWODNIK ANONIMOWY 20km / M40  OK  
95  PETTERS KLAUDIA 8820km / K30BOLESŁAWIECXTRABIKE BOLESŁAWIECOKOK 
96  PIESZKOWSKI JAN 7410km / M50LEGNICAOKOK 
97  PISKOROWSKA DANUTA 11910km / K30WROCŁAWTEAM-LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAW OK 
98 POPIEL MIŁOSZ 5km / M40WROCŁAW OK  
99  POPŁAWSKI WOJCIECH 9610km / M40LEGNICA OK 
100  POSPIESZAŁA MAGDALENA  5km / K30WROCŁAW OK  
101  PROŃKO KAMIL  5km / M30LEGNICADECATHLON LEGNICA OK  
102  PROSKA MARTYNA 915km / K30WLEŃKARKONOSZ RUNNING TEAM OK 
103  RABIEJ-OLSZEWSKA HANNA 7310km / K30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOKOK  
104  RAKOWSKA AGNIESZKA 165km / K40LEGNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOKOK 
105  ROMANÓW-ŁOJKO MARTA 5020km / K30WROCŁAWOKOK  
106  RYBCZYŃSKA ANNA 2110km / K40CHOJNÓWKLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓW/ ROZBIEGANI CHOJNÓWOKOK 
107  SKOWRON MACIEJ 1355km / M30LEGNICAC3 OK 
108  SŁOWIŃSKI GRZEGORZ  10km / M30WROCŁAWWKWS GRANIT OK  
109  SOBOTA ANNA 520km / K30KUNICEREGGAE TEAM GOKIS KUNICEOKOKGmina  
110  SOPOTNICKA HONORATA ZOFIA 65km / K40KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGmina 
111  SOPOTNICKI WOJCIECH 720km / M40KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGmina 
112  STABROWSKA HUZAR TERESA 8210km / K50MIŁKOWICEOKOK  
113  STABROWSKI-HUZAR MAREK 8320km / M50MIŁKOWICEOKOK  
114  STACHURKA BARBARA 225km / K40CHOJNÓWKLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓW/ ROZBIEGANI CHOJNÓWOKOK 
115 SUDOMLAK KINGA 5km / K30SIEKIERCZYN OK  
116  SUDOMLAK KRZYSZTOF  5km / M40SIEKIERCZYNKARKONOSZ RUNNING TEAM OK  
117  SZAPOWAŁ BARBARA 45km / K40LEGNICAREGGAE TEAM GOKIS KUNICEOKOK  
118  SZARSKI JACEK 635km / M30WROCŁAWOKOK 
119 SZARZYŃSKA PAULINA100005km / K30ŚWIEBODZICEBZ TRAINING SYSTEM OK  
120SZUMAŃSKI HUBERT11610km / M30LEGNICABAGNO OK 
121 SZWALCZUK WOJCIECH985km / M30JAWOR  
122  ŚWIERCZEK ALEKSANDRA 795km / K30LEGNICAOKOK 
123  ŚWIERCZEK MICHAŁ 435km / M30LEGNICAOKOK 
124  TOKARCZYK MARIUSZ 9010km / M40LEGNICA OK 
125  TOMUSIAK NATALIA 6520km / K30BUDZISZÓW WIELKIJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
126  WAJS KONRAD  20km / M40LEGNICA OK  
127 WAWRONIAK RENATA4610km / K40CHOJNÓWOKOK 
128  WAWRZYNIAK-LASOK KATARZYNA 205km / K30RUJAOKOK 
129  WESOŁOWSKA KLAUDIA  10km / K30LEGNICA OK  
130  WIELGUS PIOTR 575km / M30SMOLECARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOKOK 
131  WIKTOROWSKA ŁUCJA 565km / K30KRAKÓW#PASJAJESTWAŻNAOKOK 
132  WIŚNIOWSKI KRZYSZTOF 10710km / M30BOLESŁAWIECKARKONOSZ RUNNING TEAM OK 
133  WŁODARCZYK ADAM 3510km / M30WĄDROŻE WIELKIEOKOK 
134  WOJDA PRZEMYSŁAW 11410km / M30WAŁBRZYCHFIZJOCENTRUM.PLOKOK  
135  WOJNAROWICZ JANUSZ 1635km / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELEC OK 
136  WOŁONCIEJ JÓZEF 245km / M50LEGNICAOKOK 
137  WOŹNICZKA KAROLINA 6220km / K30WROCŁAWOKOK 
138  WÓJCIK KINGA  10km / K30ŻAGAŃBBL ŻAGAŃ OK  
139  WYSZOWSKA AGNIESZKA 275km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
140  WYSZOWSKA ANNA 285km / K30WAŁBRZYCHKARKONOSZ RUNNING TEAMOKOK 
141  ZAJĄC BARTOSZ  5km / M30STRUGABZ TRAINING SYSTEM OK  
142  ZAJĄC MARTYNA 25km / K30LUBINREGGAE TEAM GOKIS KUNICEOKOK 
143  ZALEWSKA JOANNA 365km / K30LEGNICAOKOK 
144  ZIMOCH ZDZISŁAW 755km / M50WROCŁAWOKOK  
145  ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA  5km / K30LUBIN OK