Zawody obsługuje firma Datasport

IV Wąbrzeska Dziesiątka
Wąbrzeźno, 07 września 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 751
Liczba opłaconych zawodników: 666
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ABCZYŃSKI ROBERT  10km / M40ŚWIECIESOLIDARNOŚĆ POLEDNOPOLPOLOK 
2  ADAM BUTRYM  10km / M30TORUŃT.S OPATRUNKIPOLPOLOK 
3  ADAM KŁOSOWSKI  10km / M40BARTNICZKAPOLPOLOK 
4  AGACKA DAGMARA  10km / K20GRUDZIĄDZ-POLPOLOK 
5  ALBEKIER KAROLINA  10km / K30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
6  ANISZEWSKI DARIUSZ  10km / M40GARDEJAPOLPOLOK 
7  ANZEL JERZY  10km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOK 
8 BAJBAK MACIEJ 10km / M40TORUŃKM PSP JRG 2 TORUŃPOLPOLOK 
9  BALAWAJDER ZOFIA  10km / K40TORUŃPOLPOLOK 
10  BALEWSKA IWONA  10km / K40TORUŃPOLPOLOK 
11  BALICKI KRZYSZTOF  10km / M20WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
12  BAŁABAS ARTUR  10km / M30CIECHANÓWMAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWPOLPOLOK 
13  BANASZEWSKI MICHAŁ  10km / M40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
14  BANASZEWSKA MONIKA  10km / K40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
15  BARANOWSKI WOJTEK  10km / M40WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
16  BARAŃSKI KRZYSZTOF  10km / M30TORUŃBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
17  BARTNICKI ŁUKASZ  10km / M30BRODNICA-POLPOLOK 
18  BARTOS ARKADIUSZ  10km / M50GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGPOLPOLOK 
19  BARTOS LIGIA  10km / K40GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
20  BARTOSZYŃSKI DOMINIK  10km / M30RYPINBASKET RYPINPOLPOLOK 
21  BARWIKOWSKA BOGUSIA  10km / K40SOLEC KUJAWSKIPOLPOLOK 
22  BAS PRZEMYSŁAW  10km / M30KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOK 
23  BAS SŁAWOMIR  10km / M30KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOK 
24  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW  10km / M30GRUDZIĄDZ[email protected]POLPOLOK 
25  BERENDT JANUSZ  10km / M20ROGÓŹNOPROFESSOR.PLPOLPOLOK 
26  BERG ALEKSANDRA  10km / K20WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
27 BERG SYLWIA 10km / K40WĄBRZEŹNODZIKI Z ODNOWYPOLPOLOK 
28  BESTJAN MONIKA  10km / K30WĄBRZEŹNODZIKI Z ODNOWYPOLPOLOK 
29  BIELEC MICHAŁ  10km / M40WĄBRZEŹNOREFLEX BIEGAPOLPOLOK 
30 BIERNACKI RAFAŁ 10km / M30GRUDZIĄDZ-POLPOLOK 
31  BIESTEK BARBARA  10km / K40TYCHYPOLPOLOK 
32 BIZON ADAM 10km / M30TORUNPOLPOLOK 
33 BŁASZCZAK STANISŁAW 10km / M70SKĘPEBIEGAM-ZAPOBIEGAMPOLPOLOK 
34  BOBIŃSKI PIOTR  10km / M50WĄBRZEŹNOWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOK 
35  BOCIEK MAGDALENA  10km / K30GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
36  BOCIEK PIOTR  10km / M50GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
37  BOMBAS JACEK  10km / M40GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
38  BOROWICZ ARLETA  10km / K40WAŁYCZPOLPOLOK 
39  BOROWICZ TOMASZ  10km / M40WAŁYCZPOLPOLOK 
40  BOROWSKI RAFAŁ  10km / M40WĄBRZEŹNOMORSY WĄBRZESKIEPOLPOLOK 
41  BRAC GRAZYNA  10km / K60GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
42  BRAC MARIAN  10km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBPOLPOLOK 
43  BRAC-WALCZYK MALGORZATA  10km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZPOLPOLOK 
44  BRACHOWSKI PIOTR  10km / M20WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
45 BREWIŃSKA MAGDALEN 10km / K40TORUŃWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOK 
46  BRODZIŃSKI ARKADIUSZ  10km / M30JABŁONOWO POMORSKIEBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
47  BRODZIŃSKI MARIUSZ  10km / M40BARTNICZKASAMINDRUK BRODNICAPOLPOLOK 
48 BRZOZOWSKA IWONA 10km / K30WĄBRZEŹNOGREENSKY-KALINOSIEOK 
49  BRZOZOWSKI JAROSŁAW  10km / M50BRZOZABRZOZA TRI TEAMPOLPOLOK 
50  BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW  10km / M30LISEWOPOLPOLOK 
51 BUCHALSKA AMELIA 10km / K16GNIEWKOWOPOLPOL  
52  BUCZKOWSKI SYLWESTER  10km / M30KSIĄŻKIPOLPOLOK 
53  BUDZIAK WIESŁAW  10km / M60CHEŁMŻA-POLPOLOK 
54 BUDZIWOJSKA ANNA 10km / K30WĄBRZEŹNO-POLPOLOK 
55  BUDZIWOJSKI PATRYK  10km / M20WĄBRZEŹNOUNDERARTPOLPOLOK 
56  BUKOWSKI WOJCIECH  10km / M20MEŁNOPOLPOLOK 
57 CACKOWSKI KAROL 10km / M30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
58  CACKOWSKI ŁUKASZ  10km / M30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
59  CĄBROWSKI PIOTR  10km / M40GRUDZIĄDZZK NR2 W GRUDZIĄDZUPOLPOLOK 
60 CHEŁMINIAK MONIKA 10km / K30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
61  CHMIELEWSKI BARTOSZ  10km / M30RYPINPOLPOLOK 
62  CHMURA EWA  10km / K30GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
63  CHMURA TOMASZ  10km / M40GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
64 CHOJNACKA SANDRA 10km / K20KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL  
65  CHOJNICKI DAMIAN  10km / M20GŁOGOWOBORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAMPOLPOLOK 
66  CHOROŚ SYLWIA  10km / K30WARSZAWA-POLPOL  
67  CHRZANOWSKA CECYLIA  10km / K60LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLPOLOK 
68  CHUDECKA BEATA  10km / K40GRÓDEKPOLPOLOK 
69  CHUDECKI ROBERT  10km / M40GRÓDEKPOLPOLOK 
70 CHUDZIŃSKA AGNIESZKA  10km / K30GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
71  CICHEWICZ MAŁGORZATA  10km / K40BRODNICAGOSIASAMOSIAPOLPOLOK 
72  CIECHANOWSKI KAROL  10km / M30TORUŃCHMIELARZ TEAM / MORSY Z ZALESIAPOLPOLOK 
73  CIECHOWSKA ALICJA  10km / K40LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLPOLOK 
74  CIEPCIELIŃSKI DAWID  10km / M30BRODNICABIEGAM BO BIEGAMPOLPOLOK 
75  CIEPLIK PAWEŁ  10km / M30BYTÓWPOLPOLOK 
76  CIEPLIŃSKI RAFAŁ  10km / M40KONOJADYBRODNICA BIEGAPOLPOLOK 
77 CIUŁANY MICHAŁ 10km / M30LODZ-POLPOLOK 
78 CYRKLAFF MARCIN 10km / M30PŁUŻNICA-POLPOLOK 
79  CYSEWSKI MIECZYSŁAW  10km / M50GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
80  CZAJKOWSKI PIOTR  10km / M30KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOK 
81  CZEPIEL MARCIN  10km / M20GRUDZIĄDZPOLPOL  
82  CZERWIŃSKA SANDRA  10km / K20KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL  
83  CZESZEWSKI RAFAŁ  10km / M40TORUŃANIRO RUN TEAMPOLPOLOK 
84  CZUBKOWSKI SEBASTIAN  10km / M30SĘPÓLNO KRAJENSKIERUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLPOLOK 
85  CZYŻAK DARIUSZ  10km / M30WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
86  CZYŻAK DARIUSZ  10km / M30WĄBRZEŹNOPOLPOL  
87  CZYŻAK LIDIA  10km / K70WĄBRZEŹNOODNOWA FITNESS - JOANNA DUMA WĄBRZEŹNOPOLPOLOK