Zawody obsługuje firma Datasport

IV Wąbrzeska Dziesiątka
Wąbrzeźno, 07 września 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 772
Odebrało numery: 33

Liczba opłaconych zawodników: 664
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ABCZYŃSKI ROBERT 51610km / M40ŚWIECIESOLIDARNOŚĆ POLEDNOPOLPOLOK  
2  AGACKA DAGMARA 57110km / K20GRUDZIĄDZ-POLPOLOK  
3  ALBEKIER KAROLINA 39310km / K30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
4  ANISZEWSKI DARIUSZ 42810km / M40GARDEJAPOLPOLOK  
5  ANZEL JERZY 8010km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOK  
6 BAJBAK MACIEJ34810km / M40TORUŃKM PSP JRG 2 TORUŃPOLPOLOK  
7  BALAWAJDER ZOFIA 40710km / K40TORUŃPOLPOLOK  
8  BALEWSKA IWONA 13510km / K40TORUŃPOLPOLOK  
9  BALICKI KRZYSZTOF 29010km / M20WĄBRZEŹNOPOLPOLOK  
10  BAŁABAS ARTUR 31510km / M30CIECHANÓWMAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWPOLPOLOK  
11  BANASZEWSKA MONIKA 51010km / K40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
12  BANASZEWSKI MICHAŁ 51410km / M40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
13  BARANOWSKI WOJTEK 29610km / M40WĄBRZEŹNOPOLPOLOK  
14  BARAŃSKI KRZYSZTOF 22910km / M30TORUŃBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK  
15  BARTNICKI ŁUKASZ 48910km / M30BRODNICA-POLPOLOK  
16  BARTOS ARKADIUSZ 21210km / M50GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGPOLPOLOK  
17  BARTOS LIGIA 21310km / K40GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
18 BARTOSZEWSKI ADAM24110km / M30PŁUŻNICAPOLPOL  
19  BARTOSZYŃSKI DOMINIK  10km / M30RYPINBASKET RYPINPOLPOL   
20 BARTOŚ PAWEŁ67810km / M30WĄBRZEŹNOERGISPOLPOLOK  
21  BARWIKOWSKA BOGUSIA 37710km / K40SOLEC KUJAWSKIPOLPOLOK  
22  BAS PRZEMYSŁAW 63810km / M30KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOK  
23  BAS SŁAWOMIR 65810km / M30KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOK  
24  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW 5910km / M30GRUDZIĄDZ[email protected]POLPOLOK  
25  BERENDT JANUSZ 61410km / M20ROGÓŹNOPROFESSOR.PLPOLPOLOK  
26  BERG ALEKSANDRA 14510km / K20WĄBRZEŹNOPOLPOLOK  
27 BERG SYLWIA10710km / K40WĄBRZEŹNODZIKI Z ODNOWYPOLPOLOK  
28  BESTJAN MONIKA 10910km / K30WĄBRZEŹNODZIKI Z ODNOWYPOLPOLOK  
29  BIELEC MICHAŁ 18110km / M40WĄBRZEŹNOREFLEX BIEGAPOLPOLOK  
30 BIERNACKI RAFAŁ46610km / M30GRUDZIĄDZ-POLPOLOK  
31  BIESTEK BARBARA 33410km / K40TYCHYPOLPOLOK  
32 BIESTEK SEBASTIAN69710km / M40WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLPOLOK  
33 BIZON ADAM21910km / M30TORUŃPOLPOLOK  
34 BŁASZCZAK STANISŁAW54510km / M70SKĘPEBIEGAM-ZAPOBIEGAMPOLPOLOK  
35  BOBIŃSKI PIOTR 32810km / M50WĄBRZEŹNOWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOK  
36 BOCHRA PATRYK35310km / M30FIJEWOPOLPOLOK  
37  BOCIEK MAGDALENA 14910km / K30GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
38  BOCIEK PIOTR 16010km / M50GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
39  BOMBAS JACEK 5310km / M40GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
40  BOROWICZ ARLETA 57510km / K40WAŁYCZPOLPOLOK  
41  BOROWICZ TOMASZ 61010km / M40WAŁYCZPOLPOLOK  
42  BOROWSKI RAFAŁ 22710km / M40WĄBRZEŹNOMORSY WĄBRZESKIEPOLPOLOK  
43  BORZYKOWSKI JAKUB 43210km / M16KSIĄŻKI-POLPOLOK  
44  BRAC GRAZYNA 39010km / K60GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
45  BRAC MARIAN 39110km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBPOLPOLOK  
46 BRAC PAWEŁ68810km / M30GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
47  BRACHOWSKI PIOTR 5210km / M20WĄBRZEŹNOPOLPOLOK  
48 BREWIŃSKA MAGDALENA29410km / K40TORUŃWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOK  
49  BRODA SZYMON 67410km / M20JABŁONOWO POMORSKIEABIC JABŁONOWO POMORSKIEPOLPOLOK  
50  BRODZIŃSKI ARKADIUSZ 44510km / M30JABŁONOWO POMORSKIEBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK  
51  BRODZIŃSKI MARIUSZ 43910km / M40BARTNICZKASAMINDRUK BRODNICAPOLPOLOK  
52  BRZEZIŃSKI BARTOSZ 67210km / M20GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
53 BRZOZOWSKA IWONA5010km / K30WĄBRZEŹNOGREENSKY-KALINOSIEPOLPOLOK  
54  BRZOZOWSKI JAROSŁAW 14310km / M50BRZOZABRZOZA TRI TEAMPOLPOLOK  
55  BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW 18810km / M30LISEWOPOLPOLOK  
56 BUCHALSKA AMELIA 10km / K16GNIEWKOWOPOLPOL   
57  BUCZKOWSKI SYLWESTER 37310km / M30KSIĄŻKIPOLPOLOK  
58  BUDZIAK WIESŁAW 32910km / M60CHEŁMŻA-POLPOLOK  
59 BUDZIWOJSKA ANNA26110km / K30WĄBRZEŹNO-POLPOLOK  
60  BUDZIWOJSKI PATRYK 36610km / M20WĄBRZEŹNOUNDERARTPOLPOLOK  
61  BUKOWSKI WOJCIECH 52310km / M20MEŁNOPOLPOLOK  
62  BUTRYM ADAM 57410km / M30TORUŃT.S OPATRUNKIPOLPOLOK  
63 CACKOWSKI KAROL60210km / M30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
64  CACKOWSKI ŁUKASZ 62310km / M30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
65  CĄBROWSKI PIOTR 20510km / M40GRUDZIĄDZZK NR2 W GRUDZIĄDZUPOLPOLOK  
66 CHEŁMINIAK MONIKA22410km / K30BYDGOSZCZPOLPOLOK  
67  CHMIELEWSKI BARTOSZ 2810km / M30RYPINPOLPOLOK  
68  CHMURA EWA 1810km / K30GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
69  CHMURA TOMASZ 510km / M40GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
70 CHOJNACKA SANDRA 10km / K20KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL   
71  CHOJNICKI DAMIAN 16310km / M20GŁOGOWOBORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAMPOLPOLOK  
72  CHOROŚ SYLWIA  10km / K30WARSZAWA-POLPOL   
73  CHRZANOWSKA CECYLIA 6710km / K60LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLPOLOK  
74  CHUDECKA BEATA 52910km / K40GRÓDEKPOLPOLOK  
75  CHUDECKI ROBERT 64410km / M40GRÓDEKPOLPOLOK  
76 CHUDZIŃSKA AGNIESZKA 12910km / K30GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
77  CICHEWICZ MAŁGORZATA 28610km / K40BRODNICAGOSIASAMOSIAPOLPOLOK  
78  CIECHANOWSKI KAROL 59310km / M30TORUŃCHMIELARZ TEAM / MORSY Z ZALESIAPOLPOLOK  
79  CIECHOWSKA ALICJA 50110km / K40LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLPOLOK  
80  CIEPCIELIŃSKI DAWID 13710km / M30BRODNICABIEGAM BO BIEGAMPOLPOLOK  
81  CIEPLIK PAWEŁ 32510km / M30BYTÓWPOLPOLOK  
82  CIEPLIŃSKI RAFAŁ 53810km / M40KONOJADYBRODNICA BIEGAPOLPOLOK  
83 CIŚWICKI JAROSŁAW68210km / M40WROCŁAWERGISPOLPOLOK  
84 CIUŁANY MICHAŁ55210km / M30LODZ-POLPOLOK  
85 CYRKLAFF MARCIN32210km / M30PŁUŻNICA-POLPOLOK  
86  CYSEWSKI MIECZYSŁAW 56410km / M50GRUDZIĄDZPOLPOLOK  
87 CZAJKOWSKI MARIUSZ4910km / M30BRODNICAPOLPOL  
88  CZAJKOWSKI PIOTR 55110km / M30KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOK  
89  CZEPIEL MARCIN  10km / M20GRUDZIĄDZPOLPOL   
90  CZERWIŃSKA SANDRA  10km / K20KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL   
91  CZESZEWSKI RAFAŁ 60410km / M40TORUŃANIRO RUN TEAMPOLPOLOK  
92  CZUBKOWSKI SEBASTIAN 43610km / M30SĘPÓLNO KRAJEŃSKIERUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLPOLOK  
93  CZYŻAK DARIUSZ 54110km / M30WĄBRZEŹNODZIKI Z ODNOWYPOLPOLOK  
94  CZYŻAK LIDIA 10010km / K70WĄBRZEŹNOODNOWA FITNESS - JOANNA DUMA WĄBRZEŹNOPOLPOLOK  
95  CZYŻEWSKA JUSTYNA 23210km / K30BRZOZAPOLPOLOK