Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Nordic Walking w ramach imprezy IV Wąbrzeska Dziesiątka
Wąbrzeźno, 07 września 2019 r.


Liczba zawodników : 40
Liczba opłaconych zawodników: 22
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 ADAMKIEWICZ KATARZYNA OPEN / PŁOCKLENA LEMONIADA TEAMPOLPOLOK 
2  ADAMKIEWICZ TOMASZ  OPEN / PŁOCKLENA LEMONIADA TEAMPOLPOLOK 
3  BARSKA-MOJEK BEATA  OPEN / GRUPAMOJSONKIPOLPOL  
4  BOJARSKA-SZULC MAŁGORZATA  OPEN / GRUDZIĄDZPOLPOL  
5  BRYGIN MARIUSZ  OPEN / WĄBRZEŹNONIEZRZESZONYPOLPOLOK 
6  BUDZISZ JOANNA  OPEN / KUŹNICABEZ KIJA NIE PODCHODZPOLPOL  
7  BURCHARDT-TOPOLEWSKA MAŁGORZATA  OPEN / WĄBRZEŹNOUNDERARTPOLPOLOK 
8  FALKOWSKA JUSTYNA  OPEN / KOWALEWO POMORSKIE.POLPOL  
9  FLORCZAK MONIKA  OPEN / LIDZBARKPOLPOLOK 
10 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  NIEZRZESZONYPOLPOL  
11 FUDAŁA WIOLETA OPEN / WĄBRZEŹNOAMPOL-MEROL TEAMPOLPOLOK 
12  GARKOWSKA PAULINA  OPEN / GOLUB-DOBRZYŃPOLPOL  
13 GOŁĘBIEWSKA AGNIESZKA OPEN / WAŁYCZPOLPOLOK 
14  GÓRECKA MAGDALENA  OPEN / GOLUB-DOBRZYŃPOLPOLOK 
15 GÓRECKI DAMIAN OPEN / GOLUB-DOBRZYŃPOLPOL  
16 KARCZEWSKA MAŁGORZATA OPEN / WĄBRZEŹNOKLUB GOSPODYŃPOLPOLOK 
17  KIELAR JOANNA  OPEN / WIELKIE PUŁKOWOPOLPOL  
18 KOWALKOWSKA ALEKSANDRA OPEN / BRODNICAPOLPOLOK 
19  KURASIEWICZ KAROLINA  OPEN / DĘBOWA ŁĄKAPOLPOL  
20  KURASIEWICZ TERESA  OPEN / KURKOCINPOLPOLOK 
21  LEPISZ AGNIESZKA  OPEN / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
22  LEPISZ ANTONI  OPEN / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
23 MROZOWICZ PAWEŁ OPEN / BYDGOSZCZPOLPOL  
24 MROZOWICZ PAWEŁ OPEN / BYDGOSZCZPOLPOLOK 
25  PĘK MAŁGORZATA  OPEN / GRUPA0POLPOL  
26  PIASTA ANETA  OPEN / ŚWIECIE NAD OSĄPOLPOL  
27 PINKOWSKA ŻANETA  OPEN / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
28  PIOTROWSKA GABRIELA  OPEN / WIELKIE PUŁKOWOPOLPOL  
29 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  AMPOL-MEROL TEAMPOLPOLOK 
30  RADOMSKI MARCIN  OPEN / PŁOCKBIEGAM W SFETSZEPOLPOL  
31 RUSINEK MATEUSZ OPEN / WABRZEZNOPRZYJAZNE WODY WĄBRZEŹNOPOLPOL  
32  SIENNICKA IWONA  OPEN / GOLUB DOBRZYŃPOLPOL  
33 SIENNICKA ZUZANNA OPEN / GOLUB DOBRZYŃPOLPOL  
34  SOCHAL MARIOLA  OPEN / BRODNICAPOLPOLOK 
35 SOSNOWSKA ILONA OPEN / OSIEKPOLPOL  
36 STASZAK DARIUSZ OPEN / JEŻEWOPOLPOLOK 
37  STECKIEWICZ IWONA  OPEN / RYPINKB LECH RYPINPOLPOLOK 
38 WELS RENATA OPEN / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
39  WOJTACKA ROKSANA  OPEN / GRUDZIĄDZSOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
40 ZADURA MARIUSZ OPEN / BRODNICASAMINDRUKPOLPOLOK