Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Biegi dzieci w ramach imprezy IV Wąbrzeska Dziesiątka
Wąbrzeźno, 07 września 2019 r.


Liczba zawodników : 190
Liczba opłaconych zawodników: 160
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 ABRAMOWICZ ARTUR 600m / ZĘGWIRT 16OK 
2 ABRAMOWICZ DAWID 600m / ZĘGWIRT 16OK 
3 ABRAMOWICZ WIKTORIA 400m / ZĘGWIRT 16POLPOLOK 
4 ADAMIAK EMILIA 200m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOLOK 
5 ADAMIAK SEBASTIAN 400m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
6 ADAMKIEWICZ LENA 400m / PŁOCKLENA LEMONIADA TEAMPOLPOLOK 
7 ALEKSANDRA BRZÓSKIEWICZ 600m / DĘBOWA ŁĄKAPOLPOLOK 
8  ALEKSANDRA PUZON  400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
9 ANDRZEJEWSKI DAMIR 200m / WAŁYCZPOLPOLOK 
10 ANDRZEJEWSKI NORBERT 200m / WAŁYCZPOLPOLOK 
11  ANGOWSKI BARTOSZ  600m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
12  BALAWAJDER ZOFIA  400m / TORUŃPOLPOL  
13  BARAŃSKI KRZYSZTOF  200m / TORUŃBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
14 BARTŁOMIEJ TOMASZEWSKI 400m / DĘBOWA ŁĄKAPOLPOLOK 
15 BECMER KRZYSZTOF 600m / BRODNICASP 7POLPOLOK 
16 BECMER MATEUSZ 200m / BRODNICAPOLPOLOK 
17 BECMER MONIKA 400m / BRODNICAPOLPOLOK 
18 BESTJAN JULIA 600m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
19 BESTJAN MICHAŁ 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
20 BOROWSKI MIŁOSZ 600m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
21 CHLEWIŃSKA JOWITA 200m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOLOK 
22 CHLEWIŃSKA WIKTORIA 200m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOLOK 
23 CHMURA JUSTYNA 800m / GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
24 CHOJNOWSKI BARTOSZ 200m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOL  
25  CISLO EMILIA  200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
26  DALASIŃSKA KAJA  400m / WĄBRZEŹNOWSR WEREWOLVESPOLPOLOK 
27 DĄBROWSKA NATALIA 800m / PŁYWACZEWOSP ZIELEŃPOLPOLOK 
28 DĄBROWSKI JAKUB 400m / PŁYWACZEWOSP ZIELEŃPOLPOLOK 
29 DĄBROWSKI KAJETAN 600m / PŁYWACZEWOSP ZIELEŃPOLPOLOK 
30 DĄBRÓWKA MIESZKO 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
31 DĄBRÓWKA ZOFIA 600m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
32 DOBROWOLSKA ALEKSANDRA 600m / WĄBRZEŻNOPOLPOLOK 
33 DOMIMIK KUKAWKA 800m / GRUDZIĄDZPOLPOL  
34 DUDKIEWICZ WERONIKA 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
35 DZIADOSZ SZYMON 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
36  FABRYKIEWICZ MICHALINA  600m / WĄBRZEŹNOBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
37  FETER NEREA  600m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
38 FETER PATRYCJA 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
39 FIAŁKOWSKI WIKTOR 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
40FLOREK FILIP 600m / GRUPARUN TEAM FLORASYPOLPOL  
41FLOREK JAKUB 600m / GRUPARUN TEAM FLORASYPOLPOL  
42 FRĄCKIEWICZ KAROLINA 200m / PŁĄCHAWYPOLPOLOK 
43  GĘBKA ZOSIA  200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
44 GOŁĘBIEWSKI ALAN 600m / WAŁYCZSP3POLPOLOK 
45 GOŁĘBIEWSKI ALEKSANDER 200m / GRUDZIADZPOLPOL  
46 GOŁĘBIEWSKI MARCEL 200m / WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLPOLOK 
47 GOŁĘBIEWSKA POLA 200m / GRUDZIADZPOLPOL  
48 GOŁĘBIEWSKI SZYMON 600m / WAŁYCZSP3POLPOLOK 
49 GRZEMSKI NICOLAS 200m / WABRZEŹNOGRZENUŚ-TEAMPOLPOLOK 
50 GRZENKIEWICZ MIKOŁAJ 200m / DĘBOWA ŁĄKAMIASTOAKTYWNI.PLPOLPOLOK 
51 GUŚCIORA KAJETAN 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
52 HAŁAJ AGATA 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
53  HAŁAJ MARCEL  400m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOL  
54 HAŁAJ PIOTR 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
55 ISBRANDT NELA 600m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
56 ISBRANDT NOE 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOL  
57 ISBRANDT NOE 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
58 ISBRANDT TYMOTEUSZ 600m / WĄBRZEŹNOMR.POLPOLOK 
59 JABŁOŃSKA NINA 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
60 JABŁOŃSKA POLA 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
61 JAWOR IGNACY 400m / DĄBRÓWKAPOLPOLOK 
62 JAWOR JULIAN 600m / DĄBRÓWKAPOLPOLOK 
63  KALINOWSKA MARTYNA  600m / WĄBRZEŹNOODNOWA FITNESSPOLPOLOK 
64  KALISZCZAK OSCAR  200m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOLOK 
65 KAMPER WERONIKA 400m / WABRZEŹNOPOLPOLOK 
66  KIELAR FILIP  600m / WIELKIE PUŁKOWOPOLPOLOK 
67 KLIMEK ANTONINA 200m / BLIZNOPOLPOLOK 
68 KLIMEK JAN 200m / BLIZNOPOLPOLOK 
69 KOŁODZIEJSKA AMELIA 400m / WĄBRZEŹNOSP3POLPOLOK 
70 KOŁODZIEJSKA JUSTYNA 600m / WĄBRZEŹNOPOLPOL  
71 KOŁODZIEJSKI MATEUSZ 600m / WĄBRZEŹNOSP3POLPOLOK 
72  KORCZAK KAMIL  400m / RUZIECPOLPOLOK 
73 KORCZAK KAMIL 400m / RUZIECPOLPOL  
74  KORDOWSKI KAMIL  400m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
75 KOWALKOWSKI JAKUB 200m / BRODNICAJEZUS CHRYSTUS TEAMOK 
76 KOWALKOWSKI PIOTR 600m / BRODNICAJEZUS CHRYSTUS TEAMPOLPOLOK 
77  KOWALSKA ALEKSANDRA  800m / WĄBRZEŹNOPOLPOL  
78  KRAJNIEWSKI OLAF  200m / WABRZEŹNOPOLPOLOK 
79  KRUK GRZEGORZ  400m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOLOK 
80KULIFER KALLINA 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
81KULIFER KRYSPIN 600m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
82 KUŚMIERSKI KACPER 600m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
83 LADA AGNIESZKA 400m / ZALESIE1984POLPOLOK 
84 LADA WERONIKA 600m / ZALESIESP ZELGNOPOLPOLOK 
85  LAMAŃSKA JOWITA  200m / WĄBRZEŹNOWSR WEREWOLVESPOLPOLOK 
86  LAMAŃSKI WIKTOR  400m / WABRZEZNOWSR WEREWOLVESPOLPOLOK 
87 LATUSZEK AGATA 600m / DĘBOWA ŁĄKAPOLPOL  
88  LEWANDOWSKI GABRIEL  200m / GOLUB-DOBRZYŃPOLPOLOK 
89  LEWANDOWSKA OLIWIA  400m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
90  LEWANDOWSKA SARA  400m / GOLUB-DOBRZYŃPOLPOLOK 
91  LEWAŃSKI MATEUSZ  400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
92  LISIŃSKA ZOFIA  600m / MAŁE PUŁKOWOPOLPOLOK 
93 LOREK PIOTR 400m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
94  LUBIŃSKA NADIA  400m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
95 ŁEPEK WIKTORIA 400m / PŁĄCHAWYPOLPOLOK 
96 MACIEJ TOMASZEWSKI 200m / DĘBOWA ŁĄKAPOLPOLOK 
97 MACIEJEWSKA ALEKSANDRA 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
98 MAGDOWSKA ALICJA 600m / GRUDZIĄDZNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
99 MAGDOWSKA MARCELINA 200m / GRUDZIĄDZNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
100 MAJA TOMASZEWSKA 600m / DĘBOWA ŁĄKAPOLPOLOK 
101 MAJKA AMELIA 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
102 MAJKA FILIP 400m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOLOK 
103  MARKOWSKI JAN  800m / GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
104 MATEUSZ KUKAWKA 800m / GRUDZIĄDZPOLPOL  
105 MATUSIAK DANIEL 400m / WAGANIECPOLPOLOK 
106 MATUSIAK NATALIA 600m / WAGANIECPOLPOLOK 
107  MAZURKIEWICZ FRYDERYK  400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
108  MAZURKIEWICZ HENRYK  200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
109  MIECHOWICZ KORNELIA  400m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOLOK 
110 MISIASZEK PAWEŁ 400m / TORUŃOK 
111 MISIASZEK WANDA 400m / TORUŃOK 
112  MROZOWICZ MARTYNA  600m / BYDGOSZCZPOLPOLOK 
113 MROZOWICZ MARTYNA 600m / BYDGOSZCZPOLPOL  
114  NOSKIEWICZ JUSTYNA  400m / WĄBRZEŹNOSP3POLPOLOK 
115  OGORZAŁEK PIOTR  400m / WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLPOLOK 
116  OSTROWSKA AGATA  200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
117 PłUżNICY JULIAN 200m / PłUżNICAMIASTOAKTYWNI.PLPOLPOL  
118 PALACZ DAWID 400m / BYDGOSZCZPOLPOL  
119 PALCZEWSKA IRENA 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
120 PALCZEWSKI EDWARD 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
121 PALCZEWSKI RYSZARD 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
122  PESTA ANNA  200m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOLOK 
123  PIETERWAS ARTUR  600m / GRUPAPOLPOLOK 
124 PIOTROWSKA MAGDALENA 600m / BRODNICAPOLPOL  
125 PIOTROWSKA MARIA 400m / BRODNICAPOLPOLOK 
126 PIOTROWSKA MARTYNA 600m / BRODNICAPOLPOLOK 
127 PIROWSKA ZUZANNA 200m / WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLPOLOK 
128 PŁACHTA FABIAN 600m / DĘBOWA ŁĄKASP 2POLPOLOK 
129 PŁACHTA JAKUB 400m / DĘBOWA ŁĄKASP 2POLPOLOK 
130 POCHYLSKA JULIA 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
131 PSIUK REMIGIUSZ 200m / TORUŃNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
132  RARUS MATYLDA  400m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
133 RASIELEWSA ALICJA 200m / WABRZEZNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLPOLOK 
134 RASIELEWSKA MARTYNA 400m / WABRZEZNOSP3POLPOLOK 
135 RATAJCZAK FABIAN 400m / WABRZEZNOPOLPOLOK 
136 RATAJCZAK MAGDALENA 400m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
137 RATAJCZAK ZUZANNA 600m / WABRZEZNOPOLPOLOK 
138 ROSŁAN LENA 400m / WĄBRZEŹNOBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
139  ROZWADOWSKA AMELIA  200m / WĄBRZEŹNOWĄBRZESKA GRUPA KOLARSKAPOLPOLOK 
140  RYTEL WITOLD  400m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOL  
141  RYTEL ZIEMOWIT  200m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOLOK 
142  SAMOCIUK KACPER  400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
143 SKIERKOWSKA KORNELIA 600m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
144  SKOCZYLAS KACPER  600m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
145  SOCHAL ALEKSANDRA  600m / BRODNICAPOLPOLOK 
146 STACHOWSKA ANNABEL 600m / WĄBRZEŻNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLPOLOK 
147 STASIAK BORYS 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
148 STASIAK OLGA 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
149 STEFAŃSKA ADRIANNA 200m / SUMINPOLPOL  
150 STEFAŃSKA BLANKA 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOL  
151 STEFAŃSKI JAKUB 400m / SUMINPOLPOL  
152 SULIKOWSKA OTYLIA 600m / WĄBRZEŹNOPOLPOL  
153 SULIKOWSKI LEON 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOL  
154 SZATKOWSKA AGATA 200m / GDYNIAPOLPOLOK 
155 SZEWCZAK MATYLDA 800m / GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
156 SZEWCZAK MICHAŁ 600m / GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
157  SZYMAŃSKA-WIŚNIEWSKA KARINA  600m / WĄBRZEŹNOSP 2POLPOLOK 
158 ŚWIŚ MIŁOSZ 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
159 ŚWIŚ WIKTORIA 600m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
160 TOMASZEWSKI STANISŁAW 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOL  
161  TOMASZEWSKI STANISŁAW  200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
162  TOPOLEWSKI BARTOSZ  400m / WĄBRZEŹNOUNDERART JUNIORPOLPOLOK 
163 TUROWSKA WIKTORIA 600m / KORONOWOPOLPOLOK 
164  TUROWSKI OSKAR  200m / KORONOWOPOLPOLOK 
165 WARSICKI DOMINIK 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
166 WARSICKI NIKODEM 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
167 WAWRZYNIAK PATRYK 400m / WĄBRZEŹNOSP3POLPOLOK 
168 WELS IGNACY 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
169 WESOŁOWSKA MARTYNA 600m / WĄBRZEŹNOSP ZIELEŃPOLPOLOK 
170 ZAWODNIK ANONIMOWY 200m /  POLSKAPOLPOLOK 
171 WIERZBOWSKI KACPER 200m / BRZOZÓWKAPOLPOLOK 
172 WIŚNIEWSKA WIKTORIA 600m / WĄBRZEŻNO1975POLPOL  
173 WOJCIECH BRZÓSKIEWICZ 400m / DĘBOWA ŁĄKAPOLPOLOK 
174WOJDYLO OLIWIER 200m / BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOK 
175 WOJNOWSKI DOMINIK 400m / PNIEWITEPOLPOLOK 
176 WOJNOWSKI KACPER 400m / PNIEWITEPOLPOLOK 
177 WOJTACKA LENA 400m / GRUDZIĄDZSOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
178  WYRZYKOWSKA NATASZA  400m / GRZYBNONIEZRZESZONYPOLPOLOK 
179 ZABŁOCKA MARCELINA 200m / RADZYŃ CHEŁMIŃSKIPOLPOLOK 
180 ZABŁOCKA MARCELINA 200m / RADZYŃ CHEŁMIŃSKI1990POLPOL  
181 ZABORSKA MAJA 600m / GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZPOLPOL  
182 ZABORSKI IGOR 400m / GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZPOLPOL  
183 ZAKRZEWSKA PAULINA 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
184  ZALEWSKI MARCIN  600m / WĄBRZEŹNOPOLSKAPOLPOL  
185 ZAWADZKI NIKODEM 200m / BRODNICAPOLPOLOK 
186 ZAWIERACZ JULIA 400m / PŁĄCHAWYPOLPOLOK 
187  ZDROJEWSKI WOJCIECH  200m / WAŁYCZPOLPOLOK 
188 ZDZIARSKI FRANCISZEK 400m / OSTROWITEPOLSKAPOLPOLOK 
189 ZDZIEBŁOWSKI BŁAŻEJ 200m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
190 ZDZIEBŁOWSKI JAKUB 400m / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK