Zawody obsługuje firma Klub Sportowy Feniks Legnica

Decathlon Aero Run
Legnica, 06 lipca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 350
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZYK DAWID  10km / MLEGNICAFENIKS LEGNICAPOLPOLOKFeniks Legnica 
2 ADAMSKA JOANNA 10km / KWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
3 ADAMSKI ROBERT 10km / MWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
4  AJDUKIEWICZ MAREK  5km / MNADOLICE WIELKIEWYBIERZPOLPOLOK 
5  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  10km / MLUBINRUNATTACKPOLPOLOK 
6  ANDRZEJEWSKA KLAUDIA  10km / KPROCHOWICEPOLPOLOK 
7  BABIK KRZYSZTOF  5km / MŹRÓDŁAPOLPOLOK 
8  BABIS MAŁGORZATA  5km / KLEGNICAPOLPOLOK 
9  BAGIŃSKI KRZYSZTOF  10km / MLUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
10  BALA WITOLD  10km / MŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
11  BAŃKOWSKI MAREK  5km / MKĄTY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
12 BARANOWSKA MAGDALENA 5km / KLEGNICAPOLPOLOK 
13  BERNACKA PATRYCJA  5km / KŚRODA ŚLĄSKAPROSZKÓW TEAMPOLPOLOK 
14  BERNACKI TOMASZ  10km / MŚRODA ŚLĄSKAPROSZKÓW TEAMPOLPOLOK 
15 BIELAK MARCEL 500m / MZAGRODNOPOLPOLOK 
16  BILSKA ANNA  5km / KŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
17  BŁASZCZYK RÓŻA  5km / KWROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOK 
18  BOBOWSKI MAREK  10km / MMŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW / MUCHOBRONXPOLPOLOK 
19 BOHO SŁAWOMIR 10km / MNYSAPOLPOLOK 
20  BOMERSBACH RAFAŁ  10km / MLWÓWEK ŚLĄSKIKS PŁAWNAPOLPOLOK 
21  BONECKA RENATA  10km / KLEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAPOLPOLOK 
22  BOSAKIEWICZ TOMASZ  10km / MZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
23  BRANDT ARLETA  10km / KBOLESŁAWIECPOLPOLOK 
24 BRODAWKA FRANCISZEK 500m / MLUBAŃPOLPOLOK 
25  BRODAWKA MAŁGORZATA  5km / KLUBAŃPOLPOLOK 
26  BROK ADAM  10km / MSTRONIE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
27  BUJAK ŁUKASZ  10km / MWROCŁAWBYLE DOBIECPOLPOLOK 
28  BURAWSKI PIOTR  10km / MWROCŁAWDĄBROWSKI TEAMPOLPOLOK 
29 BURDA NADIA 500m / KŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
30  BURDA PIOTR  10km / MŚWIDNICAPOLPOLOK 
31  CABAJ DAMIAN  10km / MŚWIDNICAPCH SPORT TEAMPOLPOLOK 
32  CHADZIKONSTANDINU KAMIL  1km / MWAŁBRZYCHPOLPOLOK 
33  CHMIEL MARIUSZ  5km / MBĄDZÓWWYBIEGANI BĄDZÓWPOLPOLOK 
34  CHMIELOWIEC NORBERT  10km / MLEGNICAPOLPOLOK 
35  CHOBOT MARCIN  10km / MCHOCIANÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
36  CHOLEWIŃSKI PAWEŁ  10km / MŚRODA ŚLĄSKAŚREDZCY BIEGACZEPOLPOLOK 
37  CIESZKOWSKI AMIR  5km / MWROCLAWPOLPOLOK 
38  CIEŚLA ANNA MARIA  10km / KWAŁBRZYCHPOLPOLOK 
39  CISZAK MIKOŁAJ  5km / MLESZNOPOLPOLOK 
40  CUKROWSKI ANDRZEJ  5km / MZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
41  CZAJA ADRIAN  10km / MLUBINMSPORT TEAM LUBINPOLPOLOK 
42  CZEKAJ KAROL  5km / MSZCZYTNIKI MAŁEUKS SPRINT LEGNICAPOLPOLOK