Formularz systemu Datasport

6 Triathlon Karkonoski KARKONOSZMAN
Zamek czocha - Śnieżka, 14 września 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 100
Odebrało numery: 91

  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
  ARCIMOWICZ PIOTR 1OPEN / M20USTKAAKTYWNA FABRYKA TRIATHLONUOKOK 
  BEREZA ŁUKASZ 2OPEN / M20KATOWICEOKOK 
  BIAŁEK TOMASZ 3OPEN / M30KĘPNOGT RATOKOK 
  BIELAWSKI DAMIAN 4OPEN / M30DZIWISZÓWRAGABA MEBLE TEAMOKOK 
 BIELICKI BARTOSZ5OPEN / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZOKOK 
 BIHUN NATAIA6OPEN / K30WROCŁAWGT RATOK 
 BILECKI SEBASTIAN7OPEN / M30BIELSKO- BIAŁAOKOK 
  BLAICKE BARTOSZ 8OPEN / M30WROCLAWOKOK 
  BŁASIAK LESZEK 9OPEN / M50KĘTYWYSPIAN TEAMOKOK 
  BOJANOWSKI MICHAL 10OPEN / M30KOŁOOKOK 
  BOROWIECKI KRZYSZTOF 11OPEN / M30WROCŁAWOKOK 
  BREWKA WOJCIECH 12OPEN / M30PIERWOSZÓWGT RATOKOK 
  CHRZEŚCIJAŃSKI JERZY 13OPEN / M40WARSZAWA-OKOK 
 CIUPIŃSKI PRZEMYSŁAW14OPEN / M30WARSZAWANEON TEAMOKOK 
  CZEKALSKA MARIA 15OPEN / K30POZNAŃOKOK 
  DIERING TOMASZ 16OPEN / M30SKÓRZEWOROWERY MAŁGOŚKAOKOK 
  DIETRICH KRZYSZTOF 17OPEN / M30GDYNIAK.S.NIEMANIEMOGĘ / SPORTOWY JEŻ PORANNY / BOSSMAN Z BAŁTYKUOKOK 
  DORAWA ARIEL 18OPEN / M30LEBORKTWISTER TEAMOKOK  
  DUDA DORIAN 19OPEN / M20WROCŁAWGT RATOKOK 
  DUKACZEWSKI MICHAŁ 20OPEN / M30WARSZAWA-OKOK 
  DYRO RAFAŁ 21OPEN / M40GNIEWIDEAL PARAPETYOKOK 
  FONROBERT DOMINIK 22OPEN / M40WROCŁAWGT RATOKOK  
  FUDAŁA WOJCIECH 23OPEN / M30WARSZAWAFUDI PROJECTOKOK 
  GŁOWSKI DARIUSZ 24OPEN / M30ZŁOTNIKIMOTIV HOME TEAMOKOK 
  GŁÓWKA PAWEŁ 25OPEN / M20ŻARYTMTEAMOKOK 
  GOLAK ŁUKASZ 26OPEN / M30OPOLEGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAROKOK 
  GONCZAREK BARTOSZ 27OPEN / M40KAMIENIEC WROCŁAWSKI-OKOK 
  GÓRECKI TOMASZ 28OPEN / M30PŁOCKPTT DELTAOKOK 
  GÓRSKI ROBERT 29OPEN / M30PISZOKOK 
  HADRYCH PIOTR 30OPEN / M40ZIELONA GÓRAOKOK 
  JANISZEWSKI ARKADIUSZ 31OPEN / M40ŚRODA ŚLĄSKAGT RATOKOK 
  JANUSZKO KRZYSZTOF 32OPEN / M30ŚWIDNICAŻELAZNA ŚWIDNICAOKOK 
  JAWORSKI ADRIAN 33OPEN / M30ŻARYGVTOKOK 
  JAZIKOWSKI PAWEL 34OPEN / M40POZNAŃOKOK 
  KANIEWSKI JACEK 35OPEN / M40ZIELONA GÓRAOKOK 
  KARCZMIT DANIEL 36OPEN / M20NYSAOKOK 
  KARGOL PAWEŁ 37OPEN / M40OLEŚNICAOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWAOKOK 
  KICAK KRZYSZTOF 38OPEN / M30STRZELINTWISTER TEAMOKOK 
  KIEŁBASA PAWEŁ 39OPEN / M40STRZEGOMGT RATOKOK 
  KOCIOŁEK IRENEUSZ 40OPEN / M30BRZEG DOLNYIROMAN.PLOKOK  
  KOHL OTAKAR 41OPEN / M40ÚSTÍ NAD LABEMHAPPYLOOPTEAMOKOK 
 KOTFICA PAULINA42OPEN / K30ŚWIEBODZICEGVT BMCOK 
  KOTOWSKI PAWEŁ 43OPEN / M30WROCŁAWGT RATOKOK 
  KOWALSKI JANUSZ 44OPEN / M40POZNAŃOKOK 
  KRAJEWSKI TOMASZ 45OPEN / M30LUSOWOOKOK 
  KRASOŃ MARCIN 46OPEN / M30WARSZAWASMASHING PĄPKINS / NBR TEAM / TRINERGYOKOK 
  KUFFEL PIOTR 47OPEN / M30WIKTORÓWKUŹNIA TRIATHLONUOKOK 
  KUKIEŁKA SŁAWEK 48OPEN / M40JELENIA GÓRAOKOK 
  KULBICKI PIOTR 49OPEN / M30WROCŁAWGT RATOKOK 
 LECH JACEK50OPEN / M40ŚWIEBODZINULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAOK 
  LEWANDOWSKI WOJCIECH 51OPEN / M30ŻERNIKI WROCŁAWSKIETMTEAMOKOK 
 LUBERADZKA MONIKA52OPEN / K30WARSZAWASZPRYCHA GIZYCKOOKOK 
  MALISZEWSKI BOLESŁAW 53OPEN / M40ZIELONA GÓRAOKOK 
  MICHALAK JAKUB 54OPEN / M40WROCŁAWOKOK 
  MICHALLEK DAMIAN 55OPEN / M30DRAWNOTRISPACEOKOK  
  MINUTH ŁUKASZ 56OPEN / M30GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMOKOK 
  MOSTEK MARIUSZ 57OPEN / M20BŁONIEVEGE RUNNERSOKOK  
 NIEMCZUK KAMIL58OPEN / M30OLSZTYNTEAM DARE2TRIOK 
  OBUCHOWICZ ARTUR 59OPEN / M40WSCHOWAPOWER OF SCIENCE TRI TEAMOKOK 
  OLENDER GRZEGORZ 60OPEN / M40WROCŁAWGT RATOKOK 
 OLEŚ DANIEL61OPEN / M30BYDGOSZCZOKOK 
 PALUS PAWEŁ62OPEN / M40JÓZEFOSŁAWSIDOR TEAM POLSKAOK 
  PAWŁOWICZ DOROTA 63OPEN / K30BIAŁYSTOKKUŹNIA TRIATHLONUOKOK 
 PAWŁOWSKI MARCIN64OPEN / M40KRAKÓWHAM(A)KOKOK 
 PEŁDIAK SŁAWOMIR65OPEN / M30BOLESŁAWIECOKOK 
  PIĄTEK ANITA 66OPEN / K30WROCŁAWFRONTREAROKOK 
 PIESZAK MARCIN67OPEN / M30GÓRAKANAPOWE PAMPRYOKOK 
  PŁAWIAK ANNA 68OPEN / K30WROCŁAWGT RATOKOK 
  POPŁAWSKI JAN 69OPEN / M20OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKINEON TEAMOKOK 
  PROSIŃSKI TOMASZ 70OPEN / M40NOWA WOLANEON TEAMOKOK  
  PUZOŃ ROBERT 71OPEN / M40BIELSKO- BIAŁANUTREND TEAMOKOK 
  RADECKI MACIEJ 72OPEN / M30WROCŁAWGVTOKOK 
 RECZUCH TOMASZ73OPEN / M40OŁAWAOKOK 
  RODRIGUEZ ESTEVEZ JESUS 74OPEN / M30WROCLAWGT RATOKOK 
  ROSKOSZ BARTOSZ 75OPEN / M30MIŁOSZYCEJELCZ TRIATHLON PROJECTOKOK 
  SARZYŃSKI KAMIL 76OPEN / M20LEŻAJSKOKOK 
  SIEKIERSKI MICHAŁ 77OPEN / M30SIEKIERKI WIELKIEOKOK 
 SKRABA MICHAŁ78OPEN / RATOK 
  SMOTER DAMIAN 79OPEN / M30WROCŁAWOKOK 
  SOLECKA MAŁGORZATA 80OPEN / K40WARSZAWANEON TEAMOKOK 
  SPICZAK-BRZEZIŃSKI PAWEŁ 81OPEN / M20PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOKOK 
 SZACIŁOWSKI PRZEMYSŁAW82OPEN / M30BIAŁYSTOKOK  
 SZADKOWSKI JACEK83OPEN / M40JEZIÓRKOOK  
  SZATKOWSKI GRZEGORZ 84OPEN / M40LUBAŃDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
  SZYMKÓW SŁAWOMIR 85OPEN / M40STRASZYNBST - BANACH SPORT TEAMOKOK 
  ŚLESICKI RAFAŁ 86OPEN / M30GDAŃSKOSTRE TEAMOKOK 
  ŚRODA MICHAŁ 87OPEN / M30TRZEBNICATMTEAMOKOK 
 ŚWIĄTEK JAROSŁAW88OPEN / M30POZNAŃOK 
  URA PRZEMYSŁAW 89OPEN / M40WIELICZKAOKOK 
  WĘGLEWSKI BARTŁOMIEJ 90OPEN / M40MIŁKÓWCARNONOSKIOKOK 
  WIATROWSKI KRZYSZTOF 91OPEN / M40KOWALETRIWIATRAKI / RUN-PASSION.PLOKOK 
 WINCZA CEZARY92OPEN / SZCZECINGOZTRIOKOK 
  WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF 93OPEN / M40WAŁBRZYCHOKOK 
  WNUK TOMASZ 94OPEN / M30WARSZAWANEVER EVER GRUBASOKOK  
  WOJCIECHOWSKI MIROSŁAW 95OPEN / M30SZUBINKOBYLARNIA S.A.OKOK 
 WOJTYŁO MICHAŁ96OPEN / WROCŁAWGT RATOK 
  WRÓBEL MARCIN 97OPEN / M40WYSOKAMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMOKOK 
  WRZESZCZ MARIUSZ 98OPEN / M20OLBRACHTOWICETMTEAMOKOK 
 ZAKRZEWSKI RAFAŁ99OPEN / OK 
  ZEGLER GRZEGORZ 100OPEN / M30WROCŁAWOKOK