Zawody obsługuje firma Datasport

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race - XCO UCI HC + Junior Series
Puchar Polski MTB XCO
Eliminacje OOM
Jelenia Góra, 01 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 89
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj
1 ALDRIDGE CHARLIE Jun / WILMSLOWGB NATIONAL TEAMGBRGBR 
 xxx
2  ARMATYS GRZEGORZ  U23M / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓWPOLPOL 
3  ARMATYS OLIWIA  JunK / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓWPOLPOL 
4 BARANYI DAVID ÁRON Jun / BUDAPESTHUNGARIAN NATIONAL TEAMHUNHUN 
5 BESAHA MIKHAIL EM / MINSKBELARUSBLRBLR 
6 BIRCHILL HARRY Jun / MANCHESTERGB NATIONAL TEAMGBRGBR 
 xxx
7  BISKUP JULIA  MloK / RYBNIKSUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICEPOLPOL 
8BORSOS BENEDEK EM / BUDAPESTSVS PRO TEAMHUNHUN 
9 BRYŁKA KONRAD Jun / NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCAWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWPOLPOL 
10 CABELICKA JITKA EK / BRANDYS NAD LABEMGAPP SYSTEM - CABTECH MTB RACING TEAMCZECZE 
11 CEBULA JUSTYNA JMl / GDAŃSKGKS CARTUSIA KARTUZYPOLPOL 
12  CEGLEWSKI MICHAŁ  JMl / KUNOWICENIEZRZESZONYPOLPOL 
13 CHOMA LAURA MloK / TYCHYCHOMA TEAM TSRPOLPOL 
14  CINK ONDREJ  EM / PRZASNYSZKROSS RACING TEAMCZECZE 
15  CISAK MAKSYMILIAN  Mlod / RYBNIKKLUB KOLARSKI ŚWIERKLANYPOLPOL 
16 CLACHERTY FRAZER U23M / MANCHESTERGB NATIONAL TEAMGBRGBR 
 XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
17  DE VOCHT JOCHEN  EM / EMBLEMGOEMAN SCOTT CYCLINGBELBEL 
18 DINA MÁRTON EM / BUDAPESTHUNGARIAN NATIONAL TEAMHUNHUN 
19  DORSCH FILIP  JMl / BYDGOSZCZNBIKEAKADEMYPOLPOL 
20  DRELAK MILENA  JunK / BRALINUKS SPORT BRALINPOLPOL 
21  DROZDZIOK MARLENA  EK / LUBAŃKM SPORT TEAMPOLPOL 
22 DWORAK ALEKSANDER Mlod / NOWE CHECHŁOCHOMA TEAM TSRPOLPOL 
23 FLYNN SEAN U23M / WILMSLOWGB NATIONAL TEAMGBRGBR 
 XX
24 FROŃ MICHAŁ Mlod / WIERUSZÓWWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWPOLPOL 
25 GARCIA PELAEZ ISABELLA JMlK / LEÓNMEXMEX 
26 GLAZIK JACEK Mlod / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
27 GOLA KONRAD Jun / BIELSKO-BIAŁARK ALUMINIUM BIKE TEAMPOLPOL 
28  GORYCKA PAULA  EK / SUCHA BESKIDZKASTRÜBY-BIXS TEAMPOLPOL 
29  GUAY MATHIS  Jun / CALASAIX VTTFRAFRA 
30 GUTIERREZ PRIETO ADAIR ZABDIEL Jun / LEÓNMEXMEX 
31  HARTOG LARISSA  JunK / DE LIERMIJNBAD LIV OFFROAD TEAM/GIANTNEDNED 
32  HEIß LUCAS  U23M / MARKTRODACHM-WAVE PRO TEAMGERGER 
33 HOPPA KACPER JMl / GDAŃSKGKS CARTUSIA KARTUZYPOLPOL 
34  JASKUŁA MICHAŁ  JMl / SZCZECINZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECINPOLPOL 
35 JAŚKIEWICZ LESZEK Mlod / SZCZAWINANIEZRZESZONYPOLPOL 
36 KADLECOVÁ ZUZANA JunK / PLETENÝ ÚJEZDADASTRA CYCLING TEAMCZECZE 
37 KARASEK JAN Jun / BIELSKO-BIAŁARK ALUMINIUM BIKE TEAMPOLPOL 
38 KARPIŃSKA KAROLINA JMlK / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
39  KONWA MAREK  EM / LESZNOUKS KRUPIŃSKI SUSZEC - TREK BIELSKO RACINGPOLPOL 
40 KONWIŃSKI MATEUSZ JMl / BIELSKO-BIAŁARK ALUMINIUM BIKE TEAMPOLPOL 
41 KUFLEWSKI BARTOSZ Jun / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
42  KUJAWA IGOR  JMl / GDAŃSKBELTA TEAM GDAŃSKPOLPOL 
43 KUŹMICKI STANISŁAW JMl / SZCZECINZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECINPOLPOL 
44  LACH KAMIL  JMl / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINPOLPOL 
45 MALARZ MICHAŁ JMl / GŁUCHOŁAZYWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWPOLPOL 
46 MALESZKA MATEUSZ JMl / DYWITYDACHLAND TREK TEAMPOLPOL 
47  MANTECON GUTIERREZ SERGIO  EM / PRZASNYSZKROSS RACING TEAMESPESP 
48 MARKT KARL EM / HAIMINGMÖBEL MÄRKI MTB PRO TEAMAUTAUT 
49 MCGORUM ANNA Jun / MANCHESTERMRSGBRGBR 
 xxx
50  MEJA SANDRA  JunK / BIAŁAWHITE MTB TEAM BIAŁAPOLPOL 
51 MICOL AGATHE EK / MARCY L`ETOILETEAM VTT SA VERDUNFRAFRA 
52 MIŠOŇOVÁ MAGDALENA JunK / LÍBEZNICEADASTRA CYCLING TEAMCZECZE 
53 NOEL CLÉMENT EM / CHAUVONCOURTTEAM VTT SA VERDUNFRAFRA 
54 ORR CAMERON U23M / WILMSLOWGB NATIONAL TEAMGBRGBR 
 XXX
55 PADEZ THOMAS Jun / SCHWENHEIMTEAM VTT SA VERDUNFRAFRA 
56 PALUMBY ZSOMBOR EM / BUDAPESTHUNGARIAN NATIONAL TEAMHUNHUN 
57 PARTI ANDRÁS EM / BUDAPESTHUNGARIAN NATIONAL TEAMHUNHUN 
58 PASIEK KINGA EK / JELENIA GÓRAPOLPOL 
59  PÓŁCHŁOPEK JAKUB  Mlod / JEDLICZEJEDLICZE TEAMPOLPOL 
60 PYTEL PIOTR Jun / GŁUCHOŁAZYWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWPOLPOL 
61  RAGGL GREGOR  EM / ROPPENMÖBEL MÄRKI MTB PRO TEAMAUTAUT 
62 RECA TOMASZ Mlod / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
63  RIES IMMANUEL  U23M / HALLE SAALETEAM FUJIBIKEROCKETSGERGER 
64 RODRIGUEZ SUAREZ ERIKA MONSERRATH EK / LEÓNMEXMEX 
65 RYBARCZYK KATARZYNA MloK / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
66 RYBARCZYK URSZULA JMlK / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
67 SCHMIDEL REGINA EK / SOPRONHUNGARIAN NATIONAL TEAMHUNHUN 
68  SÖHNER PASCAL  U23M / WEISSENFELSWHITE ROCK E.V.GERGER 
69 SHORT ISLA EK / WILMSLOWGB NATIONAL TEAMGBRGBR 
 XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
70  SNIP PAUL  Jun / GROOTEBROEKMTB TEAM NHNEDNED 
71 STELMACH KAROL Mlod / KĘPICEMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
72 SUŁOT BARTOSZ Mlod / WIERUSZÓWWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWPOLPOL 
73  SYKUŁA JAKUB  Jun / GDYNIAGDYNIAPOLPOL 
74 ŚLIWIŃSKI PIOTR Jun / BIELSKO-BIAŁARK ALUMINIUM BIKE TEAMPOLPOL 
75 ULLOA AREVALO JOSE GERARDO EM / LEÓNMEXMEX 
76 WIŚNIOWSKI MASKYMILIAN JMl / BIELSKO-BIAŁARK ALUMINIUM BIKE TEAMPOLPOL 
77  WŁOSZCZOWSKA MAJA  EK / PRZASNYSZKROSS RACING TEAMPOLPOL 
78  WOJCIECHOWSKI MIŁOSZ  Jun / PIŁAPOLPOL 
79 VALTER ATTILA EM / CSÖMÖRHUNGARIAN NATIONAL TEAMHUNHUN 
80  VAN BOVEN HANNAH  EK / CAPELLE AAN DEN IJSSELMIJN BAD LIV GIANT OFF ROAD MTB TEAMNEDNED 
81 VAS KATA BLANKA JunK / PILISVÖRÖSVÁRHUNGARIAN NATIONAL TEAMHUNHUN 
82  VERONIKA CSEH  EK / BUDAKESZIALPINBIKE TEAM ENDURA HIGH5 GIANTHUNHUN 
83 XILLO EDOARDO U23M / TRIVEROKTM PROTEK DAMAITAITA 
84  YAMAMOTO KOHEI  EM / MATSUMOTOSHI SATOYAMABEDREAM SEEKER MTB RACING TEAMJPNJPN 
85  ZARICZNY DAWID  Mlod / GDAŃSKBELTA TEAM GDAŃSKPOLPOL 
86 ZAWIERTA MAGDALENA JunK / PIECZYSKAWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWPOLPOL 
87 ZAWIERTA PATRYCJA JunK / PIECZYSKAWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWPOLPOL 
88  ZWIERSKI MIŁOSZ  Jun / UJŚCIEUKS SPORTOWIEC PIŁAPOLPOL 
89  ŻEBROWSKI KRZYSZTOF  U23M / SUWAŁKIKLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKIPOLPOL