Zawody obsługuje firma Datasport

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race - XCO UCI HC + Junior Series
Puchar Polski MTB XCO
Eliminacje OOM
Jelenia Góra, 01 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 378
Liczba opłaconych zawodników: 328
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 ADRIAN MICHAŁ417Mlod / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNOPOLPOLOK 
2 AISTE BUTAUTAITE363MloK / KAUNASLITHUANIA NATIONAL TEAMLTULTUOK 
3  AKHMADULLINA GUZEL 19EK / MOSCOWMOSCOW UOR𔫞 , SCOTT RUSSIARUSRUSOK 
4 ALDRIDGE CHARLIE196Jun / WILMSLOWGB NATIONAL TEAMGBRGBROK 
 xxx
5  AMES KIM 25EK / HIRZWEILERTEAM HERZLICHST ZYPERNGERGEROK 
6  ANDERLE FLORIAN 152U23M / STADTILMTEAM FUJIBIKES ROCKETSGERGEROK 
7  ARMATYS GRZEGORZ 145U23M / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓWPOLPOLOK 
8  ARMATYS OLIWIA 188JunK / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓWPOLPOLOK 
9 ATTWENGER MORITZ226Jun / NEUKIRCHENAUSTRIAN NATIONAL TEAMAUTAUTOK 
10 ĄŽUOLAS BUTAUTAS337JMl / KAUNASLITHUANIA NATIONAL TEAMLTULTUOK 
11  BAIR MARIO 199Jun / ÖTZTAL-BAHNHOFRACING TEAM HAIMINGAUTAUTOK 
12 BAL TOMASZ90EM / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOLOK 
13 BALODIS MAREKS248Jun / RĪGAZZKLATLATOK 
14  BARTKOWIAK KACPER 321JMl / KĄKOLEWOREAL 64-STOPOLPOLOK 
15 BASIŃSKI ALEKSANDER307JMl / WROCŁAWKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKAPOLPOL  
16 BASIŃSKI IWO425Mlod / WROCŁAWKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKAPOLPOL  
17 BECKETT CARSON160U23M / BENTONBEAR PROFESSIONAL TEAMUSAUSAOK 
18 BELOMOINA YANA3EK / RAVENSTEINCST SANDD BAFANG MTB RACING TEAMNEDNEDOK 
19BEN OLIVER62EM / CHRISTCHURCHSUBWAY NEW ZEALAND MTB HUBNZLNZLOK 
 We are a MTB team from New Zealand
20 BESAHA MIKHAIL72EM / MINSKBELARUSBLRBLR  
21 BIEDROŃCZYK MACIEJ135U23M / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOLOK 
22 BIELECKI PAWEŁ399Mlod / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
23  BINKOWSKI JAKUB 239Jun / POZNAŃKS STOMIL POZNAŃPOLPOLOK 
24 BIRCHILL HARRY200Jun / MANCHESTERGB NATIONAL TEAMGBRGBROK 
 xxx
25  BISKUP JULIA 364MloK / RYBNIKSUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICEPOLPOLOK 
26 BLUSZCZ TADEUSZ400Mlod / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIKPOLPOLOK 
27 BLUSZCZ ZOFIA355MloK / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIKPOLPOLOK 
28BORSOS BENEDEK80EM / BUDAPESTSVS PRO TEAMHUNHUNOK 
29 BORYNA BARTOSZ316JMl / GDAŃSKBELTA TEAM GDAŃSKPOLPOL  
30  BRICIS DAINIS 128U23M / MINSKZZKBLRBLROK 
31 BRUTKOWSKI JAKUB404Mlod / KOBYŁKAUKK HURAGAN WOŁOMINPOLPOLOK 
32 BRYŁKA KONRAD242Jun / NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCAWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWPOLPOLOK 
33 BRZÓSKA FILIP292JMl / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
34  BRZÓZKA ADRIAN 73EM / USTROŃJBG-2 CRYOSPACEPOLPOL  
35  BRZÓZKA JACEK  EM / USTROŃJBG 2 CRYOSPACEPOLPOL  
36  BRZÓZKA PIOTR 82EM / USTROŃJBG-2 CRYOSPACEPOLPOLOK 
37 BUDZIŃSKI JAKUB259Jun / SUWAŁKIKLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKIPOLPOLOK 
38 BUNDSCHUH JOHAN244Jun / ALTENBERGGERMAN NATIONAL TEAMGERGEROK 
 9th place Maja race 2018 younger junior men
39 CABELICKA JITKA4EK / BRANDYS NAD LABEMGAPP SYSTEM - CABTECH MTB RACING TEAMCZECZE  
40  CAMPUZANO CHÁVEZ PEÓN DANIELA 5EK / TULANCINGOMEXICO NATIONAL TEAMMEXMEXOK 
41 CEBULA JUSTYNA276JMlK / GDAŃSKGKS CARTUSIA KARTUZYPOLPOLOK 
42  CEGLEWSKI MICHAŁ 323JMl / KUNOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
43 CEYNOWA NIKODEM402Mlod / CHŁAPOWOKS KLIF CHŁAPOWOPOLPOLOK 
44 CHLEBEK MATEUSZ401Mlod / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL  
45 CHOMA LAURA353MloK / TYCHYCHOMA TEAM TSRPOLPOLOK 
46  CIERLUK KAROLINA 30EK / PIECHOWICEREAL 64-STOPOLPOLOK 
47 CIEŚLA MAJA279JMlK / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLOK 
48  CINK ONDREJ 51EM / PRZASNYSZKROSS RACING TEAMCZECZEOK 
49  CISAK MAKSYMILIAN 413Mlod / RYBNIKKLUB KOLARSKI ŚWIERKLANYPOLPOL  
50 CLACHERTY FRAZER116U23M / MANCHESTERGB NATIONAL TEAMGBRGBR  
 XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
51 CZABOK KLAUDIA31EK / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLOK 
52 CZABOK KONRAD209Jun / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLOK 
53 CZECZINKAROVÁ JANA21EK / KUTNÁ HORAMITAS MERCEDES BENZ PRAHA TREKCZECZEOK