Zawody obsługuje firma Datasport

Gdynia Półmaraton - Biegi dziecięce i młodzieżowe
Gdynia, 16 marca 2019 r.


Liczba zawodników : 429
Odebrało numery: 378

Liczba opłaconych zawodników: 381
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMKIEWICZ LENA129BDiM / K11-13PŁOCKLENA LEMONIADA TEAMOK  
2 AGACIAK KACPER358BDiM / M08-10GDAŃSKOK 
3 AGATA ADAM189BDiM / M11-13BIEDRUSKOOK 
4 ANOLIK NATASHA400BDiM / K06-07GDANSKOPTI CWM GDYNIAOK 
5 ARCZYŃSKI SZYMON368BDiM / M08-10GDYNIA  
6 BARAN DARIA280BDiM / K08-10SZCZECINEKMKP SZCZECINEKOK  
7 BARAN JULIA405BDiM / K06-07SZCZECINEKMKP SZCZECINEKOK  
8 BARCZAK LENA310BDiM / K08-10KROBIAOK  
9 BIAŁASZEWSKA ANITA228BDiM / K11-13GDYNIA  
10 BIEDRZYCKA SANDRA226BDiM / K11-13GDYNIA  
11 BIEDRZYCKI FILIP367BDiM / M08-10GDYNIA  
12 BIEROŃ EMILIA165BDiM / K11-13BANINOOK 
13 BILIŃSKA NATALIA436BDiM / K06-07GDYNIAOK 
14 BLOK JAN20BDiM / M14-16CHOJNICEORTOPEDA-BLOK.PLOK  
15 BLOK LEON55BDiM / M14-16CHOJNICEORTOPEDA-BLOK.PLOK  
16 BŁASZCZAK ALICJA25BDiM / K14-16WARSZAWAOK 
17 BŁASZCZAK ERYK111BDiM / M11-13TCZEWKONTENER FORMYOK 
18 BŁASZCZAK JULIA53BDiM / K14-16WARSZAWAOK 
19 BŁASZKOWSKI FRANCISZEK305BDiM / M08-10GDYNIAAP POMORZANIN GDYNIAOK 
20 BŁOŃSKI DARIUSZ JUNIOR272BDiM / M08-10TORUŃRC MŁYNIECOK  
21 BŁOŃSKI JULIUSZ334BDiM / M08-10TORUŃRC MŁYNIECOK  
22 BOGDAŃSKA AMELIA319BDiM / K08-10GDAŃSKAGENCJA NIERUCHOMOŚCI PARTNEROK 
23 BOGDAŃSKI MARCIN2BDiM / M14-16GDAŃSKAGENCJA NIERUCHOMOŚCI PARTNEROK 
24 BOŻEK MICHAŁ81BDiM / M14-16KOSAKOWO  
25 BOŻEK NATALIA295BDiM / K08-10KOSAKOWOOK 
26 BRACHOS-RUSZKA BARBARA332BDiM / K08-10GDAŃSKAOK  
27 BRONIEWSKI WIKTOR252BDiM / M08-10GDYNIASP 31OK 
28 BRONISZEWSKI SEBASTIAN181BDiM / M11-13MIĘKOWOMIĘKOWO - POZNAŃOK 
29 BUDZANOWSKA GABRIELA120BDiM / K11-13LIPNOOK 
30 BUKOWSKI PATRYK302BDiM / M08-10BYDGOSZCZATHLETICOMED / TO TYLKO TRIATHLONOK 
31 CAŁY KLARA61BDiM / K14-16WARZYMICEKOBIECE BIEGANIEOK 
32 CEGIEŁKA DAWID BDiM / WARSZAWAKS BACHMATYOK  
33 CEGIEŁKA ŁUCJA79BDiM / K14-16WARSZAWAKS BACHMATY  
34 CHARUK NIKODEM37BDiM / M14-16ROKITNICASTAMAROK 
35 CHEŁMICKI PIOTR407BDiM / M06-07WARSZAWAOK 
36 CHMIELARSKI GRZEGORZ132BDiM / M11-13GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMOK 
37 CHODAKOWSKA ANNA251BDiM / K08-10ĆMIELÓWOSTROBIECOK 
38 CHODAKOWSKI IGOR458BDiM / M04-05ĆMIELÓWOSTROBIECOK 
39 CHOJNACKI MICHAŁ102BDiM / M11-13RUMIAOK 
40 CICHY MICMICHAŁM267BDiM / M08-10WARSZAWAOK  
41 CIEMNY TYMON50BDiM / M14-16GDYNIAOK 
42 CIERPISZ PAWEŁ194BDiM / M11-13REDAOK 
43 CWIK ALICJA349BDiM / K08-10GDYNIAOK 
44 CWIK LEONARD62BDiM / M14-16GDYNIAOK 
45 CWIK SONIA116BDiM / K11-13GDYNIAOK 
46 CYBULSKI WOJCIECH208BDiM / M11-13MALBORKOK 
47 CYCHYLIK JAKUB426BDiM / M06-07GDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 44OK