Zawody obsługuje firma Datasport

VII Żorski Bieg Ogniowy
Żory, 11 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 1012
Odebrało numery: 894

Liczba opłaconych zawodników: 854
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMUS KATARZYNA 255km / K40CIESZYNOLZA CIESZYNOKOK 
2  ANDROSZ JOANNA 265km / K30RYBNIKOKOK 
3 ANTONIK MICHAŁ605km / M30PSZCZYNAOKOK 
4 APLIKOWSKA-BRILLA MONIKA8465km / K30ŻORYHRMAX ŻORYOKOK 
5  AUGUŚCIK BOGDAN 275km / M50RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKIOKOK 
6  BADACH AGNIESZKA 285km / K40JASTRZĘBIE - ZDRÓJKOBIETY NA 5+OKOK 
7 BAJCAR BEATA295km / K40CHYBIEKOBIETY NA 5+OKOK 
8  BAJOR ANETA 305km / K40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSOKOK 
9  BAJOR RAFAŁ 315km / M40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSOKOK 
10  BALCERAK BEATA 325km / K30ŻORYMIRAZ RACE TEAMOKOK 
11  BALCERZAK MAGDALENA 335km / K30ŻORYOKOK 
12  BAŁAZY KRZYSZTOF 345km / M40RACIBÓRZOKOK 
13  BAŁAZY ROBERT 355km / M40ŻORYBROTHERS B NO LIMITSOKOK 
14 BAŁWAS MAŁGORZATA9145km / K20ŻORY  
15  BANACH SEBASTIAN 365km / M40PSZÓWYNO ULTRAOKOK 
16  BANASZEWSKA ALEKSANDRA 375km / K30JASTRZĘBIE ZDRÓJKS M.E.T.A.OKOK 
17  BARON ANIELA 385km / K50GOSTYŃTAURON TEAMOKOK 
18  BARON EUGENIUSZ 395km / M50GOSTYŃTAURON TEAMOKOK 
19  BARSZCZ BARTOSZ 405km / M20RYBNIKOKOK 
20  BARTECKA SABINA 8485km / K40ŻORYHRMAX ŻORYOKOK 
21  BARTECKI ALEKSANDER 8495km / M40ŻORYHRMAX ŻORYOKOK 
22  BARTNIK JOANNA 415km / K40JASTRZEBIE-ZDRÓJSTREET SPIRITOKOK 
23  BARTNIK SEBASTIAN 425km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJSTREET SPIRITOKOK 
24 BARTOS GRZEGORZ8505km / M20RYBNIKDECATHLON ŻORYOKOK 
25 BARTOSIK SEBASTIAN2085km / M30WODZISŁAW SLĄSKI  
26  BATKO AGNIESZKA 435km / K30ŻORYOKOK 
27  BĄK IZABELA 445km / K30ŻORYOKOK 
28  BĄK-ŚCIERSKA BEATA 455km / K40RADOSTOWICEŚCIERSCY TEAMOKOK 
29 BĄK TATIANA465km / K40BYTOMBWMOKOK 
30  BEBEROK SZYMON 475km / M30KATOWICEOKOK 
31  BENISZ BARTŁOMIEJ 485km / M30ŻORYOKOK 
32  BEŃKOWSKA HALINA 495km / K30ŻORYOKOK 
33  BEŃKOWSKI ALEKSANDER 505km / M30ŻORYOKOK 
34  BETAŃSKA ANETA 515km / K40JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+OKOK 
35  BĘBENEK MARCIN 525km / M30JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOKOK 
36  BIAŁAS BARTOSZ 535km / M30BRUDZOWICEDEAF RUNNEROKOK 
37  BIAŁAS KLAUDIA 545km / K20ORZESZEOKOK 
38 BIAŁECKI JAN565km / M70RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
39  BIEGAŁA PRZEMYSŁAW 575km / M30ŻORYASPERS.PLOKOK 
40  BIELA RAFAŁ 585km / M40ŻORYOKOK 
41  BIELAK MARIUSZ 595km / M30ŻORYEXTREMEOKOK 
42  BIELEWICZ ALEKSANDRA  5km / K20SOSNOWIECDECATHLON SOSNOWIEC #SZYBKISZPIL OK  
43 BIELIŃSKA ANNA8395km / K30RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELE  
44  BIENIOSZEK KATARZYNA 8515km / K40ŻORYHRMAX ŻORYOKOK 
45  BIENIOSZEK KRYSTIAN 615km / M60ŻORYOKOK 
46 BINIEK KAROL8155km / M30ŻORY  
47  BITTNER ŁUKASZ 635km / M40TARNOWSKIE GÓRYTEAM PAPRYOKOK 
48  BLAZY MARIUSZ 645km / M40WODZISŁAWEXTREMEOKOK 
49  BLAZY SONIA 655km / K30WODZISŁAW ŚLĄSKIEXTREME POLSKAOKOK 
50 BŁASZKOWSKA JAGODA2405km / K50ŹORY  
51  BŁAŻYCA PRZEMYSŁAW 675km / M20ŻORYOKOK 
52 ZAWODNIK ANONIMOWY685km / K30 OKOK 
53  BŁOŃSKA-POLAK EWA 695km / K40TARNOWSKIE GÓRYBTM RUNNERSOKOK 
54 BOBER ANETA705km / K30JASTRZĘBIE ZDRÓJOKOK 
55  BOGACKA JOLANTA 715km / K40OPOLEOKOK 
56  BOGACKI WOJCIECH 725km / M60OPOLEOKOK 
57 BOGUCKI MICHAŁ735km / M40PSZCZYNAOKOK 
58 BOJKO BOGDAN95km / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIUKS `PIĄTKA PLUS` RYDUŁTOWYOKOK 
59 ZAWODNIK ANONIMOWY745km / M30 OKOK 
60  BOSIACKA MARTA 755km / K30ŚWIĘTOCHŁOWICEREBELLION OF FREE RUNNERSOKOK 
61  BOŻEK DAGMARA 765km / K40JASTRZĘBIE ZDRÓJOKOK 
62  BRACHMAŃSKI DARIUSZ 775km / M50MARKLOWICERYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
63  BRAUNER WOJCIECH 795km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOKOK 
64 BREJZA NATALIA805km / K20PAWŁOWICEOKOK 
65 BREMER ADAM115km / M30BYTOMOKOK 
66 BREWKA AGNIESZKA3835km / K20SIEMANOWICE ŚLĄSKIE  
67  BRILLA KRZYSZTOF 8525km / M30ŻORYHRMAX ŻORY, KM PSP ŻORYOKOKStrazak 
68  BROCZKOWSKA SYLWIA  5km / K40ŻORY OK  
69  BROJEK MARTYNA 815km / K20ŻORYOKOK 
70  BROJEK PATRYK 825km / M20ŻORYOKOK 
71  BRONOWSKI DARIUSZ 835km / M40BYTOMOKOK 
72  BRYŁA RAFAŁ 845km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKOKOK 
73  BRZÓZKA SEBASTIAN 865km / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOKOK 
74  BRZUSKA KATARZYNA 875km / K40CIESZYNOLZA CIESZYNOKOK 
75  BUCHALIK DARIUSZ 885km / M30ŻORYANTON TEAMOKOKStrazak 
76  BUCZAK ŁUKASZ  5km / M30RYBNIKALKO TEAM RYBNIK OK  
77 BUDKA BORYS105km / M40WARSZAWA  
78  BUGLA WIESLAW 905km / M40WODZISLAW SLASKIRADLINIOKI W BIEGUOKOK 
79  BUJOCZEK BEATA 915km / K20BEŁKOKOK 
80  BURAS ROMAN 925km / M50RYBNIKOKOK 
81  BUREK GABRIELA 935km / K30PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICEOKOK 
82  BURNAGIEL AGATA 8535km / K50LESZCZYNYHRMAX ŻORYOKOK 
83  BURNAGIEL TOMASZ 945km / M50CZERWIONKA-LESZCZYNYOKOK 
84  BURZAN MARCIN 955km / M40ŻORYOKOK 
85  CAŁKA AGNIESZKA 965km / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJOKOK  
86  CEBO AGNIESZKA 975km / K30BYTOMMIRAZ RACE TEAMOKOK 
87  CHMIELARZ MICHAŁ 985km / M40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
88  CHMIELEWSKI TOMASZ 995km / M40ŻORYBWOTR.PLOKOK 
89  CHRUSZCZ KLAUDIA 1005km / K20ŻORYOKOK 
90 CICHY DIANA7725km / K30ŻORY  
91  CIECIAK GRZEGORZ 8545km / M40ŻORYHRMAX ŻORYOKOK 
92  CIEMIĘGA ADAM 1025km / M40ŚWIERKLANYDECATHLON & PRZYJACIELEOKOK 
93  CIEŚLAR KASIA 1035km / K30USTROŃOLZA CIESZYNOKOK 
94  CIEŚLAR PAWEŁ 1045km / M20BRENNAOKOK 
95  CIMAŁA KATARZYNA 1055km / K20PAWŁOWICEOKOKStrazak 
96 CURTIS KIERON9075km / M20RYBNIKOKOK 
97 CYCAN ADAM7005km / M40RODLINIAKI W BIEGU  
98 CZAJKA KRYSTIAN9105km / M30ŻORYOKOK 
99  CZAJKOWSKA-OSIADŁY ANNA 1075km / K40PAWŁOWICEOKOK 
100  CZARNOTA KATARZYNA 1085km / K20ŻORYOKOK 
101  CZARNOTA PIOTR  5km / M30KATOWICE OK  
102  CZARSKI MICHAŁ 1095km / M50KATOWICEA-MI-GOOKOKStrazak 
103 CZERWINSKA DORIANA1105km / K30ŻORYOKOK 
104 CZERWINSKI TOMASZ1115km / M40ŻORYOKOK 
105  CZERWIŃSKI MICHAŁ 1125km / M30RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELEOKOKStrazak 
106  CZOGAŁA KRZYSZTOF 1135km / M40LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOKOK 
107  CZOGAŁA SZYMON  5km / M20LYSKIAKTYWNI LYSKI OK  
108 CZOGAŁA SZYMON5945km / M20  
109  CZYRNEK DARIUSZ 1145km / M40RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELEOKOK  
110  CZYRNEK EWA 1155km / K40RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELEOKOK