Formularz systemu Datasport

II BIEG ŚLADAMI GACKA
Parchów, 17 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 138
Liczba opłaconych zawodników: 120
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ANDREAN ANNA 1226km / KCHOCIANÓWOK 
2  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 56km / MLUBINRUNATTACKOK 
3  BAGROWSKI PIOTR 1346km / MGŁOGÓWOK 
4 BARSZCZEWSKI RAFAŁ716km / MRADWANICE  
5 BARTOSIK MAREK146km / MGŁOGÓW  
6 BARTOSIK MAREK576km / MGŁOGÓWKGHM ZG RUNOK 
7 BEDNARZ JOANNA1076km / PRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓW  
8  BOCHNAK MIROSŁAW 176km / MPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
9  BUDKA DOMINIK 1106km / MLUBINOK 
10  CEBULA GRZEGORZ 766km / MIWINYOK 
11  CHLASTAWA DAMIAN 1126km / MLUBINOK 
12  CHOBOT MARCIN 46km / MCHOCIANÓWKGHM ZG RUNOK 
13  CICHOSZ MACIEJ 776km / MCHOCIANÓWUMED ŁÓDŹOK 
14  CZAJA ADRIAN 936km / MLUBINMSPORT TEAMOK 
15  CZERNIK BARBARA 656km / KNOWOGRODZIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
16 CZERNIK PAWEŁ666km / MBOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
17 CZUB ANNA286km / KCHOCIANÓWOK 
18  DĄBROWSKI JERZY 1086km / MPOLKOWICEDRUŻYNA SZPIKU KGHMOK 
19  DĘBSKI PIOTR 1096km / MŻUKOWICEOK 
20  DRAGAN DAWID 646km / MPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAOK 
21 DRZAZGA MAGDALENA1036km / KPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
22  DUDA DAMIAN 446km / MLEGNICAOK 
23  DZIĘGIELEWSKI MATEUSZ 426km / MLUBINKGHM ZG RUNOK 
24  DZIURMAN MARIUSZ 276km / MLUBIN  
25  FLAK TADEUSZ 1066km / MRADWANICEPOLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIOK 
26  FORNALIK HUBERT 1286km / MPOLKOWICEOK 
27  FORTUNA NORBERT 476km / MGŁOGÓWKGHM ZG RUNOK 
28 GACEK RENATA1016km / KPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
29 GAŁKA MAGDALENA1046km / KPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
30 GAWENDA ARKADIUSZ916km / MTRZEBIEŃOK 
31 GIELA MARZENA1026km / KPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
32 GOŁDA ROMAN336km / MPOLKOWICEOK 
33  GONCZAREK EWA 306km / KCHOCIANÓWOK 
34  GOŚCIEWICZ SARA 886km / KPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
35  GRZEGORZEWSKI ROBERT 226km / MLUBINBIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA  
36 HAŁKA JAN516km / MWROCŁAWJACHUOK 
37 HAŁKA MAŁGORZATA526km / KWROCŁAWOK 
38  HOŁOWNIA PATRYCJA 806km / KCZAPLEBIEGUSY CZAPLEOK 
39  HUCALUK MONIKA 1236km / KGAIKIOK 
40  JACKIEWICZ ANDRZEJ 836km / MCHOCIANÓWOGRODZISKOOK 
41 JAKUBOWSKA KAROLINA1006km / KPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
42  JANAS ANDRZEJ 1296km / MRADWANICEBEZ BALASTUOK 
43 JANKOWSKI GRZEGORZ906km / MJACZÓWOK 
44 JAROSZ MARIUSZ896km / MLUBINOK 
45 ZAWODNIK ANONIMOWY1316km / M OK 
46  KACZANOWSKA MAGDALENA 566km / KLUBINOK 
47  KARCZEWSKI GRZEGORZ 466km / MPOLKOWICEOK 
48 KASPERSKA SYLWIA626km / KCHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWOK 
49  KLOC JAN 596km / MGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMOK 
50 KOŁDUBA BARTŁOMIEJ786km / MPOLKOWICEOK 
51  KONOWALCZUK TOMASZ 436km / MPOLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEOK 
52  KOSIOREK LESZEK 326km / MPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
53  KOWALCZYK-BORKOWSKA MARTA 1056km / KPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
54 KOWALSKI RADOSŁAW1156km / MCHOCIANÓWNADLEŚNICTWO PRZEMKÓWOK 
55  KRAWCZAK KAROLINA 366km / KGŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWOK 
56  KRAWCZYK JOLANTA 616km / KBOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
57 KRAWCZYK MATEUSZ456km / MCHOCIANÓWOK 
58 KRĄŻKO TOMASZ1276km / MPRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
59  KRZEWIŃSKI MAREK 686km / MOGRODZISKOOGRODZISKOOK 
60  KUCA SZYMON 736km / MZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
61 KULAK JAKUB1326km / MGAIKIKGHM ZG RUNOK 
62  KULAK PAWEŁ 1146km / MGAIKIKGHM ZG RUNOK 
63 KULESZA EWELINA1366km / KCHOCIANÓWBRAKOK 
64  KUMOR MICHAŁ 1266km / MGŁOGÓWGŁOGÓWOK 
65 LENC MARCIN496km / MLEGNICAOK 
66  LEWANDOWSKI SZYMON 826km / MPRZEMKÓWSTOWARZYSZENIE `ODBUDUJMY SPORTEM`OK 
67  ŁABAREWICZ TOMASZ 246km / MWILKÓWSPORTOWY PRAŻAKOK 
68  MAĆKOWIAK PAULINA 986km / KPOLKOWICEKGHM ZG RUNOK 
69  MAJEWSKI MARIUSZ 356km / MGŁOGÓW  
70  MALCHEREK MATEUSZ 236km / MGŁOGÓWSPORTOWY PRAŻAKOK 
71  MALCHEREK ROMAN 1356km / MGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAM  
72  MALCZEWSKI KRZYSZTOF 926km / MGŁOGÓWBRAKOK 
73  MARCINIAK ROBERT 1246km / MLUBINOK 
74  MAREK MICHAŁ 206km / MCHOCIANÓWSTONOGA PARCHÓW TEAMOK 
75  MARSZAŁEK-DUDA KAROLINA 486km / KLEGNICAOK 
76 MAZUR MARLENA266km / KLUBINLEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
77  MEDYK ADRIAN 136km / MPOLKOWICEOK 
78  MEDYK EWA 1136km / KSOBINOK 
79  MIDERA-PAJDA KAMILA 196km / KGROMADKA  
80 MIZINIAK AGNIESZKA956km / KPOLKOWICEOK 
81 MIZINIAK WIESŁAW966km / MPOLKOWICEOK 
82  MROZKOWIAK-PLISAK JOANNA 1216km / KGŁOGÓWŹRÓDŁO ZDROWIAOK 
83  MUSIAŁ ANNA 746km / KBOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
84  MYDŁOWSKA ANNA 1176km / KPRZEMKÓWTEAM DRACZYŃSKIOK 
85  MYDŁOWSKI JANUSZ 1166km / MPRZEMKÓWOK 
86  NOGA KAZIMIERZ 216km / MSZLICHTYNGOWASPORTOWY PRAŻAKOK 
87 NOWICKA-TYMECKA MONIKA1306km / KGŁOGÓWBEZ BALASTUOK 
88 OSMAN JUSTYNA556km / KRUJALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
89  OWCZAREK MARCIN 586km / MLUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
90 PABICH MARCEL1336km / MCHOJNÓWBRAK  
91  PABICH SYLWESTER 946km / MCHOJNÓWOK 
92 ZAWODNIK ANONIMOWY696km / M BRAKOK 
93  PASTERNAK ANNA 1396km / KSOBINKGHM ZG RUNOK 
94  PASTERNAK ROMAN 976km / MSOBINKGHM ZG RUNOK 
95 PIENIACKA MARTA1186km / KCHOCIANÓWOK 
96  PISKORZ DARIA 156km / KPOLKOWICEKGHM ZG RUNOK 
97  PISKORZ ROBERT 166km / MPOLKOWICEKGHM ZG RUN  
98 PIWOWSKA MAGDA676km / KZIELONA GÓRA  
99  PRZYTULSKI REMIGIUSZ 296km / MSOBINKGHM ZG RUNOK 
100  RĄCZKOWSKI JANUSZ 1256km / MCHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWOK 
101  RÓŻYCKI JAN 636km / MRADWANICERADWANICEOK 
102  RUDYK WOJCIECH 856km / MRUDNAOK 
103  SARŻYŃSKI PATRYK 756km / MCHOCIANÓWTEAM DRACZYŃSKIOK 
104  SEKUŁA PAWEŁ 376km / MLUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA  
105  SKIBA KRZYSZTOF 96km / MLEGNICAMSPORT TEAM  
106  SKIBICKA MARTA 396km / KPARCHOWOK 
107  SKIBIŃSKA MAŁGORZATA 66km / KWROCŁAWOK 
108  SOBCZYK MONIKA 116km / KGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMOK 
109  SOKALSKA JOANNA 26km / KCHOCIANÓWSTONOGA PARCHÓW TEAMOK 
110  SOKALSKI ROMAN 16km / MPARCHÓWSTONOGA PARCHÓW TEAMOK 
111  STANISŁAWSKI FILIP 726km / MPOLKOWICEOK 
112 STEFANKO GENOWEFA536km / KCHOCIANÓWOK 
113 STEFANKO ŁUKASZ506km / MCHOCIANÓWOK 
114  STOLARCZUK PIOTR 996km / MCHOCIANÓWDOŁOWI PEBEKA LUBINOK 
115  SUROŻYŃSKA BRYGIDA 76km / KPOLKOWICE  
116  SUSZKO SYLWIA 256km / KLUBINOK 
117 SYNOWIEC JACEK706km / MLEGNICAOK 
118  SYPKO ADRIAN 416km / MPOLKOWICEOK 
119  SZAFRAŃSKA ANNA 346km / KLUBINOK 
120  SZEWCZENKO AGNIESZKA 606km / KBOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
121  SZEWCZUK MONIKA 406km / KPOLKOWICEOK 
122  SZKOP RAFAŁ 1386km / MLUBINKGHM ZG RUNOK 
123  SZYMANKIEWICZ EDWARD 546km / MGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAM  
124  ŚCIUBIDŁO ADRIAN 1406km / MCHOCIANÓWRUNATTACKOK 
125 TKACZ ŁUKASZ816km / MLUBINABY DO METY-PRZEMKÓWOK 
126 TOMCZYSZYN MARLENA876km / KLUBINKGHM ZG RUN  
127  TWARDOWSKA MAGDALENA 36km / KCHOCIANÓWSTONOGA PARCHÓW TEAMOK 
128  WAJMAN WAJMAN 316km / MPOLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEOK 
129 WANTUCH ANDRZEJ186km / MPRZEMKÓWRUN WALK RUN PRZEMKÓWOK 
130  WARCHALA MAREK 126km / MLUBINKGHM ZG RUNOK 
131  WESOŁOWSKA KLAUDIA 386km / KLEGNICA  
132  WIERZBICKI ADAM 846km / MLUBINMORSY LUBINOK 
133  WŁODARSKA MAGDALENA 1206km / KCHOCIANÓWOK 
134  ZACZYŃSKA ANNA 86km / KLEGNICAMSPORT TEAM  
135  ZDOBYLAK LUCJAN 106km / MPOLKOWICEKGHM ZG RUNOK 
136  ZIEMKOWSKI JAN 796km / MCHOCIANÓWOK 
137 ZIEMNIK WOJCIECH866km / MPRZEMKÓWWATAHA PRZEMKÓWOK 
138  ŻART MARIUSZ 1116km / MPOLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKIWICEOK