Zawody obsługuje firma Datasport

5. Gdańsk Maraton
Gdańsk, 14 kwietnia 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3239
Odebrało numery: 3041

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Sektor Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRYSZYŃSKA KAROLINA5042/1Sztf / OKOKZmiana1 
2 ABUCEWICZ WALDEMAR1042km / M60WŁADYSŁAWOWOMKS WŁADYSŁAWOWOOKOK 
3 ADAMCZEWSKI BARTŁOMIEJ1142km / M30GDAŃSKOKOK 
4 ADAMCZYK EWA5178/4Sztf / OKOKZmiana4 
5 ADAMCZYK-KOS AGNIESZKA5102/4Sztf / OKOKZmiana4 
6 ADAMCZYK MARIUSZ1242km / M40ŁĄCKOOKOK 
7 ADAMCZYK RADOSŁAW1342km / M30GŁOWNOOKOK 
8 ADAMSKI KRZYSZTOF1442km / M40SMOLECEWA HURYŃ TEAMOKOKNiep 
9 ADAMSKI PIOTR5036/2Sztf / OKOKZmiana2 
10 ADAMUSIAK MARLENA1542km / K30RUMIAPARKRUN RUMIAOKOK 
11 ADASIEWICZ ANDRZEJ1642km / M40GDAŃSKOKOK  
12 ALBECKI WITOLD1742km / M40WEJHEROWOAKKUSOKOK 
13 ALEKSIUN MONIKA5209/3Sztf / OKOKZmiana3 
14 ALIEKSIEIENKO GNAT1842km / M30GDAŃSKSPARTEZOKOK  
15 AMBROZIAK ADAM1942km / M30KOWALETAKA RYBAOKOK  
16 ANACZKOWSKI MIROSŁAW2042km / M60SZTUMOKOK 
17 ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ2142km / M40WĘGORZEWOKYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIOKOK 
18 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN2242km / M60OLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PLOKOK 
19 ANDRYSKOWSKI MAREK2442km / M50LĘBORKSTOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKOKOK 
20 ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW2342km / M40LĘBORKKOLARZ-POLOKOK  
21 ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW2642km / M30GDAŃSKOKOK 
22 ANDRZEJEWSKI STANISŁAW2842km / M20GDYNIAOKOK 
23 ANGIELCZYK ADAM2942km / M30GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEOKOK 
24 ANGIELCZYK MIROSŁAW3042km / M50ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEOKOK 
25 ANISIEWICZ ALBERT3142km / M40WARSZAWAKLUBBIEGACZA.PLOKOK 
26 ANOLIK MONIKA5139/4Sztf / OKOKZmiana4 
27 ANOLIK PIOTR3242km / M50GDYNIAOKOK 
28 ANTONOWICZ PAWEŁ3342km / M40GDAŃSKSANBAO CROSSFIGHTING TEAMOKOK  
29 ANTONOWICZ WOJCIECH3442km / M50SZCZECINOKOK 
30 ANTOSIAK ANNA3542km / K30BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOKOK 
31 APANASEWICZ JERZY5087/3Sztf / OKOKZmiana3 
32 APANASEWICZ MAGDA5088/2Sztf / OKOKZmiana2 
33 ARAMOWICZ URSZULA3642km / K30WAŁCZ1KADROKOK  
34 ARAUCZ ADRIAN3742km / M40GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMOKOK 
35 ARCISZEWSKA AGNIESZKA5155/4Sztf / OKOKZmiana4 
36 ARELL AILA3842km / K50MASKUTEAM RAJUOKOK 
37 ARENT ALAN5031/2Sztf / OKOKZmiana2 
38 ARMATOWSKA AGNIESZKA5195/4Sztf / OKOKfirm Zmiana4 
39 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA5110/1Sztf / OKOKZmiana1 
40 ATRASZKIEWICZ MAGDA3942km / K40GDAŃSKOKOK 
41 AUGUSTYNIAK GRZEGORZ4042km / M40SŁUPNOPTTDELTAOKOK 
42 AUGUSTYNIAK JAKUB5127/4Sztf / OKOKfirm Zmiana4 
43 BABIARZ PRZEMYSŁAW5128/1Sztf / OKOKZmiana1 
44 BABIRECKI MIREK4142km / M40GDYNIAPADŁ NA RYJ TEAMOKOK 
45 BABIS MARCIN5068/4Sztf / OKOKfirm Zmiana4 
46 BACHÓRZ AGATA4242km / K40GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEOKOK 
47 BADNARSKA RENATA5200/4Sztf / OKOKZmiana4 
48 BADOCHA - DUDA MAŁGOSIA5110/4Sztf / OKOKZmiana4 
49 BADZIONG MATEUSZ5001/2Sztf / OKOKfirm Zmiana2 
50 BAER WALDEMAR4342km / M50SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWOKOK  
51 BAGIŃSKI TOMASZ4442km / M30GDAŃSKOKOK 
52 BAGROWSKI MAREK4642km / M50JANOWO / K /DĄBROWY CHELMINSKIEJUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAOKOKNiep 
53 BAGROWSKI TOMASZ4542km / M30GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAOKOK 
54 BAIER-JASTRZĄBEK MARTA4742km / K40ROŻNOWOOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOKOK 
55 BAJUR BARBARA4842km / K30KRAKÓWOKOK 
56 BALCEROWSKI ANDRZEJ5169/2Sztf / OKOKfirm Zmiana2 
57 BALICKI ANDRZEJ2542km / M60GDYNIAOKOK 
58 BAŁAŻYK LUIZA5108/2Sztf / OKOKZmiana2 
59 BAŁCHANOWSKI MICHAŁ5179/1Sztf / OKOKZmiana1 
60 BAŁDYGA PIOTR4942km / M40OSTRÓDABBL OSTRÓDAOKOK 
61 BAŁUT MICHAŁ5105/3Sztf / OKOKZmiana3 
62 BANASIAK KRZYSZTOF5157/3Sztf / OKOKZmiana3 
63 BANASZEK IWONA5042km / K40GDAŃSKIRON TEAMOKOK 
64 BANASZEWSKI ADAM5142km / M40OLEŚNICAOKOK 
65 BANASZEWSKA JOANNA5101/3Sztf / OKOKfirm Zmiana3 
66 BANAŚ MATEUSZ5242km / M30GDAŃSKOKOK 
67 BANAŚ SYLWESTER5342km / M30GDAŃSKOKOK  
68 BANNACH ROBERT5096/2Sztf / OKOKfirm Zmiana2 
69 BAŃKA ARKADIUSZ5442km / M40ELBLĄGOKOK 
70 BAR STANISŁAW5542km / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKOKOK 
71 BARA PRZEMYSŁAW5642km / M30GDYNIAOKOK  
72 BARAN MAREK5842km / M40KOŃSKIEPASAT KOŃSKIEOKOK 
73 BARAN MICHAŁ5942km / M20BYDGOSZCZJW 4808 GOŁDAPOKOK 
74 BARAN PAULINA5742km / K30BĘBŁOOKOK 
75 BARANOWSKA ANNA5187/4Sztf / OKOKZmiana4  
76 BARANOWSKI ADAM5187/2Sztf / OKOKZmiana2 
77 BARANOWSKI MACIEJ5115/2Sztf / OKOKZmiana2 
78 BARANOWSKI MAREK6042km / M50KOSAKOWOCOM-DKMOKOK 
79 BARANOWSKI PIOTR6142km / M30MALBORKGODLEWSKI RUNNERSOKOK 
80 BARANOWSKI PRZEMEK5086/3Sztf / OKOKZmiana3 
81 BARAŃSKI BARTOSZ6242km / M40GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMOKOK 
82 BARAŃSKI LESZEK6442km / M50GDYNIAOKOK 
83 BARAŃSKI PIOTR6342km / M30PRUSZCZ GDAŃSKIOKOK 
84 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF6642km / M50MALBORKGRUPA MALBORKOKOK 
85 BARCIKOWSKA WIOLETTA6542km / K40ELBLĄGELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOPOKOK 
86 BARCZ MACIEJ6742km / M50GDAŃSKOKOK 
87 BARCZAK BARTŁOMIEJ6842km / M20GNIEWKOWOTEAM WRACAM DO ZDROWIAOKOK 
88 BARNAŚ ILONA6942km / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMOKOK 
89 BARTCZAK JACEK7042km / M50ELBLĄGOKOK  
90 BARTELIK KRZYSZTOF7142km / M40GDAŃSKNIEZRZESZONYOKOK 
91 BARTKOWIAK TOMASZ7242km / M20GORZÓW WIELKOPOLSKIOKOK  
92 BARTKOWSKI TOMASZ5127/3Sztf / OKOKfirm Zmiana3 
93 BARTNICKI KAROL5100/2Sztf / OKOKZmiana2 
94 BARTNICKI LESZEK5137/2Sztf / OKOKZmiana2 
95 BARTNIK SEBASTIAN7342km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJSTREET SPIRITOKOK 
96 BARTON DARIUSZ7442km / M50LNISKAOKOK 
97 BARTOS ARKADIUSZ7542km / M50GRUDZIĄDZPGB SPORTOWA PACZKAOKOK 
98 BARTOS LIGIA7642km / K40GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGOKOK 
99 BARTOSIK DANIEL7742km / M30LESZNODRUŻYNA SZPIKUOKOK 
100 BARTOSIŃSKI BARTŁOMIEJ7842km / M20WARSZAWAŁOWCY WRAŻEŃOKOK 
101 BARUFFI SANDRA5133/2Sztf / OKOKZmiana2 
102 BARYŁA TOMASZ5041/1Sztf / OKOKZmiana1 
103 BASARA IWONA8042km / K20STARY LASTRI STAROGARD GDAŃSKIOKOK 
104 BASARA MATEUSZ7942km / M30STAROGARD GDAŃSKITRI STGOKOK 
105 BASIUKIEWICZ MARTYNA5048/4Sztf / OKOKfirm Zmiana4 
106 BASSA ADRIAN8142km / M20CHOJNICEOKOK 
107 BASZTA MAGDALENA8242km / K30WARSZAWAOKOK 
108 BAWOR KACPER5080/1Sztf / OKOKfirm Zmiana1 
109 BAZHENOVA YULIA5126/4Sztf / OKOKfirm Zmiana4 
110 BĄCZKOWSKI MARCIN8342km / M40INOWROCLAWBBL INOWROCŁAWOKOK 
111 BĄK MARTA5196/4Sztf / OKOKZmiana4 
112 BĄK OSKAR8542km / M30MĄKOWARSKOOKOK 
113 BĄK PRZEMYSŁAW8442km / M30JAWORZNOPRZEMKO-BHPOKOK  
114 BĄKOWSKI MAREK8742km / M40GDAŃSKOKOK 
115 BĄKOWSKI TADEUSZ8642km / M50ROKOCINKS SOKÓŁ ZBLEWOOKOK 
116 BEBAK ROMAN8842km / M50ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOKOK 
117 BECZAK MARCIN5154/3Sztf / OKOKZmiana3 
118 BEDNARSKA EDYTA8942km / K40GDYNIABYLE DO PRZODU :)OKOK 
119 BEDNARSKI MARCIN9042km / M40GDAŃSKNORDEAOKOK 
120 BEDNARSKI MIROSŁAW5200/1Sztf / OKOKZmiana1 
121 BEDYK IRENEUSZ9142km / M60CEKANOWOPTT DELTAOKOK 
122 BEGER DAGMARA9242km / K40GDAŃSKGRUPA BIEGOWA GLCOKOK 
123 BEJGER MARCIN5104/3Sztf / GDYNIAOKOKZmiana3 
124 BEJM ŁUKASZ9342km / M30GDAŃSKOKOK 
125 BELCZYŃSKI PIOTR9442km / M30GDAŃSKTMOBILE SPORT TEAMOKOK 
126 BELING IWONA5023/4Sztf / OKOKfirm Zmiana4 
127 BESTLER HUBERT9542km / M40NöRDLINGENTSV NöRDLINGENOKOK 
128 BIAŁA BEATA9642km / K50GDAŃSKOKOK 
129 BIAŁKO MIKOŁAJ5176/2Sztf / SOPOTOKOKfirm Zmiana2 
130 BIAŁOBŁOCKI JACEK9742km / M50RYPINOKOK 
131 BIAŁOBRZYCKI MARIUSZ9842km / M40SULECHÓWOKOK 
132 BIAŁY MICHAŁ9942km / M30KRAKÓWKLUB BIEGACZA ORANGE / POLORAPIDO RUNNING TEAMOKOK 
133 BIANGA MICHAŁ10042km / M20SOPOTOKOK 
134 BIEGAŁA MAREK10142km / M30GDAŃSKBIKE U UP - EUROPELLOKOK  
135 BIEGUN MARCIN10242km / M40BIELSKO-BIALAMISTRZ AMATOROKOK 
136 BIELAS TOMASZ10342km / M30KOSAKOWOOKOK  
137 BIELEC WOJCIECH10442km / M30BYDGOSZCZOKOK 
138 BIELECKI TADEUSZ10542km / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAOKOK 
139 BIEŃKOWSKI JAROSŁAW5049/4Sztf / OKOKZmiana4 
140 BIERNAT ARKADIUSZ10642km / M40OLSZTYNOKOK 
141 BIESZKE ARTUR10742km / M30MALBORKBEZTLENOWI MALBORKOKOK 
142 BIESZKE IZA10942km / K30MOSTYFIT MATKA WYMIATACZKA / WYMIATACZEOKOK 
143 BIESZKE MICHAŁ5129/1Sztf / OKOKZmiana1 
144 BIESZKE MIREK11042km / M50GDYNIAOKOK 
145 BIESZKE RAFAŁ10842km / M30GDYNIAOKOK 
146 BIGOS GRZEGORZ11142km / M40JAWORZNOGRAMMIOKOK 
147 BILSKI MARCIN11242km / M40BYDGOSZCZOKOK 
148 BINGER MATEUSZ5062/1Sztf / OKOKZmiana1 
149 BIŃCZARSKI PATRYK11342km / M30WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKOKOK 
150 BISEWSKA ADRIANNA11442km / K40GDYNIAOKOK 
151 BISKUP DANIEL11542km / M40TUREKKB MARATON TUREKOKOK 
152 BISKUPSKA MONIKA5064/4Sztf / OKOKfirm Zmiana4 
153 BISZTO ROBERT11642km / M30GDYNIAOKOK  
154 BITOWT IZABELA11742km / K30GDAŃSKOKOK  
155 BJERRE HENRIK11842km / M30GDANSKARLAOKOK 
156 BLASZCZYK BLAZEJ11942km / M30LONDONOKOKNiep 
157 BLOK LESZEK5149/4Sztf / OKOKZmiana4 
158 BLäSER MARC12042km / M20MERTENCOIMBRA RACING TEAMOKOK  
159 BŁASIK KRZYSZTOF12142km / M40POZNAŃCAMOUFLAGE_SHOPOKOK 
160 BŁASZCZAK RADOSŁAW12242km / M40GDAŃSKOKOK 
161 BŁASZCZYK BOGDAN12342km / M50GDYNIAACTIVEFLOW TEAMOKOK 
162 BŁAŻEWICZ DARIUSZ12442km / M40BIAŁYSTOKWINLANDOKOK 
163 BŁAŻUK JAROSŁAW5180/1Sztf / OKOKZmiana1 
164 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ12542km / M40CIESZKÓWKS KROTOSZ KROTOSZYNOKOK 
165 BOBAK KRZYSZTOF12642km / M40GŁOGOWOKOK 
166 BOBERSKI ARTUR5163/3Sztf / OKOKZmiana3 
167 BOBKOWSKI KAMIL5046/2Sztf / OKOKZmiana2 
168 BOBOWIEC MAKSYMILIAN5067/3Sztf / OKOKZmiana3 
169 BOBOWSKI TADEUSZ12742km / M40GDAŃSKOKOK 
170 BOBRYK ADAM12842km / M20GDAŃSKOKOK 
171 BOCIAN MAREK12942km / M50MARIANÓW KOLONIAKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
172 BOCZEK RADOSŁAW13042km / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
173 BOETTCHER GRZEGORZ BOETTCHER13142km / M40NICPONIADRUŻYNA B.OKOK 
174 BOETTCHER SYLWIA13242km / K40GNIEWDRUZYNA BOKOK 
175 BOGDANOWICZ BEATA5092/2Sztf / OKOKZmiana2 
176 BOGDAŃSKI PIOTR13442km / M30ELBLĄGAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEOKOK 
177 BOGDAŃSKI ROBERT13342km / M40GDAŃSKPARTNER NIERUCHOMOŚCIOKOK 
178 BOGUCKI ANDRZEJ13542km / M50RADOMOKOK 
179 BOGULSKA AGNIESZKA5116/4Sztf / OKOKZmiana4 
180 BOGUN ANDRZEJ13642km / M50WARSZAWAOKOK  
181 BOGUSZ MATEUSZ13742km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNOKOK 
182 BOGUSZEWSKI BARTOSZ13842km / M20TCZEWOKOK 
183 BOGUT DARIUSZ13942km / M30ELBLĄGOKOK 
184 BOHUN DANIEL14142km / M20GDAŃSKOKOK 
185 BOHUN MIROSŁAW14042km / M40GDAŃSKOKOK 
186 BOIKE DAMIAN14242km / M40RUMIAOKOK 
187 BOLECHOWSKI KRZYSZTOF14342km / M50SULECHÓWOKOK  
188 BOLEK DANIEL14442km / M40PRUSZCZ GDAŃSKISUT / PRUSZCZ BIEGAOKOKNiep 
189 BONIASZCZUK MACIEJ5015/2Sztf / OKOKZmiana2 
190 BONINO MAURIZIO5108/4Sztf / OKOKZmiana4 
191 BONISŁAWSKA ANITA5100/4Sztf / OKOKZmiana4 
192 BONISŁAWSKI MAREK5061/4Sztf / OKOKZmiana4 
193 BORCHARDT KRZYSZTOF14542km / M20GDAŃSKOKOK 
194 BORCOWSKA PAULINA14642km / K30ROKITKIOKOK  
195 BOREK ROBERT14742km / M40ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEOKOK 
196 BORKOWSKA AGNIESZKA14842km / K30WĄGROWIECWATAHAOKOK 
197 BORKOWSKA MAGDALENA5032/3Sztf / OKOKZmiana3 
198 BORKOWSKI JAROSŁAW5201/1Sztf / OKOKZmiana1 
199 BORKOWSKI KRZYSZTOF14942km / M40WROCŁAWVOLVO POLSKAOKOK 
200 BORKOWSKI MACIEJ15042km / M20SUWAŁKIRUNNING BRO`SOKOK 
201 BORKOWSKI MICHAŁ15142km / M30GDAŃSKOKOK  
202 BOROWIAK PIOTR15242km / M40BYTOMOKOK 
203 BOROWIEC BARTOSZ15342km / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKOK 
204 BOROWIECKI ADRIAN15442km / M20GDYNIAOKOK 
205 BOROWSKI RADOSŁAW15542km / M30BYDGOSZCZKRAJNA SĘPÓLNOOKOK 
206 BOROWSKI WOJCIECH5129/3Sztf / OKOKZmiana3 
207 BORSKI ADAM15642km / M40WEJHEROWO42.195 WEJHEROWOOKOK 
208 BORUSZEWSKI MACIEJ5136/1Sztf / OKOKZmiana1 
209 BORYNA JAREK15742km / M50GDAŃSKOKOK 
210 BORYNA-ZŁOTA ALEKSANDRA15842km / K30GDAŃSKLPP TEAMOKOK 
211 BOŚ GRZEGORZ15942km / M30SŁUPSKMUAY NIGHT RUNNERS SŁUPSKOKOK 
212 BOŻYK DARIA5086/2Sztf / OKOKZmiana2 
213 BRAMOWICZ JACEK5055/1Sztf / OKOKZmiana1 
214 BRANDT PAWEŁ16042km / M30SOPOTOKOK  
215 BRANIA HIERONIM16142km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWOKOK 
216 BRATKO MARCIN16242km / M30GDAŃSKOKOK 
217 BRAUN WALDEMAR16342km / M40GOLUB-DOBRZYŃOKOK 
218 BREŃ MATEUSZ5134/2Sztf / OKOKZmiana2 
219 BRESZKA TOMASZ16442km / M40DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYOKOK 
220 BRüHE ARENDT16542km / M50BRODERSBYSTV SöRUPOKOK 
221 BROKOS TOMASZ16642km / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAOKOK 
222 BRONIKOWSKI MARCIN16742km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
223 BROWARCZYK PAWEŁ16842km / M30SZEMUDFKPOKOK 
224 BROWARCZYK SZYMON5078/3Sztf / OKOKZmiana3 
225 BROŻYNA RYSZARD16942km / M50GDYNIAOKOK 
226 BRÓJ RYSZARD17042km / M60GDAŃSKANGELIKA TEAMOKOKNiep 
227 BRUCHMANN KAROL17142km / M30REDARUNEDAOKOK 
228 BRYL MIROSŁAW17242km / M40BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYOKOK 
229 BRYLOWSKA-DUMAŃSKA MONIKA5208/4Sztf / OKOKZmiana4 
230 BRYŁA MACIEJ17342km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA / 49 BLOTOKOK 
231 BRYŁKA ANDRZEJ17442km / M50GDYNIACOM-DKMOKOK 
232 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA17542km / K40PIECHCIN#SLIMAKIBARCIN/RODOS TEAMOKOK 
233 BRZESKA JAGODA5141/4Sztf / OKOKZmiana4 
234 BRZESKI PIOTR17642km / M40KIEŁPINOFORMA FITNESS KLUBOKOK 
235 BRZESKI ROBERT5045/2Sztf / OKOKZmiana2 
236 BRZOZOWSKA RENATA17742km / K40GDYNIAWYMITACZEOKOK 
237 BRZOZOWSKI PAWEŁ17942km / M30GDAŃSKOKOK 
238 BRZOZOWSKI PIOTR17842km / M40ROKITKIBIEGAJĄCY TCZEWOKOK 
239 BRZÓZKA KARINA18142km / K20KLESZCZEWOOKOK 
240 BRZÓZKA SŁAWOMIR18042km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMOKOK 
241 BUCHAŁA ANDRZEJ18242km / M50LĘDZINYŚWIERCZYNIEC RUNNINGOKOK 
242 BUCZAK-KŁOSOWSKA KAROLINA18342km / K30GDYNIABIEGACZE PÓŁNOCYOKOK 
243 BUCZEK JAKUB18442km / M30GDAŃSKOKOK 
244 BUCZEK MARCIN18542km / M50ZAWIERCIEOKOK 
245 BUCZKO BARTOSZ18642km / M20CZŁUCHÓWCMKL CZŁUCHÓWOKOK 
246 BUCZKO DARIUSZ5188/2Sztf / OKOKZmiana2 
247 BUCZKOWSKI DAMIAN5019/1Sztf / OKOKZmiana1 
248 BUCZKOWSKI JACEK18742km / M40KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG MARATON TEAMOKOK 
249 BUCZYŃSKA AGNIESZKA2742km / K30GDAŃSKWOLONTARIAT GDAŃSK TEAMOKOK 
250 BUCZYŃSKI PAWEŁ18842km / M40TRĄBKI MAŁEOKOK 
251 BUĆKO DOROTA5056/2Sztf / OKOKZmiana2 
252 BUDKA BORYS5061/3Sztf / OKOKZmiana3 
253 BUDZICH WOJCIECH18942km / M40CIECHANÓWTKKF PROMYK CIECHANÓWOKOK 
254 BUDZISZ RAFAŁ19042km / M30CHAŁUPYOKOK 
255 BUJAKIEWICZ ANDRZEJ19142km / M30BOLSZEWOOKOK 
256 BUJARSKA JUSTYNA5141/2Sztf / OKOKZmiana2 
257 BUJARSKI MARCIN5141/3Sztf / OKOKZmiana3 
258 BUKOWSKI MICHAŁ19242km / M40GDAŃSKOKOK 
259 BUNIEK MATEUSZ19342km / M20EŁKPATATAS BRAVASOKOK 
260 BURAK BARTEK5157/4Sztf / OKOKZmiana4 
261 BURCHARDT TOMASZ5163/2Sztf / OKOKZmiana2 
262 BURDA PETRO19442km / M20GDAŃSKNOWA WOODOKOK 
263 BURDA WOJCIECH5161/4Sztf / OKOKZmiana4 
264 BUSZMAN KRZYSZTOF19542km / M40GDYNIAOKOK 
265 BUTKUT? DALIA19642km / K30VILNIUSOKOK 
266 BYCZYŃSKA BARBARA5171/2Sztf / OKOKZmiana2 
267 BYKOWSKI MIKOLAJ5210/4Sztf / OKOKZmiana4 
268 BYLINA MAREK19742km / M50GDAŃSKFORFIT GDAŃSKOKOK 
269 BZOWSKI PRZEMYSŁAW19842km / M30TCZEWOKOK 
270 CABAŃSKA KATARZYNA19942km / K40BARCIN#SLIMAKIBARCINOKOKNiep 
271 CACKOWSKI BARTOSZ5166/2Sztf / OKOKZmiana2 
272 CACKOWSKI RADOSŁAW5162/3Sztf / OKOKZmiana3  
273 CAŁA BARTOSZ20042km / M40BYTÓWŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAOKOK 
274 CANDER KATARZYNA20142km / K30MOSZCZENICATRI AKTYWNY PIOTRKÓWOKOK 
275 CEJKO SŁAWOMIR20242km / M40BYDGOSZCZOKOK 
276 CEJROWSKI PIOTR20342km / M30GDAŃSKGDAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHINOKOK 
277 CENTKOWSKA EWELINA20442km / K40CIECHOCINEKSPCOKOK 
278 CEPLIN ALEKSANDER5015/1Sztf / OKOKZmiana1 
279 CESARZ KAROL20542km / M30GDAŃSKTEAM NUTRILITEOKOK 
280 CHABOWSKI TOMASZ20642km / M50SZTUMOKOK 
281 CHABOWSKI TOMASZ5077/3Sztf / OKOKfirm Zmiana3 
282 CHABROS MAŁGORZATA20742km / K20ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEOKOK 
283 CHALECKA JOLA20842km / K40BRANIEWOEKIPA ZRYWOKOK 
284 CHAMSKI MICHAŁ20942km / M30GDAŃSKAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE/GRUPA BIEGOWA 65OKOK 
285 CHARKIEWICZ MONIKA21042km / K30STRASZYNEKIPA ZRYWOKOK 
286 CHARUN DANIEL21142km / M30GDAŃSKATOMOWA NIKOLAOKOK 
287 CHEŁKOWSKI BARTOSZ21342km / M30SIERAKÓWOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUOKOK 
288 CHEŁKOWSKI TOMASZ21242km / M50SIERAKÓWOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUOKOK 
289 CHMIEL PRZEMYSŁAW21442km / M40WARSZAWAALBATROSYOKOK 
290 CHMIELECKI KRZYSZTOF5041/4Sztf / OKOKZmiana4 
291 CHMIELEWSKI ANDRZEJ5183/3Sztf / OKOKZmiana3 
292 CHMIELEWSKI DARIUSZ21542km / M50GDAŃSKWOLONTARIAT GDAŃSKOKOK 
293 CHMIELEWSKI MAREK21742km / M50GDANSKOKOK 
294 CHMIELEWSKI MAREK21642km / M50PRUSZCZ GDAŃSKIOKOK  
295 CHMIELEWSKI MICHAŁ5073/3Sztf / OKOKZmiana3 
296 CHMIELEWSKI SLAWOMIR21842km / M40TORUNOKOK 
297 CHMIELOWIEC DOROTA21942km / K40GDAŃSKOKOK 
298 CHMURA KRZYSZTOF22042km / M40GDAŃSKOKOK 
299 CHODUBSKA SYLWIA5035/3Sztf / OKOKZmiana3 
300 CHOJKE WOJCIECH5129/2Sztf / OKOKZmiana2 
301 CHOJNOWSKA AGNIESZKA22142km / K30GDAŃSKOKOK  
302 CHOJOWSKI SEBASTIAN22242km / M30GDAŃSKBAKT TEAMOKOK  
303 CHOLEWIŃSKI DARIUSZ22342km / M40BYDGOSZCZHURAGAN MIEDZYŃOKOK 
304 CHOPIN-STEFAŃCZYK ARTUR22442km / M40KRAKÓWKLUB BIEGACZY JYSKOKOK 
305 CHORĘBAŁA ŁUKASZ5095/2Sztf / OKOKZmiana2 
306 CHRIST WENDELIN22542km / M50LEINFELDEN-ECHTERDINGENTSV NöRDLINGENOKOK  
307 CHROBASIK MONIKA22642km / K40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMOKOK  
308 CHRONOWSKI WALDEMAR22742km / M50GDAŃSKMILA TEAMOKOK 
309 CHRUPEK DAMIAN5133/4Sztf / OKOKZmiana4 
310 CHRUŚCIEL FILIP22842km / M30SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWOKOK 
311 CHRZANOWSKI KRZYSZTOF22942km / M30GDANSKSMARUJ NA TRENING TEAMOKOK  
312 CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ23042km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAOKOK 
313 CHRZĄSZCZYK KAROL5080/2Sztf / OKOKfirm Zmiana2 
314 CHUCHAŁA DANIEL23142km / M30REDACHUCHALATEAMOKOK 
315 CHUDECKI KAMIL23242km / M50WARSZAWAVEGE RUNNERSOKOK  
316 CHWALISZ MICHALINA23342km / K20WARSZAWAVEGE RUNNERSOKOK 
317 CHWAŁEK RAFAŁ23442km / M40KUDOWA ZDRÓJOKOK  
318 CHYLIŃSKA DAGMARA5018/4Sztf / OKOKZmiana4 
319 CHYLIŃSKI ADAM23642km / M20GDAŃSKNEST RUNOKOK 
320 CHYLIŃSKI DARIUSZ5018/1Sztf / OKOKZmiana1 
321 CHYLIŃSKI ŁUKASZ23542km / M30GRUDZIĄDZOKOK 
322 CHYŁA PRZEMYSŁAW23742km / M40GDAŃSKMP PROJEKTOKOK 
323 CHYREK WOJCIECH23842km / M40GDAŃSKLAWAOKOK 
324 CIAŁOWICZ MARIUSZ23942km / M40TORUŃTS OPATRUNKIOKOK 
325 CIARKOWSKI DAMIAN5149/1Sztf / OKOKZmiana1 
326 CIBA MICHAŁ24042km / M40WEJHEROWOOKOK 
327 CICHA ANNA24142km / K30CHODZIEŻPCH_RUNOKOK 
328 CICHOCKA ANNA5159/3Sztf / OKOKZmiana3 
329 CICHOCKI MARIUSZ24242km / M40GDAŃSKAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEOKOK 
330 CICHOCKI TOMASZ24342km / M40GDYNIACETE.COM.PLOKOK 
331 CICHOWSKA JOANNA24442km / K20GDAŃSKOKOK 
332 CICHOWSKI GRZEGORZ24542km / M50GDYNIAOKOK 
333 CICHOWSKI KRZYSZTOF5079/2Sztf / OKOKfirm Zmiana2 
334 CIECHOLEWSKA IZABELA24642km / K20LINIEWOOKOK 
335 CIECIAK GRZEGORZ24742km / M40ZORYHRMAX ŻORYOKOK 
336 CIECIERSKI WOJCIECH24842km / M40GDAŃSKATEŃCZYCYOKOK 
337 CIEMIĘGA MICHAŁ24942km / M30DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
338 CIEMNA DOROTA5070/3Sztf / OKOKfirm Zmiana3 
339 CIEMNY MAREK25042km / M40GDYNIAOKOK 
340 CIENIAWA KAROLINA5204/2Sztf / OKOKZmiana2 
341 CIESIELSKI MICHAŁ5060/1Sztf / OKOKZmiana1 
342 CIESIULSKI DARIUSZ25342km / M30KĘBŁOWOKĘBŁOWO BIEGAOKOK 
343 CIESIULSKI MAREK25142km / M20NOWA WIEŚ LĘBORSKAKĘBŁOWO BIEGAOKOK 
344 CIESIULSKI PRZEMYSŁAW25242km / M30NOWA WIEŚ LĘBORSKAKĘBŁOWO BIEGAOKOK 
345 CIESZYŃSKI SZYMON25442km / M20ZŁOTORIAOKOK 
346 CIEŚLAK IRENEUSZ25542km / M40CZERMINOKOK 
347 CIEŚLAK PIOTR25642km / M40ŁÓDŹOKOK 
348 CIEŚLIK MARTA25742km / K20PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONOKOK 
349 CIMACHOWSKI JAKUB25842km / M30SOLEC KUJAWSKICIMATECHOKOK 
350 CIMASZKIEWICZ JAKUB5132/3Sztf / OKOKZmiana3 
351 CISZEK SEBASTIAN5084/2Sztf / OKOKZmiana2 
352 CISZEWSKA ANNA25942km / K30PRUSZCZ GDAŃSKIOKOK  
353 CISZEWSKI ADAM26042km / M40LĘBORKOKOK 
354 CUCJEW GRZEGORZ26142km / M30GDYNIAOKOK 
355 CUDNOWSKI LESZEK26242km / M40GDAŃSKGDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PLOKOK 
356 CWIKLINSKI SLAWOMIR26342km / M40KOSAKOWOZLOTE PIASKI BIEGAJĄOKOK 
357 CYBULA KRZYSZTOF5164/3Sztf / OKOKZmiana3 
358 CYMAŃSKI BARTEK5072/3Sztf / OKOKZmiana3 
359 CYMAŃSKI KAMIL5072/1Sztf / OKOKZmiana1 
360 CYMBALUK ALICJA5138/1Sztf / OKOKZmiana1 
361 CYRKLER RAFAŁ26442km / M40OSTRÓDASĄ WOLNIEJSIOKOK 
362 CYSEWSKI ADAM26642km / M40GDAŃSKBIEGAMY_OT_DZIELNIE_TEAMOKOK 
363 CYSEWSKI MIECZYSŁAW26542km / M50GRUDZIĄDZOKOK 
364 CYWIŃSKA ELŻBIETA26742km / K40ŚWIERCZYNIECŚWIERCZYNIEC RUNNINGOKOK 
365 CYWIŃSKI ROBERT26842km / M40ŚWIERCZYNIECŚWIERCZYNIEC RUNNINGOKOK 
366 CZAJA MIROSŁAW26942km / M50ORLEORLE CITYOKOK 
367 CZAJA ROMAN27042km / M50TORUŃKM UMKOKOK 
368 CZAJCZYŃSKA KLAUDIA27142km / K20SZCZECININSTA @BIEGAJACY_DIETETYKOKOK 
369 CZAJKOWSKA MAGDALENA5180/4Sztf / OKOKZmiana4 
370 CZAJKOWSKI PAWEŁ5180/2Sztf / OKOKZmiana2 
371 CZAJKOWSKI TOMASZ27242km / M30GDYNIAORTOSFERA.PL/POLMETOKOK 
372 CZAPA MAGDALENA5008/1Sztf / OKOKZmiana1 
373 CZAPIEWSKI MARCIN27342km / M40GDAŃSKOKOK  
374 CZAPIEWSKI MICHAŁ27442km / M20BOŻEPOLE SZLACHECKIEOKOK 
375 CZAPLIŃSKI PRZEMYSŁAW27542km / M30BANINOOKOK 
376 CZAPRAN MAREK5207/4Sztf / OKOKZmiana4 
377 CZARKOWSKI TOMASZ27642km / M40GDAŃSKCZARKOWIAKITEAMOKOK 
378 CZARNECKA ANNA27842km / K40GDYNIAOKOK 
379 CZARNECKA DANUTA27742km / K50CHODZIEŻPCH_RUNOKOK 
380 CZARNECKA LIDIA27942km / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
381 CZARNOMSKI ALEKS5052/1Sztf / OKOKfirm Zmiana1 
382 CZARNOWSKI ŁUKASZ5188/3Sztf / OKOKZmiana3 
383 CZARNUL PAWEŁ28042km / M40GDAŃSKZAKOPANE CZAKI TEAMOKOK  
384 CZAYKOWSKI WOJCIECH28142km / M30GDYNIAWOJTO_SPORT_STORYOKOK 
385 CZECHANOWSKA LUCYNA5224/4Sztf / OKOKZmiana4 
386 CZECHANOWSKI PIOTR5224/2Sztf / OKOKZmiana2 
387 CZECHOLIŃSKI PIOTR28242km / M50LESZNOLESZ NO LIMITS RUNNERSOKOK 
388 CZEPIEL-RAK KATARZYNA28342km / K40JASŁOJASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWOKOK 
389 CZEREPANIAK EWA5144/3Sztf / OKOKZmiana3 
390 CZERNECKI RAFAŁ28442km / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
391 CZERNIA JERZY28542km / M40STRASZYNSTRASZNI SĄSIEDZIOKOK 
392 CZERWIŃSKA AGNIESZKA28642km / K40GDANSKEKIPA ZRYWOKOKNiep 
393 CZERWIŃSKI DOMINIK28742km / M30GDAŃSKRÓŻAOKOK 
394 CZERWIŃSKI JANUSZ28942km / M50SZTUTOWOBŁĘKITNY PATROL WWFOKOK 
395 CZERWIŃSKI KRZYSZTOF28842km / M50GDAŃSKOKOK 
396 CZĘŚCIK GRAŻYNA5194/2Sztf / OKOKfirm Zmiana2 
397 CZOP EMILIA29042km / K20GDYNIAOKOK 
398 CZUBIEL ŁUKASZ29142km / M30GDAŃSKOKOK 
399 CZUMIEL MACIEJ29242km / M30GRUDZIADZOKOK 
400 CZUPRYN PIOTR5106/4Sztf / OKOKZmiana4 
401 CZYŻ PAULINA5156/1Sztf / OKOKZmiana1 
402 CZYŻ PIOTR29342km / M50GDAŃSKOKOK 
403 CZYŻEWSKI DAREK29442km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIOKOK 
404 CZYŻYKOWSKI MATEUSZ29542km / M20SŁUPSKSŁUPSKOKOK  
405 ĆWIEK EMIL5030/1Sztf / OKOKZmiana1 
406 ĆWIK DAMIAN29642km / M40GDYNIAOKOK 
407 ĆWIKLIŃSKI ŁUKASZ29842km / M30RYBNOOKOK 
408 ĆWIKLIŃSKI TOMASZ29742km / M30ELBLĄGPUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PWOKOK 
409 ĆWIKOWSKI KAMIL29942km / M20AUGUSTÓWOKOK 
410 ČEřOVSKý MAREK42842km / M30JABLONEC NAD NISOUFLORBAL JABLONECOKOK 
411 ČEREŠKA RIČARDAS42942km / M50PANEV?ŽYSOKOK