Zawody obsługuje firma Datasport

Provident Run 2019
Las Łagiewnicki ŁódŸ, 31 marca 2019 r.


Liczba zawodników : 505
Odebrało numery: 442

Liczba opłaconych zawodników: 485
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIAK MARCIN323B5km / M40ŁÓDEVERRUNOK90+ 
2 ADAMKIEWICZ MICHAŁ146B5km / M30ŁÓDREEBOK RUN CREW LDZOK 
3 AMRANI ANNA171B5km / K40ŁÓDOK 
4 ANDRUSIEWICZ REMIGIUSZ69B5km / M30TARNÓWOKPracProv 
5 ANTONIAK WIESŁAWA360B5km / K60ŁÓDOK 
6 ANYSZKA MAŁGORZATA298B5km / K30ŁOWICZOK 
7 BAGIŃSKA PAULINA128B5km / K30ŁÓDOK 
8 BAGIŃSKI ŁUKASZ206B5km / M30ŁÓDOK 
9 BALCEREK MARIUSZ74B5km / M30ŁÓDOKPracProv 90+  
10 BAŁAZIŃSKA EWA357B5km / K40PABIANICEOK 
11 BANASIAK PIOTR KAZIMIERZ309B5km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOK 
12 BANASZAK JAN483M6 / WARSZAWAPROVIDENT POLSKA SAOK  
13 BANIA KRZYSZTOF472M6 / ŁÓDAKADEMIA LEKKOATLETYKIOK 
14 BANIA MATEUSZ473M6 / ŁÓDAKADEMIA LEKKOATLETYKIOK 
15 BARTCZAK BRANDON494M6 / ŁÓD#TEAMGRAŻYNKIOK 
16 BARTCZAK BRYAN409M12 / ŁÓD#TEAMGRAŻYNKIOK 
17 BAUER PIOTR308B5km / M30ŁÓDOK 
18 BECK FILIP119B5km / M30ŁÓDAFLOFARM RUNNING TEAMOK 
19 BEDNAREK ALICJA164B5km / K30ŁÓDOK  
20 BIAŁECKA SYLWIA220B5km / K40ŁÓDEVERRUNOK 
21 BIEŃ ALEKSANDRA15B5km / K30WARSZAWAOKPracProv NW 
22 BIEŃ ALICJA113B5km / K20WARSZAWAOKNW 
23 BIEŃ TYMOTEUSZ416M12 / WARSZAWAOK 
24 BIERNAT JACEK32B5km / M40JOZEFÓWOKPracProv 
25 BIJOK MAGDALENA135B5km / K30WARSZAWAOK 
26 BIJOŒ ADAM466M6 / WIELISZEWOK 
27 BIJOŒ ANNA467M6 / WIELISZEWOK 
28 BIJOŒ FRANCISZEK446M9 / WIELISZEWOK 
29 BIJOŒ WIKTOR307B5km / M40WIELISZEWWIELISZEW HERON TEAMOK90+ 
30 BILEWICZ KATARZYNA398B5km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI  
31 BILEWICZ MARIUSZ397B5km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI  
32 BLICHARZ ANNA112B5km / K40REGULYOKNW 
33 BLICHARZ MAREK21B5km / M40REGULYOKPracProv 
34 BLICHARZ MARIA445M9 / REGUŁYOK 
35 BLICHARZ ZOSIA415M12 / REGULYOK 
36 BŁAŻEJEWICZ ERNEST453M9 / ŁÓDDOM DZIECKA NR 5OK 
37 BOBRYCKA MARIOLA212B5km / K50ŁASKOK 
38 BOCZKOWSKI MARCIN215B5km / M20ŁÓDINFOSYS RUNOK 
39 BOGACZ JUSTYNA84B5km / TARNÓWOKPracProv 
40 BORWIN JAN191B5km / M30ŁÓDAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDOK 
41 BRONKOWSKI MARCIN387B5km / M40PODDĘBICEOK 
42 BRYNDEL ANNA185B5km / K30LODZOK 
43 BRYNDEL ANTONINA470M6 / LODZOK 
44 BRYNDEL MICHAL184B5km / M30LODZOK 
45 BRZOZOWSKI KAMIL318B5km / M30ŁÓDOK 
46 BUDNER ROBERT218B5km / M40ŁÓDEVERRUNOK 
47 BUDZIŃSKA BARBARA320B5km / K40CZUDECKLUB BIEGACZA PROVIDENTOK 
48 BULZACKA IGA419M12 / WARSZAWAOK 
49 BYTNIEWSKA-DZIUBAK MAGDALENA25B5km / K30WARSZAWAOKPracProv 
50 CEGŁOWSKA MARTA2B5km / K20WARSZAWAOKPracProv 
51 CHARCZUK JAROSŁAW54B5km / M40JÓZEFÓWOKPracProv 
52 CHMIELECKA-RUTKOWSKA JOLANTA382B5km / K30ŁÓDOK 
53 CICHAL AGATA395B5km / K30ŁOWICZGRUBASY Z ODZYSKUOK 
54 CICHAL KUBA496M6 / ŁOWICZOK  
55 CIEPLUCHA DOROTA294B5km / K30ŁÓDAFLOFARM ACTIVE TEAMOK  
56 CIOŁAK MAGDALENA137B5km / K20ŁÓDOK 
57 CŁAPIŃSKI MATEUSZ338B5km / M20ŁOWICZOK 
58 CZAJKA JULIA12B5km / K30WARSZAWAOKPracProv 
59 CZARNECKA-SZPAK JUSTYNA316B5km / K30ŁÓDOK 
60 CZARNECKA DARIA378B5km / K30ŁÓD#TEAMGRAŻYNKIOK 
61 CZARNECKA ULA499M6 / ŁÓDOK 
62 CZARNECKI JAKUB410M12 / ŁÓDOK 
63 CZERSKI KRZYSZTOF364B5km / M30ŁÓDEPOKA NORDICA ŁÓD KOLASA-POWER WALKOKNW 
64 CZERWIŃSKI MIROSŁAW133B5km / M40ŁÓDOKNW 
65 CZERWIŃSKI PATRYK479M6 / ŁÓDOK 
66 CZUŁEK MAGDALENA379B5km / K20ŁOWICZOK 
67 ZAWODNIK ANONIMOWY165B5km / M40 OK