Zawody obsługuje firma Datasport

Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego
Starachowice, 23 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 375
Odebrało numery: 327

Liczba opłaconych zawodników: 242
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMCZYK MARCIN66M40A / SKARŻYSKO-KAMIENNASDBC/ SPINERGY  
2  ANDRYSZCZAK WOJCIECH 145M40B / ŻYWIECZETRA TAPEOK 
3 ARCIPOWSKI MACIEJ433M30 / PASEKRETRO STORK TEAM  
4  ARCISZEWSKI PAWEŁ 416M30 / BIAŁYSTOKINTERS CARS SONIC BIKE TEAMOK 
5  AUGUSTYN DANIEL 587M30 / DĘBICATANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAMOK 
6 AUST ALEKSANDRA484MK / WARSZAWAOK 
7 BABICZ KRZYSZTOF561M70A / WARSZAWAOK 
8  BADURA PATRYK 488M30 / OLSZTYNMICHELIN BLOOMNET TEAMOK 
9  BADURA ROMAN 126M40B / BYTOMROWEROWY BYTOM- ROWEREKOK 
10 BAŁASZ JUSTYNA492MK / KRAKÓWPENTELOK 
11  BANASIŃSKI WALDEMAR 562M60B / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBROWAR FORTUNAOK 
12  BANASZEK ANNA 437MK / SUCHEDNIÓWHUROM TEAMOK 
13 BANASZEK BOGDAN103M40B / NIEPORĘTBANANY 23OK 
14 BAŃKOWSKA EWA435MK / STARGARDELMAR-SPECTRUMBIKEOK 
15  BARCICKI ADAM 420M60A / ŁÓDŹPELETON ABAKUSOK 
16  BAREŁA MICHAŁ 504M30 / RADOMSKOFABRYKA ROWERÓWOK 
17  BARTOLEWSKI WOJCIECH 110M50B / CZĘSTOCHOWAECOCOLOR.PLOK 
18 BARTOSZ KATARZYNA MK / KRAKÓWPENTELOK  
19 BARTOSZ KATARZYNA493MK / KRAKÓWPENTEL  
20  BARTOSZEK DAMIAN 94M40A / KATOWICESCS OSOZ RACING TEAM  
21  BEDNARCZYK GRZEGORZ 5M40B / SIEKIERCZYNDIVERSEY TEAMOK 
22 BEDNARCZYK MATEUSZ6M40A / LEŚNADIVERSEY TEAM  
23  BEREZIK MIETEK  M60A / ZAKOPANENOWOTARSKI KLUB KOLARSKI   
24  BERNOLAK MACIEJ 119M40A / WARSZAWAOŚKA WARSZAWA  
25  BIBLIW MAREK  M30 / LĘBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKOK  
26 BIBLIW MAREK414M30 / LĘBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKOK 
27  BIEL PATRYK 434M30 / LEIGHTON BUZZARDZERO BC  
28  BIELAS LECH 576M60A / CZĘSTOCHOWAKOLEJARZ CZĘSTOCHOWA  
29  BIELEŃ MATEUSZ  M30 / RZESZÓWTANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAMOK  
30 BIELEŃ MATEUSZ581M30 / RZESZÓWTANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAMOK 
31 BIELINSKA ANNA479MK / KONSTANCIN-JEZIORNAACTIVEJET  
32 BIELINSKI PIOTR70M50A / KONSTANCIN-JEZIORNAACTIVEJET  
33  BIENIAS PRZEMYSŁAW  M40B / 0ZORKÓWPELETON ABAKUS   
34  BIJAK CEZARY  M40A / PŁOCKPŁOCKI KLUBU KOLARSKIEGIOK  
35  BINIEK MARCIN 77M40A / KRAKÓWPENTELOK 
36  BIŃCZAK MICHAŁ  M40B / STARACHOWICEI   
37 BIŃCZAK MICHAŁ80M40B / STARACHOWICE  
38 BLADOWSKI ROMAN27M50B / GDAŃSKDUET-GOLENIÓWOK 
39  BLOK IZABELA 470MK / KRAKÓW72D ROWMIX JAVA TEAMOK 
40 BLOMA PIOTR  M40A / CZĘSTOCHOWASTART SZCZECINOK  
41 BLOMA PIOTR141M40A / CZĘSTOCHOWASTART SZCZECINOK 
42  BOGACKI FILIP 115M50A / WARSZAWALEGIA CYCLING CLUBOK 
43  BONECKI MAREK 43M40B / ZBĄSZYNEKAKADEMIA KOLARSKA ` BONECKI TEAM `  
44 BORATYN ARTUR M40B / SOSNOWIECDIVERSEY TEAMOK  
45 BORATYN ARTUR20M40B / SOSNOWIECDIVERSEY TEAMOK 
46  BOSZCZYK RYSZARD 100M40A / KIELCESAP SERWISOK 
47 BRACHANIEC MARIAN402M60B / KIELCEKTC KIELCE  
48  BRAULIŃSKI MICHAŁ 543CM20 / BIELSKO BIAŁAPOWER OF SCIENCE TRAINING CENTREOK 
49  BRUNKE LESZEK 111M50A / GDAŃSKOK 
50  BRZEZIŃSKI MACIEJ 59M40A / STARE GROCHALEOK 
51  BRZÓZKA JACEK 114M50B / RYDUŁTOWYJBG-2 CRYOSPACEOK 
52  BUCZKOWICZ PAWEŁ 544M30 / WARSZAWAOŚKA WARSZAWA  
53  BUDNY ŁUKASZ  M30 / KRASNE   
54 BUDNY ŁUKASZ415M30 / KRASNE  
55 BUGAŁA PIOTR81M40B / ŁÓDŹORZEŁ H. SKRZYDLEWSKAOK 
56  BUKOWSKI JAN 432M60B / JAZGARZEWSZCZYZNAGEO SOLAROK 
57 BUKOWSKI ZBIGNIEW431M60A / POLANDGEO SOLAROK 
58  CEBULA PIOTR 525CM20 / ŁAZISKA GÓRNEPM BIKE RACING TEAMOK 
59  CELARY KRZYSZTOF 473M30 / KRAKÓW72D ROWMIX JAVA TEAMOK 
60  CHMIELEWSKI MACIEJ  M40B / STARGARDSTC STARGARDOK  
61  CHMIELEWSKA MAGDALENA 463MK / JÓZEFÓWNASZOSIE TEAMOK 
62  CHOJECKI MATEUSZ 117M40B / WARSZAWAOŚKA WARSZAWA  
63  CHOJNACKI JAROSŁAW 112M50B / WARSZAWAACTIVEJET  
64  CHRZANOWSKI SŁAWOMIR 14M50A / DZIERZONIÓWELMAR-SPECTRUMBIKEOK 
65  CHRZEŚCIJAŃSKI JERZY 142M40B / WARSZAWAŻYRARDOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓWOK 
66 CHUDOBSKI TADEUSZ508M70B / WROCŁAWBIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICAOK 
67  CIBOREK MARIUSZ 146M40A / ZALASIE GÓRNEMUSLI4UOK 
68  CIEŚLAK ROMAN 459M60A / SZCZECINSKLEP ROWEROWY CIEŚLAKOK 
69  CIĘKOSZ ROBERT  M50A / KRAKÓWWLKS KRAKUS BBC CZAJAOK  
70  CZAPLA MICHAŁ 563CM20 / SZCZAWNO ZDRÓJNIEZRZESZONY  
71  CZARNECKI PAWEŁ 585M30 / WARSZAWAKLUB KOLARSKI ŻOLIBEROK 
72  CZYŻKOWSKI TOMASZ 71M50A / OTWOCKACTIVEJET  
73  ĆWIEK IRENEUSZ 132M50B / CHMIELNIKOK