Zawody obsługuje firma Datasport

Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego
Starachowice, 23 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 375
Odebrało numery: 327

Liczba opłaconych zawodników: 242
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMCZYK MARCIN66M40A / SKARŻYSKO-KAMIENNASDBC/ SPINERGYPOLPOL  
2  ANDRYSZCZAK WOJCIECH 145M40B / ŻYWIECZETRA TAPEPOLPOLOK 
3 ARCIPOWSKI MACIEJ433M30 / PASEKRETRO STORK TEAMPOLPOL  
4  ARCISZEWSKI PAWEŁ 416M30 / BIAŁYSTOKINTERS CARS SONIC BIKE TEAMPOLPOLOK 
5  AUGUSTYN DANIEL 587M30 / DĘBICATANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAMPOLPOLOK 
6 AUST ALEKSANDRA484MK / WARSZAWAPOLPOLOK 
7 BABICZ KRZYSZTOF561M70A / WARSZAWAPOLPOLOK 
8  BADURA PATRYK 488M30 / OLSZTYNMICHELIN BLOOMNET TEAMPOLPOLOK 
9  BADURA ROMAN 126M40B / BYTOMROWEROWY BYTOM- ROWEREKPOLPOLOK 
10 BAŁASZ JUSTYNA492MK / KRAKÓWPENTELPOLPOLOK 
11  BANASIŃSKI WALDEMAR 562M60B / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBROWAR FORTUNAPOLPOLOK 
12  BANASZEK ANNA 437MK / SUCHEDNIÓWHUROM TEAMPOLPOLOK 
13 BANASZEK BOGDAN103M40B / NIEPORĘTBANANY 23POLPOLOK 
14 BAŃKOWSKA EWA435MK / STARGARDELMAR-SPECTRUMBIKEPOLPOLOK 
15  BARCICKI ADAM 420M60A / ŁÓDŹPELETON ABAKUSPOLPOLOK 
16  BAREŁA MICHAŁ 504M30 / RADOMSKOFABRYKA ROWERÓWPOLPOLOK 
17  BARTOLEWSKI WOJCIECH 110M50B / CZĘSTOCHOWAECOCOLOR.PLPOLPOLOK 
18 BARTOSZ KATARZYNA493MK / KRAKÓWPENTELPOLPOL  
19 BARTOSZ KATARZYNA MK / KRAKÓWPENTELPOLPOLOK  
20  BARTOSZEK DAMIAN 94M40A / KATOWICESCS OSOZ RACING TEAMPOLPOL  
21  BEDNARCZYK GRZEGORZ 5M40B / SIEKIERCZYNDIVERSEY TEAMPOLPOLOK 
22 BEDNARCZYK MATEUSZ6M40A / LEŚNADIVERSEY TEAMPOLPOL  
23  BEREZIK MIETEK  M60A / ZAKOPANENOWOTARSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL   
24  BERNOLAK MACIEJ 119M40A / WARSZAWAOŚKA WARSZAWAPOLPOL  
25  BIBLIW MAREK  M30 / LĘBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKPOLPOLOK  
26 BIBLIW MAREK414M30 / LĘBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKPOLPOLOK 
27  BIEL PATRYK 434M30 / LEIGHTON BUZZARDZERO BCGBRGBR  
28  BIELAS LECH 576M60A / CZĘSTOCHOWAKOLEJARZ CZĘSTOCHOWAPOLPOL  
29  BIELEŃ MATEUSZ  M30 / RZESZÓWTANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAMPOLPOLOK  
30 BIELEŃ MATEUSZ581M30 / RZESZÓWTANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAMPOLPOLOK 
31 BIELINSKA ANNA479MK / KONSTANCIN-JEZIORNAACTIVEJETPOLPOL  
32 BIELINSKI PIOTR70M50A / KONSTANCIN-JEZIORNAACTIVEJETPOLPOL  
33  BIENIAS PRZEMYSŁAW  M40B / 0ZORKÓWPELETON ABAKUSPOLPOL   
34  BIJAK CEZARY  M40A / PŁOCKPŁOCKI KLUBU KOLARSKIEGIPOLPOLOK  
35  BINIEK MARCIN 77M40A / KRAKÓWPENTELPOLPOLOK 
36 BIŃCZAK MICHAŁ80M40B / STARACHOWICEPOLPOL  
37  BIŃCZAK MICHAŁ  M40B / STARACHOWICEIPOLPOL   
38 BLADOWSKI ROMAN27M50B / GDAŃSKDUET-GOLENIÓWPOLPOLOK 
39  BLOK IZABELA 470MK / KRAKÓW72D ROWMIX JAVA TEAMPOLPOLOK 
40 BLOMA PIOTR  M40A / CZĘSTOCHOWASTART SZCZECINPOLPOLOK  
41 BLOMA PIOTR141M40A / CZĘSTOCHOWASTART SZCZECINPOLPOLOK 
42  BOGACKI FILIP 115M50A / WARSZAWALEGIA CYCLING CLUBPOLPOLOK 
43  BONECKI MAREK 43M40B / ZBĄSZYNEKAKADEMIA KOLARSKA ` BONECKI TEAM `POLPOL  
44 BORATYN ARTUR M40B / SOSNOWIECDIVERSEY TEAMPOLPOLOK  
45 BORATYN ARTUR20M40B / SOSNOWIECDIVERSEY TEAMPOLPOLOK 
46  BOSZCZYK RYSZARD 100M40A / KIELCESAP SERWISPOLPOLOK 
47 BRACHANIEC MARIAN402M60B / KIELCEKTC KIELCEPOLPOL  
48  BRAULIŃSKI MICHAŁ 543CM20 / BIELSKO BIAŁAPOWER OF SCIENCE TRAINING CENTREPOLPOLOK 
49  BRUNKE LESZEK 111M50A / GDAŃSKPOLPOLOK 
50  BRZEZIŃSKI MACIEJ 59M40A / STARE GROCHALEPOLPOLOK 
51  BRZÓZKA JACEK 114M50B / RYDUŁTOWYJBG-2 CRYOSPACEPOLPOLOK 
52  BUCZKOWICZ PAWEŁ 544M30 / WARSZAWAOŚKA WARSZAWAPOLPOL  
53  BUDNY ŁUKASZ  M30 / KRASNEPOLPOL   
54 BUDNY ŁUKASZ415M30 / KRASNEPOLPOL  
55 BUGAŁA PIOTR81M40B / ŁÓDŹORZEŁ H. SKRZYDLEWSKAPOLPOLOK 
56  BUKOWSKI JAN 432M60B / JAZGARZEWSZCZYZNAGEO SOLARPOLPOLOK 
57 BUKOWSKI ZBIGNIEW431M60A / POLANDGEO SOLARPOLPOLOK 
58  CEBULA PIOTR 525CM20 / ŁAZISKA GÓRNEPM BIKE RACING TEAMPOLPOLOK 
59  CELARY KRZYSZTOF 473M30 / KRAKÓW72D ROWMIX JAVA TEAMPOLPOLOK 
60  CHMIELEWSKA MAGDALENA 463MK / JÓZEFÓWNASZOSIE TEAMPOLPOLOK 
61  CHMIELEWSKI MACIEJ  M40B / STARGARDSTC STARGARDPOLPOLOK  
62  CHOJECKI MATEUSZ 117M40B / WARSZAWAOŚKA WARSZAWAPOLPOL  
63  CHOJNACKI JAROSŁAW 112M50B / WARSZAWAACTIVEJETPOLPOL  
64  CHRZANOWSKI SŁAWOMIR 14M50A / DZIERZONIÓWELMAR-SPECTRUMBIKEPOLPOLOK 
65  CHRZEŚCIJAŃSKI JERZY 142M40B / WARSZAWAŻYRARDOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓWPOLPOLOK 
66 CHUDOBSKI TADEUSZ508M70B / WROCŁAWBIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICAPOLPOLOK 
67  CIBOREK MARIUSZ 146M40A / ZALASIE GÓRNEMUSLI4UPOLPOLOK 
68  CIEŚLAK ROMAN 459M60A / SZCZECINSKLEP ROWEROWY CIEŚLAKPOLPOLOK 
69  CIĘKOSZ ROBERT  M50A / KRAKÓWWLKS KRAKUS BBC CZAJAPOLPOLOK  
70  CZAPLA MICHAŁ 563CM20 / SZCZAWNO ZDRÓJNIEZRZESZONYPOLPOL  
71  CZARNECKI PAWEŁ 585M30 / WARSZAWAKLUB KOLARSKI ŻOLIBERPOLPOLOK 
72  CZYŻKOWSKI TOMASZ 71M50A / OTWOCKACTIVEJETPOLPOL  
73  ĆWIEK IRENEUSZ 132M50B / CHMIELNIKPOLPOLOK