Zawody obsługuje firma Datasport

XII Bieg Bez Granic
Racibórz, 03 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 607
Odebrało numery: 511

Liczba opłaconych zawodników: 480
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMIAK JAROSŁAW 1110km / M20POGRZEBIEŃOKPWSZ 
2  ADAMSKA WERONIKA 1210km / K20SOSNOWIECOKPWSZ 
3  ANDRUCHOWICZ SZYMON 1310km / M20PIETROWICEEASYRUN RACIBÓRZOK 
4  ANTCZAK ROBERT 29610km / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZOK 
5  AUGUŚCIK BOGDAN 1410km / M50RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKIOK 
6 BAJER SEBASTIAN52710km / M30RACIBÓRZ  
7 BAŁAZY KAROLINA624BM / M  
8 BAŁOS LILIANA52610km / K30PSZÓW  
9  BANACH NINA 601BM / MRACIBÓRZOK 
10  BANACH ROKSANA 15NW / K30RACIBÓRZOK 
11  BARAN BARTOSZ 1610km / M20KRAKÓWOK 
12  BARAŃSKI ADAM 1710km / M40RADLINRADLINIOKI W BIEGUOK  
13  BARON JULIA 602BM / MCHORZÓWAKS CHORZÓWOK 
14  BARTNIK JOANNA 3415km / K40JASTRZĘBIE-ZDRÓJSTREET SPIRITOK 
15  BARTNIK SEBASTIAN 34010km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJSTREET SPIRITOK 
16  BARTOSIEWICZ BARTOSZ 37010km / M16RACIBÓRZOK 
17 BARYCKA OLIWIA619BM / MRACIBÓRZMKS-VICTORIA RACIBÓRZOK 
18  BASISTA KASIA  NW / K40PSZÓW   
19 BASISTA KASIA525NW / K40PSZÓW  
20  BESKA RADOSŁAW 1810km / M20RACIBÓRZOK 
21  BIEGAŁA MIROSŁAW  10km / M50ŻORYAMATOR   
22 BIELIŃSKA ANNA 5km / K30RYBNIK   
23  BIELIŃSKI TOMASZ 19NW / RACIBÓRZDIABLO TEAMOK  
24  BIZOŃ MONIKA 2010km / K30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
25  BLOCH MACIEJ 31810km / M40LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUOK 
26 BOBRZYK MICHAELA21NW / K40LYSKIOK  
27  BODNAR IZABELA 32210km / K50KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOROK 
28 BOGDAN RADOSŁAW52410km / M16LUDMIERZYCE  
29  BORN MARCIN 2210km / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICAOKNiepelnosprawny 
30  BOROWIEC MIROSŁAW  10km / M40KUNIÓWAKTYWNI SIEGIENIA   
31  BOROWIEC ROKSANA  NW / K30KLUCZBORK   
32  BOŻEK MARLENA 33110km / K20BALINOK 
33  BRACHMAN NICOLA  10km / K20CZYŻOWICE   
34  BROŻA MARCIN 2310km / M20BABICEOK 
35  BRYNDZA BARBARA 38710km / K20CHOCZNIAOK 
36 BRZOZOWSKI ADAM623BM / MRACIBÓRZ  
37  BRZÓZKA BETTI 23010km / K30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOK 
38  BRZÓZKA SEBASTIAN 2410km / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOK 
39  BUCH FILIP 2510km / M16KIETRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZOK 
40  BUCZKOWSKA MARTA 2610km / K30RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMOK 
41  BUĆKOWSKI KAMIL 2710km / M20RADLINOK 
42  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 2810km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDOK 
43 BUGDOL ZBIGNIEW52310km / M20RYBNIK  
44  BULAK MAGDALENA  10km / K30KORNICE   
45 BULENDA GRZEGORZ41310km / M50RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZOKRAFAKO 
46  BURDA ANDRZEJ 2910km / M30RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSOK 
47  CHMIELARSKA JOANNA 21010km / K30ZABRZESOCIOS SILESIAOK 
48  CHYTROSZEK ELEONORA 305km / K40ROGÓWOK 
49  CIEMIĘGA ADAM 3110km / M40ŚWIERKLANYDECATHLON & PRZYJACIELEOK  
50 CIEPIELA RAFAŁ52110km / M20RACIBÓRZ  
51  CIEPŁAK MARCIN 39110km / M20RYBNIKJA CIE KOCHAM A TY BIEGASZOK 
52  CIESIELSKI DARIUSZ 32510km / M50KIETRZEKO-OKNA RUNNERSOK 
53  CIUPEK ADRIAN 3210km / M20RUDYOK 
54  CYLC AGNIESZKA 3310km / K40RYDUŁTOWYOK 
55 CYLC AGNIESZKA52210km / K40RYDUŁTOWYOK  
56  CZARNECKI ADRIAN 3410km / M20GORZYCEOK  
57  CZEKAJŁO JACEK 32110km / M30RACIBÓRZOKSG 
58  CZEKAŁA KRZYSZTOF 3510km / M40KROWIARKI1979OK 
59  CZENSTOCHOWSKA BEATA 3610km / K40RACIBÓRZOK 
60  CZENSTOCHOWSKI KRZYSZTOF 3710km / M50RACIBÓRZOK 
61  CZOGAŁA KRZYSZTOF 3810km / M40LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
62 CZOGAŁA SZYMON14010km / M16LYSKIAKTYWNI LYSKI  
63  CZYRNEK DARIUSZ 3910km / M40RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELEOK 
64  CZYRNEK EWA 405km / K40RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELEOK 
65  ĆWIK TOMASZ 4110km / M30RACIBÓRZBIEGAMYZSERCEM.PLOK