Zawody organizuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz systemu Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1083
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 BURANICZ TOMASZ WM / WROCŁAWATPATOPOLPOLOK 
2  ADAMEK MARTA  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
3 ADAMOWICZ ALEKSANDRA WM / WROCŁAWADAMSYPOLPOLOK 
4 ADAMOWICZ DAWID WM / WROCŁAWADAMSYPOLPOLOK 
5 ADAMOWICZ MAGDALENA WM / WROCŁAWADAMSYPOLPOLOK 
6 ADAMOWICZ MARIUSZ WM / WROCŁAWADAMSYPOLPOLOK 
7 AGACIAK BERNADETA WM / MIĘDZYCHÓDAGATYPOLPOLOK 
8 AGACIAK MATEUSZ WM / POZNAŃAGATYPOLPOLOK 
9 AGACIAK ROMAN WM / MIĘDZYCHÓDAGATYPOLPOLOK 
10 ALDONA MACHOWSKA WM / GOSTYŃKRASNALKIPOLPOLOK 
11 ALEKSANDRA ZIMROZ WM / WROCŁAWWŁÓCZYKIJEPOLPOLOK 
12  AMBROZIEWICZ JOANNA  WM / DĘBNO POLSKIEZAJARANY TEAMPOLPOLOK 
13 ANIOŁ KATARZYNA WM / CHORZÓWPRZYJACIELEPOLPOLOK 
14 ANTONCZYK DARIUSZ WM / WROCLAWPOLPOLOK 
15  ANTONCZYK KATARZYNA  WM / WROCLAWPOLPOLOK 
16 ANTONCZYK OLIWIA WM / WROCLAWPOLPOLOK 
17 ANTONCZYK ZUZANNA WM / WROCLAWPOLPOLOK 
18  AUGUSCIK MONIKA  WM / KAMIENIEC WROCLAWSKIPOLPOLOK 
19 BAGSIK ALEKSANDRA WM / ZABRZEBAKOLANDPOLPOLOK 
20 BAGSIK DARIUSZ WM / ZABRZEBAKOLANDPOLPOLOK 
21 BAGSIK MARTYNA WM / ZABRZEBAKOLANDPOLPOLOK 
22 BAGSIK WIKTORIA WM / ZABRZEBAKOLANDPOLPOLOK 
23  BAK MARCIN  WM / WROCŁAWSOWIXY, SEBIXY I INNE DZIKI.POLPOLOK 
24 BAL TOMASZ WM / CHORZÓWPRZYJACIELEPOLPOLOK 
25  BALCERZAK TERESA  WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
26  BALICKA JUSTYNA  WM / JELENIA GÓRABALICCYPOLPOLOK 
27  BALICKI DANIEL  WM / JELENIA GÓRABALICCYPOLPOLOK 
28  BAŁDYGA JAKUB  WM / WARSZAWAPOLPOLOK 
29  BANASIK-FLOREK AGNIESZKA  WM / WROCŁAWWALKFLORPOLPOLOK 
30 BANASZAK JERZY WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
31 BANASZAK MICHAŁ WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
32 BANASZAK MICHALINA WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
33 BANIECKI KACPER WM / GŁOGÓWPOLPOLOK 
34 BANIEWSKA ALEKSANDRA WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
35 BANIEWSKA LILIANA WSK / LEGNICKIE POLEPOLPOLOK 
36 ZAWODNIK ANONIMOWY WSK /  POLPOLOK 
37  BARAŃSKA DAGMARA  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
38 ZAWODNIK ANONIMOWY WM /  POLPOLOK 
39  BARTOSZCZAK SEBASTIAN  WSK / WROCLAWMISIOKIPOLPOLOK 
40 BASZAK ANNA WM / LUBINPOLPOLOK 
41 BASZAK BARBARA WM / LUBINPOLPOLOK 
42 BASZAK KAZIMIERZ WM / LUBINPOLPOLOK 
43  BASZAK SEBASTIAN  WM / LUBINPOLPOLOK 
44  BĄK DAWID  WM / RUDA ŚLĄSKAJAŁÓWKOPOLPOLOK 
45 BEDNAREK PIOTR WM / JELCZ-LASKOWICEPIOTREK I RESZTAPOLPOLOK 
46 BEDNAREK TERESA WM / JELCZ-LASKOWICEPIOTREK I RESZTAPOLPOLOK 
47  BEDNARSKA EMILIA  WSK / POZNAŃPOLPOLOK 
48 BEDNARSKI PIOTR WSK / POZNAŃPOLPOLOK 
49 BEDNARZ JAKUB WM / WROCŁAWWROCŁAWSKIE LWYPOLPOLOK 
50 BEDNARZ RAFAŁ WM / WROCŁAWWROCŁAWSKIE LWYPOLPOLOK 
51 BERUS ANNA WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
52 BERUS ANTONINA WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
53 BERUS TOMASZ WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
54  BIEĆ HANNA  WM / WROCŁAWSTOWARZYSZENIE DUNDUNPOLPOLOK 
55  BIERNACKA AGNIESZKA  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
56  BIGUS KATARZYNA  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
57  BIGUS TERESA  WM / ŚWIERADÓW ZDÓJPOLPOLOK 
58  BILIŃSKI PIOTR  WM / LEGNICAPOLPOLOK 
59 BINKOWSKI JAROSŁAW WM / OSTRÓW WIELKOPOLSKIZABIEGANIPOLPOLOK 
60 BLICHARSKA IWONA WM / ŚLĘZAPOLPOLOK 
61 BLICHARSKA KATARZYNA WM / ŚLĘZAPOLPOLOK 
62 BLICHARSKI ROBERT WM / TRZEBNICAPOLPOLOK 
63  BŁASZCZYK-DREJ EWELINA  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
64  BŁASZCZYK MAGDALENA  WM / WROCŁAWBŁASZCZYKIPOLPOLOK 
65  BŁASZCZYK MICHAŁ  WM / WROCLAWBŁASZCZYKIPOLPOLOK 
66 BŁOTNA DANKA WM / GRUSZCZYNBŁOTNA&POLAKPOLPOLOK 
67 BŁOTNY MATEUSZ WM / GRUSZCZYNBŁOTNA&POLAKPOLPOLOK 
68  BOHONOS ARKADIUSZ  WM / HENRYKÓWAKTYWNI W WEEKENDYPOLPOLOK 
69  BOJANOWSKA ANNA  WM / RACIBOROWICE GÓRNEPOLPOLOK 
70  BOJANOWSKA DANUTA  WM / RACIBOROWICE GÓRNEPOLPOLOK 
71  BOJANOWSKA-BILIŃSKA PAULINA  WM / LEGNICAPOLPOLOK 
72  BOJANOWSKI MICHAŁ  WM / RACIBOROWICE GÓRNEPOLPOLOK 
73 BOREK JAN WM / POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLPOLOK 
74 BOREK MACIEJ WM / POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLPOLOK 
75 BOREK MIESZKO WM / POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLPOLOK 
76 BOREK TYMOTEUSZ WM / POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLPOLOK 
77  BOREK WERONIKA  WM / DREZDENKORUCH TO ZDROWIEPOLPOLOK 
78  BOROŃ HANNA  WM / LEGNICAPOLPOLOK 
79  BOROŃ-KOSIK MAGDALENA  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
80  BOROŃ NATALIA  WM / KŁODZKOPOLPOLOK 
81 BOROWSKA JOANNA WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
82 BOROWSKA MARIA WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
83 BOSZCZAR FRANCISZEK WM / LEŚNICASZALONE NOGIPOLPOLOK 
84 BOSZCZAR MONIKA WM / LEŚNICASZALONE NOGIPOLPOLOK 
85  BRODA MARCIN  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
86 BROŃCZYK ANNA WM / LUTYNIABRONKIPOLPOLOK 
87 BROŃCZYK JAN WM / LUTYNIABRONKIPOLPOLOK 
88 BROŃCZYK KRZYSZTOF WM / LUTYNIABRONKIPOLPOLOK 
89 BROŃCZYK PIOTR WM / LUTYNIABRONKIPOLPOLOK 
90  BRYGIER ZUZANNA  WSK / WROCŁAWNASZESUDETY.PLPOLPOLOK 
91 BRZEZIŃSKA ANITA WM / OSTRÓW WIELKOPOLSKIZABIEGANIPOLPOLOK 
92  BRZEZIŃSKA MARTA  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
93 BRZÓSKA BERNADETTA WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
94 BRZÓSKA JACEK WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
95  BUBEL ALINA  WSK / WROCŁAWDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
96  BUBIS ANNA  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
97  BUBIS ŁUKASZ  WM / WROCŁAWDOZAMEL-SOLIDARNOŚĆPOLPOLOK 
98  BUGAJ DARIA  WSK / WROCŁAWTHE RANDOMERSPOLPOLOK 
99 BURANICZ ATENA WM / WROCŁAWATPATOPOLPOLOK 
100 BURANICZ PAULINA WM / WROCŁAWATPATOPOLPOLOK 
101 BUREK KRZYSZTOF WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
102 ZAWODNIK ANONIMOWY WM /  CHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
103 BURY JOANNA WM / WROCLAWPOLPOLOK 
104 BURY MAREK WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
105  CAL KRZYSZTOF  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
106  CAYZAC TERESA  WM / WROCŁAWMUMINKIPOLPOLOK 
107 CEBULSKA AGNIESZKA WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
108 CEBULSKI ARTUR WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
109 CEBULSKI JAKUB WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
110  CHASZCZEWICZ KRZYSZTOF  WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
111 ZAWODNIK ANONIMOWY WM /  POLPOLOK 
112 CHMIELEWSKA ANNA WM / JEDLINA ZDRÓJPOLPOLOK 
113  CHMIELEWSKI KAMIL  WM / ŚWIEBODZICECHMIELEWSCY TEAMPOLPOLOK 
114  CHMIELEWSKA MARZENA  WM / ŚWIEBODZICECHMIELEWSCY TEAMPOLPOLOK 
115  CHMIELUK BARBARA  WSK / JELCZ-LASKOWICEZABIEGANI.PLPOLPOLOK 
116  CHMIELUK GRZEGORZ  WSK / JELCZ-LASKOWICEZABIEGANI.PLPOLPOLOK 
117  CHODOROWSKA JOANNA  WSK / WROCŁAWZBŁĄKANI KAJAKARZEPOLPOLOK 
118 CHOMA MAGDALENA WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
119 CHOROSTKOWSKA AGNIESZKA WM / PSARYEKIPA HARREGOPOLPOLOK 
120 CHOROSTKOWSKI REMIGIUSZ WM / PSARYEKIPA HARREGOPOLPOLOK 
121 CHOROSTKOWSKI STANISŁAW WM / PSARYEKIPA HARREGOPOLPOLOK 
122 CHOROSTKOWSKI SZYMON WM / PSARYEKIPA HARREGOPOLPOLOK 
123  CHORZĘPA ŁUKASZ  WSK / JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
124  CHORZĘPA ZUZANNA  WSK / JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
125  CHRONIAK KATARZYNA  WSK / ŁÓDŹPOLPOLOK 
126  CHRZANOWSKA ZOFIA  WM / WROCŁAWTHE GIRLSPOLPOLOK 
127 CHRZĘSTEK JADWIGA WM / WROCŁAWMICHAŁ TRIBEPOLPOLOK 
128  CHUDOBA ANNA  WM / WROCŁAW-POLPOLOK 
129 CHUDY MARZENA WM / WROCŁAWTHE GIRLSPOLPOLOK 
130 CHUDY PRZEMEK WM / WAŁBRZYCHCHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
131  CHYB NATASZA  WM / WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
132 CHYLAK MAJA WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
133 CHYLAK RAFAŁ WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
134 CICHA ALICJA WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
135 CICHOSZ ANTONINA WM / BOGUSZYCEPOLPOLOK 
136 CICHOSZ ARKADIUSZ WM / BOGUSZYCEPOLPOLOK 
137 CICHOSZ JAN WM / BOGUSZYCEPOLPOLOK 
138 CICHOSZ KATARZYNA WM / BOGUSZYCEPOLPOLOK 
139 CICHY MARCIN WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
140 CICHY MICHAŁ WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
141 CIEĆWIERZ ALCIJA WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIPOLPOLOK 
142 CIEĆWIERZ BARBARA WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIPOLPOLOK 
143 CIEĆWIERZ KINGA WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIPOLPOLOK 
144 CIEĆWIERZ MACIEJ WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIPOLPOLOK 
145 CIEĆWIERZ ROMAN WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIPOLPOLOK 
146 CIEĆWIERZ WIESŁAW WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIPOLPOLOK 
147 CIESIELSKA BEATA WM / STARE BOGACZOWICECHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
148  CIESIELSKI TOMASZ  WM / STARE BOGACZOWICECHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
149 CIESZKOWSKI AMIR WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
150  CIEŚLAK MACIEJ  WM / JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
151 CIEŚLIK JOANNA WM / WOŁÓWRODZINAPOLPOLOK 
152 CIEŚLIK MACIEJ WM / WOŁÓWRADZINAPOLPOLOK 
153 CINCIO ANIELA WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
154 CINSKA BARBARA WM / WROCLAWPOLPOLOK 
155 CIŃSKI PAWEŁ WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
156  CIUKAJ ALEKSANDRA  WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
157  CUPIAŁ MICHAŁ  WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
158 CYBULA EWA WM / WROCŁAWX-TEAMPOLPOLOK 
159 CYMERMAN GRZEGORZ WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
160  CZAMARA BEATA  WSK / RAWICZNASZESUDETY.PLPOLPOLOK 
161 CZARNY MICHAŁ WM / URAZRUDA TEAMPOLPOLOK 
162  CZECHOWICZ DOMINIKA  WM / WROCŁAWC2POLPOLOK 
163  CZEMPIEL MATEUSZ  WM / PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLPOLOK 
164  CZERWIK IWONA  WM / DŁUGOPOLE ZDRÓJPOLPOLOK 
165  CZERWIK ROMAN  WM / DŁUGOPOLE ZDRÓJPOLPOLOK 
166  CZERWONAJCIO AGATA  WSK / WROCŁAWPOLPOLOK 
167CZESAK EMILIA WM / RAWICZZAJARANY TEAMPOLPOLOK 
168  CZUŁKIN MARTA  WM / JAWORZNOPOLPOLOK 
169 ASTRIAB MAŁGORZATA WM / WROCŁAWPOLPOLOK 
170 CHRZĘSTEK MICHAŁ WM / WROCŁAWMICHAŁ TRIBEPOLPOLOK