Zawody organizuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz systemu Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1715
Odebrało numery: 1602

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ANNA 2WM / WROCLAWOK 
2  ADAMEK MARTA 3WM / WROCŁAWOK  
3 ADAMOWICZ ALEKSANDRA4WM / WROCŁAWADAMSYOK 
4 ADAMOWICZ DAWID5WM / WROCŁAWADAMSYOK 
5 ADAMOWICZ MAGDALENA6WM / WROCŁAWADAMSYOK 
6 ADAMOWICZ MARIUSZ7WM / WROCŁAWADAMSYOK 
7 ADAMSKA JUSZCZYK MALWINA8WM / DĄBROWAENERGIOOK 
8 ADAMUS EWA9WM / WROCŁAWOK 
9 ADRYCHOWSKA BEATA10WSK / SIECHNICEADRYCHOSIEOK 
10 ADRYCHOWSKI MICHAŁ11WSK / SIECHNICEADRYCHOSIEOK 
11 AGACIAK BERNADETA12WM / MIĘDZYCHÓDAGATYOK 
12 AGACIAK MATEUSZ13WM / POZNAŃAGATYOK 
13 AGACIAK ROMAN14WM / MIĘDZYCHÓDAGATYOK 
14AMANOWICZ ŁUKASZ20WSK / WROCŁAWOK 
15  AMBROZIEWICZ JOANNA 21WM / DĘBNO POLSKIEZAJARANY TEAMOK 
16AMBROZIEWICZ ZUZANNA22WM / DĘBNO POLSKIEZAJARANY TEAMOK 
17 ANDERKO KATARZYNA23WM / WROCŁAWOK  
18  ANDREA PETŐ 24WM / WROCŁAWEMI&ANDIOK 
19 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ25WSK / WROCŁAWD&MOK 
20 ANIOŁ KATARZYNA26WM / CHORZÓWPRZYJACIELEOK 
21 ANTONCZYK DARIUSZ27WM / WROCLAWOK 
22  ANTONCZYK KATARZYNA 28WM / WROCLAWOK 
23 ANTONCZYK OLIWIA29WM / WROCLAWOK 
24 ANTONCZYK ZUZANNA30WM / WROCLAWOK 
25 ASTRIAB MAŁGORZATA31WM / WROCŁAWOK 
26  AUGUSCIK MONIKA 32WM / KAMIENIEC WROCLAWSKIOK  
27 BAGSIK ALEKSANDRA33WM / ZABRZEBAKOLANDOK 
28 BAGSIK DARIUSZ34WM / ZABRZEBAKOLANDOK 
29 BAGSIK MARTYNA35WM / ZABRZEBAKOLANDOK 
30 BAGSIK WIKTORIA36WM / ZABRZEBAKOLANDOK 
31  BAK MARCIN 37WM / WROCŁAWSOWIXY, SEBIXY I INNE DZIKI.OK 
32  BAK PAWEŁ 38WM / LUBINSOWIXY, SEBIXY I INNE DZIKI.OK 
33 BAL ADAM FRANCISZEK39WSK / WROCŁAWBALOK 
34 BAL MARIA FAUSTYNA893WSK / WROCŁAWBALOK 
35 BAL TOMASZ40WM / CHORZÓWPRZYJACIELEOK 
36  BALCERZAK TERESA 41WSK / WROCŁAWOK 
37  BALICKA JUSTYNA 42WM / JELENIA GÓRABALICCYOK 
38  BALICKI DANIEL 43WM / JELENIA GÓRABALICCYOK 
39  BAŁDYGA JAKUB 44WM / WARSZAWAOK 
40  BAŁTAROWICZ LUCJAN 1682WM / WROCŁAWLTB SPORT TEAMOK 
41 BAŁTAROWICZ MACIEJ1683WM / WROCŁAWLTB SPORT TEAMOK 
42  BANASIK-FLOREK AGNIESZKA 45WM / WROCŁAWWALKFLOROK 
43 BANASZAK JERZY46WM / WROCŁAWOK 
44 BANASZAK MICHAŁ48WM / WROCŁAWOK  
45 BANASZAK MICHALINA47WM / WROCŁAWOK 
46 BANAŚ HANNA49WM / WROCŁAWISKIERKA TEAMOK 
47 BANIECKI KACPER50WM / GŁOGÓWOK 
48 BANIEWSKA ALEKSANDRA51WSK / WROCŁAWWYBIERZOK 
49 BANIEWSKA LILIANA52WSK / LEGNICKIE POLEOK 
50 BAŃCZYK ANETA53WM / WROCŁAWOK 
51 ZAWODNIK ANONIMOWY54WSK /  OK 
52  BARAŃSKA DAGMARA 55WM / WROCŁAWOK 
53 BARAŃSKI KACPER56WM / WROCŁAWOK 
54 BARBARA STANKIEWICZ1792 OK  
 DYR
55 BARSKA BOŻENA57WM / WROCŁAW3T TRAVEL TRAININGS TRUSTOK 
56 BARSKI ANDRZEJ58WM / WROCŁAW3T TRAVEL TRAININGS TRUSTOK 
57 ZAWODNIK ANONIMOWY59WM /  OK 
58  BARTKÓW KAROLINA 60WM / WROCŁAWOK 
59  BARTOSIK EMILIA 61WM / WROCŁAWOK 
60  BARTOSZCZAK SEBASTIAN 63WSK / WROCLAWMISIOKIOK 
61  BARTYZEL DOROTA 64WM / JELCZ-LASKOWICEOK  
62 BASIAK MAŁGORZATA65WM / WROCŁAWAKTYWNIE Z RODZINĄOK 
63 BASIAK MARTA66WM / WROCŁAWAKTYWNIE Z RODZINĄOK 
64 BASIAK PIOTR67WM / WROCŁAWAKTYWNIE Z RODZINĄOK 
65 BASIAK ZOSIA68WM / WROCŁAWAKTYWNIE Z RODZINĄOK 
66 BASZAK ANNA69WM / LUBINOK 
67 BASZAK BARBARA70WM / LUBINOK 
68 BASZAK KAZIMIERZ71WM / LUBINOK 
69  BASZAK SEBASTIAN 72WM / LUBINOK 
70  BĄK DAWID 73WM / RUDA ŚLĄSKAJAŁÓWKOOK 
71 BEDNAREK PIOTR74WM / JELCZ-LASKOWICEPIOTREK I RESZTAOK 
72 BEDNAREK TERESA75WM / JELCZ-LASKOWICEPIOTREK I RESZTAOK 
73  BEDNARSKA EMILIA 76WSK / POZNAŃOK 
74 BEDNARSKI PIOTR77WSK / POZNAŃOK  
75 BEDNARZ JAKUB78WM / WROCŁAWWROCŁAWSKIE LWYOK 
76 BEDNARZ RAFAŁ79WM / WROCŁAWWROCŁAWSKIE LWYOK 
77 BERUS ANNA80WSK / WROCŁAWOK 
78 BERUS ANTONINA81WSK / WROCŁAWOK 
79 BERUS TOMASZ82WSK / WROCŁAWOK 
80 BIAŁAS MAGDALENA83WM / WROCŁAWOK 
81  BIAŁCZAK EMILIA 84WSK / WROCŁAWOK 
82 BIAŁECKA GRAŻYNA85WSK / SOSNOWIECPOGOŃOK 
83 BIAŁECKA JOANNA538WSK / SOSNOWIECPOGOŃOK 
84 BIAŁECKA JUSTYNA554WSK / SOSNOWIECPOGOŃOK 
85  BIAŁECKI JACEK 86WSK / WROCŁAWPOGOŃOK 
86  BIEĆ HANNA 87WM / WROCŁAWSTOWARZYSZENIE DUNDUNOK 
87 BIEGAńSKA ALICJA88WM / wrocławBIEGANKIOK 
88 BIEGAńSKA JULIA89WM / WrocławBIEGANKIOK 
89 BIEGAńSKA KINGA90WM / WrocławBIEGANKIOK 
90 BIEGAŃSKI OKTAWIAN91WM / WROCŁAWISKIERKA TEAMOK 
91  BIERNACKA AGNIESZKA 92WM / WROCŁAWOK 
92  BIGUS KATARZYNA 93WM / WROCŁAWOK 
93  BIGUS TERESA 94WM / ŚWIERADÓW ZDÓJOK 
94  BILIŃSKI PIOTR 95WM / LEGNICAOK 
95 BINKOWSKI JAROSŁAW96WM / OSTRÓW WIELKOPOLSKIZABIEGANIOK 
96  BIRNBAUM ALEKSANDRA 97WM / WROCŁAWPLOTKARYOK 
97 BLICHARSKA IWONA98WM / ŚLĘZAOK 
98 BLICHARSKA KATARZYNA99WM / ŚLĘZAOK 
99 BLICHARSKI ROBERT100WM / TRZEBNICAOK 
100  BŁASZCZYK-DREJ EWELINA 101WM / WROCŁAWOK 
101  BŁASZCZYK MAGDALENA 102WM / WROCŁAWBŁASZCZYKIOK 
102  BŁASZCZYK MICHAŁ 103WM / WROCLAWBŁASZCZYKIOK 
103 BŁOTNA DANKA104WM / GRUSZCZYNBŁOTNA&POLAKOK 
104 BŁOTNY MATEUSZ105WM / GRUSZCZYNBŁOTNA&POLAKOK 
105  BOCHEŃSKA AGNIESZKA 106WM / WROCŁAWOK 
106  BOHONOS ARKADIUSZ 107WM / HENRYKÓWAKTYWNI W WEEKENDYOK 
107  BOJANOWSKA ANNA 108WM / RACIBOROWICE GÓRNEOK 
108  BOJANOWSKA DANUTA 110WM / RACIBOROWICE GÓRNEOK 
109  BOJANOWSKA-BILIŃSKA PAULINA 109WM / LEGNICAOK 
110  BOJANOWSKI MICHAŁ 111WM / RACIBOROWICE GÓRNEOK 
111 BOREK JAN112WM / POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
112 BOREK MACIEJ113WM / POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
113 BOREK MIESZKO114WM / POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
114 BOREK TYMOTEUSZ115WM / POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
115  BOREK WERONIKA 116WM / DREZDENKORUCH TO ZDROWIEOK 
116  BOROŃ HANNA 117WM / LEGNICAOK 
117  BOROŃ-KOSIK MAGDALENA 118WM / WROCŁAWOK 
118  BOROŃ NATALIA 119WM / KŁODZKOOK 
119 BOROWSKA JOANNA120WSK / WROCŁAWOK 
120 BOROWSKA MARIA121WSK / WROCŁAWOK 
121 BOSZCZAR FRANCISZEK122WM / LEŚNICASZALONE NOGIOK 
122 BOSZCZAR MONIKA123WM / LEŚNICASZALONE NOGIOK 
123  BRENDEL TOMASZ 124WM / RAWICZRSC BIKEOK 
124  BRODA MARCIN 125WM / WROCŁAWOK 
125  BRONOWICKA GIZELA 126WSK / BRZEG DOLNYOK 
126 BROŃCZYK ANNA127WM / LUTYNIABRONKIOK 
127 BROŃCZYK JAN128WM / LUTYNIABRONKIOK 
128 BROŃCZYK KRZYSZTOF129WM / LUTYNIABRONKIOK 
129 BROŃCZYK PIOTR130WM / LUTYNIABRONKIOK 
130 ZAWODNIK ANONIMOWY131WM /  PIXELSOK 
131  BRYGIER ZUZANNA 132WSK / WROCŁAWNASZESUDETY.PLOK 
132 BRZESKA AGNIESZKA133WM / WROCŁAW-OK 
133 BRZESKA ALEKSANDRA134WM / WROCŁAW-OK 
134 BRZESKA MARTYNA135WM / WROCŁAW-OK 
135 BRZEZIŃSKA ANITA136WM / OSTRÓW WIELKOPOLSKIZABIEGANIOK 
136  BRZEZIŃSKA MARTA 137WM / WROCŁAWOK 
137 BRZOSKI MATEUSZ138WM / OK 
 DOMINIKA KURC
138 BRZÓSKA BERNADETTA139WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOOK 
139 BRZÓSKA JACEK140WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOOK 
140  BUBEL ALINA 141WSK / WROCŁAWDRUŻYNA SZPIKUOK 
141  BUBIS ANNA 142WM / WROCŁAWOK 
142  BUBIS ŁUKASZ 143WM / WROCŁAWDOZAMEL-SOLIDARNOŚĆOK 
143  BUCZEK BOŻENA 144WSK / RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHOK 
144 BUCZYŃSKA ALEKSANDRA145WM / WROCŁAWISKIERKA TEAMOK 
145  BUGAJ DARIA 146WSK / WROCŁAWTHE RANDOMERSOK 
146 BURANICZ ATENA147WM / WROCŁAWATPATOOK  
147 BURANICZ PAULINA148WM / WROCŁAWATPATOOK 
148 BURANICZ TOMASZ149WM / WROCŁAWATPATOOK 
149 BUREK KRZYSZTOF150WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOOK 
150 ZAWODNIK ANONIMOWY151WM /  CHODZĘ BOSKOOK 
151  BURNIAK JOANNA 152WM / WROCŁAWOK 
152 BURY JOANNA153WM / WROCLAWOK 
153 BURY MAREK154WM / WROCŁAWOK 
154  CAL KRZYSZTOF 155WM / WROCŁAWOK 
155  CAYZAC TERESA 156WM / WROCŁAWMUMINKIOK 
156 CEBULSKA AGNIESZKA157WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOOK 
157 CEBULSKI ARTUR158WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOOK 
158 CEBULSKI MATEUSZ159WM / ŚWIEBODZICECHODZĘ BOSKOOK 
159  CHARCZUK NATALIA 160WM / BUSKO-ZDRÓJOK 
160  CHASZCZEWICZ KRZYSZTOF 161WSK / WROCŁAWOK 
161 ZAWODNIK ANONIMOWY162WM /  OK  
162 CHMIEL BARBARA163WSK / WROCŁAWZAWIERCIEOK 
163 CHMIEL MARCIN164WSK / ZAWIERCIEZAWIERCIEOK 
164 CHMIELEWSKA ANNA165WM / JEDLINA ZDRÓJOK 
165  CHMIELEWSKI KAMIL 167WM / ŚWIEBODZICECHMIELEWSCY TEAMOK 
166  CHMIELEWSKA MARZENA 166WM / ŚWIEBODZICECHMIELEWSCY TEAMOK 
167  CHMIELUK BARBARA 168WSK / JELCZ-LASKOWICEZABIEGANI.PLOK 
168  CHMIELUK GRZEGORZ 169WSK / JELCZ-LASKOWICEZABIEGANI.PLOK 
169 CHODOR HELENA170WSK / WROCŁAWOK 
170  CHODOR MARIUSZ 171WM / WROCŁAWBIEGAJZNAMI.PLOK 
171  CHODOROWSKA JOANNA 172WSK / WROCŁAWZBŁĄKANI KAJAKARZEOK 
172 CHOMA MAGDALENA173WM / WROCŁAWOK 
173  CHOMISZAK DOROTA 174WM / WROCŁAWWROCŁAWSKIE LWYOK 
174 CHOMISZAK PIOTR175WM / WROCŁAWWROCŁAWSKIE LWYOK 
175 CHOROSTKOWSKA AGNIESZKA176WM / PSARYEKIPA HARREGOOK 
176 CHOROSTKOWSKI REMIGIUSZ177WM / PSARYEKIPA HARREGOOK 
177 CHOROSTKOWSKI STANISŁAW178WM / PSARYEKIPA HARREGOOK 
178 CHOROSTKOWSKI SZYMON179WM / PSARYEKIPA HARREGOOK 
179  CHORZĘPA ŁUKASZ 180WSK / JELCZ-LASKOWICEOK 
180  CHORZĘPA ZUZANNA 181WSK / JELCZ-LASKOWICEOK 
181  CHRONIAK KATARZYNA 182WSK / ŁÓDŹOK  
182  CHRUSTEK EWA 183WSK / ZIELONA GÓRADRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAOK 
183  CHRZANOWSKA ZOFIA 184WM / WROCŁAWTHE GIRLSOK 
184 CHRZĘSTEK JADWIGA185WM / WROCŁAWMICHAŁ TRIBEOK 
185 CHRZĘSTEK MICHAŁ186WM / WROCŁAWMICHAŁ TRIBEOK 
186  CHUDOBA ANNA 187WM / WROCŁAW-OK 
187 CHUDY MARZENA188WM / WROCŁAWTHE GIRLSOK 
188 CHUDY PRZEMEK189WM / WAŁBRZYCHCHODZĘ BOSKOOK  
189  CHYB NATASZA 190WM / WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
190 CHYLAK MAJA191WM / WROCŁAWOK 
191 CHYLAK RAFAŁ192WM / WROCŁAWOK 
192 CICHA ALICJA193WSK / WROCŁAWOK 
193 CICHOSZ ANTONINA194WM / BOGUSZYCEOK 
194 CICHOSZ ARKADIUSZ195WM / BOGUSZYCEOK 
195 CICHOSZ JAN196WM / BOGUSZYCEOK 
196 CICHOSZ KATARZYNA197WM / BOGUSZYCEOK 
197 CICHOWSKI WOJCIECH198WM / PRZYGODZICEDAJESZBORAOK 
198 CICHY MARCIN199WSK / WROCŁAWOK 
199 CICHY MICHAŁ200WSK / WROCŁAWOK 
200 CIEĆWIERZ ALICJA201WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIOK 
201 CIEĆWIERZ BARBARA202WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIOK 
202 CIEĆWIERZ KINGA203WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIOK 
203 CIEĆWIERZ MACIEJ204WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIOK 
204 CIEĆWIERZ ROMAN205WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIOK 
205 CIEĆWIERZ WIESŁAW206WM / ŁAGIEWNIKIORLIK ŁAGIEWNIKIOK 
206CIELON TYMOTEUSZ207WM / JEZIERZYCE KOŚCIELNEKLASA PANI MOK 
207 CIESIELSKA BEATA208WM / STARE BOGACZOWICECHODZĘ BOSKOOK 
208  CIESIELSKI TOMASZ 209WM / STARE BOGACZOWICECHODZĘ BOSKOOK 
209 CIESZKOWSKI AMIR210WM / WROCŁAWOK 
210 CIEŚLA SŁAWOMIR211WM / SMOLECOK 
211  CIEŚLAK MACIEJ 212WM / JELENIA GÓRAOK 
212 CIEŚLAK TERESA213WM / JELENIA GÓRAOK 
213 CIEŚLIK JOANNA214WM / WOŁÓWRODZINAOK 
214 CIEŚLIK MACIEJ215WM / WOŁÓWRADZINAOK 
215 CINCIO ANIELA216WM / WROCŁAWOK 
216 CINSKA BARBARA217WM / WROCLAWOK 
217 CIŃSKI PAWEŁ218WM / WROCŁAWOK 
218  CIOŁKOWSKA KATARZYNA 219WSK / WrocławOK 
219  CIOSEK ALICJA 220WSK / WROCŁAWWHR_WALKOK 
220 CISEK ŻANETA1811WSK / OK 
221  CIUKAJ ALEKSANDRA 221WM / WROCŁAWOK 
222  CUDZIK DOROTA 222WM / KIELCEZUZA TEAMOK 
223  CUPIAŁ MICHAŁ 223WSK / WROCŁAWOK 
224 CYBULA EWA224WM / WROCŁAWX-TEAMOK 
225 CYMERMAN GRZEGORZ225WM / WROCŁAWOK 
226 CZAJKOWSKA ADRIANNA226WM / WROCŁAWEKIPA BLUEOK 
227 CZAJKOWSKA KATARZYNA227WM / WROCŁAWEKIPA BLUEOK 
228 CZAJKOWSKI GABRIELA228WM / WROCŁAWEKIPA BLUEOK 
229 CZAJKOWSKI MARCIN229WM / WROCŁAWEKIPA BLUEOK 
230  CZAMARA BEATA 230WSK / RAWICZNASZESUDETY.PLOK 
231 CZARNY MICHAŁ231WM / URAZRUDA TEAMOK 
232  CZECHOWICZ DOMINIKA 232WM / WROCŁAWC2OK 
233  CZECHOWICZ ŁUKASZ 839WM / WĄSOSZ GÓRNYOK 
234  CZEMPIEL MATEUSZ 233WM / PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚOK  
235  CZERWIK IWONA 234WM / DŁUGOPOLE ZDRÓJOK 
236 CZERWIK MARTYNA235WM / WROCŁAWOK 
237  CZERWIK ROMAN 236WM / DŁUGOPOLE ZDRÓJOK 
238 CZERWIŃSKA ANNA237WSK / WOLA MAKOWSKAOK 
239 CZERWIŃSKA ZUZANNA238WSK / WOLA MAKOWSKAOK 
240 CZERWIŃSKI KRZYSZTOF239WSK / WOLA MAKOWSKAOK 
241 CZERWIŃSKI MICHAŁ240WSK / WOLA MAKOWSKAOK 
242  CZERWONAJCIO AGATA 241WSK / WROCŁAWOK 
243CZESAK EMILIA242WM / RAWICZZAJARANY TEAMOK 
244  CZUŁKIN MARTA 243WM / JAWORZNOOK