Zawody obsługuje firma Datasport

12. Mistrzostwa Polski w Biegu 24-Godzinnym
Supraśl, 06 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 120
Liczba opłaconych zawodników: 119
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1 AGIEJCZYK WOJCIECH9424H / M30KRAKÓWGO APTIV!OK 
2 ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF5624H / M60TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWOK 
3 ANATSKA LEANID6024H / M50LIDAULTRARUNVERASOK 
4 BARTKOWSKI ARTUR2036H / M30LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOOK 
5 BASA PRZEMYSŁAW1224H / M40TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKAOKMP 
6 BEREZNOWSKA PATRYCJA124H / K40WIELISZEW HERON TEAMOKMP 
7 BIELAWIEC BARTŁOMIEJ2186H / M30BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK 
8 BIELAWIEC MAGDALENA2086H / K20BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK 
9 BIELIŃSKI DARIUSZ2116H / M40BIAŁA PODLASKAKB BIAŁA BIEGAOK 
10 BIERNAT ROBERT2126H / M30RAKOWISKAKLUB BIEGACZY JYSKOK 
11 BODZIOCH ANNA6724H / K40SIERAKÓW ŚLASKILKS SIERAKÓW ŚLĄSKIOK 
12 BORAWSKI JULIUSZ 6H / M30WYSOKIE MAZOWIECKIEVEGE RUNNERS  
13 BORKOWSKI WOJCIECH2146H / M30SUPRASLOK 
14 BRĄCZYK KRZYSZTOF1324H / M40MGLKS GROM WIĘCBORKOKMP 
15 BRZĘK SZYMON3924H / M30EŁKEŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZEROOK 
16 BUTRYMAVA VOLHA6924H / K40GRODNOREGIONOK 
17 CHARNASHEI YURI8724H / M40RECHITSAROSINKAOK 
18 CHILIŃSKI KAROL10112H / M20STAWISKIDECATHLON BIAŁYSTOKOK 
19 CHODARA ROMAN5524H / M60KĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYNOK 
20 CHOJNACKA KATARZYNA324H / K20SST GMINY PSZCZÓŁKIOKMP 
21 CZAJKA KAROL7724H / M30KRĘPIEC K. LUBLINAOK 
22 CZAPIEWSKI PAWEŁ1424H / M20MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE SAOKMP 
23 CZEKALSKI MARIUSZ2046H / M40BIALOBIELBIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOK 
24 CZICHY BARBARA9024H / K50LUBLINIECWOJSKOWY KLUB BIEGACZA METAOK 
25 CZICHY BARBARA424H / K50WKB META LUBLINIECOKMP 
26 DAMIĘCKA JOANNA2106H / K20LEGIONOWOOK 
27 DEPUTAT JOANNA8824H / K40ELBLAGOK 
28 DRAHUN BARYS5824H / M40MINSKULTRARUNVERASOK 
29 DUCHNOWSKI ŁUKASZ1524H / M30LKS KORAB OLECKOOKMP 
30 DYGDOŃ PRZEMYSŁAW4224H / M40WARSZAWASPARTANIE DZIECIOMOK 
31 DZIKOŃ GOSIA2196H / K30WARSZAWABIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK 
32 FABRYCZNY KLAUDIUSZ6424H / M40SOSNOWIECGOPHER SOSNOWIECOK 
33 GAWRON JANUSZ7124H / M20LIMANOWABRYGADA BESKIDÓWOK 
34 GRABOWSKI DARIUSZ5024H / M30BRATIANOK 
35 GRANAT ZBIGNIEW1624H / M60AZS-AWF WARSZAWAOKMP 
36 GULBIERZ MAREK1724H / M50LKS KORAB OLECKOOKMP 
37 IWANICKA JOANNA2056H / K40BIAŁYSTOKOK 
38 JACKIEWICZ ARKADIUSZ4324H / M50GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWOK 
39 JACZEWSKI PRZEMEK2076H / M30KAŁUSZYNYACHEVSKY.PLOK 
40 JAKUBIK AUGUST2096H / M60RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAOK 
41 JELSKI DARIUSZ10712H / M40BIAŁYSTOK3T TOTAL TRI TRENINGOK 
42 KACZOROWSKI RAFAŁ8924H / M20BYDGOSZCZRAFAŁ_BIEGAOK 
43 KAMIŃSKI ZBIGNIEW8224H / M50ZAPOLEAZS AWF KATOWICEOK 
44 KANDYBA ULADZIMIR5724H / M50BOBRUISKREGIONOK 
45 KARKOSZKA MAŁGORZATA524H / K30UKS ORZEŁ DOBRYSZYCEOKMP 
46 KARPIŃSKI ROBERT4624H / M40MARKISPARTANIE DZIECIOMOK 
47 KASIERSKA EWA9324H / K60LUBLINIECWOJSKOWY KLUB BIEGACZA METAOK 
48 KASIERSKA EWA624H / K60WKB META LUBLINIECOKMP 
49 KLEKOTKO WOJTEK7524H / M50BAKALARZEWORUN4YOUOK 
50 KŁOSIŃSKI RAFAŁ4124H / M40DĘBE WIELKIERACEFIGHRER GOSIR DĘBE WIELKIEOK 
51 KOŁODZIEJCZAK BEATA8024H / K40SOCHACZEWSOCHO TEAMOK 
52 KOT RAFAŁ1824H / M40PKS GWARDIA SZCZYTNOOKMP 
53 KOZIARSKI MICHAŁ6624H / M30SIERAKÓW ŚLĄSKILKS SIERAKÓW ŚLĄSKIOK 
54 KOZYRA PAWEŁ1924H / M20AZS UMCS LUBLINOKMP 
55 KUBISZ DOROTA9224H / K50LUBLINIECWOJSKOWY KLUB BIEGACZA METAOK 
56 KUBISZ DOROTA724H / K40WKB META LUBLINIECOKMP 
57 KUBISZ TOMASZ9124H / M50LUBLINIECWOJSKOWY KLUB BIEGACZA METAOK 
58 KUBISZ TOMASZ2024H / M40WKB META LUBLINIECOKMP 
59 KUDŁAK PAWEŁ2124H / M30KS AZS AWF KRAKÓWOKMP 
60 KUJAWIŃSKI ARTUR2224H / M40OŚ AZS POZNAŃOKMP 
61 KUŚNIERZ PAWEŁ4824H / M30KAŹMIERZCHAOS KAŹMIERZOK 
62 KUTNIK MIROSŁAW8424H / M40BIAŁA PODLASKAKB BIAŁA BIEGAOK 
63 LABARTKAVA LARYSA8624H / K60LVIVOK 
64 LAPUTS ANDREI6124H / M30MINSKAMATAROK 
65 LITVINAVICIUS SAULIUS5224H / M40LITHUANIAMARATONASOK 
66 LORENC JOANNA824H / K30KS ENDORFINY WĄSOSZOKMP 
67 ŁUCZKOWSKI ZYGMUNT7824H / M60BYDGOSZCZBUDOWLANY KLUB SPORTOWY BYDGOSZCZOKMP 
68 ŁUSZCZ PIOTR7924H / M20LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOOK 
69 ŁYCZKO SŁAWOMIR5124H / M50KĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYNOK 
70 MAKOŚ PAWEŁ10212H / M30KĘTRZYN11 MPA WĘGORZEWOOK 
71 MAŁYSZEK LESZEK2324H / M30AZS-AWF KATOWICEOKMP 
72 MARCZUK NORBERT2424H / M20LKS KORAB OLECKOOKMP 
73 MIELCZAREK DAWID2524H / M30LKS OLYMP BŁONIEOKMP 
74 MIKHIEIEV DMYTRO6824H / M30UKRAINE, KIEVULTRARUNVERASOK 
75 MILCZEWSKI MARCIN5424H / M40REDAOK 
76 MOTYLSKA ALEKSA924H / K20MKS INOWROCŁAWOKMP 
77 MUZA MARCIN2624H / M30GKS ŻUKOWOOKMP 
78 NEJFELD HANNA1024H / K40WIELISZEW HERON TEAMOKMP 
79 ORŁOWSKI JACEK7624H / M40SZCZECINPUSZCZYK BUKOWYOK 
80 PAŁAT PAWEŁ6324H / M30WĘGORZEWO11 MPA WĘGORZEWOOK 
81 PĘDZICH WALDEMAR7424H / M50SZAFARCZYSKAKURP BBL OSTROŁĘKAOK 
82 PIOTROWSKI ANDRZEJ224H / M30WKS WAWEL KRAKÓWOKMP 
83 PIOTROWSKI RAFAŁ2066H / M30CHOROSZCZNADAKTYWNI / SPARTANIE DZIECIOMOK 
84 PUŁAWSKI KAZIMIERZ2724H / M50LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAOKMP 
85 RADOMSKI GRZEGORZ7224H / M50WOŁOMINLECHICI ZIELONKAOK 
86 RAHOISHA PIOTR5924H / M40MINSKVI?TORIAOK 
87 RAJDA ANETA1124H / K40TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKAOKMP 
88 ROMANOWSKA EWA10512H / K30ŁYSOMICESTALGASTOK 
89 RUSZCZEWSKI ANDRZEJ10612H / M30WARSZAWAVEGE RUNNERSOK 
90 RYBAŁTOWSKI MIROSŁAW2026H / M40KLEOSINSPARTANIE DZIECIOMOK 
91 RZĄDKOWSKI MIROSŁAW8524H / M50RAKONIEWICENIAGARA FITNESS KLUB RAKONIEWICEOK 
92 SAJEWSKI PRZEMEK2166H / M40BIAŁYSTOKOK 
93 SEKRETARCZYK TADEUSZ2824H / M50SST GMINY PSZCZÓŁKIOKMP 
94 SĘKOWSKI ADAM2176H / M40BIAŁYSTOKWTF?!SOLO TEAMOK 
95 SIERSZUŁA WIKTOR7324H / M40STARA TUCHORZA 121WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOK 
96 SKARACZYŃSKI SEBASTIAN4524H / M20BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK 
97 SŁAWECKI JERZY5324H / M60KĘTRZYNRUNNERS TEAMOK 
98 SOSZYŃSKI WOJTEK7024H / M40PONURZYCAPZU SPORT TEAMOK 
99 STANKIEWICZ PIOTR3724H / M40BIAŁYSTOKGRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓWOK 
100 STODULSKI KRZYSZTOF2924H / M40UKS DZIEWIĄTKA KUTNOOKMP 
101 STRUMIŃSKI WALDEMAR2156H / M60ELBLĄGOK 
102 STUPNOWICZ PRZEMEK4024H / M20ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹOK 
103 STYPUŁKOWSKI DAREK8324H / M50WARSZAWAWIELISZEW HERON TEAMOK 
104 STYPUŁKOWSKI DARIUSZ3024H / M50WIELISZEW HERON TEAMOKMP 
105 SZCZEPANIAK MATEUSZ3124H / M20WKS OLEŚNICZANKA OLEŚNICAOKMP 
106 SZMYTKIEWICZ KRZYSZTOF3224H / M30KS TEAM BARYŁA GORZÓWOKMP 
107 SZTYK GRZEGORZ4724H / M30GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
108 SZUCHNICKA BEATA2136H / K40CZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAOK 
109 ŚLEZIAK JAKUB3324H / M40AZS-AWF KATOWICEOKMP 
110 TARTANUS ANDRZEJ3424H / M40KS MAKÓW BIEGAOKMP 
111 WERESZCZAK ANDRZEJ3524H / M40UKS CZWÓRKA ŻORYOKMP 
112 WICZUK MICHAŁ3824H / M30MIŃSK MAZOWIECKIODMET/RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEOK 
113 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ4424H / M40MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOK 
114 WOWTONIUK MARIUSZ10312H / M40BIELSK PODLASKITIM MAŁEGOOK 
115 WÓJCIK SYLWIA4924H / K30LUBLINBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK 
116 WRÓBLEWSKI ANDRZEJ3624H / M50CWKS RESOVIA RZESZÓWOKMP 
117 YARETS SVETLANA6524H / K50MINSKULTRARUNVERASOK 
118 ZADYKOWICZ PRZEMYSŁAW2016H / M30BIAŁYSTOKNAZWA DRUŻYNYOK 
119 ZYSKOWSKI ANDRZEJ8124H / M40OLSZTYNGORDON MOTORYZACJAOK 
120 ŻERO AGNIESZKA10412H / K40BIELSK PODLASKITIM MAŁEGOOK