Zawody obsługuje firma Datasport

5. Bieg im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy
Warszawa, 29 czerwca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna Mundurowa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 350
Odebrało numery: 337

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Odebrał
numer
1 ADAMSKI-HEIN ANDRZEJ51OPEN / M50PIOTRKÓWBBL -PIOTRKÓWOK10:37:45OK 
2  ADAMUS KATARZYNA 52OPEN / K40PIASECZNOPODISTICA IL LAGHETTOOK10:38:00 
3  AKSAMIT RAFAŁ 53OPEN / M30WARSZAWAWARSZAWAOK10:38:15OK 
4 ANTOLAK ADAM26OPEN / M20WARSZAWAGREEN CAFFE NEROOK10:35:00 
5  ANTOS DOMINIK 54OPEN / M20WARSZAWAOK10:38:30OK 
6  ANYSZKA MAŁGORZATA 55OPEN / K30ŁOWICZOK10:38:45OK 
7  ARTYSZEWICZ MACIEJ 56OPEN / M20WARSZAWAOK10:39:00OK 
8  BADORA AGNIESZKA 57OPEN / K20KONOPISKAOK10:39:15OK  
9  BALCEROWSKI RAFAŁ 58OPEN / M30ZĄBKIOK10:39:30OK 
10 BANASIAK PIOTR 59OPEN / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOK10:39:45OK 
11 BANASZKIEWICZ SŁAWEK11OPEN / GRUPA BIEGOWA UM W-WAOK10:31:15  
12  BAREJKO MARTA 60OPEN / K30WARSZAWAPLL LOTOK10:40:00OK 
13  BARSKI DOMINIK 61OPEN / M20IŁOWO-OSADAOK10:40:15OK 
14  BARSZCZEWSKA MARTA 62OPEN / K30WARSZAWAOK10:40:30 
15 BARTECKA-MATUSZEWSKA URSZULA63OPEN / K30NOWY DWÓR MAZOWIECKIOK10:40:45 
16  BAŚ MICHAŁ 64OPEN / M20NOWA IWICZNAŁUBUDUBUOK10:41:00OK 
17 BELKA DAWID65OPEN / M30WARSZAWAOK10:59:15 OK 
18 BLOCH MACIEJ 66OPEN / M30WARSZAWAACCENTUREOK10:41:30OK 
19  BŁASZCZAK ŁUKASZ 67OPEN / M40WARSZAWAOK10:41:45OK 
20  BŁAŻEJEWSKA ANNA 68OPEN / K20BŁONIEOK10:42:00OK 
21  BODASZEWSKA LIDIA 69OPEN / K50WARSZAWAPSTROKATY PAREOMARATONOK10:42:15OK 
22  BOKINIEC DOROTA 70OPEN / K40WARSZAWAOK10:42:30 
23  BOŃCZAK MARCIN 71OPEN / M30SZCZĘSNEOK10:42:45OK 
24  BORKOWSKI ARKADIUSZ 72OPEN / M30WARSZAWAOK10:43:00 
25  BOROWSKI MICHAŁ 73OPEN / M20BŁONIEOK10:43:15OK 
26 BRUDZIUK ANNA14OPEN / GRUPA BIEGOWA UM W-WAOK10:32:00  
27  BRZEZIŃSKA KAROLINA 74OPEN / K30JÓZEFÓWFC IMPERIUMOK10:43:30OK 
28 BRZYSKA KLAUDIA322OPEN / K20OK11:45:30OK 
29  BUDZIK JACEK 75OPEN / M30NOWE GROCHALEWKURW_TEAMOK10:43:45OK 
30 BUKOWSKI JANUSZ20OPEN / WYBIEGAJ SPRAWNOŚĆOK10:33:30 
31  BULARZ ŁUKASZ 76OPEN / M20ZĄBKIPOD GÓRKĘOK10:44:00OK 
32  BUTOR ARKADIUSZ 77OPEN / M40MAŁKINIA GÓRNAOSTRÓW BIEGAOK10:44:15OK 
33  CEREGRA PIOTR 78OPEN / M40WARSZAWATN BIEGÓWKIOK10:44:30OK 
34 CHMIEL PAWEŁ 79OPEN / M30ŻABIA WOLATEMREX TEAMOK10:44:45OK 
35  CHMIELEWSKI ARTUR 80OPEN / M30ŁÓDŹPIECHOTĄ PO SCHODACHOK10:45:00OK 
36  CHODNIEWICZ MICHAŁ 81OPEN / M30WARSZAWAOK10:45:15OK 
37  CHOIŃSKI PAWEŁ 82OPEN / M40ZAMBRÓWOK10:45:30  
38  CHOLEWA DARIUSZ 83OPEN / M20WIERZBICAOSP KSRG WIERZBICAOK10:45:45OK 
39  CHRUPAŁA RAFAŁ 84OPEN / M30BYDGOSZCZOK10:46:00OK 
40  CHUDECKI ANDRZEJ 85OPEN / M30WARSZAWAOK10:46:15OK  
41  CHWIROT SONIA 86OPEN / K20WARSZAWAOK10:46:30OK  
42  CZECHOWSKI JERZY 87OPEN / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAOK10:46:45OK