Zawody obsługuje firma Datasport

25. Wyścig Rowerów Górskich
Jaworzno, 22 czerwca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 162
Odebrało numery: 206

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZYK SANDRA 1OPEN / Kat12RYDUŁTOWYORION ART-STAL TEAMPOLPOLOKOK  
2  ATŁAS FILIP 2OPEN / Kat5SOSNOWIEC72D ROWMIX JAVA TEAMPOLPOLOKOK 
3  BAŁC KRZYSZTOF 3OPEN / Kat8TRZEBINIAOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÒWPOLPOLOKOK 
4 BAŁC MILENA4OPEN / Kat10TRZEBINIAOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÒWPOLPOLOKOK 
5 BANASIK BARTŁOMIEJ5OPEN / Kat2CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
6  BANASIK PATRYK 6OPEN / Kat3SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
7  BARDZYŃSKI PRZEMYSŁAW 7OPEN / Kat8DĄBROWA GÓRNICZANICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
8  BAWIEC PIOTR 8OPEN / Kat7JAWORZNOPOLPOLOKOK 
9  BOMBA JUSTYNA 9OPEN / Kat12JAWORZNOPOLPOLOKOK 
10  BOMBA KLAUDIUSZ 10OPEN / Kat9JAWORZNOPOLPOLOKOK 
11 BOREK JOANNA11OPEN / Kat12KATOWICEYELLOBIKEPOLPOLOKOK 
12  BOREK PAULINA 12OPEN / Kat11KATOWICEYELLOBIKEPOLPOLOKOK 
13  BOROWIECKI MICHAŁ 13OPEN / Kat7BOLESŁAWPOLPOLOKOK 
14  CHANDRA ALYCE 14OPEN / Kat12LĘDZINYGBRGBROKOK 
15  CIOŁCZYK FILIP 15OPEN / Kat4JAWORZNOPOLPOLOKOK 
16  CZARNECKI TOMASZ 16OPEN / Kat8ZAWIERCIEPOLPOLOKOK 
17  CZERNER GRZEGORZ 17OPEN / Kat8CZERWIONKA-LESZCZYNYBB MTB TEAMPOLPOLOKOK 
18  CZOPEK JULIA 18OPEN / Kat12JAWORZNOPOLPOLOKOK 
19  DĄBEK DARIUSZ 19OPEN / Kat8MYŚLACHOWICEPOLPOLOKOK 
20  DOMAGAŁA MATEUSZ 20OPEN / Kat3MYSŁOWICEROWEROWE MYSŁOWICEPOLPOLOKOK 
21  DUBIEL GRZEGORZ 21OPEN / Kat7JAWORZNOPOLPOLOKOK 
22  DUBIEL ŁUKASZ 22OPEN / Kat7JAWORZNONIEPOKONANI JAWORZNOPOLPOLOKOK 
23  DYGACZ TOMASZ 23OPEN / Kat7KATOWICEODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAMPOLPOLOKOK 
24  DYMEK ORESTES 24OPEN / Kat7JAWORZNOPOLPOLOKOK 
25  FILA EDYTA 25OPEN / Kat12ZABRZEPOLPOLOKOK 
26  FILIPEK KAMIL 26OPEN / Kat5CHRZANÓWOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÒWPOLPOLOKOK 
27  FRĄCZEK RAFAŁ 27OPEN / Kat7JAWORZNOFIT-STORYPOLPOLOKOK 
28  FROSZTĘGA KAMIL 28OPEN / Kat8JAWORZNOTAURON TEAMPOLPOLOKOK 
29  GERA SŁAWOMIR 30OPEN / Kat8KOZYPOLPOLOKOK 
30  GĘDOŚ MAŁGORZATA 31OPEN / Kat12KRAKÓWPOLPOLOKOK 
31  GĘDOŚ MARTA 32OPEN / Kat11KRAKÓWAMATORPOLPOLOKOK 
32  GĘDOŚ SŁAWOMIR 33OPEN / Kat8JAWORZNONIE ZRZESZONYPOLPOLOKOK 
33  GŁODEK GRZEGORZ 34OPEN / Kat9SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOKOK 
34  GŁOS MARTYNA 35OPEN / Kat11JAWORZNOPOLPOLOKOK 
35  GŁOWACZ KRZYSZTOF 36OPEN / Kat9RYBNIKPOLPOLOKOK 
36  GŁOWACZ TOMASZ 37OPEN / Kat5RYBNIKPOLPOLOKOK 
37 GOMÓŁKA BARTOSZ 38OPEN / Kat8MYSŁOWICENOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALEPOLPOLOKOK 
38  GONDRO DOMINIK 39OPEN / Kat4KONOPISKANICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
39  GRUSZKA RAFAŁ 40OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK 
40 GRYGLICKI ERWIN41OPEN / Kat7ZAWIERCIEPOLPOLOKOK 
41  GRZESIAK TOMASZ 42OPEN / Kat9PLESZEWTOMTEAMPOLPOLOKOK  
42  GUZIK AGATA 43OPEN / Kat12SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
43  GUZIK GRZEGORZ 44OPEN / Kat8DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOKOK 
44  GUZIK JOANNA 45OPEN / Kat10SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
45  HAPEK ANDRZEJ 46OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK 
46  HETMAN RADOSŁAW 47OPEN / Kat8JAWORZNOGRUPA NOMAXPOLPOLOKOK  
47  HOLEWA KRYSTIAN 48OPEN / Kat7LĘDZINYTTA BIERUŃPOLPOLOKOK 
48  HOLEWA MIRELA 49OPEN / Kat12LĘDZINYPOLPOLOKOK 
49  JANECZEK MARCIN 50OPEN / Kat6KATOWICEPOLPOLOKOK 
50  JAREK KRZYSZTOF 51OPEN / Kat7JAWORZNOPOLPOLOKOK 
51  JENDRZYCA SEBASTIAN 52OPEN / Kat8KNURÓWPOLPOLOKOK 
52  JENDYCZEK KRZYSZTOF 53OPEN / Kat8MYSŁOWICENOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALEPOLPOLOKOK 
53  JOKEL EDYTA 54OPEN / Kat12CHORZÓWKIWI KLUB MTBPOLPOLOKOK 
54  JOKEL MICHAŁ 55OPEN / Kat8CHORZÓWKIWI KLUB MTBPOLPOLOKOK 
55  JONA DAWID 56OPEN / Kat5RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK  
56  KALITA MARCIN 57OPEN / Kat8CHEŁMEKOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÒWPOLPOLOKOK 
57  KAPUŚCIŃSKI MICHAŁ 58OPEN / Kat5SOSNOWIECCART PACK TEAM SOKÓŁ BRALINPOLPOLOKOK 
58  KAPUŚCIŃSKI RAFAŁ 59OPEN / Kat9SOSNOWIECCART PACK TEAM SOKÓŁ BRALINPOLPOLOKOK 
59 KLIMEK MARIUSZ60OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK 
60  KŁOSOWSKI TOMASZ 61OPEN / Kat6JAWORZNOPOLPOLOKOK 
61  KNAPIK BOŻENA 62OPEN / Kat12JAWORZNOPOLPOLOKOK 
62  KOLKA KRZYSZTOF 63OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK 
63 KOWALCZYK JAKUB64OPEN / Kat4RĘDZINYPOLPOLOKOK 
64  KOZIOŁ ARKADIUSZ 65OPEN / Kat9DĄBROWA GÓRNICZANICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
65  KOZŁOWSKI TOMASZ 66OPEN / Kat8BRZEGWWW.MAGNETX.PLPOLPOLOKOK  
66  KRAWCZYKIEWICZ MARCIN 67OPEN / Kat8CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
67  KROS ALEKSANDER 68OPEN / Kat1KRAKÓWPOLPOLOKOK 
68  KROS PRZEMYSLAW 69OPEN / Kat8KRAKÓWPOLPOLOKOK 
69  KUBIAK OLIWIER 70OPEN / Kat3JAWORZNOPOLPOLOKOK 
70  KUCEWICZ MICHAŁ 71OPEN / Kat7BYTOMCST 7R MTB TEAMPOLPOLOKOK 
71 KURP JAN72OPEN / Kat1JAWORZNOPOLPOLOKOK 
72 KURP OLAF73OPEN / Kat2JAWORZNOPOLPOLOKOK 
73 KURZAK PAWEL74OPEN / Kat9PORĘBAPOLPOLOKOK 
74  KWIATKOWSKI MATEUSZ 75OPEN / Kat7DĄBROWA GÓRNICZASII CYCLING TEAMPOLPOLOKOK 
75  LIGĘZA SŁAWOMIR 76OPEN / Kat7JAWORZNOBIKE ATELIER TEAMPOLPOLOKOK 
76  LUCKA JUDYTA 77OPEN / Kat12BIELSKO- BIAŁAPOLPOLOKOK  
77  LUTYŃSKI MATEUSZ 78OPEN / Kat8DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOKOK 
78  ŁĄDKA BARTOSZ 79OPEN / Kat8SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
79  ŁYŻWIŃSKI GRZEGORZ 80OPEN / Kat7SOSNOWIECSAYYES MTB TEAMPOLPOLOKOK 
80MAKULSKI PIOTR81OPEN / Kat8BĘDZINPOLPOLOKOK 
81  MAŁEK KRZYSZTOF 82OPEN / Kat1KRAKÓWPOLPOLOKOK 
82  MAŁEK MACIEJ 83OPEN / Kat8KRAKÓWPOLPOLOKOK 
83  MARTYNOWICZ ANDRZEJ 84OPEN / Kat9GLIWICEPOLPOLOKOK 
84  MARTYNOWICZ KATARZYNA 85OPEN / Kat12GLIWICEPOLPOLOKOK 
85  MATEJ JAREK 86OPEN / Kat8MYSŁOWICEPOLPOLOKOK 
86  MAZUR PAWEŁ 87OPEN / Kat7KATOWICENUDEL TEAMPOLPOLOKOK 
87  MISTARZ BARTŁOMIEJ 88OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK 
88  MIŚ PIOTR 89OPEN / Kat9JAWORZNOPOLPOLOKOK  
89  MROWIEC JAROSŁAW 90OPEN / Kat7CHORZÓWKIWI CLUB MTBPOLPOLOKOK 
90  MUSIAŁ MICHAŁ 91OPEN / Kat7CHORZÓWKIWI CLUB MTBPOLPOLOKOK 
91  MUSIAŁ RYSZARD 92OPEN / Kat9JAWORZNOPOLPOLOKOK 
92  NOWORYTA MARCIN 93OPEN / Kat7JAWORZNOGRP-1 CYCLING TEAMPOLPOLOKOK  
93  OLEKSY JAKUB 94OPEN / Kat6JAWORZNOPOLPOLOKOK 
94  OSTROWSKI BOGUSŁAW 95OPEN / Kat9CHRZANÓWOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÒWPOLPOLOKOK 
95  PALKA DARIUSZ 96OPEN / Kat7CHRZANÓWOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÒWPOLPOLOKOK 
96  PALKA KONRAD 97OPEN / Kat7JAWORZNOJAJO TEAMPOLPOLOKOK 
97  PALKA PAWEŁ 98OPEN / Kat7MYSŁOWICEROWEROWE MYSŁOWICEPOLPOLOKOK 
98  PANIC KEVIN 99OPEN / Kat5CHORZÓWPOLPOLOKOK 
99  PANIC KRZYSZTOF 100OPEN / Kat9CHORZÓWHAJDUKIPOLPOLOKOK 
100  PASTERNAK JAKUB 101OPEN / Kat6BRZESZCZENICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
101  PASTERNAK MARZENA 102OPEN / Kat12BRZESZCZENICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
102  PASTERNAK PIOTR 103OPEN / Kat7BRZESZCZENICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
103 PAWEŁKO TADEUSZ104OPEN / Kat9JAWORZNOZAKRĘCENIPOLPOLOKOK  
104 PAWLAK ADAM 105OPEN / Kat7PIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOLOKOK 
105  PAWLAK MICHAŁ 106OPEN / Kat8PIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOLOKOK 
106  PIECHOWICZ KAMIL 107OPEN / Kat2MYŚLACHOWICEMYŚLACHOWICE TEAM BIKEPOLPOLOKOK 
107  PIEPRZNIK ADRIAN 108OPEN / Kat7CHRZANÓWROWEREM365POLPOLOKOK 
108 PIEPRZNIK ERYK109OPEN / Kat1CHRZANÓWROWEREM365POLPOLOKOK 
109  PIETRAS MARIOLA 110OPEN / Kat12SOSNOWIECCARBON OCR RACING TEAMPOLPOLOKOK 
110 PROKSA KRZYSZTOF 111OPEN / Kat7JAWORZNOTAURON DAJ PODWYŻKĘPOLPOLOKOK  
111 RADKO BASTIAN112OPEN / Kat1JAWORZNOPOLPOLOKOK 
112  RESZKA BRYGIDA 113OPEN / Kat12JAWORZNO2-KOŁA TEAMPOLPOLOKOK  
113  RESZKA MARCIN 114OPEN / Kat8JAWORZNO2-KOŁA TEAMPOLPOLOKOK  
114 RESZKA PATRYK115OPEN / Kat1JAWORZNO2-KOŁA TEAMPOLPOLOKOK  
115  RZEPKA RAFAŁ 116OPEN / Kat8MYSŁOWICENOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALEPOLPOLOKOK 
116  SADECKI BOGDAN 117OPEN / Kat9KATOWICEILA BIKE TEAMPOLPOLOKOK 
117  SANHEN DARIUSZ 118OPEN / Kat9MYSŁOWICEROWEROWE MYSŁOWICEPOLPOLOKOK 
118  SANHEN JAKUB 119OPEN / Kat4MYSŁOWICEROWEROWE MYSŁOWICEPOLPOLOKOK 
119  SCHMIDT MARIUSZ 120OPEN / Kat9SOSNOWIECORANGE POLSKAPOLPOLOKOK 
120  SIDEŁKO DAMIAN 121OPEN / Kat6JAWORZNOPOLPOLOKOK 
121  SIWKO MAŁGORZATA 125OPEN / Kat12KRAKÓWPOLPOLOKOK 
122  SKIBIŃSKI ADAM 122OPEN / Kat6JAWORZNONIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  
123 SKOLIK MICHAŁ123OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK  
124  SKORUS KATARZYNA 124OPEN / Kat12JAWORZNOSR4PRPOLPOLOKOK 
125  SMUDA KRYSTIAN 126OPEN / Kat8ŚWIERKLANIECPOLPOLOKOK 
126  SMUDA MATEUSZ 127OPEN / Kat3ŚWIERKLANIECPOLPOLOKOK 
127  SOBIEŃ ADAM 128OPEN / Kat8KATOWICEPOLPOLOKOK  
128  SOROKA SZYMON 129OPEN / Kat7KATOWICEPOLPOLOKOK 
129  STASIŃSKA JOANNA 130OPEN / Kat12PRECZÓWPOLPOLOKOK 
130 STASIŃSKI ARTUR131OPEN / Kat8DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOKOK 
131  STASIŃSKI DAWID 132OPEN / Kat4PRECZÓWPOLPOLOKOK 
132 STĘPIEŃ TOMASZ133OPEN / Kat8WODZISLAW SLASKIORION ART-STAL TEAMPOLPOLOKOK  
133 STOLARZ WOJCIECH134OPEN / Kat9MYSŁOWICEPOLPOLOKOK  
134  SULEJEWSKI DARIUSZ 135OPEN / Kat9KATOWICEYELLOBIKEPOLPOLOKOK  
135 SZCZEPANSKI DARIUSZ136OPEN / Kat8MIECHÓWAMATORPOLPOLOKOK 
136  SZYBIAK MAREK 137OPEN / Kat7KATOWICEPOLPOLOKOK 
137 SZYMURA MARCIN 138OPEN / Kat7STANOWICEBB MTB TEAMPOLPOLOKOK 
138  ŚCIERSKI MACIEJ 139OPEN / Kat5TYCHYMŚ CYCLING-TRENING I DIETETYKAPOLPOLOKOK 
139  ŚCIERSKI PAWEŁ 140OPEN / Kat3TYCHYMŚ CYCLING-TRENING I DIETETYKAPOLPOLOKOK 
140 ŚLIWAKOWSKI RADOSŁAW141OPEN / Kat3POCZESNAPOLPOLOKOK 
141  ŚLUSARCZYK KRZYSZTOF 142OPEN / Kat7JAWORZNOPOLPOLOKOK 
142  ŚWIDA JERZY 143OPEN / Kat9CHORZÓWPOLPOLOKOK 
143  WACHOWICZ TOMASZ 144OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK  
144  WALAWENDER WOJCIECH 145OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK 
145 WĄTROBA AMELIA146OPEN / Kat10JAWORZNOPOLPOLOKOK 
146 WĄTROBA DOBROMIŁ147OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK 
147  WESOŁOWSKI ADAM 148OPEN / Kat8KATOWICEPOLPOLOKOK 
148  WILK MARCIN 149OPEN / Kat7KATOWICEQUEST TEAMPOLPOLOKOK 
149 WINIARCZYK IGOR150OPEN / Kat1CHRZANÒWOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÒWPOLPOLOKOK 
150  WINIARCZYK MICHAŁ 151OPEN / Kat8CHRZANÓWOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÒWPOLPOLOKOK 
151  WITAŃSKI MARCIN 152OPEN / Kat7RUDA ŚLĄSKAGRAVEL SILESIAPOLPOLOKOK 
152  WOJTYCZKA TOMASZ 153OPEN / Kat7JAWORZNOPOLPOLOKOK 
153  WOLNIK JAROSŁAW 154OPEN / Kat8RYBNIKPOLPOLOKOK 
154  ZACZYK MARIUSZ 155OPEN / Kat8BĘDZINPOLPOLOKOK 
155  ZALESKA BOGUSŁAWA 156OPEN / Kat12JAWORZNOPOLPOLOKOK 
156  ZASADNI DARIUSZ 157OPEN / Kat8JAWORZNOPOLPOLOKOK 
157  ZASADNI EMILIA 158OPEN / Kat12JAWORZNOPOLPOLOKOK 
158  ZAWADA GRZEGORZ 159OPEN / Kat7JAWORZNONIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  
159  ZAWADZKI MAREK 160OPEN / Kat7CHRZANÓWOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÒWPOLPOLOKOK  
160  ZENTLIK MARCIN 161OPEN / Kat7SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAMPOLPOLOKOK 
161  ZIĘBA AGNIESZKA 162OPEN / Kat12JAWORZNONIEPOKONANI JAWORZNOPOLPOLOKOK 
162  ZWOLIŃSKI JAKUB 163OPEN / Kat2MYŚLACHOWICEMYŚLACHOWICE TEAM BIKEPOLPOLOKOK