Zawody obsługuje firma Datasport

9th INAS World Cross Country Championship, Mistrzostwa Polski Sprawni Razem
Trzebnica, 07 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 73
  Nazwisko Imię
Numer
 AGUIRRE SANTOS ASIER11LRM / SPAIN 
 BAHL SARA77MP1 /  
 BENEVENTE PAULO9LRM / PORTUGAL 
 BIEGANOWSKA BARBARA3LRW / POLAND 
 BODZIONY ANNA5LRW / POLAND 
 BOSY DANIEL20LRM / POLAND 
 BURŁAK ADAM58MP2 /  
 CZART JACEK52MP2 / ZSS OŁAWA 
 ĆWIKŁA KATARZYNA31MP1 / ZSS 14 KRAKÓW 
 DIENG NDIAGA22LRM / ITALY 
 DŁUGOSZ WIKTORIA38MP1 /  
 DOTTO LAURA2LRW / ITALY 
 DRABIK OSKAR73MP2 /  
 DZIERGAS DOROTA35MP1 / CHOJNA 
 FERNANDEZ PÉREZ JESÚS14LRM / SPAIN 
 GAWRON CZESŁAW65MP2 / SZCZECIN 
 GĄSIOROWSKI JAKUB70MP2 /  
 GĄSIOROWSKI SEBASTIAN72MP2 /  
 GOMEZ LUCAS MANUEL12LRM / SPAIN 
 GÓRCZAK KRZYSZTOF43MP2 / ZSS KOŚCIAN 
 GUSTAVSSON ALEKSANDRA1LRW / SWEDEN 
 HERCZAKOWSKI ROBERT67MP2 / SOSW ŻAGAŃ 
 HOFFMAN MATEUSZ61MP2 / SOSW CHRZANÓW 
 HUSÁR MICHAL21LRM / CZECH REPUBLIC 
 JACIUK SYLWESTER19LRM / POLAND 
 JANISZEWSKI LUCJAN49MP2 / SOSZW WĄSOSZ 
 JANOWSKA SYLWIA34MP1 / GOLENIÓW 
 JANSSON MARTIN10LRM / SWEDEN 
 JAWORSKA NATASZA29MP1 /  
 JURSKI REMIGIUSZ59MP2 / ZSS W ŻNINIE 
 KACZOROWSKI DARIUSZ63MP2 / SULĘCIN 
 KANIUK KACPER53MP2 / SOSW BARCICE 
 KAPICA SEBASTIAN51MP2 / KŁODZKO 
 KASZTELAN MIKOŁAJ44MP2 / ZSS KOŚCIAN 
 KLEBANOWSKI MATEUSZ17LRM / POLAND 
 KLUZIAK KAROL75MP2 /  
 KOMOROWSKA AGNIESZKA79MP1 /  
 KRÓL MARCIN62MP2 / SOSW WIELICZKA 
 ŁOBODOWSKI DANIEL57MP2 /  
 MAJER MICHAŁ46MP2 / SOSZW NR. 11 WROCŁAW 
 MARTINEZ MOROTE JOSE15LRM / SPAIN 
 MELOCH ARLETA4LRW / POLAND 
 MICHALSKA ANGELIKA28MP1 /  
 MONTERO LÓPEZ ALEJANDRO16LRM / SPAIN 
 MROCZKOWSKI KAMIL60MP2 / AZS AWF KRAKÓW 
 NAJDEK MATEUSZ68MP2 / SOSW ŻAGAŃ 
 OBREMSKI DAMIAN55MP2 /  
 OCHRAMOWICZ KATARZYNA25MP1 / ZSS OŁAWA 
 PAZDA MATEUSZ50MP2 / SOSZ OLEŚNICA 
 PEK DANIEL18LRM / POLAND 
 PERNAL MAŁGORZATA24MP1 / UKS PARTYZANT LUBATOWA 
 PETRYKA MATRYNA27MP1 /  
 PIĄTEK MATEUSZ56MP2 / KLUB GZSN START GORZÓW WLKP. 
 PIECEWICZ WIKTORIA33MP1 / SZCZECIN 
 PIECZYCHLEBEK SANDRA39MP1 /  
 PIMENTEL LUÍS8LRM / PORTUGAL 
 PITURA KAMIL66MP2 / CHOJNA 
 POTYRAŃSKA KRYSTYNA36MP1 /  
 REKOWSKI MATEUSZ54MP2 / ZSS CZERSK 
 ROZLAZŁY ADAM48MP2 / SOSZW WĄSOSZ 
 RUTKOWSKA BEATA26MP1 /  
 SIEŃCZYK KAROL76MP2 /  
 SKAP ADAM47MP2 / SOSZW NR. 11 WROCŁAW 
 SZAŁACHOWSKI KAMIL64MP2 / SULĘCIN 
 SZPIEGA BARTOSZ41MP2 /  
 SZWACZUK KAROLINA32MP1 / SULĘCIN 
 SZYBKOWSKI ADAM40MP2 /  
 ŚLUSARZ PRZEMYSŁAW42MP2 /  
 TARKOWSKA PAULINA37MP1 /  
 WIĘSZTAL MICHAŁ71MP2 /  
 WÓJCIK PATRYK45MP2 / SOSZW NR. 11 WROCŁAW 
 WYROBEK MONIKA6LRW / POLAND 
 ŻŁOBECKA WIKTORIA30MP1 / ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM