Zawody obsługuje firma Datasport

Nocna Dycha Kopernika, Nocna Piątka Kopernika 2019
Toruń, 10 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 472
Liczba opłaconych zawodników: 285
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ABU NAHIA KARIM  10km / M25TORUŃNADAKTYWNI TORUŃPOLPOLOK 
2  ADAMCZYK EDYTA  10km / K35WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOK 
3  ADRJAN DARIUSZ  10km / M55WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEPOLPOLOK 
4  ALEKSANDER ALICJA  10km / K25POTULICEBIEGAJĄCE ŻÓŁWIE ITPOLPOL  
5 AMROZIEWICZ BEATA 5km / K25KROBIAPOLPOLOK 
6  ANDREJCZUK KAROLINA  5km / K35PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCIPOLPOL  
7  ANDREJCZUK KAROLINA  5km / K35PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCIPOLPOLOK 
8  ANDRZEJ WISNIEWSKI  5km / M35TORUNZJEBSTONPOLPOL  
9  BADOWSKA EWELINA  5km / K35GOLUB-DOBRZYŃPOLPOLOK 
10  BAJMLER ANNA  5km / K40TORUNPOLPOLOK 
11  BALCERAK MAGDALENA  10km / K40TORUŃPOLPOL  
12 BARANOWSKA ANNA 10km / K35GDAŃSKPOLPOL  
13  BARANOWSKI TOMASZ  5km / K45INOWROCŁAWWYBIERZPOLPOL  
14  BARAŃSKI WŁADYSŁAW  10km / M35BYDGOSZCZPOLPOLOK 
15  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF  10km / M40TORUŃOUTLET BIEGOWY BARTKIEWICZPOLPOL SluzbyMundurowe 
16 BAZAN MONIKA 5km / K40ORZYSZPOLPOL  
17  BĄKOWSKA ALEKSANDRA  10km / K35TORUŃZABAWKI Z PASJĄPOLPOLOK 
18  BĄKOWSKI WOJCIECH  10km / M40TORUŃZABAWKI Z PASJĄPOLPOLOK 
19  BELLWON RAFAŁ  10km / M35RUMIAPOLPOLOK 
20 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K25 POLPOLOK 
21  BEM WOJCIECH  10km / M30TORUŃPOLPOLOK 
22 BENETURSKI JACEK 10km / M40FABIANKIPOLPOLOK 
23  BILINKIEWICZ ŁUKASZ  10km / M15TORUŃPOLPOLOK 
24  BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW  10km / M25TULISZKÓWMVMPOLPOL  
25  BONIECKI DAMIAN  10km / M35TORUŃHRMAX TEAMPOLPOLOK 
26  BORKOWSKI MICHAŁ  10km / M25ŁABISZYNPOLPOL  
27  BRUCH LIDIA  10km / K30WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
28  BRYK RAFAŁ  10km / M30TORUŃPOLPOLOK 
29  BRYKOWSKA ADRIANNA  10km / K30PABIANICEPOLPOLOK 
30  BRYKOWSKA TERESA  10km / K55PABIANICEPOLPOLOK 
31  BRYL DAWID  5km / M25TORUŃPOLPOL  
32  BRYL MAGDALENA  5km / K30KUTNOKUTNO BIEG/ RTSPOLPOL  
33  BUĆKOWSKA MAJKA MARIA  10km / K35DREZDENKOFSD RUNPOLPOLOK 
34  BUSZYNIEWICZ JERZY  10km / M60PISZPOLPOLOK 
35  BUTOWSKI KRZYSZTOF  10km / M35TORUŃSTUDIO NIERUCHOMOŚCIPOLPOLOK 
36 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K50 TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOK 
37  CHARA PIOTR  10km / M35TORUŃPOLPOLOK 
38  CHYLEWSKI DAMIAN  5km / M25DOBRZEJEWICEAPATORPOLPOLOK 
39  CISZEWSKI PAWEŁ  10km / M18POZNAŃPOLPOLOK 
40  CZAIŃSKA MARIOLA  10km / K45TORUŃPOLPOLOK 
41  CZAJKOWSKA EWA  5km / K40WĄGROWIECSZALONE ONEPOLPOLOK 
42  CZAPLICKI MATEUSZ  10km / M25TORUŃPOLPOLOK 
43  CZARNECKA KAROLINA  10km / K35TORUŃKAROLIX TEAMPOLPOLOK 
44  CZARNECKA NATALIA  5km / K18CHEMNOPOLPOLOK 
45 CZARNECKI MAREK 5km / M40CHEŁMNOPOLPOLOK 
46 CZARNY PRZEMYSŁAW 10km / M55OSIEK NAD WISŁĄPOLPOLOK 
47  CZERNIA JERZY  10km / M45STRASZYNSTRASZNI SĄSIEDZI TEAMPOLPOLOK 
48 CZERNIA MICHALINA 10km / K18STRASZYNSTRASZNI SĄSIEDZI TEAMPOLPOLOK 
49  CZERWIŃSKI MACIEJ  5km / M30TORUŃPOLPOL  
50  CZOSNOWSKI MACIEJ  10km / M45WRONKIPOLPOLOK