Zawody obsługuje firma Datasport

Nocna Dycha Kopernika, Nocna Piątka Kopernika 2019
Toruń, 10 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 1140
Odebrało numery: 802

Liczba opłaconych zawodników: 772
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABU NAHIA KARIM 18110km / M25TORUŃNADAKTYWNI TORUŃOK 
2  ADAMCZYK EDYTA 3310km / K35WŁADYSŁAWOWOOK 
3  ADAMCZYK PIOTR 46110km / M40KUTNOKUTNO BIEGAOK 
4  ADAMIAK PAWEŁ 6455km / M50WARSZAWAOK 
5  ADRJAN DARIUSZ 7210km / M55WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEOK 
6  ALEKSANDER ALICJA  10km / K25POTULICEBIEGAJĄCE ŻÓŁWIE IT   
7  ALEKSANDROWICZ MAREK  10km / M35BARTNICZKA   
8  ALEKSY MAŁGORZATA 5835km / K45TORUŃAPATOROK 
9 AMROZIEWICZ BEATA5175km / K25KROBIAOK 
10  AMROZY KATARZYNA 6215km / K25TORUŃOK  
11  ANDREJCZUK KAROLINA 5425km / K35PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCIOK 
12  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 27610km / M35BIELAWAPCH SPORT COMPLEXOK 
13  ANDRZEJEWSKI RADOSŁAW 36610km / M25MIEŚCISKOOK  
14  ANGER WOJCIECH 47110km / M30KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAOK 
15 ANGOWSKA MAGDALENA 5km / K18DRAGACZ   
16  ARABUCKA BEATA 6135km / K50BRWINÓWOK 
17  ARACH PRZEMYSŁAW  10km / M35BYDGOSZCZ   
18 ARSENIUK ANNA410km / K35GÓRSKTS OPATRUNKI TORUŃ  
19  AUKUNAS MARCIN 77510km / M25BYDGOSZCZ8K-PBOT /81BLPOKSluzbyMundurowe 
20  BADOWSKA EWELINA 5745km / K35GOLUB-DOBRZYŃOK 
21  BAJEŃSKI DARIUSZ 69010km / M25SILNOPARKRUN TORUŃOK 
22  BAJMLER ANNA 5405km / K40TORUŃOK 
23  BALCERAK MAGDALENA  10km / K40TORUŃ   
24  BALINOWSKI MACIEK 76610km / M40TORUŃOK 
25 BALMAS MICHAŁ43010km / M25TORUŃVICIM TEAMOK 
26  BALONIS-CHYB ANNA 37310km / K35GDYNIAOK 
27  BANACHOWSKA ALICJA 5805km / K35BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMOK 
28  BANACHOWSKI WALDEMAR 5795km / M40BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMOK 
29  BARAN STANISŁAW 30110km / M45CIEŚLINSAINT-GOBAIN SQUADOK 
30 BARANOWSKA ANNA 10km / K35GDAŃSK   
31  BARANOWSKA SYLWIA 76710km / K40TORUŃOK 
32  BARANOWSKI TOMASZ  5km / M45INOWROCŁAWWYBIERZ   
33  BARAŃSKI WŁADYSŁAW 3710km / M35BYDGOSZCZOK 
34  BARCIŃSKI KAMIL  5km / M25TORUŃ   
35  BARCZAK ANNA  10km / K30PADNIEWKOAKTYWNE MOGILNO   
36 BARCZYŃSKI MATEUSZ42510km / M25TORUŃVICIM TEAMOK 
37  BARŁÓG PRZEMYSŁAW 30710km / M18POZNAŃZABIEGANIOK 
38  BARTCZAK ALEKSANDRA 38510km / K25SKIERNIEWICEREEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEOK 
39  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 84110km / M40TORUŃOUTLET BIEGOWY BARTKIEWICZ SluzbyMundurowe 
40  BARTNICKI KAROL 33910km / M30TORUŃJUST 5OK 
41 BAZAN MONIKA5015km / K40ORZYSZOK 
42  BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR 45310km / M35GRUDZIĄDZV RUNNEROK 
43 BĄK BOGDAN5865km / M65BYDGOSZCZ-OK 
44  BĄKOWSKA ALEKSANDRA 8110km / K35TORUŃZABAWKI Z PASJĄOK 
45 BĄKOWSKI DAWID35510km / M35BYDGOSZCZOK 
46  BĄKOWSKI WOJCIECH 10410km / M40TORUŃZABAWKI Z PASJĄOK 
47  BELLWON RAFAŁ 6210km / M35RUMIAOK 
48 ZAWODNIK ANONIMOWY5375km / K25 OK 
49  BEM WOJCIECH 18310km / M30TORUŃOK  
50 BENDYK ELŻBIETA80210km / K50ELBLĄG  
51 BENETURSKI JACEK19610km / M40FABIANKIOK  
52  BERCZAK MICHAŁ  10km / M25STRYKÓWWYBIERZ   
53  BESZCZYŃSKI KORNEL 80810km / M40TORUŃPARKRUN TORUŃ  
54  BIEGAŁA AGNIESZKA 6235km / K35INOWROCŁAWTEAM RENEGATOK 
55  BIELEC ADAM 49810km / M30SKĘPEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOK 
56  BIERNAT ADAM 5915km / M30OLSZTYNOK 
57  BILINKIEWICZ ŁUKASZ 17410km / M15TORUŃOK 
58  BINKOWSKI MATEUSZ 32410km / M30TORUŃJUREK SKARŻYŃSKI TEAMOK 
59  BŁADZIKOWSKI RAFAŁ 30210km / M40TCZEWOK 
60  BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW 9010km / M25TULISZKÓWMVMOK 
61  BOCHUŻYŃSKI MACIEJ 10910km / M45TORUŃOK 
62  BOGACIUK MAGDALENA 73810km / K35CIECHOCINEKOK 
63  BOGUCKI ANDRZEJ 47710km / M25DYWITYOK 
64  BOHO SARA 81710km / K18TORUŃ  
65  BOJARUNIEC MONIKA 38910km / K30OLSZTYNOK 
66 BOLINOWSKA PAULINA834 TORUŃ  
67  BONIECKI DAMIAN 14410km / M35TORUŃHRMAX TEAMOK 
68  BORKOWSKA EWELINA 6255km / K30ALEKSANDRÓW KUJAWKIOK 
69  BORKOWSKI MICHAŁ  10km / M25ŁABISZYN   
70  BORUC BARBARA  10km / K50SZCZECINEKPARKRUN SZCZECINEK   
71  BORUSZEWSKA KATARZYNA 38810km / K25MORĄGOK 
72 BOSKA MAGDALENA80710km / K40ZIELONA GÓRA  
73  BRAC GRAZYNA 75210km / K60GRUDZIĄDZOK 
74  BRAC MARIAN  10km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WB   
75 BRANDYKOWSKI KAROL 10km / M30TORUŃ#ORANGE   
76  BRODOWSKI TOMASZ 78610km / M30TORUŃ  
77  BROŃCZYK KRZYSZTOF 82710km / M25CIERPICE  
78  BRUCH LIDIA 15510km / K30WITKOWOWITKOWO BIEGAOK  
79 BRYKOWSKA ADRIANNA16610km / K30PABIANICEOK 
80  BRYKOWSKA TERESA 16510km / K55PABIANICEOK 
81  BRYL DAWID  5km / M25TORUŃ   
82 BRYL KRZYSZTOF7585km / M25KUTNOKUTNO BIEGAOK 
83  BRYL MAGDALENA 5635km / K30KUTNOKUTNO BIEGAOK 
84  BRYNDAL IZABELA 35410km / K45TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYOK 
85  BUCZYŃSKA AGNIESZKA 43210km / K30TORUŃOK 
86  BUĆKOWSKA MAJKA MARIA 23110km / K35DREZDENKOFSD RUNOK 
87 BUNK PATRYCJA 10km / K25OSTRÓW WIELKOPOLSKI   
88  BURBULIS AGNIESZKA 5945km / K40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCIOK 
89  BURDACH ROBERT 44010km / M40ŁUBIANKAV RUNNEROK 
90  BUSZYNIEWICZ JERZY 22110km / M60PISZOK  
91  BUTOWICZ ADAM  10km / M55SZCZECINEK   
92  BUTOWSKI KRZYSZTOF 12510km / M35TORUŃSTUDIO NIERUCHOMOŚCIOK 
93  BYCZYŃSKA BEATA 6525km / K35ŻNINOK 
94 ZAWODNIK ANONIMOWY5810km / K50 TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWOOK 
95  CELANOWICZ LIDIA 6665km / K35INOWROCŁAWDZIKIE KUNYOK 
96  CHABKO ANNA 6185km / K30BYTOMOK 
97  CHARA PIOTR 10010km / M35TORUŃOK 
98  CHMIELEWSKI BARTOSZ 49610km / M30RYPINOKSluzbyMundurowe 
99  CHMIELEWSKA-BORUCH MILENA 44210km / K30MRĄGOWOOK 
100  CHOŚCIŃSKI PIOTR  5km / M40TORUŃPJOTER   
101  CHRZĄSZCZ BARTOSZ 14310km / M18PAKOŚĆBRZEZIŃSKI RUN CLUBOK 
102  CHYB RADOSŁAW 37110km / M40GDYNIARUN-PASSION.PL TEAMOK 
103  CHYLEWSKI DAMIAN 5355km / M25DOBRZEJEWICEAPATOROK 
104 CHYŁEK AGNIESZKA101810km / K25TORUŃ  
105 CICHECKI MICHAŁ 5km / M45TORUŃ   
106  CICHEWICZ DOROTA 6415km / K35OSIEK NAD WISLAOK 
107  CIEMIELEWSKI PIOTR  10km / M30TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAM   
108  CIEPŁUCH KAROLINA 73210km / K30TORUŃAKCESOK 
109 CIESIELSKI KACPER6285km / M18GRUDZIĄDZV RUNNEROK 
110  CIESZYŃSKI WOJCIECH 74710km / M18TORUŃOK 
111  CISZEWSKI PAWEŁ 14910km / M18POZNAŃOK 
112  CIŻMOWSKA BARBARA 39610km / K60KĘPICEMTS-HAMER MIASTKOOK 
113  CZAIŃSKA MARIOLA 11710km / K45TORUŃOK 
114  CZAJKOWSKA ADRIANNA  10km / K30BYDGOSZCZ   
115  CZAJKOWSKA EWA 5505km / K40WĄGROWIECSZALONE ONEOK 
116  CZAJKOWSKA SYLWIA  10km / K40BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIE   
117  CZAPLICKA KATARZYNA 27010km / K30TORUŃOK 
118  CZAPLICKI MATEUSZ 1410km / M25TORUŃOK 
119  CZARNECKA JOANNA  10km / K35TORUŃ    
120  CZARNECKA KAROLINA 1110km / K35TORUŃKAROLIX TEAMOK 
121  CZARNECKA NATALIA 5705km / K18CHEMNOOK 
122 CZARNECKI ADRIAN 5km / M18TORUŃ   
123 CZARNECKI MAREK5475km / M40CHEŁMNOOK 
124  CZARNECKI WOJCIECH  10km / M35PRABUTY   
125 CZARNY PRZEMYSŁAW3810km / M55OSIEK NAD WISŁĄOK 
126  CZE-GA SYLWIA  5km / K45DĘBOGORZEKOMANDO FLAKI   
127  CZECHOWSKI PAWEL 6855km / M30TORUŃ8KPBOT 2KLPOK 
128  CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA 74510km / K40WŁOCŁAWEKANWIL TEAMOK 
129  CZERNIA JERZY 4310km / M45STRASZYNSTRASZNI SĄSIEDZI TEAMOK 
130 CZERNIA MICHALINA4410km / K18STRASZYNSTRASZNI SĄSIEDZI TEAMOK  
131  CZERWIŃSKA MONIKA 6565km / K25TORUŃOK 
132 CZERWIŃSKA SYLWIA8395km / K35MAŁA NIESZAWKA  
133  CZERWIŃSKI MACIEJ 5575km / M30TORUŃOK 
134  CZERWIŃSKI MACIEJ 70610km / M35MAŁA NIESZAWKAISOLABELLAOK 
135  CZOSNOWSKI MACIEJ 13110km / M45WRONKIOK 
136  ĆWIKLIŃSKA-KRÓL KAROLINA 6365km / K35TORUŃOK