Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start Wałbrzych UCI C1 - Zgłoszenia Amatorów
Wałbrzych, 11 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 140
Odebrało numery: 95

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Odebrał
numer
1 ABRAMEK JAKUB413MU14 / WAŁBRZYCHLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 
2 ARMATYS GRZEGORZ510Mas2 / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓW  
3 BAŁUK TYMOTEUSZ475MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 
4 BEREŹNICKI MIKOŁAJ543MU11 / JELENIA GÓRAKS OPTYK OKULARZ 
5  BEREŹNICKI PIOTR 507Mas2 / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA 
6 BLACHNIK JULIA429DU8 / ŚWIDNICA  
7 BORKOWSKA JULIA411DU6 / WAŁBRZYCH 
8 BRUDZINSKI WOJCIECH478MU11 / JANOWICE WIELKIENIEZRZESZONY  
9 BUKSA SZYMIN423MU14 /  
10 BUŁA BLANKA599DU6 / WALBRZYCHBUŁECZKI 
11 BUŁA KSAWERY598MU8 / WALBRZYCHBUŁECZKI 
12  CHOJECKI DAMIAN 447MO / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA 
13  CIEŚLA PIOTR 406Mas1 / STRZELINOSADKOWSKI BIKE TEAM 
14  CIOK REMIGIUSZ 513Mas2 / BIELSKO-BIAŁAREMIKBIKE.PL 
15 CISZYŃSKI BRONISŁAW414MU11 / WAŁBRZYCH 
16  CZARNOTA BOGDAN 515Mas2 / ŻYWIECVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  
17 CZEKAJ BARTOSZ481MU11 / PRZEDMOŚCIESZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE 
18 DEC SZYMON486MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA  
19 DRAHAN ALEKSANDER432MU6 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
20 DRAHAN HANNA433DU8 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
21 DRAHAN KSAWERY431MU6 / WAŁBRZYCH  
22 DYMECKI BARTOSZ499MU11 / ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 
23  DZIEDZIC KAMIL 405Mas1 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
24  DZIEMIESZONEK DANIEL 409Mas1 / ZIELONA GÓRASZAJBAJK 
25 FABISZEWSKI HUBERT434MU6 / WAŁBRZYCHBUŁECZKI  
26 FORNAL SZYMON456MU14 / WAŁBRZYCH  
27 GAJEWSKI ADAM488MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA  
28 GAJEWSKI GRZEGORZ484MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA  
29  GARNEK MARTA 603KO / DZIERŻONIÓWDREAM-BIKE BIELAWA 
30 GIERCZAK PRZEMYSŁAW445MO / SŁAWNOHUROM SŁAWNO ACCENT 
31 GŁADOSZ IGOR468MU11 / ŻUKOWICEETB TEAM  
32 GMYREK PATRYK470MU11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA  
33 GOGOL PIOTR483MU11 / GŁOGÓWSZKÓŁKA KOLARSLA GŁOGÓW 
34 GRĘMPKA NATALIA544KU11 / WAŁBRZYCHLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 
35  GRZESZCZAK MICHAŁ 451MO / WROCŁAWROMET FACTORY TEAM 
36 GRZONDZIEL KORNEL494MU11 / WAŁBRZYCH 
37 HOFMAŃSKI MIKOŁAJ424MU14 /  
38  IGNACZAK RAFAŁ 448MO / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA 
39 JANUSZEWICZ KAROLINA596KU11 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELO 
40 JAROSLAWSKI SEBASTIAN410MU6 / CHOJNÓWORIENS CHOJNÓW 
41 JAROSŁAWSKI SZYMON500MU11 / CHOJNÓWORIENS CHOJNÓW 
42  KAJDA KORNEL 466MU11 / BOGUSZOW-GORCE  
43 KAJDA KORNEL600MU11 / BOGUSZOW-GORCE 
44 KALECIŃSKA OLGA412DU8 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
45 KASPEREK BARTOSZ458MU14 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 
46 KASPRZYK KAROL428MU6 /   
47  KAWALEC MARCIN 446MO / WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM 
48 KAŹMIERCZAK ŁUKASZ461MU14 / GŁOGÓWSZKÓŁKA KOLARSLA GŁOGÓW 
49  KIECKA KRZYSZTOF 442MO / JELENIA GÓRA 
50 KIEŁBASKA EMIL489MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA  
51 KOCH KAMILA535KU14 / RZEPCEWHITE MTB TEAM 
52 KOŁODZIEJCZYK PATRYK464MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAM 
53 KONARSKI ANTONI MU8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA  
54  KOPKA SŁAWOMIR 401Mas1 / BIELSKO-BIAŁA 
55 KORONA JĘDRZEJ467MU11 / ŚWIDNICA 
56 KORONA MIESZKO419MU6 / ŚWIDNICA 
57 KOSTRUB NATAN480MU14 / JERZMANOWASZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA  
58 KOZIEŁ WIKTOR459MU14 / GRĘBOCICESZKÓŁKA KOLARSKA GRĘBOCICE  
59 KROKOSZ JESSIKA534KU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAM 
60 KRUSZ DAWID479MU11 / MIEROSZÓWSK KKW NEXELO WAŁBRZYCH 
61  KRUSZ PIOTR 404Mas1 / MIEROSZÓWKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
62  KUBICZ ARTUR 444MO / BOLESLAWIECFITWHEELS/BIKESTACJA  
63  KULAS JOANNA 601KO / RASZKÓW 
64 KULEJ JULIA591DU8 / JELENIA GÓRAQUEST TEAM 
65 KULEJ KACPER590MU6 / JELENIA GÓRAQUEST TEAM 
66  KULEJ MICHAŁ 407Mas1 / JELENIA GÓRAQUEST TEAM 
67 KUPAJ DAWID418MU14 / WAŁBRZYCH  
68 KURPIEWSKI RYSZARD472MU11 / PIETRZYKOWICEMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
69 LANGHEINIG MIKOŁAJ487MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA 
70 LEWANDOWSKA ANNA540KU11 / WAŁBRZYCHMTB WALIM TEAM JUNIOR 
71 LEWANDOWSKI JAN493MU14 / WAŁBRZYCHMTB WALIM TEAM JUNIOR 
72 LEWANDOWSKI ROMAN517Mas2 / WAŁBRZYCHMTB WALIM TEAM 
73 LITWIŃSKI MICHAŁ595MU8 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELO 
74 LITWIŃSKI MIKOŁAJ594MU6 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELO 
75  ŁODEJ JANUSZ 501Mas2 / RZESZÓWAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 
76 MACIEJEWSKA KAROLINA532KU14 / JERZMANOWASZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA 
77 MAGDZIARCZYK ANIELA597KU11 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELO 
78  MAKOWSKI PIOTR 454MO / WAŁBRZYCH 
79  MALESZKA GRZEGORZ 514Mas2 / DYWITYRENAULT TEAM  
80 MARCINIAK ALICJA589DU8 / JEDLINA ZDRÓJ  
81 MARCINIAK JOANNA588DU6 / JEDLINA ZDRÓJ  
82 MICHALEC BARTOSZ427MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAM 
83 MITURA MATEUSZ476MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA  
84 MUDLAFF MAJA536KU11 / CHŁAPOWOK.S KLIF CHŁAPOWO 
85 NAWROCKI MAREK492MO / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
86  NOSAL MAREK 505Mas2 / DĘBICADĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF 
87 NOWICKA DOMINIKA533KU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAM 
88 NOWICKI DAWID463MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAM 
89 OKARMUS OLIWIER474MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 
90  OLEJNIK AGATA 602KO / WROCŁAW  
91 OSTROWSKI JAKUB482MU11 / PRZEDMOŚCIESZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE  
92 PAKUŁA KRYSTIAN449MO / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
93 PAPLIŃSKA ALICJA416DU6 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
94 PAPLIŃSKA NATALIA415DU6 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
95  PASZEK SZCZEPAN 402Mas1 / BOLESŁAWIECFITWHEELS/BIKESTACJA 
96 PEWNIAK BARTOSZ485MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA 
97 PIASECKI JAN498MO / BIELAWADREAM-BIKE BIELAWA 
98  PIASECKI PAWEŁ 408Mas1 / BIELSKO-BIAŁAREMIKBIKE.PL - BBRIDERZ.PL 
99 PIEKARSKI BARTOSZ460MU14 / JERZMANOWASZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA 
100  PIOTROWSKI MARIUSZ 506Mas2 / WAŁBRZYCHFUNDACJA PIOTROWSKI BIKES 
101  PIOTROWSKI MIKOLAJ 457MU14 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
102 POREMBSKA MARTYNA426KU14 / KNURÓWATAK SPORT GLIWICE  
103  POROŚ DARIUSZ 509Mas2 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
104 PROKOPSKI RAFAŁ473MU11 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
105 ROGALA ADAM497MO / JELENIA GÓRA 
106 SADOWSKI ALAN469MU11 / ŻUKOWICEETB TEAM  
107 SAMBORSKA IGA531KU14 / JERZMANOWASZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA 
108  SKIBIŃSKI GRZEGORZ 443MO / LUBOMINF2K TEAM  
109  SOBOL ŁUKASZ 403Mas1 / TYCHYGOMOLA TRANS AIRCO 
110 SPYRA ADAM421MU14 / SUPERIOR  
111 SPYRA FILIP420MU11 / WAŁBRZYCH  
112 STOLARCZYK JULIA417DU6 / WAŁBRZYCH  
113  STRUZIK BARTOSZ 502Mas2 / WOLA ALEKSANDRABIKE CONCEPT 
114  STRUZIK BARTOSZ 503Mas2 / WOLA ALEKSANDRABIKE CONCEPT  
115  SYCHA RAFAŁ 441MO / SZCZAWNO-ZDRÓJ 
116  SYKUŁA MARCIN 504Mas2 / GDYNIABST - BANACH SPORT TEAM 
117 SZCZECIŃSKA TEMIDA539KU11 / WROCŁAWMIMI-TEAM  
118 SZCZECIŃSKA TEMIDA430KU11 / WROCŁAW  
119 TCHOROWSKA KATARZYNA592DU6 / NOWY JULIANÓWKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
120 TCHOROWSKI IGOR593MU6 / NOWY JULIANOWKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
121 TOMCZYK KAMIL462MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAM 
122 TOMCZYSZYN MICHAŁ490MO / PIECHOWICE 
123  TOPÓR JACEK 511Mas2 / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓW  
124 URBANEK DAGMARA542KU11 / WAMBIERZYCEHS HEJSZOWINA RADKÓW  
125 URBANEK KRZYSZTOF518Mas2 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
126 WALCZAK PAWEŁ422MU6 / KOMORÓW  
127 WIECZOREK ANIELA538KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
128 WIECZOREK JULIAN471MU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
129  WINIARSKI ŁUKASZ 450MO / WAŁBRZYCHNEXELO TEST TEAM 
130  WIŚNIEWSKI ADAM 455MU14 / KŁODZKO 
131 WIŚNIEWSKI WOJCIECH491MO / SZCZAWNO-ZDRÓJ 
132  WOELKE PATRICK 453MO / BIAŁAWHITE MTB TEAM 
133  WOJCZAL JAREK 516Mas2 / PIECHOWICEVYTYV 
134  WOJCZAL PAWEŁ 452MO / PIECHOWICEVYTYV 
135 WOJEWODZIC BARTOSZ477MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA  
136  WOLINSKI KRZYSZTOF 508Mas2 / ZARYKACPER-ROWERY.COM  
137 ZAJĄC DANIEL465MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAM 
138ZAŁĘCKI OLIWIER425MU8 / WAŁBRZYCHSK KKW NEXELO WAŁBRZYCH  
139 ZIÓŁKOWSKA NATALIA537KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
140  ŻEBROWSKI PIOTR 512Mas2 / BIAŁYSTOKPTR DOJLIDY BIAŁYSTOK