Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start Wałbrzych UCI C1 - Zgłoszenia Amatorów
Wałbrzych, 11 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 140
Odebrało numery: 95

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Odebrał
numer
1 ABRAMEK JAKUB413MU14 / WAŁBRZYCHLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHPOLPOL 
2 ARMATYS GRZEGORZ510Mas2 / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓWPOLPOL  
3 BAŁUK TYMOTEUSZ475MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL 
4 BEREŹNICKI MIKOŁAJ543MU11 / JELENIA GÓRAKS OPTYK OKULARZPOLPOL 
5  BEREŹNICKI PIOTR 507Mas2 / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAPOLPOL 
6 BLACHNIK JULIA429DU8 / ŚWIDNICAPOLPOL  
7 BORKOWSKA JULIA411DU6 / WAŁBRZYCHPOLPOL 
8 BRUDZINSKI WOJCIECH478MU11 / JANOWICE WIELKIENIEZRZESZONYPOLPOL  
9 BUKSA SZYMIN423MU14 / POLPOL 
10 BUŁA BLANKA599DU6 / WALBRZYCHBUŁECZKIPOLPOL 
11 BUŁA KSAWERY598MU8 / WALBRZYCHBUŁECZKIPOLPOL 
12  CHOJECKI DAMIAN 447MO / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAPOLPOL 
13  CIEŚLA PIOTR 406Mas1 / STRZELINOSADKOWSKI BIKE TEAMPOLPOL 
14 CISZYŃSKI BRONISŁAW414MU11 / WAŁBRZYCHPOLPOL 
15  CZARNOTA BOGDAN 515Mas2 / ŻYWIECVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAMPOLPOL  
16 CZEKAJ BARTOSZ481MU11 / PRZEDMOŚCIESZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIEPOLPOL 
17 DEC SZYMON486MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL  
18 DRAHAN ALEKSANDER432MU6 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL  
19 DRAHAN HANNA433DU8 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL  
20 DRAHAN KSAWERY431MU6 / WAŁBRZYCHPOLPOL  
21 DYMECKI BARTOSZ499MU11 / ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCHPOLPOL 
22  DZIEDZIC KAMIL 405Mas1 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
23  DZIEMIESZONEK DANIEL 409Mas1 / ZIELONA GÓRASZAJBAJKPOLPOL 
24 FABISZEWSKI HUBERT434MU6 / WAŁBRZYCHBUŁECZKIPOLPOL  
25 FORNAL SZYMON456MU14 / WAŁBRZYCHPOLPOL  
26 GAJEWSKI ADAM488MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL  
27 GAJEWSKI GRZEGORZ484MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL  
28  GARNEK MARTA 603KO / DZIERŻONIÓWDREAM-BIKE BIELAWAPOLPOL 
29 GIERCZAK PRZEMYSŁAW445MO / SŁAWNOHUROM SŁAWNO ACCENTPOLPOL 
30 GŁADOSZ IGOR468MU11 / ŻUKOWICEETB TEAMPOLPOL  
31 GMYREK PATRYK470MU11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL  
32 GRĘMPKA NATALIA544KU11 / WAŁBRZYCHLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHPOLPOL 
33  GRZESZCZAK MICHAŁ 451MO / WROCŁAWROMET FACTORY TEAMPOLPOL 
34 GRZONDZIEL KORNEL494MU11 / WAŁBRZYCHPOLPOL 
35 HOFMAŃSKI MIKOŁAJ424MU14 / POLPOL 
36  IGNACZAK RAFAŁ 448MO / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAPOLPOL 
37 JANUSZEWICZ KAROLINA596KU11 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELOPOLPOL 
38 JAROSLAWSKI SEBASTIAN410MU6 / CHOJNÓWORIENS CHOJNÓWPOLPOL 
39 JAROSŁAWSKI SZYMON500MU11 / CHOJNÓWORIENS CHOJNÓWPOLPOL 
40 KROKOSZ JESSIKA534KU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
41  KAJDA KORNEL 466MU11 / BOGUSZOW-GORCEPOLPOL  
42 KAJDA KORNEL600MU11 / BOGUSZOW-GORCEPOLPOL 
43 KALECIŃSKA OLGA412DU8 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
44 KASPEREK BARTOSZ458MU14 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL 
45 KASPRZYK KAROL428MU6 / POLPOL  
46  KAWALEC MARCIN 446MO / WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMPOLPOL 
47 KAŹMIERCZAK ŁUKASZ461MU14 / GŁOGÓWSZKÓŁKA KOLARSLA GŁOGÓWPOLPOL 
48  KIECKA KRZYSZTOF 442MO / JELENIA GÓRAPOLPOL 
49 KIEŁBASKA EMIL489MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL  
50 KOCH KAMILA535KU14 / RZEPCEWHITE MTB TEAMPOLPOL 
51 KOŁODZIEJCZYK PATRYK464MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
52 KONARSKI ANTONI MU8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL  
53  KOPKA SŁAWOMIR 401Mas1 / BIELSKO-BIAŁAPOLPOL 
54 KORONA JĘDRZEJ467MU11 / ŚWIDNICAPOLPOL 
55 KORONA MIESZKO419MU6 / ŚWIDNICAPOLPOL 
56 KOSTRUB NATAN480MU14 / JERZMANOWASZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWAPOLPOL  
57 KOZIEŁ WIKTOR459MU14 / GRĘBOCICESZKÓŁKA KOLARSKA GRĘBOCICEPOLPOL  
58 KRUSZ DAWID479MU11 / MIEROSZÓWSK KKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL 
59  KRUSZ PIOTR 404Mas1 / MIEROSZÓWKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL 
60  KUBICZ ARTUR 444MO / BOLESLAWIECFITWHEELS/BIKESTACJAPOLPOL  
61  KULAS JOANNA 601KO / RASZKÓWPOLPOL 
62 KULEJ JULIA591DU8 / JELENIA GÓRAQUEST TEAMPOLPOL 
63 KULEJ KACPER590MU6 / JELENIA GÓRAQUEST TEAMPOLPOL 
64  KULEJ MICHAŁ 407Mas1 / JELENIA GÓRAQUEST TEAMPOLPOL 
65 KUPAJ DAWID418MU14 / WAŁBRZYCHPOLPOL  
66 KURPIEWSKI RYSZARD472MU11 / PIETRZYKOWICEMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
67 LANGHEINIG MIKOŁAJ487MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
68 LEWANDOWSKA ANNA540KU11 / WAŁBRZYCHMTB WALIM TEAM JUNIORPOLPOL 
69 LEWANDOWSKI JAN493MU14 / WAŁBRZYCHMTB WALIM TEAM JUNIORPOLPOL 
70 LEWANDOWSKI ROMAN517Mas2 / WAŁBRZYCHMTB WALIM TEAMPOLPOL 
71 LITWIŃSKI MICHAŁ595MU8 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELOPOLPOL 
72 LITWIŃSKI MIKOŁAJ594MU6 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELOPOLPOL 
73  ŁODEJ JANUSZ 501Mas2 / RZESZÓWAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLPOL 
74 MACIEJEWSKA KAROLINA532KU14 / JERZMANOWASZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWAPOLPOL 
75 MAGDZIARCZYK ANIELA597KU11 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELOPOLPOL 
76  MAKOWSKI PIOTR 454MO / WAŁBRZYCHPOLPOL 
77  MALESZKA GRZEGORZ 514Mas2 / DYWITYRENAULT TEAMPOLPOL  
78 MARCINIAK ALICJA589DU8 / JEDLINA ZDRÓJPOLPOL  
79 MARCINIAK JOANNA588DU6 / JEDLINA ZDRÓJPOLPOL  
80 MICHALEC BARTOSZ427MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
81 MITURA MATEUSZ476MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL  
82 MUDLAFF MAJA536KU11 / CHŁAPOWOK.S KLIF CHŁAPOWOPOLPOL 
83 NAWROCKI MAREK492MO / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
84  NOSAL MAREK 505Mas2 / DĘBICADĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYFPOLPOL 
85 NOWICKA DOMINIKA533KU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
86 NOWICKI DAWID463MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
87 OKARMUS OLIWIER474MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL 
88  OLEJNIK AGATA 602KO / WROCŁAWPOLPOL  
89 OSTROWSKI JAKUB482MU11 / PRZEDMOŚCIESZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIEPOLPOL  
90 PAKUŁA KRYSTIAN449MO / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL 
91 PAPLIŃSKA ALICJA416DU6 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
92 PAPLIŃSKA NATALIA415DU6 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
93  PASZEK SZCZEPAN 402Mas1 / BOLESŁAWIECFITWHEELS/BIKESTACJAPOLPOL 
94  WOELKE PATRICK 453MO / BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
95 PEWNIAK BARTOSZ485MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
96 PIASECKI JAN498MO / BIELAWADREAM-BIKE BIELAWAPOLPOL 
97  PIASECKI PAWEŁ 408Mas1 / BIELSKO-BIAŁAREMIKBIKE.PL - BBRIDERZ.PLPOLPOL 
98 PIEKARSKI BARTOSZ460MU14 / JERZMANOWASZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWAPOLPOL 
99 GOGOL PIOTR483MU11 / GŁOGÓWSZKÓŁKA KOLARSLA GŁOGÓWPOLPOL 
100  PIOTROWSKI MARIUSZ 506Mas2 / WAŁBRZYCHFUNDACJA PIOTROWSKI BIKESPOLPOL 
101  PIOTROWSKI MIKOLAJ 457MU14 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL 
102 POREMBSKA MARTYNA426KU14 / KNURÓWATAK SPORT GLIWICEPOLPOL  
103  POROŚ DARIUSZ 509Mas2 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
104 PROKOPSKI RAFAŁ473MU11 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
105  CIOK REMIGIUSZ 513Mas2 / BIELSKO-BIAŁAREMIKBIKE.PLPOLPOL 
106 ROGALA ADAM497MO / JELENIA GÓRAPOLPOL 
107 SADOWSKI ALAN469MU11 / ŻUKOWICEETB TEAMPOLPOL  
108 SAMBORSKA IGA531KU14 / JERZMANOWASZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWAPOLPOL 
109  SKIBIŃSKI GRZEGORZ 443MO / LUBOMINF2K TEAMPOLPOL  
110  SOBOL ŁUKASZ 403Mas1 / TYCHYGOMOLA TRANS AIRCOPOLPOL 
111 SPYRA ADAM421MU14 / SUPERIORPOLPOL  
112 SPYRA FILIP420MU11 / WAŁBRZYCHPOLPOL  
113 STOLARCZYK JULIA417DU6 / WAŁBRZYCHPOLPOL  
114  STRUZIK BARTOSZ 502Mas2 / WOLA ALEKSANDRABIKE CONCEPTPOLPOL 
115  STRUZIK BARTOSZ 503Mas2 / WOLA ALEKSANDRABIKE CONCEPTPOLPOL  
116  SYCHA RAFAŁ 441MO / SZCZAWNO-ZDRÓJPOLPOL 
117  SYKUŁA MARCIN 504Mas2 / GDYNIABST - BANACH SPORT TEAMPOLPOL 
118 SZCZECIŃSKA TEMIDA539KU11 / WROCŁAWMIMI-TEAMPOLPOL  
119 SZCZECIŃSKA TEMIDA430KU11 / WROCŁAWPOLPOL  
120 TCHOROWSKA KATARZYNA592DU6 / NOWY JULIANÓWKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL 
121 TCHOROWSKI IGOR593MU6 / NOWY JULIANOWKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL 
122 TOMCZYK KAMIL462MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
123 TOMCZYSZYN MICHAŁ490MO / PIECHOWICEPOLPOL 
124  TOPÓR JACEK 511Mas2 / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓWPOLPOL  
125 URBANEK DAGMARA542KU11 / WAMBIERZYCEHS HEJSZOWINA RADKÓWPOLPOL  
126 URBANEK KRZYSZTOF518Mas2 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIKPOLPOL 
127 WALCZAK PAWEŁ422MU6 / KOMORÓWPOLPOL  
128 WIECZOREK ANIELA538KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL  
129 WIECZOREK JULIAN471MU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL 
130  WINIARSKI ŁUKASZ 450MO / WAŁBRZYCHNEXELO TEST TEAMPOLPOL 
131  WIŚNIEWSKI ADAM 455MU14 / KŁODZKOPOLPOL 
132 WIŚNIEWSKI WOJCIECH491MO / SZCZAWNO-ZDRÓJPOLPOL 
133  WOJCZAL JAREK 516Mas2 / PIECHOWICEVYTYVPOLPOL 
134  WOJCZAL PAWEŁ 452MO / PIECHOWICEVYTYVPOLPOL 
135 WOJEWODZIC BARTOSZ477MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL  
136  WOLINSKI KRZYSZTOF 508Mas2 / ZARYKACPER-ROWERY.COMPOLPOL  
137 ZAJĄC DANIEL465MU14 / BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
138ZAŁĘCKI OLIWIER425MU8 / WAŁBRZYCHSK KKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL  
139 ZIÓŁKOWSKA NATALIA537KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHPOLPOL  
140  ŻEBROWSKI PIOTR 512Mas2 / BIAŁYSTOKPTR DOJLIDY BIAŁYSTOKPOLPOL