Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Nocny na 10 km
Kraków, 27 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 4580
Odebrało numery: 4138

Liczba opłaconych zawodników: 4362
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABDERRAHIM ELASRI1510km / M30CHORZÓW  
2 ABRAHAMSKA KASIA390210km / K18KRAKÓWOK  
3 ADACH MILENA432810km / K18LIPNIKOK 
4 ADAMCZAK KRZYSZTOF226410km / M30KRAKÓWOK 
5 ADAMCZAK MICHAŁ74710km / M30MIELECBIEGAJ BEZ KOŃCAOK 
6 ADAMCZAK WIESŁAW101110km / M50MIELECBIEGAJ BEZ KOŃCAOK 
7 ADAMCZYK DANUTA262710km / K50KIELCEEKSTREMALNI DECARUNOK  
8 ADAMCZYK GRZEGORZ99910km / M50CHORZÓWCOQUELICOT WEDDING DESIGNERSOK 
9 ADAMCZYK JAKUB80710km / M18KRAKÓWASSITTEOK  
10 ADAMCZYK JAKUB21510km / M18KRAKÓWOK 
11 ADAMCZYK JOANNA81210km / K40JĘDRZEJÓWOK 
12 ADAMCZYK KATARZYNA206510km / K18SOMPOLNOABY DO METYOK  
13 ADAMCZYK MAREK136310km / M30CZYŻÓWKAOK 
14 ADAMCZYK MARIUSZ262610km / M50KIELCEEKSTREMALNI DECARUNOK 
15 ADAMCZYK MARIUSZ9510km / M40KRAKÓWLAVARD  
16 ADAMCZYK ROMAN208710km / M18TYLMANOWAOK 
17 ADAMCZYK TOMASZ84310km / M50CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOK 
18 ADAMEK KATARZYNA313310km / K18LACHOWICEOK 
19 ADAMEK KATARZYNA273910km / K30MIKOŁÓWOK 
20 ADAMIAK EDYTA89710km / K40SKOCZÓWŚWIRY STELAOK  
21 ADAMOWSKI PRZEMEK337110km / M40KRAKÓWAIPA RUNNING TEAMOK 
22 ADAMSKA PAULINA73910km / K18ĆMIELÓWOKNiepelnosprawny 
23 ADAMSKI DAMIAN444310km / M30KRAKÓW6 BRYGADA POWIETRZNODESANTOWAOK 
24 ADAMSKI PIOTR422610km / M18KRAKÓWOK 
25 ADAMSKI ROBERT281610km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAOK 
26 AFANASYEV VADYM61310km / M30KRAKÓWOK 
27 AGAFONOVA IRINA93910km / K30KRAKÓWOK 
28 ALAN LINDA270910km / K30KRAKOWLINDAOK 
29 AMBROZIAK MONIKA225510km / K40SOCHACZEWA/3OK 
30 AMBROZIAK ZUZANNA213310km / K18SOCHACZEWA/3OK 
31 ANDERSZEWSKI WOJCIECH11410km / M30KRAKÓWOK 
32 ANDRES MAREK42310km / M30KRAKÓWMPMOK 
33 ANDRYSZAK VANESSA345110km / K18NOWAWIESWIELKABRZOZA BIEGAOK 
34 ANSZPERGER MARIAN38310km / M40KLESZCZÓWPOZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓWOK 
35 ANTALA MICHAL316910km / M18TOPOLCANYSC PIRANA TOPOLCANYOK 
36 ANTON GIULIANA398810km / K30TORINOTEAM ASTALDIOK 
37 APANASEVICH DMITRY177110km / M40WĘGRZCEOK 
38 APOLLO MICHAŁ46610km / M30KRAKÓWKMW ZAKOPANEOK 
39 ARASZKIEWICZ FRANCISZEK208910km / M30KRAKÓWOK 
40 ARAUJO JORGE87410km / M30KRAKÓWMURCIANO1PICHOOK  
41 ARCISZEWSKA AGNIESZKA28710km / K30KRAKÓWFORNIR TEAMOK 
42 ARTER ANGELIKA290210km / K30KRAKÓWOK 
43 ASAYEVICH ROMAN343210km / M50MYSZKÓWOKNiepelnosprawny 
44 ASSELMAN ANGELA95310km / K18KRAKÓWOK 
45 AUGUSTYNIAK ANNA379010km / K18KRAKÓWOK 
46 AUGUSTYNIAK KAMIL418510km / M18TARGANICEKOCIERSKIE BOBRYOK  
47 AUGUSTYNIAK KAMIL284110km / M18LIBIĄŻWARCHLAKI ADELAJDYOK 
48 AUGUSTYNIAK KONRAD355010km / M18KRAKÓWLUBIĘ PLACKIOK 
49 AUGUSTYNIAK PATRYCJA179610km / K30KRAKÓWOK 
50 AUGUSTYNIAK PIOTR419910km / M30SUŁKOWICEOK 
51 AUGUSTYNOWICZ PIOTR355610km / M30EŁKPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAOK 
52 AVUN YASEMIN213910km / M30KRAKOWOK 
53 AYAPE AITOR204010km / M18KRAKÓWOK 
54 BABIAK WOJCIECH164010km / M40BIERUŃRUN&STUNTOK 
55 BABIUCH MARCIN200710km / M30KRAKÓWDLA ADYOK  
56 BABKIEWICZ SZYMON413710km / M30LUBLINOK 
57 BABRAJ IRENEUSZ328410km / M18MOKRZYSKAOK 
58 BABULA MARTA90310km / K40BARANÓW SANDOMIERSKIAAOK 
59 BADYLA DARIUSZ331710km / M40ŻEGOCINAOK 
60 BADYLAK SYLWIA321410km / K18POGWIZDÓWOK 
61 BADZIONG MATEUSZ261710km / M18GDAŃSKOK 
62 BAGAN PAWEŁ378510km / M30KRAKÓWOK 
63 BAGSIK ŁUKASZ368910km / M30ŚWIĘTOSZOWICEQTEAMOK 
64 BAHAMOLNAYA VOLHA217010km / K30MOGILEVWE ARE NIGHT RUNNERSOK 
65 BAHRANOWSKA MARIA135210km / K18KRAKÓWJOZEFINSKA TEAMOK 
66 BAIC MACIEJ54510km / M18RUDA ŚLĄSKAMELO TEAMOK 
67 BAJOŁEK KAMIL244810km / M18KRAKOWWEARMEDICINEOK 
68 BAJOR ANETA159710km / K40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
69 BAJOR RAFAŁ159610km / M40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
70 BAJOREK EMIL401010km / M30KRAKÓWPODGORZE.PLOK 
71 BAK JACEK364710km / M40KRAKÓWKRAKÓWOK 
72 BAKALARSKI PAWEŁ323710km / M40TARNÓWOK 
73 BAKIERSKI FILIP305310km / M18KRAKÓWOK 
74 BALAK GRZEGORZ91910km / M40KRAKÓWHAJIMEOK 
75 BALAWAJDER TOMASZ417710km / M18KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSOK 
76 BALAWENDER BARTOSZ409410km / M40KRAKÓWOK 
77 BALCEREK EWA187510km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
78 BALEWSKI ROBERT242610km / M40BĘDZINOK 
79 BALIŚ ANDRZEJ396710km / M30KRAKÓWTCF-HUB KRAKÓW BILARD TEAMOK 
80 BALLARIN ELIANA360310km / K50MILANOVERDE PISELLO GROUP MILANOOK 
81 BALTAZA PIOTR288310km / M30KRAKÓWWALRAVENOK 
82 BALWIERZ PAWEŁ19510km / M30KRAKÓWOK 
83 BAŁA GABRIELA307110km / K18KRAKÓWFITLARWYOK  
84 BAŁAZY PATRYK500010km / M30KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKA  
85 BAŁDO SZYMON214210km / M18KRAKOWOK 
86 BAŁDO ZBIGNIEW238210km / M50KRAKÓWOK 
87 BAŁUCKA GABRIELA261510km / K18MYŚLENICEOK 
88 BANACH PAWEŁ91710km / M18KRAKÓWCHARGIFYOK 
89 BANACH SEBASTIAN129910km / M30DRWINIADRWINKAOK 
90 BANASIEWICZ LUKASZ71710km / M30ZIELONKIOK 
91 BANASZAK JAKUB415110km / M30WROCŁAWOK 
92 BANASZEWSKI WOJCIECH334810km / M30WROCŁAWOK 
93 BANAŚ BARTEK76610km / M18WIELICZKAOK 
94 BANAŚ CAROLINE256210km / K18WARSZAWARAJSKAOK 
95 BANAŚ KAMIL19310km / M30KIELCEEGISOK 
96 BANAŚ KRZYSIEK209710km / M30KRAKÓWOK 
97 BANAŚ MICHAŁ314010km / M18SAMBORZECOK 
98 BANEK PATRYCJA67110km / K18KRAKÓWOK 
99 BANEK PIOTR278110km / M18GOLCZEWOOK 
100 BANIAK GRZEGORZ20310km / M30KRAKÓWOK 
101 BANSAL JATIN430410km / M18KRAKOWJBOK 
102 BANT MONIKA335210km / K18BRZESKOWKURW_TEAMOK 
103 BANYŚ TOBIASZ301610km / M18KRAKÓWOK 
104 BAŃKA ALEKSANDRA110510km / K18KRAKÓWOK 
105 BAŃKA DOMINIK457710km / KRAKÓW  
106 BARADZIEJ MARIUSZ103910km / M40KRAKÓWOK 
107 BARAN AGATA115610km / K30KRAKÓWAMATOROK 
108 BARAN ALEKSANDRA368210km / K18KRAKÓWMAX - FLIZ EKSPEDYCJAOK 
109 BARAN BARTŁOMIEJ359510km / M18SZYMABRKOK 
110 BARAN BERNARD432610km / M40DĘBICAOCR TEAM DĘBICAOK  
111 BARAN JAN369910km / M18WĘGRZCERUNNING FROM MY EXOK 
112 BARAN JAROSŁAW401610km / M30ZIELONKIOK 
113 BARAN MICHAŁ359310km / M18OLKUSZZAKONOK 
114 BARAN PAULINA9910km / K30BĘBŁOLAVARD  
115 BARAN SONIA290310km / K18ŚWIĄTNIKI GÓRNEOK 
116 BARAN STEFAN222010km / M40NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROOK  
117 BARANIECKI MICHAL213710km / M30KRAKOWELECTROLUX RUNOK 
118 BARAŃSKA ADRIANNA200810km / K18KATOWICEMIRAZ RACE TEAMOKNiepelnosprawny 
119 BARAŃSKA MARIA56910km / K30KRAKÓWOK  
120 BARAŃSKA RENATA366410km / K40SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWOK 
121 BARĆ KATARZYNA70810km / K40KRAKÓWOK 
122 BARDO JOANNA328010km / K30KRAKÓWOK 
123 BAREJ MICHAŁ431510km / M18BIAŁYSTOKMARATONY KRESOWEOK 
124 BARNAŚ ADRIAN436410km / M30BOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAOK 
125 BARNAŚ SEBASTIAN287310km / M30KŁAJSERWUJEMYEMOCJE.PLOK 
126 BARNAT DAMIAN208010km / M40KRAKÓWOK 
127 BARON BARTŁOMIEJ364810km / M18BRZESKOOK 
128 BARON KATARZYNA53610km / K30GLIWICEOK  
129 BARSKA-BŁAŻKIEWICZ HANNA440010km / K18KRAKÓWGO GO POWER RANGERSOK 
130 BARSKI KRZYSZTOF160910km / M40KRAKOWOK 
131 BARTECKA WERONIKA223710km / K18KRAKÓWOK 
132 BARTKIEWICZ PIOTR267210km / M40WILCZKOWICEKOLBIER TEAMOK 
133 BARTOCHA ROBERT337010km / M18SZCZEDRZYKOK 
134 BARTOSIEWICZ MARCIN372010km / M40KRAKÓWPGP SPORTOWA PACZKAOK 
135 BARTOSIK MICHAŁ164610km / M30CHRZANÓWOK 
136 BARTOSIŃSKI SZYMON129010km / M30RACIBÓRZOK 
137 BARTOSZ KAROLINA101210km / K18WIELICZKAOK 
138 BARTOSZEK ALICJA278810km / K50RZEZAWACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
139 BARTOSZEK TADEUSZ279010km / M50RZEZAWACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
140 BARTOSZUK SYLWIA213110km / K40BIBICEOK 
141 BARTUŚ JOANNA188210km / K30MICHAŁOWICEG.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEOK 
142 BARWIŃSKI PAWEŁ295610km / M18NOWY TARGKOLEGIUM SEDZIOW NOWY TARGOK 
143 BARZYK MARZENA368810km / K30PIOTRKOW TRYBUNALSKIOK 
144 BARZYK MATEUSZ359410km / M40PIOTRKOW TRYBUNALSKIFUDU&CO SPORT TEAMOK 
145 BASA ŁUKASZ364310km / M18KRAKÓWOK 
146 BASARA BERNADETTA327610km / K30SKAWINATRECO LASEROK 
147 BASARA PAWEŁ326610km / M30SKAWINATRECO LASEROK 
148 BASIAGA JUSTYNA357110km / K18KAMIONKA WIELKAEULEO BIEGAOK  
149 BASISTA ALICJA231410km / K18KRAKÓWOK 
150 BASTA DOROTA406210km / K40CHELMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMOK 
151 BASTA GRZEGORZ73810km / M40CHEŁMEKOK 
152 BASTER SŁAWOMIR282410km / M30CHRZANÓWCHRZANÓWOK 
153 BASTL RENATE446710km / K50WALDSEE  
154 BASZAK AGNIESZKA56710km / K40KRAKÓWOK 
155 BAŚ TOMASZ29810km / M40KRAKÓWPZU SPORT TEAMOK 
156 BATISTA LOPES SERGIO186010km / M30KRAKÓWOK 
157 BATKO WOJCIECH62910km / M30ŁAPANÓWKRWAWE SUTY RUN&BIKEOK 
158 BATOR KLAUDIA184110km / K18RZESZÓWOK 
159 BATOR PAWEŁ165210km / M30KRAKÓWG3POK  
160 BATTEK MIROSŁAW141210km / M40SKAWINAAMATOROK 
161 BAUMGART MATEUSZ235610km / M18SWARZĘDZOK 
162 BAZAN JUSTYNA296810km / K30KRAKOWNAUKA BIEGAOK 
163 BĄBOL JUSTYNA384910km / K18MOSZCZENICAJUSTIOK 
164 BĄCZEK NATALIA244510km / K18KRAKÓWAROMAT NÓGOK  
165 BĄCZEK TOMASZ150410km / M50KRAKÓWOK 
166 BĄK ARTUR170710km / M40KRAKÓWFC PO 40TCEOK 
167 BĄK BEATA289210km / K40TUMLIN WYKIEŃOK  
168 BĄK JOANNA64510km / K30TOMASZÓW LUBELSKIOK 
169 BEBAK IZABELA398310km / K18KORSZEOK 
170 BECLA KAROLINA244710km / K30KRAKÓWOK 
171 BEDNARCZYK ADAM77110km / M60KARNIOWICEOK 
172 BEDNARCZYK KATARZYNA141810km / K18LEWIN KŁODZKIOK 
173 BEDNARCZYK MARCIN381110km / M30KATOWICEOK  
174 BEDNARCZYK MARCIN287410km / M18KLUSZKOWCEHARNAŚ TEAMOK 
175 BEDNAREK DOMINIKA108310km / K18KRAKÓWOK 
176 BEDNARSKI DOMINIK302910km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK 
177 BEDNARZ ANGELIKA186810km / K18TARNÓWOK 
178 BEDNARZ MARCIN163410km / M18ZAWIERCIEOK 
179 BEDNARZ WIESŁAW297810km / M50SUCHA BESKIDZKAOK 
180 BELOWSKI MATEUSZ439810km / M18PUŁAWYMATI RUNNINGOK 
181 BELYANSKAYA VARVARA315710km / K30KRAKOWOK 
182 BEŁZA MICHAŁ46210km / M30BOCHNIAOK 
183 BEN SLIMANE AHMED362410km / M30KRAKOWARDIGENOK 
184 BERES MATUS205510km / M18KOSICEMATUSOK 
185 BEREZA JOANNA206810km / K30KRAKÓWRUNRUNRUNOK 
186 BERGIEL ANDRZEJ421710km / M50KRAKOWWAWELOK 
187 BERNACIK MACIEJ341710km / M18KRAKÓWOK 
188 BERNADY DAMIAN25810km / M30ŁĘKIHUSARIA RACE TEAMOK  
189 BERNADY DARIUSZ322210km / M18NIEDZIELISKAOK 
190 BERNAT ARKADIUSZ65410km / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
191 BERNECKA AGNIESZKA120610km / K40KRAKÓWOK 
192 BERNECKA MAŁGORZATA142110km / K40KRAKÓWOK 
193 BERNERT MARIA244910km / K30LISZKIOK 
194 BERUS EVGEN204210km / M30KYIVOLENA BERUSOK 
195 BERUS EVGEN197210km / M30KYIVOLENA BERUSOKNiepelnosprawny  
196 BERUS OLENA196910km / K30KYIVOLENA BERUSOK 
197 BERYNC FABIAN426310km / M18BYTOMHUSARIA RACE TEAMOK 
198 BEŚKA KONRAD60510km / M18KRAKÓWOK 
199 BETTEGA ROBERTO365310km / M40RABKA ZDROJTEAM ASTALDIOK 
200 BEUNK DANIEL37510km / M30KRAKOWOK 
201 BIALKOWSKI LUKASZ206710km / M30KRAKÓWOK 
202 BIAŁA MACIEJ456410km / M30CHRZANÓWCITY  
203 BIAŁAS BARTOSZ272910km / M30BRUDZOWICEDEAF RUNNEROKNiepelnosprawny 
204 BIAŁEK KATARZYNA447310km / K18KRAKÓW  
205 BIAŁEK MARCIN233110km / M30KSIĄŻWIELKIKMWOK 
206 BIAŁEK MICHAŁ29910km / M18KRAKÓWMISTRZWYNAJMU.PLOKNiepelnosprawny 
207 BIAŁEK PAWEŁ124610km / M30KRAKOWSTATE STREETOK 
208 BIAŁOWĄS ARTUR51210km / M40KRAKÓWFORZA INTEROK 
209 BIAŁOWĄS BARBARA51110km / K40KRAKÓWFORZA INTEROK 
210 BIAŁOWOLSKI ROBERT44310km / M30KRAKÓWOK 
211 BIANGA DOROTA420210km / K40CHOCZEWOOK 
212 BIEDROŃSKA PAULINA370010km / K30KRAKÓWOK 
213 BIEDRYZCKI KAROL450110km / M18KRAKÓW  
214 BIEDRZYŃSKA PAULA349810km / K18KRAKÓWBIEGIEM PO SZCZĘŚCIEOK 
215 BIEGA ANITA260010km / K18SANOKOK  
216 BIEL MIKOŁAJ284610km / M18KRAKÓWOK 
217 BIEL TOMASZ362910km / M40OKOCIM(PDP) RUNNING TEAMOK 
218 BIELA ALEKSANDRA37710km / K30KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMOK 
219 BIELA ARKADIUSZ324010km / M18KRAKÓWOK 
220 BIELA KAROL109110km / M30KRAKÓWOK 
221 BIELA MAŁGORZATA136410km / K18KRAKÓW-OK 
222 BIELA NATALIA108910km / K18KRAKÓWOK 
223 BIELA TOMASZ125010km / M18KRAKÓWŚWINKA BANDIOK  
224 BIELACH RENATA406710km / K30KRAKÓWSTATE STREETOK 
225 BIELACH TOMASZ367110km / M30KRAKÓWOK 
226 BIELATOWICZ AMADEUSZ114610km / M18DĘBICAOK 
227 BIELECKA ANNA373510km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK 
228 BIELECKA IWONA164310km / K30WROCLAWPRO RUN WROCŁAWOK 
229 BIELECKI DAWID412510km / M30BRZÓZAKRÓLEWSKAOK 
230 BIELECKI JACEK135510km / M40DĄBROWA GÓRNICZAFRANCISZKANIEOK 
231 BIELECKI PAWEŁ300710km / M18KRAKÓWOK 
232 BIENIARZ SEBASTIAN354110km / M18KRAKÓWOK 
233 BIENIAS-KACZMARCZYK BASIA302810km / K40STARY WIŚNICZCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
234 BIENIEK BEATA61510km / K40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGAOK 
235 BIENIEK KACPER209110km / M18BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
236 BIENIEK ROBERT61810km / M50BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGAOK 
237 BIEŃ AGNIESZKA330810km / K18KRAKÓWYOWNOK 
238 BIEŃKOWSKI ŁUKASZ268010km / M50KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWOK 
239 BIERNACKA MONIKA264210km / K40KRAKÓWMOXIAOK 
240 BIERNACKI ROBERT264310km / M40KRAKÓWROBIEROK 
241 BIERNAT BARTŁOMIEJ72810km / M30KRAKÓWOK 
242 BIERNAT JAKUB283910km / M40KRAKÓWWISEŁKAOK 
243 BIERNAT MAGDALENA205810km / K18ŻYWIECOK 
244 BIERNAT MONIKA394810km / K30RZESZÓWOK 
245 BIES GRZEGORZ63510km / M30KRAKÓWOK 
246 BIES PAULINA289810km / K18KRAKÓWPEPAOK 
247 BIEŻYCHUDEK MICHAŁ332610km / M18BOCHNIAOK  
248 BIFFIGNANDI BARBARA106810km / K40INVERIGO COMARCIATORI DESIOOK 
249 BIGAJ SEBASTIAN418310km / M30KRAKÓWIRON DRAGON TRIATHLONOK 
250 BIGAJ TADEUSZ418410km / M50KRAKÓWAWIWOK 
251 BIGAS ADAM119810km / M40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
252 BIGAS KINGA119910km / K30BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
253 BILCZEWSKA MAGDALENA442510km / K18KRAKÓWOK 
254 BILCZEWSKI PAWEŁ441910km / M40KRAKÓWOK 
255 BILINSKA LILLA149110km / K40GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
256 BILIŃSKI MICHAŁ127010km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK 
257 BILLEWICZ ALICJA267710km / K18KRAKOWSUPER SZYPKI JAN HEJMO TEAMOK 
258 BILSKI ŁUKASZ167410km / M30KRAKÓWOK 
259 BILSKI MICHAŁ364410km / M18STASZÓWOK 
260 BIŁAS RAFAŁ114110km / M18RYMANÓWOK 
261 BINKIEWICZ MARLENA424510km / K18SKIERNIEWICEOK 
262 BIONDO ADELE IRENE375310km / K30MILANOVERDE PISELLO GROUP MILANOOK 
263 BISEK TOMASZ195410km / M30LUBLINOK 
264 BISKUPSKI TOMASZ411410km / M18DALESZYCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
265 BISZTYGA MAREK377210km / M30SKAWINAOK 
266 BISZTYGA SABINA433310km / K40KRAKÓWESKADRA KRAKÓWOK 
267 BJARNADÓTTIR VIGDIS136610km / K40NÓLSOYVíGDISOK 
268 BJERKLI HAAVARD457310km / M40STJOERDALREMYRA  
269 BLASKI BARBARA323410km / K18ŁAZISKA GÓRNEOK 
270 BLAUT MARCIN249010km / M40KRAKÓWNIGHT RUNENRSOK 
271 BLEDZEWSKI ANDRZEJ397410km / M40GDYNIAOK 
272 BŁASIAK ANETA22210km / K18NOWA WIEŚOK 
273 BŁASZAK MONIKA53510km / K30KRAKÓWUBS KRAKOW RUNNING TEAMOK 
274 BŁASZCZYK DAWID65210km / M30KIELCEOK 
275 BŁASZCZYK JAKUB318810km / M18DALESZYCEMUSTANG MIKELAOK 
276 BŁAŻEJCZYK JOANNA311310km / K30KRAKÓWOK 
277 BŁAŻKIEWICZ MARCIN440610km / M18KRAKÓWGO GO POWER RANGERSOK 
278 BŁĄKAŁA MACIEJ343810km / M30KRAKÓWOKNiepelnosprawny  
279 BŁĄKAŁA MICHAŁ162610km / M30KRAKÓWOK 
280 BŁONIARCZYK JANUSZ227010km / M50KOSZYCE MAŁEOK  
281 BOBA MONIKA110610km / K40JAWORZNOJAWORZNO RUNNERSOK 
282 BOBAK BOGDAN175210km / M50SKAWINAOK 
283 BOBAK KATARZYNA71810km / K30BIBICEOK 
284 BOBAK MAREK71610km / M40BIBICEOK 
285 BOBER MAŁGORZATA328710km / K18JAZOWSKOOK 
286 BOBER ROMAN236810km / M18RYBNIKEKO-OKNA RUNNERSOK 
287 BOBOLA AGATA241610km / K40KRAKÓWOK 
288 BOBOLA MACIEK151010km / M40KRAKÓWRYSIANKA MTB TEAMOK 
289 BOBOWSKI MARCIN405010km / M40GDÓWOK 
290 BOBUSIA MATEUSZ209310km / M30GLINIK POLSKIOK 
291 BOCHENEK JANUSZ262410km / M50JAWORZNOPARKRUN CHRZANÓWOK 
292 BOCHENEK JUSTYNA55010km / K30OSIEKOK 
293 BOCHENEK KRZYSZTOF390910km / M30KIELCEOK 
294 BOCHENEK MARIOLA185610km / K18KRAKÓWOK 
295 BOCHENSKA MARTA343510km / K30KOZLOWOK 
296 BOCHO NATALIA67510km / K18KRAKÓWOK 
297 BOCIĄGA BARTOSZ434210km / M18TYCHYOK 
298 BOCIĄGA-RÓŻYCKI KAMIL80810km / M18KRAKÓWOK 
299 BOCZKOWSKI BARTOSZ55210km / M30KRAKÓWNH TEAMOK 
300 BODZIOCH AGNIESZKA286210km / K18KRAKÓWITMBW KRAKÓWOK 
301 BODZIOCH KATARZYNA65310km / K30KRAKOWOK 
302 BODZIONY ADRIANNA421910km / K18GIEBUŁTÓWNOWODWOREKGOOK 
303 BODZIONY JACEK449710km / M40KRAKÓWNOWODWOREKGO  
304 BODZIONY JUSTYNA237710km / K30NOWY SĄCZOK 
305 BODZIONY MARCIN449610km / M30KRAKÓWNOWODWOREKGO  
306 BOGDAŁ MAGDALENA436310km / K18SUŁKOWICEBRAKOK 
307 BOGUNIA SYLWIA429510km / K18KALWARIA ZEBRZYDOWSKAOK 
308 BOGUSZ MACIEJ215310km / M40KRAKÓWOK 
309 BOGUSZEWSKI TOMASZ101310km / M30KRAKOWOK 
310 BOGUTA BEATA164110km / K40KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMOK 
311 BOHOSIEWICZ BORYS11610km / M40KRAKÓWWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEOK 
312 BOJANOWSKI PAWEŁ385710km / M30KRAKÓWCOMARCHOK 
313 BOKSA ANNA20410km / K30KRAKÓWKKM KALORYFEROK 
314 BOLAT TARIK399710km / M18KRAKOWTARIK BOLATOK 
315 BOLEK RAFAŁ251410km / M18WYŻYCEZABIEGANYOK 
316 BOLESTA AGNIESZKA386910km / K50WARSZAWAOK  
317 BOLIŃSKA-GOSTKOWSKA EWA15410km / K40KRAKÓWOK 
318 BOLSĘGA PACUD JOANNA334610km / K30KRAKÓWOK 
319 BONA-SZWEDA JUSTYNA193310km / K30WIĘCBORKOK 
320 BORDUNA EMILIA294010km / K30DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOOK 
321 BOREK MAREK52610km / M40NOWY SĄCZOK 
322 BOREK MONIKA234010km / K18CHRZANÓWOK 
323 BOREK NORBERT339910km / M18KRAKÓWOK 
324 BORKOWSKA JOANNA100910km / K30KRAKÓWOK 
325 BORODZIUK EWA401710km / K18BIAŁA PODLASKAOK 
326 BOROŃ IZABELA194310km / K18KRAKÓWOK 
327 BOROWICZ ALICJA243210km / K18PRZEWORSKOK 
328 BOROWICZ TOMASZ339310km / M18KRAKÓWOK 
329 BOROWIECKI MARCIN304410km / M18KRAKÓWOK 
330 BOROWSKA ANNA174310km / K30KRAKOWOK 
331 BORUCH ARTUR188310km / M18ZDUŃSKA WOLABRUBECK TEAMOK 
332 BORUCH KATARZYNA432910km / K40ZGIERZOK 
333 BORUTA ADAM342310km / M30KRAKÓW-BRTOK 
334 BORYCZKA SZYMON238710km / M30MIEDZYRZECZEOK 
335 BOSAK-SOJKA MARIA169710km / K30JASŁOOK  
336 BOSIACKA MARTA162310km / K30ŚWIĘTOCHŁOWICEREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
337 BOTS LILIIA376510km / K18HOSHCHARIVNE RUNNING CLUBOK 
338 BOŻEK MARLENA400910km / K18CHRZANÓWOK 
339 BOŻEK RAFAŁ232610km / M30KOZŁÓWOK  
340 BRALEWSKI TOMASZ87010km / M40WYSZKÓWKB WYSZKÓWOK 
341 BRANIA WOJCIECH328210km / M40KRAKÓWOK 
342 BRANKIEWICZ KRZYSZTOF303610km / M30KRAKOWOK 
343 BRANSKI KRZYSZTOF328110km / M30KRAKÓWJURYTEK TEAMOK 
344 BRAS MONIKA139910km / K40DOBCZYCEOK 
345 BRATEK PIOTR319710km / M18KRÓLÓWKAOK  
346 BREMER ADAM223210km / M30BYTOMMIRAZ RACE TEAMOK 
347 BRODA ADRIANNA168710km / K18USTROŃOK 
348 BRODA PRZEMYSŁAW402510km / M18KRAKÓWOK 
349 BROMBOSZCZ KAROL464510km / M60KATOWICELEVARD  
350 BRONIATOWSKA KATARZYNA33010km / K18ZIELONKIOK 
351 BRONICKI TOMASZ169510km / M30KRAKÓWOK 
352 BROSZKIEWICZ ANNA308310km / K50BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
353 BROSZKIEWICZ WITOLD308210km / M50BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
354 BROVCHUK STEFANIYA210810km / K18KRAKÓWOK 
355 BROŻBAR TOMASZ189910km / M40KRAKÓWOK 
356 BROŻYNA PRZEMYSŁAW73210km / M30KRAKÓWOK 
357 BRÓZDA KATARZYNA85210km / K18KRAKÓWOK 
358 BRUDNY DAWID333510km / M18ŁĘKAWICAOK 
359 BRUNETS MICHAIL84010km / M18LWOWSHUPSHYNA RUN CLUBOK 
360 BRUNO ALBERTO406910km / M30VENICEALBERTOOK 
361 BRUZDA KAROLINA153310km / K30KRAKOWXDOK 
362 BRYCKI MATEUSZ317810km / M18PRZEMYŚLJA ICH NIE ZNAMOK 
363 BRYDAK PIOTR16210km / M40KRAKÓWOK  
364 BRYDNIAK SYLWIA138210km / K30STARY WIŚNICZOK 
365 BRYGIDER SABINA236110km / K18KRAKÓWBOSKAOK 
366 BRYK ARTUR357010km / M18KRAKÓWEULEO BIEGAOK  
367 BRYMERSKA ANNA419810km / K18KRAKÓWKNIAŹNICZANKIOK 
368 BRYNIARSKI BARTOSZ262010km / M40JELENIA GÓRAOK 
369 BRYTAŃCZYK DANIEL442310km / M18STRÓŻAPOLPLAST BIEGAOK 
370 BRZEGOWY MAŁGORZATA292310km / K40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
371 BRZEGOWY SEBASTIAN292010km / M40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
372 BRZESKI SZCZEPAN454110km / M40BOCHNIAEVERTEAM  
373 BRZEZINSKI DARIUSZ230510km / M30KRAKÓWOK 
374 BRZEZIŃSKA EWA149610km / K18KRAKÓWOK 
375 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ458010km / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAM  
376 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ253310km / M40KRAKÓWLPP TEAMOK 
377 BRZEŻAWSKI PATRYK150010km / M18KUŹMINAMKS HALICZ USTRZYKI DOLNEOK 
378 BRZOSTOWSKI KAROL342810km / M30KRAKOWBEQOMOK 
379 BRZOZA JUSTYNA91110km / K18KRAKÓWOK 
380 BRZOZOWSKI JAKUB344610km / M30ZIELONKIOK 
381 BRZYCHCZYK BEATA389110km / K40KRAKÓWNH TEAMOK 
382 BUBNIAK GRZEGORZ182310km / M18ZARZECZEOK 
383 BUCKI WOJCIECH60910km / M30KRAKOWOK 
384 BUCZEK ARKADIUSZ280910km / M18KRAKÓWOK 
385 BUCZEK BARTOSZ252210km / M40KRAKÓWOK 
386 BUCZEK MAŁGORZATA128610km / K30CZERNICHÓWOK 
387 BUCZEK PIOTR431910km / M18LUBLINOK 
388 BUĆKO KASIA118410km / K30KRAKÓWSISTA TEAMOK 
389 BUĆKO MAŁGORZATA129610km / K18KRAKÓWOK 
390 BUDA DARIUSZ455410km / M40ANDRYCHÓW  
391 BUDA ŁUKASZ417610km / M30ŁĘTOWNIAOK 
392 BUDNIK JUSTYNA463110km / K18KRAKÓWOK 
393 BUDZ PIOTR21010km / M18ŁAPSZE WYŻNEOK  
394 BUDZEŃ TOMASZ200910km / M30OSTROWIECOK 
395 BUDZICHOWSKI ŁUKASZ389810km / M18ZAKOPANEOK 
396 BUDZIK PIOTR90210km / M18KRAKÓWOKNiepelnosprawny 
397 BUDZIŃSKA ALEKSANDRA226910km / K18KRAKÓWVEGE RUNNERSOK 
398 BUDZIŃSKA ZOSIA180710km / K40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
399 BUDZIŃSKI JAREK181010km / M40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
400 BUFNAL ADRIAN397510km / M30KRAKÓWOK 
401 BUGAJ MACIEJ427910km / M30KRAKÓWOK 
402 BUGAJ MAKSYM212310km / M18KIELCECZIKITA TEAMOK 
403 BUGAJSKA JADWIGA287810km / K50NOWY WIŚNICZCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
404 BUJACZ HELENA36410km / K18KRAKÓWHELENOK 
405 BUJAK-CHWIST MAJA66610km / K30KRAKÓWOK 
406 BUJAK IGOR68910km / M18KRAKÓWOK 
407 BUJAK MONIKA136910km / K40KRAKÓWNIEZRZESZONYOK  
408 BUJAKOWSKI PATRYK435710km / M40PROSZOWICESRTG PROSZOWICEOK  
409 BUJAS MARIUSZ122010km / M40SIEPRAWSIEPRAWSKA 5OK 
410 BUJNA PATRYK35710km / M18JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK 
411 BUJOK TOMASZ311810km / M18WISŁAOK 
412 BUKALSKA ANNA408310km / K18KRAKÓWOK 
413 BUKOWIEC MACIEJ280410km / M40TYCHYOK 
414 BUKOWSKI ŁUKASZ289710km / M30KRAKÓWOK 
415 BUL DOMINIK105710km / M30KRAKÓWZABIEGANIDOBROWOLSCYOK 
416 BULANDA BARBARA341010km / K30BOCHNIAŻUBRY BOCHNIAOK 
417 BULIŃSKA JUSTYNA251010km / K40SKAWINAJUSTYNAOK  
418 BULIŃSKI DAWID243610km / M18KRAKÓWOK 
419 BULOURDE MARIE-AUDE144910km / K18KRAKOWMARIE-AUDEOK 
420 BUNIKOWSKA EMILIA271010km / K30KRAKÓWHUSARIA RACE TEAMOK 
421 BURA PAULINA289510km / K18KRAKÓWGDZIE NOGI PONIOSĄOK  
422 BURDACKA KATARZYNA293510km / K18KRAKÓWMED STORE - SKLEP DLA FIZJOTERAPEUTÓW I PACJENTÓWOK 
423 BURDAK MARCIN279810km / M30KRAKÓWMARCIN BURDAKOK 
424 BURDYN MATEUSZ296710km / M18KRAKÓWOK 
425 BURKIEWICZ-ŚLIWA BERNADETTA258110km / K30KRAKÓWOK 
426 BURLIGA IWONA294810km / K30BUDZÓWOK 
427 BURMER ADRIAN458110km / M18KRAKÓW  
428 BURNETKO MICHAŁ303210km / M30KRAKÓWHUTASY RUNNING TEAMOK 
429 BUROWSKI SŁAWOMIR286310km / M30MORAWICAOK 
430 BURTAN ADRIAN58910km / M18LUBIEŃOK 
431 BURTON JO451810km / K40WHITIANGA  
432 BURY SZYMON370510km / M18ANDRYCHÓWOK 
433 BURYŁ DOMINIKA344310km / K18LUBLINOK 
434 BURYŁO MAGDALENA451610km / K18KRAKÓW  
435 BUSSA AGNIESZKA188710km / K18BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
436 BUSZ RAFAŁ265610km / M40OŁAWAAMATOROK 
437 BUŚKO RAFAŁ460210km / M40KRAKÓW  
438 BYŚ MAGDALENA58510km / K30RZESZÓWOK 
439 BYTOMSKA KAMILA148010km / K30KRAKÓWOK 
440 BYWANIS ANIA236010km / K30KRAKÓWARTEIAOK 
441 BZDYK ANITA379810km / K18KRAKÓWOK 
442 BZYMEK FILIP429110km / M30KRAKÓWOK 
443 CABAN DOMINIKA51910km / K30SZCZEKOCINYOK 
444 CADER AGNIESZKA364110km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOK 
445 CAŁEK JADZIA315010km / K18KRAKÓWOK 
446 CAŁKA-KRAKOWSKA MONIKA211810km / K40WĘGRZCEOK 
447 CAŁY ADAM148110km / M30WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAMOK  
448 CAŁY ALICJA199110km / K30WROCŁAWOK 
449 CAPIK WIKTORIA265910km / K18BOCHNIAOK  
450 CEBO AGNIESZKA388310km / K30BYTOMMIRAZ RACE TEAMOK 
451 CEBULA JAKUB128810km / M18KRAKÓWSTATE STREETOK  
452 CEBULA ŁUKASZ73110km / M30KIELCEOK 
453 CEBULA PAWEŁ266710km / M30BRZESKOGRUBO PO 30OK 
454 CEKAN MIROSLAVA132110km / K30KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWOK 
455 CEKIERA MARCIN52510km / M40ZIELONKIIRON DRAGON TRIATHLONOK 
456 CEKIERA ROBERT281310km / M40KRAKÓWOK 
457 CELIK BURCU435410km / K30KRAKOWOK  
458 CELOT KAROLINA450510km / K30KRAKÓW  
459 CEMPEL SZYMON336110km / M18KOSZALINOK 
460 CENDA PAWEŁ137310km / M30WŁOSAŃOK 
461 CENDROWICZ MAGDALENA90710km / K30SOBÓTKAKILOMETRY POMOCYOK 
462 CETNAR PAWEŁ181310km / M50KRAKOWBRAKOK 
463 CETNAROWSKA ANNA214010km / K18KASINKA MAŁAOK 
464 CEZAR JULIANNA272310km / K30KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOK 
465 CĘCELEWSKI JAROSŁAW33710km / M40CISIEOK 
466 CHACEWICZ PAWEŁ190610km / M30KRAKÓWOK 
467 CHACHUŁA GRZEGORZ72610km / M40KOPANKAOK  
468 CHAJDAŚ GRZEGORZ394510km / M40KRAKÓWOK 
469 CHALABURDA ANNA104810km / K50CZAJOWICE.OK 
470 CHAŁUPA DAMIAN38410km / M40KRAKÓWOK 
471 CHANAS KLAUDIA241710km / K18LASZKIOK 
472 CHECHELSKI JAROSŁAW266010km / M30KRAKÓWTVP INFOOK  
473 CHERJAN DARIUSZ456310km / M18KRAKÓW  
 PRZEWODNIK OSOBY NIEDOWIDZĄCEJ O NUMERZE STARTOWYM 3812
474 CHERNIAK MILENA299410km / K18KRAKOWTEAM DORIS KRAKÓWOK 
475 CHLEBDA MARCIN213410km / M30KRAKÓWOK 
476 CHLUPKA IRENEUSZ211510km / M50PŁOKIOK 
477 CHŁOPEK LENA446310km / K18KRAKÓW TORONTOTORONTO RUNNERS  
478 CHMIEL ANNA226510km / K30KRAKÓWKARCHER TEAMOK 
479 CHMIEL EDMUND217610km / M40NOWA DĘBAOK 
480 CHMIEL KAMIL463810km / M18TRGANICE4MOVE TEAM  
481 CHMIEL MACIEJ383610km / M40KRAKOWSPONTANOK 
482 CHMIELARSKA JOANNA264610km / K30ZABRZESOCIOS GÓRNIKOK 
483 CHMIELEWSKI KAMIL420110km / M30WROCŁAWOK  
484 CHMIELEWSKA MAŁGORZATA376610km / K50KRAKÓWOK 
485 CHMIELOWSKI JACEK47010km / M30ZAKOPANEOK 
486 CHMURA ANNA306210km / K18ODWKRVKMYOK 
487 CHMYLAK MICHAŁ81710km / M30KRAKÓWOK 
488 CHOCANO PEDRO281710km / M18KRAKOWCHOCANOOK 
489 CHOCHÓŁ KAMIL128310km / M18RADWANOWICEOK 
490 CHODUR KAROLINA69910km / K30KRAKÓWMIASTOLOGIAOK 
491 CHOIŃSKI MARCIN450910km / M30KRAKÓW  
492 CHOJNACKA AGNIESZKA230010km / K18KRAKÓWOK 
493 CHOJNACKA MONIKA379510km / K30STRONIEKS KROKUS PRZYSZOWAOK 
494 CHOJNACKI MATEUSZ335910km / M18WAŚNIÓWLECEBOCHCEOK  
495 CHOLEWA JAKUB412010km / M18KRAKÓWOK 
496 CHOLEWIŃSKI WOJCIECH258610km / M50MUROWANA GOŚLINAHERNIKTEAMOK 
497 CHOŁOTA ANDRZEJ112810km / M30BIELSKO-BIAŁAOK 
498 CHOMICZ WOJTEK281210km / M30KRAKÓWKIRIBATI CLUB SPORT TEAMOK 
499 CHOMNICKA BEATA284510km / K40KRAKÓWOK 
500 CHORBIŃSKA PAULINA347810km / K30NOWA WOLAOK 
501 CHOWANIEC PIOTR420010km / M40KRAKÓWOK 
502 CHRAPKIEWICZ MAREK111610km / M30PSZCZYNASZWAGRY TEAM PSZCZYNAOK 
503 CHROBAK ŁUKASZ147010km / M18SKAWA_OK 
504 CHROMICZ MICHAŁ402610km / M30SUŁKOWICEBARTOLINIOK 
505 CHROMNIAK MARCIN280710km / M40LUSINAOK 
506 CHRONOWSKI MATEUSZ40910km / M18KRAKÓWOK  
507 CHRÓSZCZ KLAUDIA272810km / K30BIERUŃOK 
508 CHRZAN MARTA361710km / K18ZIELONKIOK  
509 CHRZĄSZCZ JÓZEF369510km / M70DĄBROWA GÓRNICZAJÓZEF CHRZĄSZCZOK 
510 CHRZĄSZCZ MELLISA252710km / K18KRAKÓWOK  
511 CHRZĄŚCIK EWELINA196210km / K30KRAKÓWOK 
512 CHRZĄŚCIK TOMASZ361810km / M40KRAKÓWCHRZĄSZCZEOK 
513 CHRZĄŚCIK WOJCIECH137610km / M18KIELCEOK  
514 CHUDOBA MAREK447110km / M30KRAKÓWORLEN OIL RUNNING TEAM PLATINUM  
515 CHUDY ARKADIUSZ354210km / M40KRAKÓWOK 
516 CHUDY DOMINIK301510km / M18CZĘSTOCHOWAOK 
517 CHUDY KAROL182110km / M30ŻORYOK 
518 CHUDY PATRYK159910km / M30KRAKÓWTEAM KOPEĆOK 
519 CHUDZIAK AGNIESZKA422710km / K30KOCMYRZÓWOK 
520 CHURSIN YEHOR94210km / M18KRAKÓW-OK  
521 CHWESIUK PAWEŁ245910km / M30KRAKÓWOK 
522 CHYL FILIP327310km / M18KRAKÓWOK 
523 CIAŁOWICZ FILIP179110km / M30RADWANOWICEKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMOK 
524 CICHEWICZ JAKUB337810km / M30KRAKÓWOZDOK 
525 CICHOWSKA ANNA401210km / K18PILZNOKRÓLEWSKIE PILZNOOK 
526 CICHUTA DAWID233010km / M30KRAKÓWWM TRISELFOK 
527 CIECHANOWSKA BEATA410710km / K50BĘDKOWICEOK 
528 CIECHANOWSKI LUKASZ413010km / M18KRAKÓWOK 
529 CIECHANOWSKI PIOTR410310km / M50BĘDKOWICEOK 
530 CIECHANOWSKI RAPHAEL139610km / M30REGULICEOK 
531 CIECIWA-GIRGUS AGATA306910km / K40KRAKOWOK 
532 CIELUCH SEBASTIAN444610km / M18ZABIERZOW BOCHENSKIOK 
533 CIENKI IWONA80510km / K18KRAKÓWASSITTEOK 
534 CIEPIELA PATRYK389010km / M30KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOK  
535 CIERPIAŁ PIOTR461210km / M18KRAKÓW  
536 CIESEK TOMASZ29010km / M18WŁOSZCZOWAOK  
537 CIEŚLA MICHAŁ153410km / M30KRAKÓWOŚWIECENIA_TEAMOK 
538 CIEŚLA TOMASZ452210km / M30RACIBOROWICE  
539 CIEŚLAK MACIEJ269610km / M30KRAKÓWOK  
540 CIEŚLAR ALICJA301010km / K18KRAKÓWOK 
541 CIEŚLIK GABRIELA160410km / K30KRAKÓWDZIELNE KRAWCZYKIOK 
542 CIEŚLIŃSKI TOMASZ161110km / M30KRAKÓWOK 
543 CIEŚŁA ARTUR50410km / M50KRAKÓWOK 
544 CIĘSZCZYK PAWEŁ232710km / M40GDAŃSKAWFISOK 
545 CIOCHOŃ BERNADETTA425910km / K30KRAKÓWTEAM DORIS KRAKÓWOK 
546 CISZEK PAULINA138810km / K18KRAKÓWOK 
547 CISZEWSKI KAMIL152710km / M18SUWAŁKISUWAŁKI NANUQ TEAMOK 
548 CIUBA MAGDALENA147710km / K18STRZYZOWOK 
549 CIUŁA TOMASZ60210km / M30KRAKÓWREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
550 CIUPIŃSKA KATARZYNA440510km / K18KRAKÓWPKO BP BIEGAMY RAZEMOK 
551 CIURKOT RAFAŁ420310km / M18KRAKÓWOK 
552 CIURUŚ PIOTR276010km / M18TARNÓWPANDKA TEAMOK 
553 CLARKE DARREN221110km / M50KRAKÓWCLARKEOK 
554 CONTRI SERENA371310km / K30TREZZANOSNVERDEPISELLO TROP RUNNER MILANOOK 
555 CORCORAN TINA459810km / K50DUBLIN  
556 COSTE LOUIS321810km / M18KRAKOWJACK DANIELS IS WORTH ITOK 
557 COŚ MIREK387410km / M30KRAKÓWWIN4YOUTHOK 
558 CUDZICH ANDŻELIKA139310km / K18KRAKÓWOK  
559 CUDZICH JAREK139210km / M18KRAKÓWOK  
560 CUDZIK DOROTA11510km / K30KIELCESUZITEAMOK 
561 CUKIERDA MARIUSZ420410km / M18KRAKÓW6 BPDOK  
562 CYBULA OSKAR422010km / M18ZIELONKINOWODWOREKGOOK 
563 CYGAL OLIWIA244410km / K18ŁAPCZYCAOK 
564 CYGAN BEATA405610km / K18KRAKÓWOK 
565 CYGAN KRZYSZTOF349610km / M30KRAKÓWOK 
566 CYGANEK AGNIESZKA236210km / K40KRAKÓWOK 
567 CYGANIK JOANNA144110km / K50KRAKÓWOK 
568 CYMERLIK KRZYSZTOF461410km / M50TYCHYUKS LUDWIKOWICE  
569 CYRBUS DOMINIKA174710km / K18KRAKÓWGRYFNE DZIOUSZKIOK 
570 CZAJA ANDRZEJ49410km / M40NIEGOWONICEOK 
571 CZAJKA TADEUSZ313110km / M50KOCMYRZÓWNIEZRZESZONYOK 
572 CZAJKOWSKA AGNIESZKA291210km / K40KRAKÓWAGUSIAOKNiepelnosprawny 
573 CZAJKOWSKI GRZEGORZ143510km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
574 CZAJKOWSKI ROMAN286410km / M40KRAKÓWROMCAOK 
575 CZANIECKA WERONIKA103010km / K18KRAKÓWOKNiepelnosprawny 
576 CZAPIEWSKA ELIZA30910km / K30KRAKÓWGT ALEXOK 
577 CZAPLA JULIA385210km / K18DĘBICAOK 
578 CZAPLIŃSKA AGATA167910km / K30GLIWICEOK 
579 CZAPNIK JANUSZ112710km / M40KRAKOWOK 
580 CZAPNIK RAFAŁ95010km / M18SKARŻYSKO-KAMIENNANEVER GIVE UPOK 
581 CZAPSKA IZABELA90010km / K40WROCŁAWOK 
582 CZAPSKI WOJCIECH117310km / M40WROCŁAWOK 
583 CZARNECKA ELIZA215910km / K40KRAKÓW-OK 
584 CZARNECKI BARTLOMIEJ376110km / M40LISZKIYETIOK 
585 CZARNECKI KRZYSZTOF441710km / M18TARNOBRZEGOK 
586 CZARNIK ANNA250510km / K30KRAKÓWOK 
587 CZARNYNOGA IZABELA321210km / K30WOLANIEZASPOKOJONE!?OK 
588 CZAUSOW WŁODZIMIERZ216810km / M60KRAKÓWOK 
589 CZEPIEC ALICJA352910km / K18KRAKÓWOK 
590 CZEPIEL IWONA42010km / K50KRAKÓWOK 
591 CZEPIELIK CELINA276310km / K30ŁĄCKO4F RUNNING TEAMOK 
592 CZERNIAK JUDYTA19910km / K30KRAPKOWICEOK 
593 CZERNIAK TOBIASZ19710km / M30KRAPKOWICEOK 
594 CZERNIEWSKI GRZEGORZ411710km / M40SOSNOWIECWAKE ZONE STAWIKIOK 
595 CZERW KAMIL338710km / M18KRAKÓWOK 
596 CZERWIŃSKI PAWEŁ295310km / M18TARNÓWOK 
597 CZESIELSKA JOLANTA173810km / K18KRAKÓWOK 
598 CZOK MARCEL393710km / M30CZĘSTOCHOWAOK 
599 CZOPEK EDYTA174610km / K18SKAWINAOK 
600 CZOPOR PRZEMYSŁAW381410km / M18KRAKÓWOK 
601 CZORT JUSTYNA151910km / K18KRAKÓWBIEG PO SIEBIEOK 
602 CZUBA ADAM425610km / M50KRAKÓWOK 
603 CZUBA KAMI250610km / M30KRAKÓWWEARMEDICINEOK  
604 CZUBAK KAMIL263810km / M18KRAKÓWOK 
605 CZUCZ MICHAŁ131710km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
606 CZUL DOMINIK151610km / M30KRAKOWSOSNA TEAMOK 
607 CZUPICH MACIEJ372610km / M30ZELKÓW-GACKIZABIERZÓW BIEGAOK 
608 CZUPRYŃSKI ZBIGNIEW262510km / M50CHECINYZBIGOK 
609 CZWAKIEL BARTŁOMIEJ138510km / M18WOLA RZĘDZIŃSKAWOSIEK TEAMOK  
610 CZYCZ ARKADIUSZ16810km / M18KRAKÓWOBYM DOBIEGŁ TEAMOK 
611 CZYSZCZOŃ-GAŃKO OLIMPIA326510km / K30KRAKÓWOK 
612 CZYSZCZOŃ ANNA326110km / K18KRAKÓWOK 
613 CZYSZCZOŃ BOGDAN329110km / M40GDÓWOK 
614 CZYSZCZOŃ NATALIA109310km / K18NOWY KORCZYNOK 
615 CZYŻ SZYMON113410km / M18GŁĘBOKIEGŁĘBOKIE BIEGAOK  
616 CZYŻEWSKA KASIA96810km / K18KRAKÓWDALEKO JESZCZE?OK 
617 CZYŻEWSKI MARCIN117710km / M30ZABORZEOK 
618 CZYŻOWICZ MICHAŁ279710km / M30ZAŁĘŻENIGHT RUNNERSOK 
619 ĆWIEK DARIUSZ439610km / M50KRAKÓWOK 
620 ĆWIEK MAŁGORZATA325310km / K30KRAKÓWOK 
621 ĆWIEK PAWEŁ323610km / M30KRAKÓWNAUKA BIEGAOK 
622 ĆWIELĄG KATARZYNA274910km / K30KRAKÓWOK 
623 ĆWIK IWONA216410km / K18KRAKÓWOK