Zawody obsługuje firma Datasport

Uphill Race Śnieżka 2019
Karpacz, 24 sierpnia 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 342
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka
1  ADAMCZEWSKI WOJCIECH 1OPEN / M4CHORZÓWGK WASKO SPORT TEAMOKOK 
2  ADAMEK MICHAŁ 2OPEN / M3WROCŁAW82OKOK 
3  ADAMS MACIEJ 3OPEN / M2JANOWICE WIELKIEK.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRAOKOK 
4  ADAMSKI PRZEMYSŁAW 4OPEN / M3ŚREMOKOK 
5  ADASZEWSKI TOMASZ 5OPEN / M3WARSZAWAOKOK 
6  ANTOSZ MICHAŁ 341OPEN / M3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMOKOK 
7  ARCHICIŃSKI PAWEŁ 6OPEN / M3WARSZAWACHLORKI.PLOKOK 
8  BAJRAK KRZYSZTOF 7OPEN / M4BIELSKO-BIAŁARK ALUMINIUM BIKE TEAMOKOK 
9  BAL BARTOSZ 8OPEN / M3POZNAŃSTREFASPORTU.PL MW INVESTOKOK 
10  BANASIK ŁUKASZ 9OPEN / M3ŚRODA WIELKOPOLSKAOKOK 
11BANASIK WOJCIECH10OPEN / M2SZPROTAWASZPROTAWA HEBELOKOK 
12  BARTNIK MARCIN 11OPEN / M4KIELCESAP SERWIS TEAMOKOK 
13  BARTOSZEWSKI PRZEMYSŁAW 12OPEN / M3POZNAŃFTI RACING TEAMOKOK 
14  BĄK ADAM 13OPEN / M3BOLESŁAWIECOKOK 
15  BERDZIK PIOTR 342OPEN / M3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMOKOK 
16  BIDAS BARTOSZ 14OPEN / M3PŁOŃSKTEAM29EROKOK 
17  BIELECKI ŁUKASZ 232OPEN / M3WARSZAWAABSOLUTEBIKES.PL TEAMOKOK 
18  BŁASZAK ARTUR 15OPEN / M4POZNAŃTBT POZNAŃOKOK 
19  BOBAKOWSKI MAREK 16OPEN / M3LUSZOWICEOKOK 
20  BOGUSZ KAROLINA 17OPEN / K2POZNAŃWKURW TEAMOKOK 
21  BORKOWICZ BARTEK 18OPEN / M3LIPNOLIPA MTBOKOK 
22  BOROWIAK PAWEŁ 19OPEN / M3MIĘDZYCHÓDMARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKEOKOK 
23  BORÓWCZAK RAFAŁ 20OPEN / M5WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNOKOK 
24  BRANDOWSKI BARTOSZ 21OPEN / M3KŁODZKOOKOK 
25  BRODA JAROSŁAW 22OPEN / M4WROCŁAWROWEROWA DOIIBOKOK 
26  BRODA MICHAŁ 23OPEN / M2MROZÓWROWEROWA DOIIBOKOK 
27  BRONIKOWSKA JOANNA 24OPEN / K3KRAKÓWOKOK 
28 BRUZI PIOTR 25OPEN / M4MOKRONOS GÓRNYKACZMARSKI GROUP MTB TEAMOKOK 
29  BUBNOWSKA VIOLETTA 26OPEN / K4ŁAZY MAŁEROWEROWA RODZINAOKOK 
30  BUDASZ ADRIAN 27OPEN / M2ŻELECHÓWSECO/WARWICKOKOK 
31  CEBULA TOMASZ 28OPEN / M3CHRZĄSTOWICEOKOK 
32  CHARCHUT KATARZYNA 29OPEN / K3PIŃCZÓWOKOK 
33  CHLEBUŚ GRZEGORZ 30OPEN / M4WARSZAWASSANGYONG POLSKAOKOK 
34  CHMIEL MARIUSZ 31OPEN / M4BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOKOK 
35  CHMIELEWSKI JACEK 32OPEN / M3WARSZAWAOKOK 
36  CHORZELSKI PAWEŁ 33OPEN / M4GLIWICEBUSTER BIKE TEAM GLIWICEOKOK 
37  CHWIEJ MICHAŁ 34OPEN / M2SZKLARSKA PORĘBAKS LECHIA PIECHOWICEOKOK 
38  CICHALEWSKI RYSZARD 35OPEN / M5WAŁBRZYCHOK 
39  CIEPLIK PAWEŁ 36OPEN / M3OLEŚNICACART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALINOKOK 
40  CIESZYŃSKI ŁUKASZ 37OPEN / M3WIELEŃOKOK 
41  CIEŚLA PIOTR 38OPEN / M3STRZELINOSADKOWSKI BIKE TEAMOKOK 
42  CIEŚLAK JACEK 39OPEN / M4RUDA ŚLĄSKAOKOK 
43 CYWIŃSKA EWELINA40OPEN / K3RUMIAMAJBIKE TEAMOKOK 
44  CYWIŃSKI KRZYSZTOF 41OPEN / M3RUMIAMAJBIKE TEAMOKOK 
45  CZAJKOWSKA DOROTA 43OPEN / K4MYSIADŁOOKOK