Zawody obsługuje firma Pulsar Sport

VIII Bieg Niepodległościowy - Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół k.Krakowa, 11 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 640
Liczba opłaconych zawodników: 559
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
  ADAMCZYK MATEUSZ 367OPEN / M30KRAKÓWPWKPOLPOLOK 
  ADAMCZYK TOMASZ 105OPEN / M40MODLNICAPOLPOLOKMGWW 
  ADAMOWSKI ZBIGNIEW  OPEN / M40MYSZKÓWAMBITNI AMATORZYPOLPOL  
  ADAMSKI BARTŁOMIEJ 199OPEN / M40MODLNICAPOLPOLOK 
  APOSTOLSKI ŁUKASZ 6OPEN / M30BRZEZINKAZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  APOSTOLSKI PRZEMYSŁAW 7OPEN / M24ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  ARTER ANGELIKA 415OPEN / K30KRAKÓWADWOKATPOLPOLOKADWO 
  BABECKI TOMASZ 346OPEN / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOK 
  BAJOŁEK ALEKSANDRA 515OPEN / K50KRAKÓWAZS AWF MASTERS KRAKÓWPOLPOLOK 
  BAJSAROWICZ MARTA 514OPEN / K30GLIWICEPOLPOLOK 
  BALAWAJDER MARIUSZ 365OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BAŁAGA MARCIN 375OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BANAŚ ŁUKASZ 339OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BARAN MARIUSZ 157OPEN / M40JERZMANOWICEJURA TEAMPOLPOLOKM2 
 BARAN MARTA156OPEN / K30JERZMANOWICEJURA TEAMPOLPOLOKM2 
  BARAN PAULINA 115OPEN / K30BĘBŁOLKS ORZEŁ BĘBŁOPOLPOLOK 
  BARAŃSKA KATARZYNA 521OPEN / K40JERZMANOWICEPOLPOLOK 
  BARAŃSKA MONIKA 448OPEN / K50KRAKÓWPOLPOLOK 
  BARTULA PIOTR 237OPEN / M40KRAKÓWRYSIEPOLPOLOKDZIEN. 
  BASTA PATRYCJA  OPEN / K30KRAKÓWPOLPOL  
  BASTER ALEKSANDRA 208OPEN / K24KRAKÓWPOLPOLOK 
  BAŚ ANNA 437OPEN / K50KRAKÓWLENIWCEPOLPOLOKM1 
  BAŚ MATEUSZ 436OPEN / M40KRAKÓWLENIWCEPOLPOLOKM1 
 BĄK MICHAŁ26OPEN / M30CHEŁMCEDAP KIELCEPOLPOL  
  BEDNARCZYK ADAM 542OPEN / M60KARNIOWICEKLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
 BEDNARCZYK MALGORZATA543OPEN / K30KARNIOWICEPOLPOLOK 
  BEKAS MARCIN 209OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BEMBEN ANNA 127OPEN / K60NOWA SARZYNAPOLPOLOK 
  BETLEJ HUBERT 60OPEN / M30KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLPOLOKDZIEN. 
  BIERNAT JAKUB 427OPEN / M40KRAKÓWWISEŁKAPOLPOLOK 
  BIŃCZYCKI JAREK 388OPEN / M50OWCZARYPOLPOLOK 
 BŁASZAK MONIKA465OPEN / K30KRAKÓWUBS KRAKÓW RUNNING TEAMPOLPOLOK 
  BOCIEK PIOTR 169OPEN / M50WOLA FILIPOWSKAPOLPOLOK 
  BOGDAN JAKUB 449OPEN / M40KRAKÓWKRAKOWSKA SZKOŁA MASAŻUPOLPOLOK 
  BOGUSZ BARTOSZ 466OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BOROWSKI WITOLD 450OPEN / M40GIEBUŁTÓWWYBIERZPOLPOLOKMGWW 
  BORSZOWSKI ZBIGNIEW 17OPEN / M30ŁAZYZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  BRONIATOWSKA KATARZYNA 525OPEN / K24ZIELONKIAZS AWF KRAKÓWPOLPOLOK 
  BROŻEK ALEKSANDER 290OPEN / M40PĘKOWICEELECTROLUXPOLPOLOK 
  BRÓG WOJCIECH 5004OPEN / M40OLKUSZPOLPOLOK 
  BRYŚ JADZIA  OPEN / K30KRAKÓWDZIECIAKI W FORMIEPOLPOL  
  BRZEZINA EWA 53OPEN / K50SOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLPOLPOLOKM4 
  BRZEZINA JOZEF 54OPEN / M50SOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLPOLPOLOKM4 
BUKOWCZAN MARIAN501OPEN / M60KRAKÓWPOLPOLOK 
  BZUKAŁA JANUSZ  OPEN / M40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOL  
  CADER AGNIESZKA 2OPEN / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM1 
  CADER JACEK 5OPEN / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM1 
  CALA MACIEJ 235OPEN / M40KRAKÓWRYSIEPOLPOLOKM2 
  CALVO ESTAUN DIEGO 273OPEN / M30MODLNICACUY TEAMESPESPOK 
  CAŁA BALBINA 5000OPEN / K40KRAKÓWRYSIEPOLPOLOKM2 
  CAŁKO GRZEGORZ 171OPEN / M30KRAKÓWROBOTOWOPOLPOLOK 
  CEBO ARTUR 96OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOKM1 
  CEBO KATARZYNA 69OPEN / K24KRAKÓWPOLPOLOKM1 
  CHACEWICZ PAWEŁ  OPEN / M30KRAKÓWPOLPOL  
  CHOCHÓŁ KAMIL 138OPEN / M24RADWANOWICEPOLPOLOK 
 CHOCHÓŁ PAWEŁ558OPEN / M40KRZESZOWICEPOLPOLOK 
 CHOLEWA DAMIAN494OPEN / M40ZDZIĘSŁAWICEPOLPOLOK 
  CHOLEWA TOMASZ 480OPEN / M30KRAKÓWKRAKOW RUNNING TEAMPOLPOLOK 
 CHOMICZ KRZYSZTOF303OPEN / M40KRAKÓWJW 4495POLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY390OPEN / M24 CZAJLANDIAPOLPOLOK 
  CIAŁOWICZ FILIP 8OPEN / M30RADWANOWICEKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMPOLPOLOKMGWW 
  CIEPŁAK MARCIN 503OPEN / M24RYBNIKJA CIĘ KOCHAM A TY BIEGASZPOLPOLOK 
 CIERNIAK ZDZISŁAW556OPEN / M60KS ESKADRA KRAKÓWPOLPOLOK 
 CIEŚLIK MICHAŁ190OPEN / M30ZIELONKIPOLPOLOK 
 CIEŚLIK SEBASTIAN OPEN / M30SŁOMNIKI11 MBOTPOLPOL  
  CISZEWSKI KRZYSZTOF 49OPEN / M50BYTOMBIEG Z CHRYSTUSEMPOLPOLOK 
  COMBRZYŃSKA ELŻBIETA 350OPEN / K50MACIEJOWICECOMBRYPOLPOLOKM4 
  COMBRZYŃSKI ROMAN 351OPEN / M50MACIEJOWICECOMBRYPOLPOLOKM4 
 CYGAL KRZYSZTOF224OPEN / WIELKA WIEŚWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOKMGWW 
 CYGANEK MICHAŁ305OPEN / M24KRAKÓWJW 4495POLPOLOK 
 CZAJKA BARTŁOMIEJ304OPEN / M24KRAKÓWJW 4495POLPOLOK 
  CZAJKA TADEUSZ 179OPEN / M50KOCMYRZÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  CZAPNIK JANUSZ  OPEN / M40KRAKOWKM PSP KRAKÓWPOLPOL  
  CZEKAJ ANGELIKA 123OPEN / K24TOMASZOWICEPOLPOLOK 
  CZUPICH MACIEJ  OPEN / M30ZELKÓW-GACKIZABIERZÓW BIEGAPOLPOL  
  ĆWIERTNIA MARCIN 122OPEN / M24MODLNICZKAPOLPOLOKMGWW