Zawody obsługuje firma Pulsar Sport

VIII Bieg Niepodległościowy - Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół k.Krakowa, 11 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 93
Liczba opłaconych zawodników: 64
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
  ADAMCZYK MATEUSZ  OPEN / M30KRAKÓWPWKPOLPOL  
  ADAMCZYK TOMASZ  OPEN / M40MODLNICAPOLPOL  
  BARAN PAULINA  OPEN / K30BĘBŁOWKURW_TEAMPOLPOL  
  BETLEJ HUBERT 60OPEN / M30KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLPOLOK 
  BORSZOWSKI ZBIGNIEW 17OPEN / M30ŁAZYZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  BRÓG WOJCIECH 41OPEN / M40OLKUSZPOLPOLOK 
  BRZEZINA EWA 53OPEN / K50SOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLPOLPOLOKM4 
  BRZEZINA JOZEF 54OPEN / M50SOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLPOLPOLOKM4 
  BZUKAŁA JANUSZ 3OPEN / M40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  CISZEWSKI KRZYSZTOF 49OPEN / M50BYTOMBIEG Z CHRYSTUSEMPOLPOLOK 
  DREWNIAK PAWEŁ 47OPEN / M30KOBYLANYPOLPOLOK 
  DUBIEL MICHAŁ  OPEN / M30BĘDZINPOLPOL  
  DUDEK DAREK 13OPEN / M40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM3 
  DUDEK KUBA 16OPEN / M16ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  DUDEK MARTA 14OPEN / K40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM3 
  DUDEK OLA 15OPEN / K16ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  DURLAK BŁAŻEJ 63OPEN / M30BOBOWAPOLPOLOK 
  DŹWIGULSKI ŁUKASZ 64OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  FLAGA IWONA 65OPEN / K40KRAKÓWLOS PANTALONES ROJOSPOLPOLOK 
  FURMAN BRYGIDA 51OPEN / K24KRZEMIENICAPOLPOLOK 
  GAŁCZYK GRZEGORZ 11OPEN / M40BIAŁY KOŚCIÓŁWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOK 
  GARZEŁ ROBERT  OPEN / M40BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLPOL  
 GAWEŁ ADAM22OPEN / M40ZIELONKIPOLPOLOK 
  GINTER GRZEGORZ  OPEN / M30KRAKÓWAZS COLLEGIUM MEDICUM UJPOLPOL  
  GROMADOWSKI WOJCIECH 55OPEN / M40KRAKÓW#YOLOTEAMKRKPOLPOLOKM1 
  GRZYB KAZIMIERZ 42OPEN / M40KRAKÓWLOS PANTALONES ROJOSPOLPOLOK 
  GUTMAJER GRZEGORZ 78OPEN / M40KRAKÓWGO APTIV!POLPOLOK 
  HOJDA KAROLINA 102OPEN / K16WIELKA WIEŚPOLPOLOK 
  IGNACYK MARCIN 50OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  JAKUBCZYK DAMIAN 66OPEN / M40ZABRZEPOLPOLOKM3 
  JARY ŁUKASZ  OPEN / M30KRAKÓWPOLPOL  
  JASIŃSKI PAWEŁ 103OPEN / M40BĘBŁO#YOLOTEAMKRKPOLPOLOK 
  JĘDROS PRZEMYSŁAW 79OPEN / M30GLIWICEINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMPOLPOLOKM1 
  JÓZEFOWSKA AGNIESZKA  OPEN / K30MODLNICZKADOTFIZJOPOLPOL M2 
  JÓZEFOWSKI TOBIASZ  OPEN / M30MODLNICZKAPOLPOL M2 
 KALETA JAN52OPEN / M40KRAKÓWJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
  KAMIENIARZ KRYSTIAN  OPEN / M24TRZEBINIAWKURW_TEAMPOLPOL  
  KANIA ADAM  OPEN / M50BIEŃKÓWKAPOLPOL M3 
  KARŁOWSKI WOJCIECH  OPEN / M40SZYCEWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOL  
  KNAPCZYK-KANIA GABRIELA  OPEN / K40BIEŃKÓWKABIEŃKÒWKAPOLPOL M3 
 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40 POLPOL  
  KOMALA ARKADIUSZ 68OPEN / M30KOBYLANYPOLPOLOK 
  KRĘPA AGNIESZKA 67OPEN / K24JAROSŁAWWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  KRÓL ELŻBIETA  OPEN / K40KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLPOL  
  KUNZ TOMASZ 83OPEN / M50KRAKÓWPOLPOLOK 
  LENARTOWICZ MAGDALENA 25OPEN / K40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM2 
  LENARTOWICZ WOJCIECH 24OPEN / M40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM2 
  ŁOPATOWSKI TOMASZ  OPEN / M30KRAKÓWZAKWAS TEAM KRAKÓWPOLPOL  
  MACIEJAS DANIEL 70OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  MAGDA ARKADIUSZ 203OPEN / M24KRZEMIENICAPOLPOLOK 
  MAGDA KAZIMIERZ 202OPEN / M50KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWPOLPOLOK 
  MAJCHER BEATA 61OPEN / K40KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLPOLOKM3 
  MAJCHER PIOTR 62OPEN / M40KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLPOLOKM3 
  MAZELA ŁUKASZ 101OPEN / M16BĘBŁOWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOK 
  MAZUR ŁUKASZ  OPEN / M40KRAKÓWMAZI RUN TEAMPOLPOL  
  MIODEK DARIUSZ 100OPEN / M50BEBLOPOLPOLOK 
  MISIARZ JÓZEF 33OPEN / M60KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  MIŚKIEWICZ JAKUB 80OPEN / M40KRAKÓWGO APTIV!POLPOLOK 
  MIŚKOWIEC BOŻENA  OPEN / K40DOBRAKLIFORNIA TRIPOLPOL M3 
  MIŚKOWIEC JANUSZ  OPEN / M40DOBRAKLIFORNIA TRIPOLPOL M3 
  OBIREK KATARZYNA  OPEN / K40BIBICEESKADRA KRAKÓWPOLPOLOK 
  OLESIAK BARBARA 58OPEN / K40KRAKÓWLOS PANTALONES ROJOSPOLPOLOKM3 
  OLESIAK GRZEGORZ 57OPEN / M40KRAKÓWLOS PANTALONES ROJOSPOLPOLOKM3 
  OLESIAK NATALIA 59OPEN / K16KRAKÓWLOS PANTALONES ROJOSPOLPOLOK 
  OLEŚ-POLKOWSKA AGATA 86OPEN / K40KARNIOWICEPOLPOLOK 
  PATEREK AGATA 71OPEN / K30KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOKM2 
  PĘKAŁA JUSTYNA  OPEN / K40GDÓWKLIFORNIA TRIPOLPOL  
  PRASZCZYŃSKA MARTA  OPEN / K24OLKUSZPOLPOL  
  PRÓCHNICKA-GROMADOWSKA MAGDALENA 56OPEN / K40KRAKÓWPOLPOLOKM1 
  RETMANIAK SYLWIA EWA  OPEN / K30SKUBIANKADRUŻYNA TVNPOLPOL DZIEN. 
  ROGASCH STANISŁAW 48OPEN / M50KRAKÓWPARKRUN KRAKÓWPOLPOLOK 
  ROKITA ADAM 72OPEN / M24KONIUSZAWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  SADOWSKA MARTA 43OPEN / K30KRAKÓWKOSSMATE ŻUKIPOLPOLOKM1 
  SADOWSKI TOMASZ 44OPEN / M40KRAKÓWKOSSMATE ŻUKIPOLPOLOKM1 
  SARNEK JAROSŁAW 45OPEN / M50RUDAWAZABIERZÓW BIEGA/ALIOR RUNNING TEAMPOLPOLOK 
  SCHNEIDER KRYSTYNA  OPEN / K40KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOL  
  SERĘGA TOMASZ 73OPEN / M40BOLĘCINWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  SZCZECKI KRZYSZTOF 84OPEN / M40KrakówPOLPOLOK 
  SZOPA LESZEK 21OPEN / M60PODOLSZEAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPOLPOLOK 
  TOMCZYK EWELINA  OPEN / K24KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOL  
  TURCZA TOMASZ  OPEN / M30KRAKÓWPOLPOL  
  WAJDA MAREK  OPEN / M40KRAKÓWPOLPOL  
  WAJDZIK MACIEJ 85OPEN / M30ZEMBRZYCEPOLPOLOK 
  WALCZYK ROMAN 46OPEN / M50KRAKÓWWATER KNIGHTSPOLPOLOK 
  WŁADYKA ANATOL  OPEN / M40KRAKÓWPOLPOL  
  WNUK MIROSŁAW  OPEN / M40KRAKÓWMIDNIGHT`S RUNNERSPOLPOL  
  WOLNY KRZYSZTOF 74OPEN / M24KRAKÓWPOLPOLOK 
  WRZECION KRZYSZTOF 75OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  ZAJĄC ANNA  OPEN / K30SKAWINAPOLPOL  
  ZAJĄC MONIKA 82OPEN / K30KRAKÓWPOLPOLOKM1 
  ZAJĄC PIOTR 81OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOKM1 
  ZIELIŃSKA-KOŁACZ EWELINA 76OPEN / K30KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  ZIĘBA JACEK 12OPEN / M50BALICEZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK