Zawody organizuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz systemu Datasport

PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego
Wrocław, 15 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 894
Liczba opłaconych zawodników: 803
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR 1OPEN / MOSKWAHERKTTEAMOK 
2  ALEKSY HANNA 2OPEN / TORUŃPARKRUN TORUŃOK 
3  ALEKSY MAŁGORZATA 3OPEN / TORUŃAPATOROK 
4 ANASZEWSKA DOROTA4OPEN / WROCŁAWOK 
5 ANASZEWSKA JAGODA5OPEN / WROCŁAWOK 
6 ANASZEWSKA MARIA6OPEN / WROCŁAWOK 
7 ANASZEWSKA WERONIKA7OPEN / WROCŁAWOK 
8 ANASZEWSKI ANDRZEJ8OPEN / WROCŁAWOK 
9  ANTONCZYK KATARZYNA 9OPEN / WROCLAWOK 
10  BABIK KRZYSZTOF 10OPEN / ŹRÓDŁAOK 
11 BAKER GLENN11OPEN / WROCLAWTIETOOK 
12 BAKER MAJA12OPEN / WROCLAWTIETOOK 
13 BALICKA MAGDALENA13OPEN / OCHABY MAŁEOK 
14 BALICKA NATALIA14OPEN / OCHABY MAŁEOK 
15 BALICKA PAULINA15OPEN / OCHABY MAŁEOK 
16 BALICKI PAWEŁ16OPEN / OCHABY MAŁEOK 
17  BAŁA ADAM 17OPEN / SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
18  BANACHOWICZ ŁUKASZ 18OPEN / WROCŁAWOK 
19 BANASZAK-STANIEWSKA SABINA19OPEN / DOBRZYKOWCEOK 
20 BANASZEK JAŚMINA10354OPEN / WROCŁAWUSAIN BOLT TEAM  
21 BAŃKOWSKI DAWID20OPEN / KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
22 BAŃKOWSKI MAREK21OPEN / KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
23  BARSZCZEWSKI ANTONI 22OPEN / WROCŁAWDRUŻYNA STASIAOK 
24  BARSZCZEWSKI FRANCISZEK 23OPEN / WROCŁAWDRUŻYNA STASIAOK 
25  BARSZCZEWSKI PAWEŁ 24OPEN / WROCLAWDRUŻYNA STASIAOK 
26  BARSZCZEWSKI STANISŁAW 25OPEN / WROCLAWDRUŻYNA STASIAOK 
27 BARYLSKA KAJA26OPEN / WROCŁAWOK 
28 BARYLSKI DARIUSZ27OPEN / WROCŁAWOK 
29  BATOR BARBARA 28OPEN / WROCŁAWAMATOROK 
30 BATOR JAKUB29OPEN / WROCŁAWAMATOROK 
31 BATOR MICHAŁ30OPEN / NADOLICE WIELKIE#SOBASTEAMOK 
32 BATOR SEBASTIAN31OPEN / NADOLICE WIELKIEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
33 BATOR URSZULA32OPEN / NADOLICE WIELKIEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
34  BĄCLER MARTA 10371OPEN / KIEŁCZÓWEK  
35 BEDNAREK AGNIESZKA33OPEN / WROCŁAWOK 
36 BEDNAREK GABRIEL34OPEN / WROCŁAWOK 
37 BEDNAREK HANNA35OPEN / WROCŁAWOK 
38 BEDNAREK JONATAN36OPEN / WROCŁAWOK 
39 BEDNAREK MARIA37OPEN / WROCŁAWOK 
40 BEDNAREK TOMASZ38OPEN / WROCŁAWOK 
41  BEKACZ STANISŁAW 39OPEN / WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
42 BEKACZ WIKTORIA40OPEN / WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
43 BERNADZIKOWSKI HUGO41OPEN / WROCŁAWOK 
44 BERNADZIKOWSKI MAKSYM42OPEN / WROCŁAWOK 
45 BERNADZIKOWSKI MICHAŁ43OPEN / WROCŁAWOK 
46 BEUCH WIKTORIA44OPEN / WĄSOSZOK 
47 BEUCH WOJCIECH45OPEN / WĄSOSZCRAZY TEAMOK 
48  BIDZIŃSKA AGATA 10355OPEN / WROCŁAWUSAIN BOLT TEAM  
49BIEDROŃ ALINA46OPEN / ŚWIDNICAPAKAOK 
50BIEDROŃ KARINA47OPEN / ŚWIDNICAPAKAOK 
51 BIEGAŃSKA ALICJA10247OPEN / WROCŁAWBIEGANKI  
52 BIEGAŃSKA JULIA10246OPEN / WROCŁAWBIEGANKI  
53 BIEGAŃSKA KINGA10245OPEN / WROCŁAWBIEGANKI  
54 BIELSKA BIANKA10063OPEN / OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICA  
55 BIELSKA IRMINA10066OPEN / OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICAOK 
56 BIELSKI PIOTR10065OPEN / OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICAOK 
57  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 48OPEN / WROCŁAWOK 
58 BIEŁUŃSKI SERGIUSZ49OPEN / WROCŁAWOK 
59 BIEŁUŃSKI SEWERYN50OPEN / WROCŁAWOK 
60 BILIŃSKA-ROCHEWICZ MARTA51OPEN / WROCŁAWDRUŻYNA ŻYRAFYOK 
61  BILIŃSKI PIOTR 52OPEN / LEGNICAOK 
62 BISEK AGATA53OPEN / WROCŁAWOK 
63 BISEK ALICJA54OPEN / WROCŁAWOK 
64 BISEK MACIEJ55OPEN / WROCŁAWOK 
65 BISEK MICHAŁ56OPEN / WROCŁAWOK 
66 ZAWODNIK ANONIMOWY57OPEN /  OK 
67 ZAWODNIK ANONIMOWY58OPEN /  OK 
68  BŁASZCZYK RÓŻA 59OPEN / WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
69 BOBYK KAROL60OPEN / WROCŁAWNOAOK 
70 BOCHNAK FILIP61OPEN / WROCŁAWOD SENIORA DO JUNIORAOK 
71  BOCHNAK PAWEŁ 62OPEN / WROCŁAWOD SENIORA DO JUNIORAOK 
72  BOJANOWSKA ANNA 63OPEN / RACIBOROWICE GÓRNEOK 
73  BOJANOWSKA-BILIŃSKA PAULINA 64OPEN / LEGNICAOK 
74 BOJARSKA HANNA65OPEN / POZNAŃOK 
75 BOJARSKA IZABELLA66OPEN / POZNAŃOK 
76 BOJARSKA MAGDALENA67OPEN / POZNAŃOK 
77 BOJARSKI MICHAŁ68OPEN / POZNAŃOK 
78  BOJARSKI TOMASZ 69OPEN / POZNAŃOK 
79 BORKOWSKI ERYK70OPEN / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 WROCŁAWOK 
80 BORKOWSKI ROBERT71OPEN / WROCŁAWWROCŁAWOK 
81 BOROWCZYK ARKADIUSZ72OPEN / STRZELINSTRZELINOK 
82 BOROWCZYK JAGODA73OPEN / STRZELINSTRZELINOK 
83 BOROWCZYK MIŁOSZ74OPEN / STRZELINSTRZELINOK 
84  BORUCH KATARZYNA 75OPEN / ZGIERZHERNIK TEAMOK 
85  BORZYKOWSKI PIOTR 76OPEN / NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAOK 
86  BRZESKA EWA 77OPEN / STRZELCE KRAJEŃSKIEBIEGUNKIOK 
87  BRZESKI SYLWESTER 78OPEN / STRZELCE KRAJEŃSKIEOK 
88  BRZEZIŃSKA AGNIESZKA 79OPEN / SKIERNIEWICEOK 
89  BRZEZIŃSKI GRZEGORZ 80OPEN / SKIERNIEWICEOK 
90 ZAWODNIK ANONIMOWY10634OPEN /  AKTYWNI POSTOMINO  
91  BURA KRYSTIAN 81OPEN / LESZNO#BBKTSOK 
92  BURNAGIEL AGATA 10119OPEN / LESZCZYNYHRMAX ŻORY  
93  BURNAGIEL TOMASZ 82OPEN / CZERWIONKA-LESZCZYNYOK 
94 BURNAT ALEKSANDRA10105OPEN / WROCLAW  
95  BUTRYN AGNIESZKA 83OPEN / BANIEOK 
96  BUTRYN ZUZANNA 84OPEN / BANIEOK 
97 CASTELLI BARTOSZ85OPEN / WISZNIA MAŁAZIELONIOK 
98 CHABOWSKI DOMINIK86OPEN / WOLA KOPCOWACHABUSIEOK 
99 ZAWODNIK ANONIMOWY87OPEN /  BZOWAOK 
100  CHMIELUK BARBARA 88OPEN / JELCZ-LASKOWICEOK 
101  CHMIELUK GRZEGORZ 89OPEN / JELCZ-LASKOWICEWSTAWAJ I WALCZ!OK 
102 CHOCHOŁEK SZYMON90OPEN / WROCŁAWOK 
103  CHORZĘPA JOANNA  OPEN / JELCZ-LASKOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE  
104  CHORZĘPA MARCIN 10264OPEN / JELCZ-LASKOWICE  
105  CHRUSTEK AGNIESZKA 91OPEN / RAWICZADA TEAMOK 
106 CICHOSZ KONRAD92OPEN / WROCŁAWKIKU RUNOK 
107  CUGIER KATARZYNA 10441OPEN / WROCŁAW  
108 CYBULA EWA93OPEN / WROCŁAWX-TEAMOK 
109  CYGAN AGATA 94OPEN / KŁODZKOBLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIEOK 
110 CZAJA ANETA95OPEN / WROCŁAWOK 
111 CZAJA GABRIEL96OPEN / WROCŁAWOK 
112 CZAJA HANNA97OPEN / WROCŁAWOK 
113 CZAJA WOJCIECH98OPEN / WROCŁAWOK 
114 CZAJKOWSKI DAMIAN10525OPEN / ŻMIGRÓDEK