Zawody obsługuje firma Datasport

10. Bieg Siedleckiego Jacka - Biegi Młodzieżowe
Siedlce, 25 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 497
Liczba opłaconych zawodników: 481
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 ADAMCZYK TOMASZ140BDiM / M9-10SIEDLCEPOLPOLOK 
2  ADAMIAK MIKOŁAJ 129BDiM / M7-8SIEDLCEMASOVIAPOLPOLOK 
3 ADAMKIEWICZ LENA137BDiM / K7-8PŁOCKLENA LEMONIADA TEAMPOLPOLOK 
4 AFALTOWSKI OLIWIER166BDiM / M7-8KĄKOLEWNICAGROM KĄKOLEWNICAPOLPOLOK 
5 ALEKSIUK ZUZANNA324BDiM / K11-12SIEDLCEPOLPOLOK 
6  ANDRZEJEWSKA ANNA 389BDiM / K9-10SIEDLCEPOLPOLOK 
7 BABIANKOU ANDREI423BDiM / M7-8BRESTBREST KIDS RUNBLRBLROK 
8 BABIANKOU MIKHAIL424BDiM / M11-12BRESTBREST KIDS RUNBLRBLROK 
9 BABICZ ANTONINA97BDiM / K7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
10 BABICZ MICHALINA98BDiM / K7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
11 BAGIŃSKI FILIP71BDiM / M5-6MINSK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
12 BAJ JAKUB340BDiM / M5-6SIEDLCEPOLPOLOK 
13 BAJ MATEUSZ341BDiM / M11-12SIEDLCEPOLPOLOK 
14 BAKKER LARS353BDiM / M5-6WARSZAWAPOLPOLOK 
15 BAKKER LAURA354BDiM / K7-8WARSZAWAPOLPOLOK 
16  BARCZAK KACPER 1BDiM / M7-8SIEDLCEPOLPOL  
17 BAREJA MIKOŁAJ342BDiM / M7-8HOŁUBLAZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W HOŁUBLIPOLPOLOK 
18  BARTOSZUK ANDRZEJ 248BDiM / SARNAKIPOLPOLOK 
19 BARTOSZUK BLANKA249BDiM / K7-8SARNAKIPOLPOLOK 
20 BARTOSZUK JAKUB241BDiM / M5-6SARNAKIPOLPOLOK 
21 BEDNARCZYK HUBERT299BDiM / M7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
22  BELKA KAJA 265BDiM / K7-8WODUNIEPOLPOLOK 
23 BELNIAK ALEKSANDRA235BDiM / K9-10SIEDLCESP 5 SIEDLCEPOLPOLOK 
24 BIENIEK MIKOŁAJ145BDiM / M5-6RADZYŃ PODLASKIPOLPOLOK 
25 BIERNACKA ALA210BDiM / K5-6SIEDLCEPOLPOLOK 
26  BŁACHNIO ANTEK 425BDiM / M9-10NOWE IGANIETRIATHLON SIEDLCE CLUBPOLPOLOK 
27  BŁACHNIO FRANCISZEK 426BDiM / M9-10SIEDLCE, IGANIE NOWETRIATHLON SIEDLCE CLUBPOLPOLOK 
28  BŁACHNIO STANISŁAW 427BDiM / M7-8SIEDLCE/NOWE IGANIETRIATHLON SIEDLCE CLUBPOLPOLOK 
29  BŁAŻEJCZYK JULIA 141BDiM / K7-8SIEDLCEHOTEL ALEKSANDRIAPOLPOLOK 
30 BORKOWSKA LENA405BDiM / K7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
31 BORKOWSKI JAKUB65BDiM / M7-8SIEDLCEMASOVIAPOLPOLOK 
32 BORKOWSKI MACIEJ57BDiM / M7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
33 BORUC BARTOSZ198BDiM / M5-6SIEDLCEMP 15 SIEDLCEPOLPOLOK 
34 BORUC LENA199BDiM / K11-12SIEDLCESP 4 SIEDLCEPOLPOLOK 
35  BOŻEDAJEK DAWID 428BDiM / M5-6MIĘDZYRZEC PODLASKIPOLPOLOK 
36  BRYŁKA MILENA 317BDiM / K5-6SIEDLCEPOLPOLOK 
37  BUCH SEBASTIAN 312BDiM / M7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
38  BUGDAŁ DOROTA 429BDiM / K7-8SIEDLCESP 2POLPOLOK 
39 CABAJ FILIP203BDiM / SIEDLCEDZIABAJEPOLPOLOK 
 Bieg na 5km
40 CABAJ ZUZANNA204BDiM / K7-8SIEDLCEDZIABAJEPOLPOLOK 
41 CELINSKI-DROZD PAWEŁ430BDiM / M11-12SIEDLCESP 5 SIEDLCEPOLPOLOK 
42  CHMIELEWSKI MACIEJ 2BDiM / M7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
43 CHMIELIŃSKA BLANKA142BDiM / K7-8SIEDLCECHMIELE SIEDLCEPOLPOLOK 
44 CHMIELIŃSKA POLA143BDiM / K7-8SIEDLCECHMIELE SIEDLCEPOLPOLOK 
45 CHODOWIEC JULIA431BDiM / K9-10SIEDLCEPOLPOLOK 
46 CHOJECKA ALEKSANDRA3BDiM / K9-10ZBUCZYNZBUCKI RUCHPOLPOL  
47 CHOJECKI JAKUB4BDiM / M7-8ZBUCZYNZBUCKI RUCHPOLPOL  
48  CHOJNIAK MIKOLAJ 390BDiM / M11-12SIEDLCEPOLPOLOK 
49  CHOMICKI GRZEGORZ 50BDiM / M7-8SIEDLCESEMP POGOŃ SIEDLCEPOLPOLOK 
50 CYMERMAN JAKUB432BDiM / M5-6SIEDLCEPOGOŃ SIEDLCEPOLPOLOK 
51 CYMERMAN JULIA433BDiM / K9-10SIEDLCEPOLPOLOK 
52 CZAPIŃSKI MARCEL406BDiM / M7-8REDAPOLPOLOK 
53  CZAPIŃSKI MICHAŁ 5BDiM / REDAPOLPOL  
54  CZARNOCKA AMELIA 167BDiM / K7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
55 CZARNOCKI BARTOSZ343BDiM / M5-6SIEDLCEPOLPOLOK 
56 CZARNOCKI KAMIL344BDiM / M11-12SIEDLCEPOLPOLOK 
57 CZECZKO DIANA290BDiM / K7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
58 CZECZKO LAURA291BDiM / K7-8SIEDLCEPOLPOLOK 
59 CZYKWIN MIKOŁAJ277BDiM / M9-10BIELSK PODLASKIROZBIEGANY BIELSK PODLASKIPOLPOLOK 
60 CZYŻOWSKA WIKTORIA391BDiM / K7-8HUTA MIŃSKARACEFIGTER GOSIR DĘBE WLKPOLPOLOK