Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Drużyna IT - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 183
Liczba opłaconych zawodników: 148
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka
1 AJDUKIEWICZ MAREK 10 / M30WROCŁAWLSB DATAYUGOKOK 
2  ANTAS MARCIN  10 / M30WROCŁAWHEROLYNX.COMPOLPOLOKOK 
3 BAIKOU JERZY 10 / M20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
4 BARTOSZ CZUBAK 10 / M20WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
5  BATOR LIDIA  10 / K30SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
6  BATOR WALDEMAR  10 / M30DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOKOK 
7 BAZYLEWICZ PIOTR 10 / M30POZNAŃLSB DATAYUGOKOK 
8  BIELSKA IRMINA  10 / K30OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOL OK 
9  BIELSKI PIOTR  10 / M40OLEŚNICAZAWSZE&WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOL OK 
10  BIENIAS ŁUKASZ  10 / M30DZIERŻONIÓWPOLPOL OK 
11 BOGUSIAK MARCIN 10 / M30WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
12 BOŻEK PAWEŁ 10 / M20WROCŁAWARTEFAKTPOLPOLOKOK 
13 BRYŁKOWSKI TADEUSZ 10 / M20WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
14 BRZOZOWSKI JAN 10 / M30WYSOKABECKER AVIONICS POLSKA SP. Z O.O.YUGOKOK 
15  BRZOZOWSKI PAWEŁ  10 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
16  BUJOK MICHAŁ  10 / M30ZEBRZYDOWICEPOLPOLOKOK 
17  BURAWSKI PIOTR  10 / M40OLEŚNICADĄBROWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
18  CALANCA TADEUSZ  10 / M40WROCLAWOPAL RUNNERSPOLPOLOKOK 
19  CICHOSZ SEBASTIAN  10 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
20 CIECIUCH WALDEMAR 10 / M40WROCŁAWQAD POLSKA SP. Z O.O.POLPOLOKOK 
21 CIEPŁUCH KAROLINA 10 / K30TORUŃ#AKCESTEAMPOLPOLOKOK 
22 CZOŁOWSKI TOMMY 10 / M40WROCŁAWFOREHEAD RUNSPOLPOL OK 
23  CZYŚCIAK KRZYSZTOF  10 / M40ŻÓRAWINATEAM LUKS ŻÓRAWINAPOLPOL OK 
24 DOBROWOLSKA AGNIESZKA 10 / K20WROCŁAWPOLPOL OK 
25  DZIEMIESZONEK MATEUSZ  10 / M30OLESNICANOKIAPOLPOLOKOK 
26 FALEŃCZYK PIOTR 10 / M30OCADO POLSKA SP Z O. O.POLPOLOKOK 
27 FAŁKOWSKI MACIEJ 10 / M20MOJĘCICEVIESSMANNPOLPOLOKOK 
28  FIEBIG NATALIA  10 / K20LESZNOWWW.FIEBIG.PLPOLPOLOKOK 
29  FIEBIG STEFAN  10 / M50PONIECWWW.FIEBIG.PLPOLPOLOKOK 
30 FOLTYN ADRIAN 10 / M40OCADO POLSKA SP Z O. O.POLPOLOKOK 
31 FRYZEŁ MIŁOSZ 10 / M20WROCŁAWARTEFAKTPOLPOLOKOK 
32 GACIA JOANNA 10 / K30FRANKFURTGERGEROKOK 
33  GAJDECZKA ANNA  10 / K30OLESNOGRAF ITPOLPOLOKOK 
34  GAJDECZKA MICHAŁ  10 / M30OLESNOGRAF ITPOLPOLOKOK 
35  GAŁKA JACEK  10 / M40ŻMIGRÓDVEGERUNNERS / KB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
36  GARNCZAREK MARCIN  10 / M30SIECHNICECYKLON PROAL TEAMPOLPOLOKOK 
37 GLAPIŃSKI MATEUSZ 10 / M30OCADO POLSKA SP Z O. O.POLPOLOKOK 
38  GLIED KRZYSZTOF  10 / M40DOBRZEŃ WIELKISPIR ITPOLPOLOKOK 
39 GŁOWACKI JAROSŁAW 10 / M50WROCŁAWQAD POLSKA SP. Z O.O.POLPOL OK 
40 GŁOWACKI TOMASZ 10 / M30WROCŁAWQAD POLSKA SP. Z O.O.POLPOLOKOK 
41  GORCZYŃSKI FILIP  10 / M40WROCŁAWWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
42  GÓRAL MATEUSZ  10 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
43 GRUCZA CELINA 10 / K20WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
44 GRZEGORZ TABOR 10 / M30WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
45 GUZIKIEWICZ KAMIL 10 / M30WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
46 HERBUŚ DARIUSZ 10 / M30WROCŁAWARTEFAKTPOLPOLOKOK 
47 HOLLY PIOTR 10 / M30WAŁBRZYCHSCOTT.PLPOLPOL OK 
48  HORBACZ KRYSTIAN  10 / M40LIGOTA PIĘKNAPOLPOL OK 
49  HRYNKIEWICZ KATARZYNA  10 / K30WROCŁAWKALASIEPOLPOLOKOK 
50 JAKUBOWSKI ANDRZEJ 10 / M30ŻMIGRÓDPOLPOL OK 
51  JANKOWIAK ANGELIKA  10 / K20BOGDASZOWICEPOLPOLOKOK 
52 JANKOWSKI KACPER 10 / M20WROCŁAWARTEFAKTPOLPOLOKOK 
53  JARACZ-PATEREK ALINA  10 / K30WROCŁAWNOAPOLPOL OK 
54  JARCZYŃSKA ADRIANA  10 / K30WROCŁAWPOLPOL OK 
55  JASKOWSKI SEBASTIAN  10 / M40WROCŁAWVIGORPOLPOLOKOK 
56 JAŚKIEWICZ KATARZYNA 10 / K40WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
57 JEDYŃCZUK JAROSŁAW 10 / M40STRZEGOMBECKER AVIONICS POLSKA SP. Z O.O.YUGOKOK 
58 JEZIOROWSKA ELŻBIETA 10 / K50WROCŁAWLSB DATAYUGOKOK 
59 JEZIOROWSKI RYSZARD 10 / M50WROCŁAWLSB DATAYUGOKOK 
60  JURCZAK SŁAWEK  10 / M20WROCŁAWWKURW_TEAMPOLPOL OK 
61 JUSZCZAK FILIP 10 / M20JELENIA GÓRAEKIPA PIWKOPOLPOLOKOK 
62 JUZWA MAREK 10 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
63 KACZMAREK KRZYSZTOF 10 / M40KALISZK2POLPOL OK 
64  KĘDZIORA MAREK  10 / M60WROCŁAWDANCELAND WROCŁAWPOLPOLOKOK 
65 KINCEL PAULA 10 / K40LESZNOPOLPOLOK 
66  KINCEL PAULA  10 / K40LESZNOPOLPOLOKOK 
67  KIPIGROCH BARTŁOMIEJ  10 / M30WROCŁAWARRIBATECPOLPOL OK 
68 KLIMA KAMIL 10 / M20OCADO POLSKA SP Z O. O.POLPOLOKOK 
69  KŁOS JAN  10 / M30OŁAWAPOLPOLOKOK 
70  KOMAINDA KRZYSZTOF  10 / M30WROCŁAWCAPGEMINIPOLPOL OK 
71  KONARSKA EDYTA  10 / K40OŁAWAPOLPOLOKOK 
72  KOSTYRA ELŻBIETA  10 / K20WROCLAWPOLPOLOKOK 
73  KOTARBA EWELINA  10 / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
74 KOWAL GRZEGORZ 10 / M30OCADO POLSKA SP Z O. O.POLPOLOKOK 
75  KOWALAK KASIA  10 / K30WROCŁAWMONKEY PATCHINGPOLPOLOKOK 
76  KOWALAK PAWEŁ  10 / M30WROCŁAWMONKEY PATCHINGPOLPOLOKOK 
77  KOWALSKI DAMIAN  10 / M40WAŁBRZYCHCWIPOLPOLOKOK 
78 KRUCZKIEWICZ MATEUSZ 10 / M40WROCŁAWKRUKIPOLPOLOKOK 
79 KRZYSZTOF CHMIELEWSKI 10 / M20WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
80  KUBACKI BARTŁOMIEJ  10 / M40WROCŁAWPOLPOL OK 
81 KULIGOWSKI PATRYK 10 / M20WROCŁAWQAD POLSKA SP. Z O.O.POLPOLOKOK 
82 KURILEC KRZYSZTOF 10 / M50WROCŁAWLSB DATAYUGOKOK 
83  KURZAJ ARKADIUSZ  10 / M30DZIERŻONIÓWHATA RUN TEAMPOLPOLOKOK 
84  KUSTOSZ MAREK  10 / M40ZGORZELECPOLPOLOKOK 
85  KUSZEWSKA JUSTYNA  10 / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
86 LEWANDOWSKI ŁUKASZ 10 / M30WROCŁAWLSB DATAYUGOKOK 
87 ŁUCIÓW LESZEK 10 / M40OCADO POLSKA SP Z O. O.POLPOLOKOK 
88  ŁUCZAK TOMASZ  10 / M20BŁASZKIPOLPOLOKOK 
89  MACHAJ ŁUKASZ  10 / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
90 MACUGA SŁAWOMIR 10 / M30OCADO POLSKA SP Z O. O.POLPOLOKOK 
91  MALCHARCZYK JADWIGA  10 / K40WAWELNOPOLPOLOKOK 
92  MALCHER ŁUKASZ  10 / M30LESZNONATILOVESRUNNING.PLPOLPOLOKOK 
93  MALIK AGATA  10 / K30BIELANY WROCŁAWSKIEMIŚ I ŻÓŁWPOLPOLOKOK 
94 MANIAK GRZEGORZ 10 / M30WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
95 MARCIN BAJ 10 / M40WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
96  MARKIEWICZ PIOTR  10 / M20JAWORARRIBATECPOLPOL OK 
97 MARTSENYUK NATALIA 10 / K30WROCLAWPUZANHULIGANPOLPOLOKOK 
98 MARZEC TOMASZ 10 / M30WROCŁAWBECKER AVIONICS POLSKA SP. Z O.O.YUGOKOK 
99  MARZEC EWA  10 / K50KAMIENIEC WROCŁAWSKIPOLPOLOKOK 
100  MATURA ŁUKASZ  10 / M30WROCŁAWARRIBATECPOLPOL OK 
101  MATUSIAK MATEUSZ  10 / M30WROCŁAWARDENTCODEPOLPOLOKOK 
102  MATUSIAK MIROSŁAW  10 / M30WROCŁAWARDENTCODEPOLPOL OK 
103 ZAWODNIK ANONIMOWY 10 / M30 ARRIBATECPOLPOL OK 
104 MAZUR KRZYSZTOF 10 / M30BARŁOGILSB DATAYUGOKOK 
105 MAZUR AGNIESZKA 10 / K40WROCŁAWQAD POLSKA SP. Z O.O.POLPOLOKOK 
106  MAZZARA DOMINIKA  10 / K30WROCLAWAXIOM MANAGED SOLUTIONSPOLPOLOKOK 
107 MESZYŃSKI MAREK 10 / M40TORUŃ#AKCESTEAMPOLPOLOKOK 
108  MICHALIK ANNA  10 / K30WROCŁAWPOLPOL OK 
109 MICHAŁ BONIARCZYK 10 / M20WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
110 MIERNIKIEWICZ BŁAŻEJ 10 / M40WROCŁAWARTEFAKTPOLPOLOKOK 
111 MIKOŁAJEWSKI TOMASZ 10 / M20WROCŁAWBECKER AVIONICS POLSKA SP. Z O.O.YUGOKOK 
112  MILEWICZ MARCIN  10 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
113  MIZGALA BARTŁOMIEJ  10 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
114  MOTYKA KRZYSZTOF  10 / M40WROCŁAW (DOLNOŚLĄSKIE)POLPOL OK 
115  MYSZKOWSKI PAWEŁ  10 / M40WROCŁAWPOLPOL OK 
116  NADACHEWICZ ŁUKASZ  10 / M30WROCŁAWEKIPA PIWKOPOLPOLOKOK 
117  NAWROCKA MARTA  10 / K30ŻERNIKI WROCŁAWSKIEVIESSMANNPOLPOLOKOK 
118 NAZAREWSKI HUGO 10 / M30WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
119  NELKE KAMIL  10 / M30WROCLAWPOLPOLOKOK 
120  NIEKRASZ JUSTYNA  10 / K40ŚWIDNICAGRAFFPOLPOL OK 
121 NOSEWICZ PIOTR 10 / M40WROCŁAWBECKER AVIONICS POLSKA SP. Z O.O.YUGOKOK 
122  NOWICKI ŁUKASZ  10 / M40WARSZAWASUNMAKEPOLPOL OK 
123  OBRĄPALSKI PIOTR  10 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
124  OLCZYK PAWEL  10 / M40WROCLAWPOLPOLOKOK 
125  ORLIK RAFAŁ  10 / M40WROCLAWPOLPOLOKOK 
126  PACZKOWSKA AGNIESZKA  10 / K20WROCŁAWBIEGAM BEZ POWODUPOLPOL OK 
127  PAKUŁA TOMASZ  10 / M30BOJANOWOPOLPOLOKOK 
128  PAŁGAN ANNA  10 / K30WROCŁAWATOS RUNNERSPOLPOL OK 
129 PAWEL KOWALEWSKI 10 / M30WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
130 ZAWODNIK ANONIMOWY 10 / M30 POLPOLOKOK 
131 PAWLACZYK KRZYSZTOF 10 / M20WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
132 PIECHOCKI ANDRZEJ 10 / M30WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
133  PIECZYŃSKI ŁUKASZ  10 / M30POZNAŃPOLPOLOKOK 
134 PIOTR ZAKRZEWSKI 10 / M30WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
135  PIREK NATALIA  10 / K30WROCŁAWFAT BAT TEAMPOLPOLOKOK 
136 PISTL ANNA 10 / K30WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
137  PŁATEK MATEUSZ  10 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
138 PODEMSKA MARTA 10 / K30WROCŁAWARTEFAKTPOLPOLOKOK 
139  PODEMSKI PAWEŁ  10 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
140  PRZYBYLAK MIKOŁAJ  10 / M20LESZNOPOLPOLOKOK 
141  RAK PAULA  10 / K20WROCŁAWAMATORPOLPOLOKOK 
142  RYBCZYŃSKA PAULINA  10 / K20KOBYLA GÓRARYBA TEAMPOLPOL OK 
143  RZEŹNIK DACJAN  10 / M30ZIELONA GÓRABOHAR PALETY RUNNERSPOLPOL OK 
144 SALAMOV SAMIR 10 / M30OCADO POLSKA SP Z O. O.POLPOLOKOK 
145  SENSKI MARCIN  10 / M30WROCŁAWNIE WIDZĘ PRZESZKÓDPOLPOLOKOK 
146  SŁABY PIOTR  10 / M50WROCŁAWPORT URAZPOLPOL OK 
147 SPALT SŁAWOMIR 10 / M30WROCŁAWLSB DATAYUGOKOK 
148  STACH MARIUSZ  10 / M20OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
149  STACHURSKI PAWEŁ  10 / M30WROCŁAWFUNDACJA ZWINNOŚĆPOLPOLOKOK 
150  STANKIEWICZ IZABELA  10 / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
151 STRÓŻYK JAKUB 10 / M20WROCŁAWQAD POLSKA SP. Z O.O.POLPOLOKOK 
152  STRUCKI JACEK  10 / M60WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
153  SUDÓŁ ROBERT  10 / M30BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOKOK 
154  SYLWESTER KOZIK  10 / M20MYSZKOWVALOROUS DRAGONPOLPOLOKOK 
155  SZCZEPANIK PAWEŁ  10 / M20WROCŁAWZBŁĄKANI KAJAKARZEPOLPOLOKOK 
156  SZYMAŃSKI MAREK  10 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
157 TOPOLSKI JACEK 10 / M20OCADO POLSKA SP Z O. O.POLPOLOKOK 
158  TROJANOWSKI KAMIL  10 / M30MILICZPOLPOLOKOK 
159  TUMANOV OLEG  10 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
160  TUMANOVA ALONA  10 / K30WROCLAWPOLPOLOKOK 
161  TWARDOWSKI KRZYSZTOF  10 / M50WROCLAWAMATORPOLPOLOKOK 
162 TWARÓG DANUTA 10 / K30WROCLAWECLIPSEPOLPOLOKOK 
163  TWARÓG DANUTA  10 / K30WROCŁAWECLIPSEPOLPOL OK 
164 WACHOWSKI ANDRZEJ 10 / M30WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
165  WALIGÓRA ANETA  10 / K20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
166 WDOWIK KRYSTIAN 10 / M30WROCŁAWARTEFAKTPOLPOLOKOK 
167 ZAWODNIK ANONIMOWY 10 / M30 ACCENTUREPOLPOLOKOK 
168  WIERZEJSKI HENRYK  10 / M60WROCŁAWAMATORPOLPOLOKOK 
169 WILCZYŃSKI KAROL 10 / M30WROCŁAWARTEFAKTPOLPOLOKOK 
170  WIŚNIOWSKA KAMILA  10 / K30JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
171  WIŚNIOWSKI KAMIL  10 / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
172 WITKA TOMASZ 10 / M30WROCŁAWGLOBALLOGIC SAPOLPOLOKOK 
173  WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF  10 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
174  WOJDYŁA MIECZYSŁAW  10 / M50WROCŁAWPOLPOLOKOK 
175 WOŁOSZYN PAWEŁ 10 / M20WROCŁAWARTEFAKTPOLPOLOKOK 
176 ZAJĄC ARKADIUSZ 10 / M30WROCŁAWQAD POLSKA SP. Z O.O.POLPOLOKOK 
177  ZAJĄC SEBASTIAN  10 / M30KOBIERZYCEPOLPOL OK 
178  ZAPAŚNIK MARCIN  10 / M40WYSOKAPOLPOLOKOK 
179  ZATOLOKINA OLENA  10 / K20WROCŁAWUKRUKR OK 
180  ZATOLOKINA OLENA  10 / K20WROCŁAWUKRUKROKOK 
181  ZBŁOWSKI FILIP  10 / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
182 ZAWODNIK ANONIMOWY 10 / M40 POLPOLOKOK 
183 ZIMNY MATEUSZ 10 / M20KALISZPOLPOL OK