Zawody obsługuje firma "STARTER"

XV RAJD KOLARSKI „Wjazd na elektrownię szczytowo pompową Dlouhe Strane 2019”
KOUTY NAD DESNOU, 29 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 99
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje
1 BATOG JERZY BIKE / M60+GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
2  BEDNAREK PIOTR  BIKE / M1GŁUCHOŁAZYKTK KTUKOL GŁUCHOŁAZYPZKOL 
3  BUFAN ALEKSANDRA  BIKE / K2OPOLECYKLOOPOLEMTB 
4  CEMBALA PAWEŁ  BIKE / M40JELCZ LASKOWICE 
5  CUCH ADAM  BIKE / M40WROCŁAWKOLARSKI JANUSZ PODJEŻDŻANIA 
6  CZEPIEL ŁUKASZ  BIKE / M40KRAPKOWICEOKR BIKE TEAM 
7 ĆWICZAK ADRIAN BIKE / MMGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAMTB VICTORIA 
8  DEJA PIOTR  BIKE / M40IZBICKO 
9  DOMAGALSKI ADAM  BIKE / M3OPOLENAKOLEMTB 
10 DRULIK BARTEK BIKE / M3GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
11  DUCZKOWSKI KAMIL  BIKE / M1GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAMTB VICTORIA 
12  DUDEK PIOTR  BIKE / M40GŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZYMTB VICTORIA 
13  FRODYMA ANDRZEJ  BIKE / M50WROCŁAWACT GWARMTB 
14  GARCZAREK BOGUSŁAW  BIKE / M50NYSAGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
15  GOLA KONRAD  BIKE / M1GŁUCHOŁAZYRK ALUMINIUM BIKE TEAMPZKOL 
16  GÓRAL ROBERT  BIKE / M40BRZEGNIEZRZESZONY 
17 GRABOWSKI RADOSŁAW BIKE / M3GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
18 GRUDZIŃSKI RAFAŁ BIKE / MMGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAMTB VICTORIA 
19  GURBIERZ DAWID  BIKE / M2OPOLECYKLOFAN 
20  GURGUL LESZEK  BIKE / M60+SKARBIMIERZ-OSIEDLE`NA PRZEŁAJ` BRZEG 
21  HARKAWA URSZULA  BIKE / K2NYSABTR NYSA TEAM 
22 HAWRYLUK JAKUB BIKE / ŻAKGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAMTB VICTORIA 
23  HULBÓJ KAMIL  BIKE / M1GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPZKOL VICTORIA 
24  IMIELA WOJCIECH  BIKE / M2TYCHYSZMYD COACHING TEAM 
25  JAKUBOWSKI ANDRZEJ  BIKE / M40NYSABTR NYSA TEAM 
26  JAMRÓZ ROBERT  BIKE / M3GŁUCHOŁAZYKTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 
27 JAWORSKI TADEUSZ BIKE / M60+GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
28  JOWIK FRANCISZEK  BIKE / M60+PSZENNOTFJ CYKLO TEAMPZKOL 
29  KACZMARCZYK TOMASZ  BIKE / MMGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAMTB VICTORIA 
30  KĘDROŃ CZESŁAW  BIKE / M50GŁUCHOŁAZYKTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 
31  KLIMESZ BARBARA  BIKE / K2OPOLECYKLOOPOLEMTB 
32  KONEFAŁ WALDEMAR  BIKE / M50OPOLEMTB 
33  KOPACKI ADAM  BIKE / M40LEWIN BRZESKIGTC SKALNIK GRACZE 
34 KOSIEC JÓZEF BIKE / M60+48-340KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 
35 KOWALCZYK MATEUSZ BIKE / ŻAKGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAMTB VICTORIA 
36  KOWALSKI GRZEGORZ  BIKE / M3STRZELCE OPOLSKIECYKLOOPOLE 
37  KRAWIEC ZDZISŁAW  BIKE / M60+GRODKÓWGTC SKALNIK GRACZE 
38  KRZYMOWSKI WALDEMAR  BIKE / M60+PAKOSŁAWICE 
39  LEWALD MICHAŁ  BIKE / M40WROCŁAWCYKLOOPOLE 
40 LISOWSKI KAROL BIKE / MMGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAPZKOL VICTORIA 
41  ŁYSY WIESŁAW  BIKE / M60+KOZY 
42  MALIGŁÓWKA ROBERT  BIKE / M50GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
43  MATEUSZ MAŃKA  BIKE / M2KOCHANOWICE 
44 MAZURKIEWICZ HENRYK BIKE / M60+GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
45  MICHURA JACEK  BIKE / M3GŁUCHOŁAZYKTK KTUKOL 
46  MIZIA ROBERT  BIKE / M40NYSAACT GWAR 
47  MULIK BARTŁOMIEJ  BIKE / M40PRUDNIKPCC PRUDNIK 
48  MULIK MICHAŁ  BIKE / M2PRUDNIKPCC PRUDNIK 
49 NACKOWICZ ALICJA BIKE / K1GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
50  ORIAN MARYSIA  BIKE / K0ZDZIESZOWICELUKS ROSPONDEK ŻYROWA 
51 ORIAN PIOTR BIKE / M40ZDZIESZOWICELUKS ROSPONDEK ŻYROWA 
52  ORŁOWSKA KATARZYHA  BIKE / K2NYSAROGELLI TEAM 
53  PAZDUR DARIUSZ  BIKE / M40NYSABORN TO RIDE NYSA TEAM 
54  PIESZKO ROBERT  BIKE / M40PRUDNIKPCC PRUDNIK 
55  PIETRASZKO JAN  BIKE / M50GŁUCHOŁAZYKTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 
56 PIWOWARCZYK GRZEGORZ BIKE / M40GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAMTB VICTORIA 
57 PŁOSZCZYCA KAMILA BIKE / K1CHORZÓW 
58  PRZYSIEZNIUK ANDRZEJ  BIKE / M40OPOLECYKLOFAN 
59  PSZCZOLARSKI BARTOSZ  BIKE / M1BRZEGUKS MOTO JELCZ LASKOWICEPZKOL 
60  PSZCZOLARSKI MACIEJ  BIKE / M40BRZEGBRZEG 
61  PTAK ZBIGNIEW  BIKE / M50MĄKOSZYCEBRZEG 
62 PUZIO TOMASZ BIKE / M40GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
63 PUZIO WOJCIECH BIKE / MMGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
64 PYŻYK ROBERT BIKE / M50GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
65 RACZYNSKI MICHAŁ BIKE / M60+NYSA 
66 RATAJCZYK PAWEŁ BIKE / ŻAKGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
67 RATAJCZYK SEBASTIAN BIKE / ŻAKGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
68  SABAJ KRYSTYNA  BIKE / K1OPOLELUBELSKI KLUB KOLARSKI 
69  SARKOWICZ PAWEŁ  BIKE / M3PAKOSŁAWICE 
70  SEIFFERT TOMASZ  BIKE / M40BRZEG`NA PRZEŁAJ` BRZEG 
71  SIEDLECKI MAREK  BIKE / M50OŁAWAMTB 
72  SKACZKOWSKA BARBARA  BIKE / K1WARSZAWA 
73  SKOKUN JAKUB  BIKE / MMGŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZYPZKOL MTB VICTORIA 
74  SKOKUN PIOTR  BIKE / ŻAKNOWY ŚWIĘTÓWGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZYMTB VICTORIA 
75 STAWIŃSKI JERZY BIKE / M50GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
76  SURMA TOMASZ  BIKE / M40PRUDNIKTRUCHTY PRUDNIK 
77  SZPAK-ORIAN ADRIAN  BIKE / MMZDZIESZOWICEKS `KOZIOŁEK` / LUKS `ROSPONDEK`PZKOL 
78 SZPULARZ PAWEŁ BIKE / M3NYSAJELONEK 
79  SZULCZEWSKI TOMASZ  BIKE / M40ZDZIESZOWICECARDIO-SPORT SCOTT TEAM MTB 
80 SZYMURA STANISŁAW BIKE / M60+NYSA 
81 SZYWALSKI OSKAR BIKE / M3DĄBRÓWKA GÓRNACYKLOFAN 
82  ŚMIGLEWICZ RYSZARD  BIKE / M60+NYSANYSA CYCLING TEAM 
83  URBANIAK ŁUKASZ  BIKE / M3OPOLEMYSZYN PAPRYSZYN 
84  URBANIEC MARIUSZ  BIKE / M3NYSAMTB 
85 WALCZAK KLAUDIA BIKE / K1GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
86  WIENCEK DENIS  BIKE / M2PIETNAOKR BIKE TEAM 
87  WILCZEK ANNA  BIKE / K1TYCHYSZMYD COACHING TEAM 
88 WISNIEWSKI JERZY BIKE / M60+TUŁOWICEPCC PRUDNIK 
89  WNĘK MATEUSZ  BIKE / M2GŁUCHOŁAZYKTK KTUKOL 
90  WOELKE PATRICK  BIKE / M2BIAŁAWHITE MTB TEAM 
91  WOJTASIK HELENA  BIKE / K3TUŁOWICEPCC PRUDNIK 
92 ZALEWSKI JAN BIKE / MMGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
93 ZALEWSKI MAREK BIKE / M40GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIAVICTORIA 
94  ZARENKIEWICZ ARKADIUSZ  BIKE / MMGŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPZKOL MTB VICTORIA 
95 ZIĘTEK DARIUSZ BIKE / M50BRZEZINYPCC PRUDNIK 
96  ZIMNAL JAROSŁAW  BIKE / M50OPOLECYKLOOPOLE 
97  ŻABIŃSKI LESZEK  BIKE / M40KATOWICEMTB 
98  ŻARNOWIEC TADEUSZ  BIKE / M50BRZEGBRZEG 
99  ŻYREK JAN KACPER  BIKE / M2GRODKÓWMTB