Zawody obsługuje firma Datasport

5. RST Półmaraton Świdnicki
Świdnica, 09 listopada 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1610
Odebrało numery: 1529

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMIK TOMEK 53721km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKIT 
2  ABULEWICZ WOJCIECH 126821km / M50WROCŁAWTRENING STUDIO 17POLPOLOK 
3  ADACH DARIUSZ 62921km / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
4  ADAMCZYK ANDRZEJ 2273D5 / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
5 ADAMCZYK BEATA83921km / K50ŚWIDNICANIEZRZESZONYPOLPOLOKPowiat 
6 ADAMIN ARTUR134221km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
7 ADAMSKA JOANNA20721km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
8 ADAMSKI ROBERT20521km / M40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
9  ADAMUS RAFAŁ 95421km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
10 AMBROSIEWICZ HENRYK90721km / M70JELENIA GORAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK  
11  AMBROSZCZYK MAŁGORZATA 67021km / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
12  ANCZYK KRYSTYNA 26321km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOK 
13  ANCZYK SARA 115521km / K30LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOK 
14  ANDRE ANNA 78821km / K20KONINANDRE TEAMPOLPOLOK 
15  ANDREASIK MICHAŁ 69121km / M30BIELAWAPOLPOLOK 
16  ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ 106121km / M40BOGATYNIAPOLPOLOKIT 
17  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 98821km / M30BIELAWAPCH SPORT TEAMPOLPOLOK 
18  APRIASZ RAFAŁ 52821km / M20WROCŁAWPOLPOLOK  
19  ARCISZEWSKI MARCIN 79221km / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOKIT 
20  AUGUSTYN JAROSŁAW 109321km / M30WOJNOWICEPOLPOLOK 
21  BABIARZ PIOTR 92421km / M40WITOSZÓW DOLNYWYBIERZPOLPOLOKPowiat 
22  BABIJ MARIUSZ 8621km / M40PASZOWICEPOLPOLOK 
23  BABISZ PAWEŁ 2104D5 / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKPowiat 
24  BADOWSKI ARTUR 70821km / M40BURKATÓWPOLPOLOKPowiat IT 
25  BAGIŃSKA ANNA 41421km / K30SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOLOK 
26  BAJ MARCIN 124221km / M40SMOLECCLOUD RUNNERSPOLPOLOKIT 
27  BALA WITOLD 113721km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
28  BALCEREK EWA 23421km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
29  BALICKI PIOTR 24721km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOLOK 
30 BALIŃSKA AGNIESZKA2070D5 / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
31  BALKIEWICZ HENRYK 133321km / M50LEGNICALEGNICAPOLPOLOK 
32  BAŁA ADAM 2117D5 / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
33  BAŁAZY PAWEŁ 26421km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat IT 
34  BANASIAK TOMASZ 59821km / M30WROCŁAWRST SOFTWARE MASTERSPOLPOLOKIT 
35 BANASIEWICZ ELŻBIETA2160D5 / K30WAŁBRZYCHSANSWISS POLSKAPOLPOLOK 
36  BANASIEWICZ MACIEJ 2214D5 / M30WAŁBRZYCHTHE DYSZKERS - ELECTROLUXPOLPOLOK 
37  BANDER MICHAŁ 122521km / M30JAWORJAWORPOLPOLOK 
38 BANDERA KATARZYNA2264D5 / K30PIESZYCECOOPER STANDARDPOLPOLOK 
39 BAŃCZAK WIKTORIA80521km / K20ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
40  BAR PIOTR 95721km / M40JAWORZYNA ŚLRST SOFTWARE MASTERSPOLPOLOKPowiat IT  
41  BARAN EWA 50221km / K40WROCŁAWMARATHON TEAMPOLPOLOK 
42  BARANOWSKA EWELINA 2196D5 / K30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
43  BARANOWSKA PATRYCJA 2026D5 / K30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
44  BARANOWSKI KRZYSZTOF 65921km / M30ŚWIDNICACENTRUM 24 OPIEKAPOLPOLOKPowiat 
45  BARCICKI TOMASZ 10121km / M40LEGNICAPOLPOLOK 
46  BARCZAK PIOTR 102621km / M30SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOK 
47  BARTOSIK MACIEJ 81621km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOLOK 
48  BARTOSIK WOJCIECH 101521km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOLOK 
49  BARYŁA PIOTR 2285D5 / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
50  BARYŁA ROKSANA 2106D5 / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
51  BASIS BARTOSZ 65121km / M20ŚWIDNICAŚLĘZAK TEAMPOLPOLOKPowiat 
52  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 2187D5 / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKPowiat 
53  BAWOŁ RAFAŁ 72721km / M30BURKATÓWAKTYWNI POGÓRZANIEPOLPOLOKPowiat 
54 BĄCZKOWSKA KATARZYNA2263D5 / K40PIESZYCECOOPER STANDARDPOLPOLOK 
55  BĄKOWSKI KAROL 78321km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
56  BBRZEGOWY BARTOSZ 115221km / M20PSTUCHÓWSPARTA PASTUCHÓWPOLPOLOKPowiat 
57  BEC OLGA 111021km / K30ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
58  BEDNAREK SEBASTIAN 27121km / M30NOWA RUDA-POLPOLOK 
59  BEDNARZ MARCIN 30621km / M40ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
60  BEJMERT DANIEL 73921km / M40CIESZÓWSPORTFUEL.PLPOLPOLOK 
61  BEK MARIUSZ 2194D5 / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
62  BERA MICHAŁ 25621km / M20WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
63  BERA PAULINA 135421km / K20WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
64  BERBECKA KAROLINA 69421km / K30MIRSK#BOX74 ŚWIDNICAPOLPOLOK 
65 BEREŚNIEWICZ MICHAŁ16721km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
66  BEREŹNICKI MICHAŁ 102921km / M30WROCŁAWELENBI ELEKTROENERGETYCZNE BIURO INŻYNIERYJNE MICHAŁ BEREŹNICKIPOLPOLOK  
67  BERNAT ARKADIUSZ 95021km / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
68  BERNAT KATARZYNA 94921km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
69  BERNAT MARCIN 47721km / M20ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
70  BERNAT PIOTR 58121km / M40GŁUSZYCAPOLPOLOK 
71  BERNAT TOMASZ 2218D5 / M20KŁOMNICEPOLPOLOK 
72  BERNATEK MARCIN 2121km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKPowiat 
73  BEZEGŁÓW KAMIL 2058D5 / M30BYSTRZYCA DOLNAEUROBENT TEAMPOLPOLOKPowiat 
74  BIAŁAS-SOBCZAK IZABELA 132921km / K40KUDOWA ZDRÓJKUDOWIANKA RUNPOLPOLOK 
75  BIAŁEK PAWEŁ 1221km / M20ŚWIEBODZICE#WAWRZYNTEAMPOLPOLOKPowiat 
76  BIAŁOŃ KAZIMIERZ 68221km / M60WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
77  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 59721km / M60WROCŁAWPOLPOLOK  
78  BIAŁOŻYD BOŻENA 59921km / K60WROCŁAWPOLPOLOK  
79  BIELAS AGNIESZKA 2190D5 / K20ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
80  BIELAS BARTOSZ 112021km / M20ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
81  BIELAS MARCIN 112221km / M20ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMPOLPOLOKPowiat 
82  BIELAWNY MARIUSZ 66021km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
83  BIELECKA IWONA 97521km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKIT 
84  BIELECKI MARIUSZ 125621km / M40GRODZISZCZEPOLPOLOKPowiat 
85  BIENIAS ŁUKASZ 120221km / M30DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAMPOLPOLOKIT 
86  BIERNACIK JACEK 21721km / M50KUDOWA-ZDRÓJPOLPOLOK 
87  BIŁOGAN EDYTA 63321km / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOK 
88  BIŁOGAN ŁUKASZ 63421km / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOK 
89  BINKOWSKA KATARZYNA 2235D5 / K30SZCZAWNO ZDRÓJPOLPOLOK 
90  BIRONT KRZYSZTOF 71821km / M30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
91  BŁASZCZYK MARIUSZ 71521km / M30ŚWIDNICAAKTYWNY WAŁBRZYCHPOLPOLOKPowiat 
92  BŁAŻEJCZYK PATRYCJA 71621km / K20POLKOWICEPOLPOLOK  
93  BOBEL ARTUR 58321km / M30WROCŁAWPOLPOLOKIT 
94  BOBOWSKI MAREK 131521km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW/MUCHOBRONXPOLPOLOK 
95  BOBROWSKI MACIEJ 42121km / M30SIERADZPOLPOLOK 
96  BOKSA MAŁGORZATA 105521km / K50ZIĘBICENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
97  BOMBA TOMASZ 66921km / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
98  BONDAR ANDREI 55421km / M20WROCŁAWPOLPOLOKIT 
99  BORATYŃSKI ŁUKASZ 92321km / M40GAĆPOPAPRANIEC Z GAĆPOLPOLOK 
100 BORCZ - SOBOŃ KINGA 32021km / K30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
101  BORKOWSKA ANNA 101321km / K30NOJEWORST SOFTWARE MASTERSPOLPOLOKIT 
102  BORKOWSKA BARBARA 2133D5 / K40ŚWIĘTA KATARZYNAADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOK 
103  BORKOWSKA JULIA 2223D5 / K20ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOK 
104  BORKOWSKI ADAM 9121km / M40WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA KAYSERPOLPOLOK  
105  BORKOWSKI BOGDAN 129721km / M40LEŚNAPOLPOLOK 
106  BORKOWSKI KRZYSZTOF 37621km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
107  BORKOWSKI MICHAŁ 2221D5 / M20ŚWIĘTA KATARZYNA-POLPOLOK 
108  BOROWIAK ALLAN 10721km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKPowiat 
109  BOROWIAK MAŁGORZATA 77721km / K40ŚWIEBODZICESANTANDER RUNNERS TEAMPOLPOLOKPowiat 
110  BOROWIEC KRZYSZTOF 104621km / M50GŁUSZYCATEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
111  BOROWSKI PIOTR 128521km / M50GLIWICEPACEMAKER-2.00.POLPOLOK 
112  BORTNIK KRZYSZTOF 49621km / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
113  BORYŃSKA EWA 2193D5 / K40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
114 BORYS DANIEL2162D5 / M40WAŁBRZYCHSANSWISS POLSKAPOLPOLOK 
115  BOŻEK KAMIL 54521km / M30TRZEBNICAPŁONĄCE PODESZWYPOLPOLOKIT 
116  BRABAŃSKA AGATA 136421km / K40KUBICEKORBOLE TEAMPOLPOLOK 
117  BRANDYS-GŁOS IWONA 34121km / K30LEGNICAPOLPOLOK 
118  BRAŃKA ŁUKASZ 2059D5 / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOKPowiat 
119  BRAUMANN JOANNA 2011D5 / K50DZIERŻONIÓWAKADEMIA POZYTYWNIE ZABIEGANIPOLPOLOK 
120  BRODA BARTOSZ 78421km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat  
121  BRODZIŃSKA-GAWEŁ ANNA 2151D5 / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
122 ZAWODNIK ANONIMOWY2108D5 / K30 POLPOLOK 
123  BRYŚ RAFAŁ 68721km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKPowiat 
124  BRZDĄK TOMASZ 44321km / M40TARNÓW OPOLSKIPOLPOLOK 
125  BRZOZOWSKA KATARZYNA 51621km / K40WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOLOK 
126  BRZOZOWSKI MARCIN 12821km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLPOLPOLOK 
127  BUBIEŃ STANISŁAW 105121km / M50OLEŚNICAOLEŚNICAPOLPOLOK 
128  BUCZEK GABRIELA 43021km / K40SWIERKIUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOK 
129 BUCZEK ZBIGNIEW2243D5 / M40SUCHEDNIÓWPOLPOLOK 
130  BUDNIK RADOSŁAW 73021km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
131  BUDZIK JĘDRZEJ 6721km / M30DZIERŻONIÓWLINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAPOLPOLOKIT 
132  BUDZISZYN-SAJDAK MAŁGORZATA 119921km / K40ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
133  BUJAK GRZEGORZ 50121km / M40LEGNICAKMP LEGNICAPOLPOLOK 
134  BUŁAT GRZEGORZ 53421km / M20ŚWIEBODZICEPOLPOLOKPowiat IT  
135  BURAKOWSKI MARIUSZ 36821km / M40TRZEBNICADTR BIEGAPOLPOLOK  
136  BURDA PIOTR 32421km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOKPowiat 
137  BUTZEK MARCIN 21321km / M40MARCINOWICECF 58100 ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
138  BYCZKOWSKI DARIUSZ 129621km / M30LEGNICAPOLPOLOK 
139  BYRCZEK PIOTR 118821km / M40ŚWIEBODZICEPOLPOLOKPowiat 
140  BZIUK MARCIN 109021km / M40OTMUCHÓWOTM.BPOLPOLOK 
141  CABAJ DAMIAN 121km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMPOLPOLOKPowiat 
142  CAL RADOSŁAW 2134D5 / M20BIELAWAPOLPOLOK 
143  CAŁKA ROBERT 113921km / M40ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
144  CELAREK JANUSZ 129521km / M50SIEMIANOWICE ŚLĄSKIELECYMY WARTKOPOLPOLOK 
145  CELUCH RENATA 32621km / K40CHOJNOWKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
146 CENDER ANNA2157D5 / K30ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat 
147  CHEŁMINIAK DOMINIK 29021km / M40KRÓLIKOWICEDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
148  CHLEBOWSKI KRZYSZTOF 73521km / M30GŁUSZYCAKLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKAPOLPOLOK 
149  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 93621km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBPOLPOLOK