Zawody obsługuje firma Datasport

5. RST Półmaraton Świdnicki
Świdnica, 09 listopada 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1610
Odebrało numery: 1529

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMIK TOMEK 53721km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKIT 
2  ABULEWICZ WOJCIECH 126821km / M50WROCŁAWTRENING STUDIO 17OK 
3  ADACH DARIUSZ 62921km / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
4  ADAMCZYK ANDRZEJ 2273D5 / M30ŚWIDNICAOKPowiat 
5 ADAMCZYK BEATA83921km / K50ŚWIDNICANIEZRZESZONYOKPowiat 
6 ADAMIN ARTUR134221km / M50WAŁBRZYCHOK 
7 ADAMSKA JOANNA20721km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
8 ADAMSKI ROBERT20521km / M40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
9  ADAMUS RAFAŁ 95421km / M30ŚWIDNICAOKPowiat 
10 AMBROSIEWICZ HENRYK90721km / M70JELENIA GORAKB LEW LEGNICAOK  
11  AMBROSZCZYK MAŁGORZATA 67021km / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
12  ANCZYK KRYSTYNA 26321km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAOK 
13  ANCZYK SARA 115521km / K30LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAOK 
14  ANDRE ANNA 78821km / K20KONINANDRE TEAMOK 
15  ANDREASIK MICHAŁ 69121km / M30BIELAWAOK 
16  ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ 106121km / M40BOGATYNIAOKIT 
17  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 98821km / M30BIELAWAPCH SPORT TEAMOK 
18  ANDRZEJEWSKA PAULINA 98921km / K30BIELAWAPCH SPORT TEAMOK 
19  APRIASZ RAFAŁ 52821km / M20WROCŁAWOK  
20  ARCISZEWSKI MARCIN 79221km / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOKIT 
21  AUGUSTYN JAROSŁAW 109321km / M30WOJNOWICEOK 
22  BABIARZ PIOTR 92421km / M40WITOSZÓW DOLNYWYBIERZOKPowiat 
23  BABIJ MARIUSZ 8621km / M40PASZOWICEOK 
24  BABISZ PAWEŁ 2104D5 / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKPowiat 
25  BADOWSKI ARTUR 70821km / M40BURKATÓWOKPowiat IT 
26  BAGIŃSKA ANNA 41421km / K30SOBÓTKAKB SOBÓTKAOK 
27  BAJ MARCIN 124221km / M40SMOLECCLOUD RUNNERSOKIT 
28  BALA WITOLD 113721km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
29  BALCEREK EWA 23421km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKPowiat 
30  BALICKI PIOTR 24721km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOK 
31 BALIŃSKA AGNIESZKA2070D5 / K30WAŁBRZYCHOK 
32  BALKIEWICZ HENRYK 133321km / M50LEGNICALEGNICAOK 
33  BAŁA ADAM 2117D5 / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
34  BAŁAZY PAWEŁ 26421km / M30ŚWIDNICAOKPowiat IT 
35  BANASIAK TOMASZ 59821km / M30WROCŁAWRST SOFTWARE MASTERSOKIT 
36 BANASIEWICZ ELŻBIETA2160D5 / K30WAŁBRZYCHSANSWISS POLSKAOK 
37  BANASIEWICZ MACIEJ 2214D5 / M30WAŁBRZYCHTHE DYSZKERS - ELECTROLUXOK 
38  BANDER MICHAŁ 122521km / M30JAWORJAWOROK 
39 BANDERA KATARZYNA2264D5 / K30PIESZYCECOOPER STANDARDOK 
40 BAŃCZAK WIKTORIA80521km / K20ŚWIDNICAOKPowiat 
41  BAR PIOTR 95721km / M40JAWORZYNA ŚLRST SOFTWARE MASTERSOKPowiat IT  
42  BARAN EWA 50221km / K40WROCŁAWMARATHON TEAMOK 
43  BARANOWSKA EWELINA 2196D5 / K30ŚWIDNICAOKPowiat 
44  BARANOWSKA PATRYCJA 2026D5 / K30ŚWIDNICAOKPowiat 
45  BARANOWSKI KRZYSZTOF 65921km / M30ŚWIDNICACENTRUM 24 OPIEKAOKPowiat 
46  BARCICKI TOMASZ 10121km / M40LEGNICAOK 
47  BARCZAK PIOTR 102621km / M30SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
48  BARTOSIK MACIEJ 81621km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
49  BARTOSIK WOJCIECH 101521km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
50  BARYŁA PIOTR 2285D5 / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
51  BARYŁA ROKSANA 2106D5 / K30WAŁBRZYCHOK 
52  BASIS BARTOSZ 65121km / M20ŚWIDNICAŚLĘZAK TEAMOKPowiat 
53  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 2187D5 / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKPowiat 
54  BAWOŁ RAFAŁ 72721km / M30BURKATÓWAKTYWNI POGÓRZANIEOKPowiat 
55 BĄCZKOWSKA KATARZYNA2263D5 / K40PIESZYCECOOPER STANDARDOK 
56  BĄKOWSKI KAROL 78321km / M30ŚWIDNICAOKPowiat 
57  BBRZEGOWY BARTOSZ 115221km / M20PSTUCHÓWSPARTA PASTUCHÓWOKPowiat 
58  BEC OLGA 111021km / K30ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICAOKPowiat 
59  BEDNAREK SEBASTIAN 27121km / M30NOWA RUDA-OK 
60  BEDNARZ MARCIN 30621km / M40ŚWIDNICAOKPowiat 
61  BEJMERT DANIEL 73921km / M40CIESZÓWSPORTFUEL.PLOK 
62  BEK MARIUSZ 2194D5 / M40WAŁBRZYCHOK 
63  BERA MICHAŁ 25621km / M20WAŁBRZYCHOK 
64  BERA PAULINA 135421km / K20WAŁBRZYCHOK 
65  BERBECKA KAROLINA 69421km / K30MIRSK#BOX74 ŚWIDNICAOK 
66 BEREŚNIEWICZ MICHAŁ16721km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKPowiat 
67  BEREŹNICKI MICHAŁ 102921km / M30WROCŁAWELENBI ELEKTROENERGETYCZNE BIURO INŻYNIERYJNE MICHAŁ BEREŹNICKIOK  
68  BERNAT ARKADIUSZ 95021km / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKPowiat 
69  BERNAT KATARZYNA 94921km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKPowiat 
70  BERNAT MARCIN 47721km / M20ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKPowiat 
71  BERNAT PIOTR 58121km / M40GŁUSZYCAOK 
72  BERNAT TOMASZ 2218D5 / M20KŁOMNICEOK 
73  BERNATEK MARCIN 2121km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKPowiat 
74  BEZEGŁÓW KAMIL 2058D5 / M30BYSTRZYCA DOLNAEUROBENT TEAMOKPowiat 
75  BIAŁAS-SOBCZAK IZABELA 132921km / K40KUDOWA ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOK 
76  BIAŁEK PAWEŁ 1221km / M20ŚWIEBODZICE#WAWRZYNTEAMOKPowiat 
77  BIAŁOŃ KAZIMIERZ 68221km / M60WAŁBRZYCHOK 
78  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 59721km / M60WROCŁAWOK  
79  BIAŁOŻYD BOŻENA 59921km / K60WROCŁAWOK  
80  BIELAS AGNIESZKA 2190D5 / K20ŚWIDNICAOKPowiat 
81  BIELAS BARTOSZ 112021km / M20ŚWIDNICAOKPowiat 
82  BIELAS MARCIN 112221km / M20ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMOKPowiat 
83  BIELAWNY MARIUSZ 66021km / M50WAŁBRZYCHOK 
84  BIELECKA IWONA 97521km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKIT 
85  BIELECKI MARIUSZ 125621km / M40GRODZISZCZEOKPowiat 
86  BIENIAS ŁUKASZ 120221km / M30DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAMOKIT 
87  BIERNACIK JACEK 21721km / M50KUDOWA-ZDRÓJOK 
88  BIŁOGAN EDYTA 63321km / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
89  BIŁOGAN ŁUKASZ 63421km / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
90  BINKOWSKA KATARZYNA 2235D5 / K30SZCZAWNO ZDRÓJOK 
91  BIRONT KRZYSZTOF 71821km / M30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
92  BŁASZCZYK MARIUSZ 71521km / M30ŚWIDNICAAKTYWNY WAŁBRZYCHOKPowiat 
93  BŁAŻEJCZYK PATRYCJA 71621km / K20POLKOWICEOK  
94  BOBEL ARTUR 58321km / M30WROCŁAWOKIT 
95  BOBOWSKI MAREK 131521km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW/MUCHOBRONXOK 
96  BOBROWSKI MACIEJ 42121km / M30SIERADZOK 
97  BOKSA MAŁGORZATA 105521km / K50ZIĘBICENIEZRZESZONYOK 
98  BOMBA TOMASZ 66921km / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
99  BONDAR ANDREI 55421km / M20WROCŁAWOKIT 
100  BORATYŃSKI ŁUKASZ 92321km / M40GAĆPOPAPRANIEC Z GAĆOK 
101 BORCZ - SOBOŃ KINGA 32021km / K30ŚWIDNICAOKPowiat 
102  BORKOWSKA ANNA 101321km / K30NOJEWORST SOFTWARE MASTERSOKIT 
103  BORKOWSKA BARBARA 2133D5 / K40ŚWIĘTA KATARZYNAADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
104  BORKOWSKA JULIA 2223D5 / K20ŚWIĘTA KATARZYNAOK 
105  BORKOWSKI ADAM 9121km / M40WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA KAYSEROK  
106  BORKOWSKI BOGDAN 129721km / M40LEŚNAOK 
107  BORKOWSKI KRZYSZTOF 37621km / M40WROCŁAWOK 
108  BORKOWSKI MICHAŁ 2221D5 / M20ŚWIĘTA KATARZYNA-OK 
109  BOROWIAK ALLAN 10721km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOKPowiat 
110  BOROWIAK MAŁGORZATA 77721km / K40ŚWIEBODZICESANTANDER RUNNERS TEAMOKPowiat 
111  BOROWIEC KRZYSZTOF 104621km / M50GŁUSZYCATEMMPO WAŁBRZYCHOK  
112  BOROWSKI PIOTR 128521km / M50GLIWICEPACEMAKER-2.00.OK 
113  BORTNIK KRZYSZTOF 49621km / M20WROCŁAWOK 
114  BORYŃSKA EWA 2193D5 / K40WAŁBRZYCHOK 
115 BORYS DANIEL2162D5 / M40WAŁBRZYCHSANSWISS POLSKAOK 
116  BOŻEK KAMIL 54521km / M30TRZEBNICAPŁONĄCE PODESZWYOKIT 
117  BRABAŃSKA AGATA 136421km / K40KUBICEKORBOLE TEAMOK 
118  BRANDYS-GŁOS IWONA 34121km / K30LEGNICAOK 
119  BRAŃKA ŁUKASZ 2059D5 / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOKPowiat 
120  BRAUMANN JOANNA 2011D5 / K50DZIERŻONIÓWAKADEMIA POZYTYWNIE ZABIEGANIOK 
121  BRODA BARTOSZ 78421km / M30ŚWIDNICAOKPowiat  
122  BRODZIŃSKA-GAWEŁ ANNA 2151D5 / K30WAŁBRZYCHOK 
123 ZAWODNIK ANONIMOWY2108D5 / K30 OK 
124  BRYŚ RAFAŁ 68721km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKPowiat 
125  BRZDĄK TOMASZ 44321km / M40TARNÓW OPOLSKIOK 
126  BRZOZOWSKA KATARZYNA 51621km / K40WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLOK 
127  BRZOZOWSKI MARCIN 12821km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLOK 
128  BUBIEŃ STANISŁAW 105121km / M50OLEŚNICAOLEŚNICAOK 
129  BUCZEK GABRIELA 43021km / K40SWIERKIUKS LUDWIKOWICEOK 
130 BUCZEK ZBIGNIEW2243D5 / M40SUCHEDNIÓWOK 
131  BUDNIK RADOSŁAW 73021km / M30WROCŁAWOK 
132  BUDZIK JĘDRZEJ 6721km / M30DZIERŻONIÓWLINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAOKIT 
133  BUDZISZYN-SAJDAK MAŁGORZATA 119921km / K40ŚWIDNICAOKPowiat 
134  BUJAK GRZEGORZ 50121km / M40LEGNICAKMP LEGNICAOK 
135  BUŁAT GRZEGORZ 53421km / M20ŚWIEBODZICEOKPowiat IT  
136  BURAKOWSKI MARIUSZ 36821km / M40TRZEBNICADTR BIEGAOK  
137  BURDA PIOTR 32421km / M40MILIKOWICEOKPowiat 
138  BUTZEK MARCIN 21321km / M40MARCINOWICECF 58100 ŚWIDNICAOKPowiat 
139  BYCZKOWSKI DARIUSZ 129621km / M30LEGNICAOK 
140  BYRCZEK PIOTR 118821km / M40ŚWIEBODZICEOKPowiat 
141  BZIUK MARCIN 109021km / M40OTMUCHÓWOTM.BOK 
142  CABAJ DAMIAN 121km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMOKPowiat 
143  CAL RADOSŁAW 2134D5 / M20BIELAWAOK 
144  CAŁKA ROBERT 113921km / M40ŚWIDNICAOKPowiat 
145  CELAREK JANUSZ 129521km / M50SIEMIANOWICE ŚLĄSKIELECYMY WARTKOOK 
146  CELUCH RENATA 32621km / K40CHOJNOWKB LEW LEGNICAOK 
147 CENDER ANNA2157D5 / K30ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICAOKPowiat 
148  CHEŁMINIAK DOMINIK 29021km / M40KRÓLIKOWICEDRUŻYNA SZPIKUOK