Zawody obsługuje firma Datasport

III Hasco-Lek Grodziski Mini Półmaraton „Słowaka”
Grodzisk Wielkopolski, 08 czerwca 2019 r.


Szkoła - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 493
Odebrało numery: 40

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Odebrał
numer
1 ADAMCZAK AMELIA259BCiM / KatAGRODZISK WIELKOPOLSKI  
2 ADAMCZAK HUBERT285BCiM / KatHGRODZISK WLKP.  
3 ADAMCZAK JULIA258BCiM / KatEGRODZISK WIELKOPOLSKI  
4  ADAMCZAK MARCEL 140BCiM / KatBGRODZISK WLKP.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP.  
5 ADAMCZAK NIKOLA495BCiM / KatA 
6 ADAMCZEWSKI DAWID1BCiM / KatFPTASZKOWO  
7 ALABORSKA ALEKSANDRA141BCiM / KatAGRODZISK WIELKOPOLSKI  
8 ALABORSKI FILIP142BCiM / KatFGRODZISK WLKP.  
9 ALBRECHT KAJETAN100BCiM / KatDOPALENICASP OPALENICA  
10 ALBRECHT MARIA101BCiM / KatAOPALENICASP OPALENICA  
11 ANTOSZ NIKODEM245BCiM / KatFGRODZISK WIELKOPOLSKI  
12 BALCEREK DAWID81BCiM / KatDGRĄBLEWO  
13 BANACXH KINGA370BCiM / KatAGRODZISK WLKP.  
14 BARANOWSKA BARBARA478BCiM / KatAPOZNAŃAKADEMIA URBASIA  
15 BARAŃSKA ZUZANNA82BCiM / KatCGRĄBLEWO  
16 BARSKI PIOTR83BCiM / KatFGRĄBLEWO  
17  BARTKOWIAK KAJA 414BCiM / KatCDĄBRÓWKAHUNTERS TEAM  
18 BASIŃSKA AMELIA2BCiM / KatAPTASZKOWO  
19 BAUMERT LENA449BCiM / KatCKOSCIANHUMERSKI TEAM  
20 BAUMERT NORBERT448BCiM / KatDKOSCIANHUMERSKI TEAM  
21 BĄK FILIP279BCiM / KatHGRODZISK WLKP.  
22 BĄK GABRIELA412BCiM / KatAGRODZISK WIELKOPOLSKI  
23 BĄK MATEUSZ280BCiM / KatHGRODZISK WLKP.SP NR 2 GRODZISK WLKP.  
24 BENENOWSKA EMILIA3BCiM / KatCPTASZKOWO  
25 BIAŁA ZOFIA4BCiM / KatAPTASZKOWO  
26 BIAŁY BARTOSZ5BCiM / KatFPTASZKOWO  
27 BIELAWA ANNA102BCiM / KatCOPALENICASP OPALENICA  
28 BIELAWSKI HUBERT53BCiM / KatH 
29 BIELERZEWSKA JULIA143BCiM / KatEGRODZISK WLKP.  
30 BIELERZEWSKA LAURA390BCiM / KatCGRODZISK WLKP  
31 BŁAŻEWICZ MARIA103BCiM / KatEOPALENICASP OPALENICA  
32 BOGACZYK LENA144BCiM / KatCGRODZISK WLKP.  
33 BORCZYK DAWID516BCiM / KatF 
34 BOROWA MARIA330BCiM / KatCGRODZISK WIELKOPOLSKISP NR 2 GRODZISK WLKP.  
35 BOROWCZAK JAKUB104BCiM / KatFOPALENICASP OPALENICA  
36 BOROWIAK BARTOSZ454BCiM / KatDGRODZISK WLKPSKLEP SPOŻYWCZY BOROWIAK PAWEŁ  
37 BRUDŁO ALEKSANDER54BCiM / KatB 
38 BRUDŁO JAKUB46BCiM / KatDKĄKOLEWOS.P.KĄKOLEWO  
39 BRUDŁO MATEUSZ84BCiM / KatHGRĄBLEWO  
40 BRYCHCY TYMOTEUSZ398BCiM / KatDGRODZISK WIELKOPOLSKI  
41 BUCHWALD OLAF310BCiM / KatDGRODZISK WIELKOPOLSKISP NR 2 GRODZISK WLKP.  
42 BUDZIŃSKA OLGA371BCiM / KatAGRODZISK WLKP  
43  BUKOWIAN KAMIL 402BCiM / KatDGRODZISK WIELKOPOLSKI  
44  BUKOWIAN WIKTORIA 400BCiM / KatAGRODZISK WIELKOPOLSKI  
45 BZOWSKI BŁAZEJ47BCiM / KatFGRODZISK WLKPS.P.KĄKOLEWO  
46 CECH PAWEŁ327BCiM / KatBGRODZISK WIELKOPOLSKISP NR 2 GRODZISK WLKP.  
47 CECUŁA JAKUB264BCiM / KatFGRODZISK WIELKOPOLSKI  
48  CEGLAREK BARTOSZ 275BCiM / KatDWOLSZTYNSP3 WOLSZTYN  
49 CHALASZ WOJCIECH383BCiM / KatDGRODZISK WIELKOPOLSKISP NR 2 GRODZISK WLKP.  
50 CHEŁKOWSKA MAJA252BCiM / KatCGRODZISK WIELKOPOLSKI  
51 CHWALISZ ŁUKASZ145BCiM / KatFGRODZISK WIELKOPOLSKIESP NR 1 GRODZISK WLKP.  
52 CHWALISZ PATRYK146BCiM / KatBGRODZISK WIELKOPOLSKIESP NR 1 GRODZISK WLKP.  
53 CIORGA WIKTOR272BCiM / KatHGRODZISK WIELKOPOLSKI  
54 CIURA JAKUB85BCiM / KatDGRĄBLEWO  
55 CUGIER ANTONINA147BCiM / KatCGRODZISK WLKPSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP.  
56 CYBAL JAKUB421BCiM / KatDGRODZISK WLKP.  
57 CYBAL PIOTR148BCiM / KatHGRODZISK WLKP.  
58 CYFERT ALEKSANDER278BCiM / KatHGRODZISK WLKP  
59 CZECHOWSKI FILIP 435BCiM / KatBGRODZISK WLKP.  
60 CZUB MAŁGORZATA6BCiM / KatCPTASZKOWO