Zawody obsługuje firma Datasport

V Rafako Półmaraton Racibórz
Racibórz, 01 września 2019 r.


Drużyna MP Energetyków - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 472
Odebrało numery: 383

Liczba opłaconych zawodników: 401
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABDERRAHIM ELASRI 21km / M30CHORZÓWTEAM@ELASRI   
2  ANDRUCHOWICZ SZYMON 1121km / M20PIETROWICEEASYRUN RACIBÓRZOK 
3 ANIOŁA PRZEMYSŁAW46621km / M40GŁOGÓWEK  
4  ANTCZAK ROBERT 1221km / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZOKNauczyciel 
5  ANTOSZCZYSZYN MARCIN 1321km / M30KIETRZOK 
6  BALICKI DAREK 1421km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
7  BANASZKIEWICZ TOMASZ 1521km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
8  BARAN BARTŁOMIEJ 1621km / M20BABORÓWOK 
9  BARTOSIK SEBASTIAN 1721km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
10  BARTOSZEK EWA 1821km / K30NOWA WIEŚOK 
11  BATKO PAWEŁ 45221km / M30ŻORYHRMAX ŻORYOK 
12  BEDNARSKI SEBASTIAN 1921km / M20RACIBÓRZBRAKOK 
13  BEŚKA SŁAWOMIR 2021km / M40RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSOK 
14 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 ASPERS.PL   
15  BIERNOT DAMIAN 2121km / M30STANOWICEDYNAMICOK 
16  BIZOŃ MONIKA 2221km / K30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
17  BODNAR IZABELA 2321km / K50KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOROKMPEnergetyk 
18  BOROWIEC MIROSŁAW 2421km / M40KUNIÓWSIEGENIAOK  
19  BRAKOWIECKI WOJCIECH 2521km / M40KĘDZIERZYN KOŹLEACCELERATEOK  
20  BROSZCZAK GRZEGORZ 2621km / M50ROZWADZAGODZIKOWICETEAMOK 
21  BRUSOKAS TOMASZ 2721km / M30WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYOK 
22  BRZÓZKA BETTI 32621km / K30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOK 
23  BRZÓZKA SEBASTIAN 2821km / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOK 
24  BUCHALIK MARIAN 2921km / M40RYDUŁTOWYOK 
25  BUCZKOWSKA MARTA 3021km / K30RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMOK 
26  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 3121km / K40UJAZDAIR PRODUCTSOKMPEnergetyk 
27  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 3221km / M50OPOLEPGE ELEKTROWNIA OPOLEOKMPEnergetyk 
28 BULENDA GRZEGORZ3321km / M50RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZOKMPEnergetyk 
29  BURCZYK KLAUDIUSZ 3421km / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEOK 
30  CAŁUS DARIUSZ 3521km / M40SKOCZÓWSQUADRA DI CORSAOK 
31  CAŁY SŁAWOMIR 3621km / M40OPOLEPGE ELEKTROWNIA OPOLEOKMPEnergetyk 
32 CHARLY WENDTNER3721km / M50ST.PANTALEON-ERLALAUFEHLER TREF RAPID WIRTOK 
33 CHEMUTAI JOYLINE3821km / K20ELDORETBENEDEK-TEAMOK 
34 CHERUIYOT LABAD3921km / M20ELDORETBENEDEK-TEAMOK 
35  CHLUBEK ALEKSANDER 4021km / M40RYBNIKBEER TEAMOK 
36  CHLUBEK JAKUB 4121km / M20RYBNIKKS UMED WROCŁAWOK 
37  CICHOCKI ŁUKASZ 4221km / M30STANOWICECICHY TEAMOKMPEnergetyk  
38  CIERPIAŁOWSKA MARLENA  21km / K30ZABRZEINIEMAMOCNI TRI TEAM   
39  CIEŚLAR EWA 4321km / K30CIESZYNOK 
40  CIMPRICHOVÁ JANA 4421km / K40ŠENOVŠENOVOK  
41  CZECH PAWEŁ 4521km / M20RACIBÓRZCOBERGOK 
42  CZEKAJŁO JACEK  21km / M30RACIBÓRZ   
43  CZEKAŁA KRZYSZTOF 4621km / M40KROWIARKIEKO-OKNA RUNNERSOK 
44  CZEMPIEL RAFAEL 4721km / M30REICHENBACH AN DER FILSRAFA-TEAM 88OK 
45  CZENSTOCHOWSKA BEATA 4821km / K40RACIBÓRZOK 
46  CZENSTOCHOWSKI KRZYSZTOF 4921km / M50RACIBÓRZOK 
47  CZUBAJ CEZARY  21km / M50ŻARKI-   
48  CZYRNEK DARIUSZ 5021km / M40RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELEOK 
49  CZYŻYKOWSKI MARCIN  21km / M40ŚWIĘTOCHŁOWICE   
50  ĆWIK TOMASZ 5121km / M30RACIBÓRZBIEGAMYZSERCEM.PLOK 
51  ĆWIOK BARBARA 5221km / K40PANIÓWKI#PANIÓWKIRUNOK 
52  ĆWIOK MAREK 5321km / M40PANIÓWKI#PANIÓWKIRUNOK