Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Uniwersytetu Medycznego 2019 dla dzieci BUMkids 2019
Wrocław, 28 września 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 140
Odebrało numery: 137

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ALCZYK ANTONINA 566800m / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
2 ALCZYK JULIAN582800m / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
3 BAKSALARY MAJA531400m / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
4 BAKSALARY MAJA532400m / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 75 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK  
5  BARTOSIEWICZ HANNA 570800m / SMOLECPOLPOLOK 
6  BARTOSIEWICZ JAKUB 536400m / SMOLECPOLPOLOK 
7  BARTOSIK KOSMA 449800m / SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW KIDSPOLPOLOK 
8  BECHCICKI MAKSYMILIAN 805800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
9 BERNADZIKOWSKI MAKSYM498400m / WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)POLPOLOK 
10  BIALKOWSKI CYRYL 584400m / WROCLAWPOLPOLOK 
11 BIEGUS EMILKA4391,2k / WROCŁAWHEART ATTACKPOLPOLOK 
12 BIEGUS HANNA4401,2k / WROCŁAWHEART ATTACKPOLPOLOK 
13 BIEGUS MIKOŁAJ4411,2k / WROCŁAWHEART ATTACKPOLPOLOK 
14  BIELAWA ADAM 519400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
15 BILSKA PAULINA501400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
16  BILSKI WOJCIECH 512400m / WROCŁAWSP23POLPOLOK 
17 BOBRUK MARTYNA5541,2k / WROCŁAW3LP S.A.POLPOLOK 
18  BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN 478800m / WROCLAWPOLPOLOK 
19  BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR 515400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
20 BUDNIK MALWINA590400m / WROCŁĄWBUDNIK TEAMPOLPOLOK 
21 BUDNIK PAWEŁ469800m / WROCŁAWBUDNIK TEAMPOLPOLOK 
22 CHWALEBA LAURA589400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
23  CIEŚLA KAROLINA 486800m / WROCŁAWSP22POLPOLOK 
24 CITOWICZ CARMEN463800m / ŻERNIKI WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
25 DEMIANIUK ZUZANNA480800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
26 DZIENKOWSKA MILENA5971,2k / IWINYPOLPOLOK 
27 DZIUDA OSKAR4471,2k / WROCLAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR.61 WROCŁAWPOLPOLOK 
28 GARBACZ MARIA459800m / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
29  GIL NATALIA 4051,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
30 GŁÓD MARIA4341,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
31 GŁÓD ZOFIA583400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
32  GORAL LENA 489800m / TYNIEC MAŁYSZKOŁA PODSTAWOWA TYNIEC MAŁYPOLPOLOK 
33  GRUSZCZYŃSKA GABRIELA 579800m / WROCŁAWGRUSZKIPOLPOLOK 
34  GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4241,2k / WROCŁAWOSM NR 3POLPOLOK 
35 GRUSZKA FILIP453800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
36HAJ EID ZUZANNA502400m / WROCŁAWSP20POLPOLOK 
 Zuzia dotychczas brała udział w kilku biegach, dwukrotnie zajmując piewsze miejsce
37 HAJDANIUK ANDRZEJ564800m / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIA TEAMPOLPOLOK 
38 HALAREWICZ EMILIA5461,2k / WROCŁAWDGFPPOLPOLOK 
39 HASIUK ANOTNI593800m / POLPOLOK 
40 ILKÓW BARTEK497800m / OLEŚNICASZKOŁA PODSTAWOWA NR 7W OLEŚNICYPOLPOLOK 
41  JAWORSKI SETH 565800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
42 JELONEK ALEKSANDRA4011,2k / ŻERNIKI WROCŁAWSKIEJELONKIPOLPOLOK 
43 JELONEK MILENA5601,2k / ŻERNIKI WROCŁAWSKIEJELONKIPOLPOLOK 
44  KANAK NATALIA 529400m / WROCŁAWWATAHAPOLPOLOK  
45  KARCZEWSKI JAKUB 4161,2k / KARWIANYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
46 KARCZEWSKI KACPER457800m / TRZEBNICAPOLPOLOK 
47  KARCZEWSKI MATEUSZ 581800m / KARWIANYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
48  KARSZNIA DOMINIKA 5521,2k / WROCŁAWSSP46POLPOLOK 
49  KARSZNIA MICHAŁ 461800m / WROCŁAWSSP46POLPOLOK 
50 KÜBLER MAURYCY5591,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
51 KĘDZIORA KAJETAN524400m / WROCŁAWKS GVTPOLPOLOK 
52  KĘDZIORA TOMASZ 573800m / MECHNICEEUROVENT ATHLETICS OPOLEPOLPOLOK  
53 KĘPIŃSKA JULIA456800m / STARE BOGACZOWICEUKN MELAFIR CZARNY BÓRPOLPOLOK 
54 KĘPIŃSKI MARCEL534400m / STARE BOGACZOWICEUKN MELAFIR CZARNY BÓRPOLPOLOK 
55  KOBOS FILIP 540400m / SIECHNICEMKS SIECHNICEPOLPOLOK 
56  KOŁODZIEJCZYK BORYS 516400m / SMOLECPOLPOLOK 
57 KORYBUT-WORONIECKA MAJA5581,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
58  KOZŁOWSKI DOMINIK 513400m / WROCŁAWRISKMAN WROCŁAWPOLPOLOK 
59  KRYSZCZUK ARTUR 626800m / SOBÓTKARODZINAPOLPOLOK 
60  KUBCZAK DANIEL 451800m / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
61  KUBCZAK ŁUCJA 578800m / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
62  KUCHARZAK MACIEJ 4261,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
63  KUCHARZAK WIKTORIA 490800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
64 KUPIEC PIOTR539400m / WROCŁAWEMC SPORTPOLPOLOK 
65 KUPIEC SZYMON4461,2k / WROCŁAWEMC SPORTPOLPOLOK 
66 KUROWSKA MAŁGORZATA533400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
67LECHOWSKI MICHAŁ5611,2k / WYSOKALESZEKPOLPOLOK 
 Uczeń sportowej szkoły podstawowej nr 4 we Wrocławiu i zawodnik WKS-Śląsk U 11. Miłośnik piłki nożnej!!!
68 LISZEWSKI MIŁOSZ4331,2k / WROCŁAWSP 83POLPOLOK 
69 LUCHOWSKI DAWID494800m / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIAPOLPOLOK 
70 LUCHOWSKI FILIP4381,2k / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIAPOLPOLOK 
71 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA567800m / WROCLAWSP22POLPOLOK  
72  MACIEJEWSKA POLA 470800m / SMOLECPOLPOLOK 
73 MAJCHRZAK AGATA518400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
74  MARCINKOWSKA IDA 5491,2k / TYNIEC MAŁYGVTPOLPOLOK 
75  MATKOWSKI MICHAL 4111,2k / WROCŁAWPOLPOLOK  
76 MICHALIK MIKOŁAJ569800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
77  MICHALSKA IGA 500400m / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR.61 WROCŁAWPOLPOLOK 
78  MICHALSKA ZOFIA 4431,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
79 MILEWSKI BRUNO574800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
80  MIŁEK ALEKSANDRA 4311,2k / SMOLECPOLPOLOK  
81 MRÓZ HANNA530400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
82 NAWROCKA HANNA571800m / ŻERNIKI WROCŁAWSKIEMARTA NAWROCKA/ MARTA NAWROCKAPOLPOLOK 
83 NIKONCHUK DMYTRO523400m / WROCŁAWWĘDKARZEPOLPOLOK  
84 NIKONCHUK TARAS476800m / WROCŁAWWĘDKARZEPOLPOLOK 
85NOWAKOWSKI MACIEJ491800m / MAŁOMICEFIZJOTRITERAPIA TEAMPOLPOLOK 
 Maciuś dwa lata temu startował jeszcze w wózku. Jest dzieckiem niepełnosprawnym. W tym roku pobiegnie sam, na własnych nóżkach. Spróbuje pokonać niemożliwe. Tak jak go uczy Pan Łukasz.
86  PAŚ EMILIA 4211,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
87  PAUKA MIKOŁAJ 572800m / WROCŁAWKATFINPOLPOLOK 
88 PAWLIK KRZYSZTOF5481,2k / NYSAPOLPOLOK 
89 PÓŁTORAK MACIEK507400m / WROCŁAWKATFINPOLPOLOK 
90 PRAVDIUK EWA464800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
91  RABSZTYN DOMINIK 485800m / WROCLAWSP NAVIGOPOLPOLOK 
92 RADWAN EMILIA568800m / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIA TEAMPOLPOLOK 
93  RĄK MAJA 475800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
94 ROJECKI ADAM4191,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
95 RUSZEL FILIP595400m / POLPOLOK 
96 RUSZEL MICHAŁ594400m / POLPOLOK 
97  RZATKIEWICZ HANNA 5431,2k / WROCŁAWKS DW OPONAPOLPOLOK  
98  RZATKIEWICZ WIKTOR 520400m / WROCŁAWKS DW OPONAPOLPOLOK  
99 SAŁDACZ SZYMON4351,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
100  SERKIES ALICJA 586400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
101  SKÓRA BARTŁOMIEJ 452800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
102  SKÓRA ZUZANNA 4031,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
103 SKWARA STEFANIA588400m / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 23POLPOLOK 
104 SŁOMSKI KAJETAN527400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
105  SOSNOWSKI ADAM 575800m / WROCŁAWSP22POLPOLOK 
106  SOZAŃSKI ADAM 528400m / WROCŁAWIN-MOTION TEAMPOLPOLOK 
107 STANIOWSKI DAWID474800m / LUTYNIALUTNIAPOLPOLOK 
108  STANIOWSKI STANISŁAW 4291,2k / LUTYNIALUTYNIAPOLPOLOK 
109 STATKIEWICZ PIOTR455800m / WROCŁAWRODZINAPOLPOLOK 
110 STELMASZAK MARIA479800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
111 SUDÓŁ JULIAN506400m / BRZEGSP 1 BRZEGPOLPOLOK 
112 SUPRANOWICZ FILIP499400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
113  SWOBODA TYMON 585400m / ŚLĘZASZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
114 SZCZEPANIAK BARTEK5501,2k / WROCŁAWPOLPOLOK 
115  SZCZĘSNA ZUZANNA 5631,2k / ŻÓRAWINAPOLPOLOK 
116  SZCZĘSNY WIKTOR 4181,2k / SZUKALICEPOLPOLOK 
117 SZULERECKA KAROLINA465800m / WROCŁAWHYPERACTIVEPOLPOLOK 
118 SZULERECKI JAN537400m / WROCŁAWHYPERACTIVEPOLPOLOK 
119 SZYDŁOWSKA HANNA517400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
 To pierwszy bieg Hani w BUM, ale towarzyszyķa na starcie dwukrotnie swojej starszej siostrze Magdalenie w biegu wskersów :)
120 ŚWIETLIK EMILIA5441,2k / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 84 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
121 TARNAWA LENA468800m / WROCŁAWWITAR PROJEKT BIURO INŻYNIERSKIE RAFAŁ TARNAWAPOLPOLOK 
122 TEMPORALE KAROLINA535400m / WROCLAWPOLPOLOK 
123 TOPOLSKA OLIWIA4131,2k / WROCŁAWSP 30 WROCŁAWPOLPOLOK 
124 TOPOLSKA VIVIENNE467800m / WROCŁAWSP 30 WROCŁAWPOLPOLOK 
125 TUBICZ KRYSTYNA5911,2k / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
126  TYBIŃSKI WOJCIECH 4361,2k / URAZPOLPOLOK 
127 TYNECKI HENRYK538400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
128 TYRALSKI MACIEJ525400m / WROCŁAWPOLPOLOK 
129 TYRALSKI WOJTEK495800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
130 WAWRZYNIAK WIKTOR509400m / WROCŁAWSP23POLPOLOK 
131 WEGNEROWSKA KLARA514400m / WROCŁAWMOTYLKIPOLPOLOK 
132 WILCZYŃSKA ALEKSANDRA4061,2k / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
133  WIŚNIEWSKA EMILA 5621,2k / WROCLAWPOLPOLOK 
134 WIŚNIEWSKI FRANCISZEK5531,2k / WROCŁAWSP23POLPOLOK 
135 WITKIEWICZ ZUZANNA5961,2k / IWNINYPOLPOLOK 
136  WOJTOWICZ PAULINA 4071,2k / RADWANICEPOGODNA RADWANICEPOLPOLOK  
137  WOLAŃSKA AMELIA 4371,2k / SMOLECPOLPOLOK 
138  WOŹNIAK HANNA 448800m / OŁWAPOLPOLOK 
139 WOŹNIAK MIKOŁAJ5511,2k / OŁAWAPOLPOLOK 
140 ZAREMBA ZUZANNA4121,2k / BOREK WLKPUKS JEDYNKA GOSTYŃPOLPOLOK  
141 ZAWADZKI MIŁOSZ526400m / WROCŁAWPOLPOLOK  
142  ZOGA ALICJA 580800m / WROCŁAWPOLPOLOK 
143 ZOGATA TOSIA5561,2k / WROCŁAWPANTERYPOLPOLOK