Zawody obsługuje firma Datasport

VIII Legnica Półmaraton, I Legnicka Dziesiątka
Legnica, 06 października 2019 r.


Liczba zawodników : 819
Odebrało numery: 651

Liczba opłaconych zawodników: 679
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZAK ARTUR  10km / M30KOŚCIELEC OK  
2  ADAMCZUK PIOTR 2121km / M40LEGNICAOKOK 
3  ADAMCZYK DAWID 2221km / M18LEGNICAFENIKS LEGNICAOKOK 
4 ADAMSKA ALEKSANDRA73210km / K40LEGNICA  
5 ADAMSKA JOANNA39221km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOKOK 
6 ADAMSKI ROBERT39321km / M40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOKOK 
7 AMBROSIEWICZ HENRYK34921km / M70JELENIA GORAKB LEW LEGNICAOKOK 
8  ANCZYK KRYSTYNA 2321km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAOKOK 
9  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 57010km / K30WAŁBRZYCHOKOK 
10  ANTON MARZENA 2421km / K40CHOJNÓWOKOK  
11  ARCHUTICZ JOANNA 68321km / K18LEGNICAOKOK 
12 ARJAN MICHAŁ45621km / M18ZŁOTORYJAGRYF WYSOCKOOKOK 
13  AUBI OSCAR 68621km / M30WROCLAW-OKOK 
14 AUGUSTYN ZDZISŁAW72810km / M60LUBINKGHM ZG RUN  
15  BABIS MAŁGORZATA 2510km / K30LEGNICABBL LEGNICAOKOK 
16  BADAWIKA LAURA 52121km / K18WROCLAWOKOK  
17  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 2610km / M40LUBINOKOK 
18  BAKALARZ-KONSEWICZ SYLWIA 2721km / K30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOKOK 
19  BALCEWICZ MARIUSZ 2821km / M50LEGNICABBL LEGNICAOKOK 
20  BALKIEWICZ HENRYK 42121km / M50LEGNICALEGNICAOKOK 
21  BAŁA ADAM 51910km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
22  BAŁA PIOTR 2910km / M30BUKOWANIGHT RUNNERSOKOK  
23 BARAN PIOTR1521km / M30WROCŁAWPCG GO  
24  BARAŃSKI PAWEŁ 3021km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOKOK 
25  BARCICKI TOMASZ 3121km / M40LEGNICAOKOK 
26 BARCZAK MATEUSZ810km / M40LEGNICAFOCISOKOK  
27  BARCZYŃSKI ARTUR 58010km / M40JEŹÓW SUDECKIOKOK 
28  BARDZIŃSKA ANNA 3610km / K18LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
29  BARDZIŃSKI RAFAŁ 3221km / M18LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
30  BAREŁKOWSKA SONIA  21km / K30MIŁKOWICE OK  
31  BASZAK JAROSŁAW 3321km / M30WROCŁAWCZARLS BRONSONOKOK 
32  BASZAK MAREK 3421km / M40LEGNICA:)OKOK 
33  BEDNARZ BARTŁOMIEJ 57621km / M30LEGNICA-OKOK  
34  BENDKOWSKI ANDRZEJ 3721km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
35 BERA EMILIAN1021km / M30OKOK  
36 BEREZOWSKI BARTŁOMIEJ45710km / M30CHOJNÓWBHPE TEAMOKOK 
37  BEREŹNICKI MICHAŁ 47521km / M30WROCŁAWELENBI ELEKTROENERGETYCZNE BIURO INŻYNIERYJNE MICHAŁ BEREŹNICKIOKOK 
38  BEZKOROWAJNY PAWEL  10km / M30LEGNICAWOLKSWAGEN MOTOR POLSKA OK  
39  BIDZIŃSKI PIOTR  21km / M30LUBINRUN4FUN OK  
40  BIELAWNY MARIUSZ 45121km / M50WAŁBRZYCHOKOK 
41  BŁAŻUK JOANNA 29021km / K30SZLICHTYNGOWAFITARENAOKOK 
42  BOANGIU MARTA 24310km / K30LEGNICAOKOK 
43 BOBER DOROTA59121km / K40JAWOROKOK 
44  BOBER MARCIN 36921km / M18WROCŁAWOKOK 
45  BOBORYCKI RAFAŁ 70710km / M30ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
46  BOBOWSKI MAREK 67410km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW / MUCHOBRONXOKOK 
47 BOBROWSKA-ZIEMBOWICZ DOMINIKA45810km / K30CHOJNÓWBHPE TEAMOKOK 
48  BOGUCKI KAMIL 40121km / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAOKOK 
49  BONDROW KRZYSZTOF 23921km / M18BOLESŁAWIEC23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIOKOK 
50  BONECKA RENATA 30921km / K30LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOKOK 
51  BORECKI MICHAŁ 49421km / M30LEGNICADECATHLON LEGNICAOKOK 
52  BOREK DANIEL 64221km / M30LUBINKRAV MAGA BE SAFEOKOK 
53  BORKOWSKI TOMASZ 65410km / M50POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEOKOK 
54  BORODACZ-BIAŁOSKÓRSKI ARTUR 44221km / M50LEGNICATWOJA STARAOKOK 
55  BOROŃ-KOSIK MAGDALENA 27210km / K30WROCŁAWOKOK 
56 BOROWIEC DAMIAN45010km / M30JELENIA GORAOKOK 
57  BOROWSKA KAROLINA 49310km / K30LUBINZG RUNOKOK  
58  BOROWSKI WOJCIECH  10km / M30ŻAGAŃ OK  
59  BORTKIEWICZ MONIKA 24521km / K40LUBINKGHM ZG RUNOKOK 
60  BOWKUN DANIEL 49521km / M18LEGNICADECATHLON LEGNICAOKOK 
61  BRESSO-LEONCZAK WIOLETTA 62410km / K40LEGNICAOKOK 
62  BROŻYNA MARIUSZ 43121km / M40ZAGRODNO-OKOK 
63  BRUCHAL KRZYSZTOF 60721km / M30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOKOK 
64  BUJAK GRZEGORZ 3821km / M40LEGNICANIEZRZESZONYOKOK 
65  BUKRABA ROBERT 64910km / M40POLKOWICEOKOK 
66  BUŁKOWSKA ELZBIETA 63321km / K50OLEŚNICAOKOK 
67  BURAWSKI PIOTR 37821km / M40OLEŚNICADĄBROWSKI TEAMOKOK 
68  BUREK MARTYNA 3921km / K18ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
69  BURGCHARDT KRZYSZTOF 4021km / M30GŁOGÓWOKOK 
70  BURKIEWICZ MIROSŁAW 66210km / M50LIPALZS LIPAOKOK 
71  CECOT ŁUKASZ 40010km / M30LEGNICABYLE DO METYOKOK 
72  CHAJA RADOSŁAW  21km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIE OK  
73  CHAJDUKIEWICZ DAWID  21km / M30KARWIANY OK  
74  CHAŁUPKA MIROSŁAW 51821km / M40WIADRÓWOKOK 
75  CHANYSZKIEWICZ PIOTR 30210km / M30KALISZOKOK 
76  CHARAŃCZUK ANNA 4110km / K30LEGNICAOKOK 
77 CHARAŃCZUK PIOTR52321km / M30LEGNICAOKOK 
78  CHARMUSZKO BARTŁOMIEJ 66310km / M30SICHÓWLZS LIPAOKOK 
79  CHMIEL MARIUSZ 51710km / M40BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOKOK 
80  CHMIEL PATRYCJA 157621km / K18LEGNICADECATHLON LEGNICA OK 
81 CHMIELEWSKA SYLWIA60410km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMOKOK 
82  CHOBOT MARCIN 4221km / M30CHOCIANÓWKGHM ZG RUNOKOK 
83  CHODOR ANNA 63710km / K40LEGNICAOKOK 
84  CHOJA JAKUB  10km / M18BOGATYNIA OK  
85  CHOJNACKI GRZEGORZ  21km / M40WROCŁAWRUNNING ACADEMY OK  
86  CHOLEWICKI ŁUKASZ 59321km / M40POZNAŃOKOK 
87  CHREŚCIAK DOROTA 29410km / K30ŚRODA ŚLĄSKAPROSZKÓW TEAMOKOK 
88  CHROBAK PIOTR 31121km / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKOK  
89 CHUDZIŃSKI RAFAŁ65521km / M18WROCŁAWOKOK 
90  CIESIELSKA AGATA 4321km / K40RZESZOTARYPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOKOK 
91  CIESIELSKI MACIEJ  21km / M30WROCŁAWCIESIU TEAM OK  
92  CIESZKOWSKI AMIR 4421km / M30WROCLAWOKOK  
93  CIEŚLA DANIEL  10km / M40LEGNICAAMATOR OK  
94  CIRKO SEBASTIAN 44021km / M18LUBINOKOK 
95  CUKROWSKI ANDRZEJ 43310km / M40ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAOKOK 
96 CZARNOCKA SYLWIA3521km / K40SZTOKHOLMOK  
97  CZECH PAWEŁ  10km / M30PROCHOWICE OK  
98  CZEKAŃSKI TOMASZ 4521km / M40WROCŁAWOKOK 
99 CZERNATOWICZ DŻESIKA46010km / K18CHOJNÓWBHPE TEAMOKOK 
100  CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW 158621km / M18LEGNICA OK 
101  CZERNIK BARBARA 32621km / K30NOWOGRODZIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOKOK 
102 CZERNIK PAWEŁ32721km / M30BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOKOK 
103  ĆWIĄKAŁA WOJCIECH 42721km / M50JELENIA GÓRAOKOK 
104  ĆWIKŁOWSKI MAREK 33021km / M50TRZEBNICAOBORYGENIOKOK