Zawody obsługuje firma Datasport

VIII Legnica Półmaraton, I Legnicka Dziesiątka
Legnica, 06 października 2019 r.


Liczba zawodników : 819
Odebrało numery: 651

Liczba opłaconych zawodników: 679
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Start Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZAK ARTUR  10km / M30KOŚCIELECPOLPOL OK  
2  ADAMCZUK PIOTR 2121km / M40LEGNICAPOLPOLOKOK 
3  ADAMCZYK DAWID 2221km / M18LEGNICAFENIKS LEGNICAPOLPOLOKOK 
4 ADAMSKA ALEKSANDRA73210km / K40LEGNICAPOLPOL  
5 ADAMSKA JOANNA39221km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
6 ADAMSKI ROBERT39321km / M40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
7 AMBROSIEWICZ HENRYK34921km / M70JELENIA GORAKB LEW LEGNICAPOLPOLOKOK 
8  ANCZYK KRYSTYNA 2321km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOKOK 
9  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 57010km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
10  ANTON MARZENA 2421km / K40CHOJNÓWPOLPOLOKOK  
11  ARCHUTICZ JOANNA 68321km / K18LEGNICAPOLPOLOKOK 
12 ARJAN MICHAŁ45621km / M18ZŁOTORYJAGRYF WYSOCKOPOLPOLOKOK 
13  AUBI OSCAR 68621km / M30WROCLAW-POLPOLOKOK 
14 AUGUSTYN ZDZISŁAW72810km / M60LUBINKGHM ZG RUNPOLPOL  
15  BABIS MAŁGORZATA 2510km / K30LEGNICABBL LEGNICAPOLPOLOKOK 
16  BADAWIKA LAURA 52121km / K18WROCLAWPOLPOLOKOK  
17  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 2610km / M40LUBINPOLPOLOKOK 
18  BAKALARZ-KONSEWICZ SYLWIA 2721km / K30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWPOLPOLOKOK 
19  BALCEWICZ MARIUSZ 2821km / M50LEGNICABBL LEGNICAPOLPOLOKOK 
20  BALKIEWICZ HENRYK 42121km / M50LEGNICALEGNICAPOLPOLOKOK 
21  BAŁA ADAM 51910km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
22  BAŁA PIOTR 2910km / M30BUKOWANIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK  
23 BARAN PIOTR1521km / M30WROCŁAWPCG GOPOLPOL  
24  BARAŃSKI PAWEŁ 3021km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOKOK 
25  BARCICKI TOMASZ 3121km / M40LEGNICAPOLPOLOKOK 
26 BARCZAK MATEUSZ810km / M40LEGNICAFOCISPOLPOLOKOK  
27  BARCZYŃSKI ARTUR 58010km / M40JEŹÓW SUDECKIPOLPOLOKOK 
28  BARDZIŃSKI RAFAŁ 3221km / M18LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOKOK 
29  BAREŁKOWSKA SONIA  21km / K30MIŁKOWICEPOLPOL OK  
30 BASZAK JAROSŁAW3321km / M30WROCŁAWCZARLS BRONSONPOLPOLOKOK 
31  BASZAK MAREK 3421km / M40LEGNICA:)POLPOLOKOK 
32  BEDNARZ BARTŁOMIEJ 57621km / M30LEGNICA-POLPOLOKOK  
33  BENDKOWSKA ANNA 3610km / K18LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOKOK 
34  BENDKOWSKI ANDRZEJ 3721km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOKOK 
35 BERA EMILIAN1021km / M30POLPOLOKOK  
36 BEREZOWSKI BARTŁOMIEJ45710km / M30CHOJNÓWBHPE TEAMPOLPOLOKOK 
37  BEREŹNICKI MICHAŁ 47521km / M30WROCŁAWELENBI ELEKTROENERGETYCZNE BIURO INŻYNIERYJNE MICHAŁ BEREŹNICKIPOLPOLOKOK 
38  BEZKOROWAJNY PAWEL  10km / M30LEGNICAWOLKSWAGEN MOTOR POLSKAPOLPOL OK  
39  BIDZIŃSKI PIOTR  21km / M30LUBINRUN4FUNPOLPOL OK  
40  BIELAWNY MARIUSZ 45121km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
41  BŁAŻUK JOANNA 29021km / K30SZLICHTYNGOWAFITARENAPOLPOLOKOK 
42  BOANGIU MARTA 24310km / K30LEGNICAPOLPOLOKOK 
43 BOBER DOROTA59121km / K40JAWORPOLPOLOKOK 
44  BOBER MARCIN 36921km / M18WROCŁAWPOLPOLOKOK 
45  BOBORYCKI RAFAŁ 70710km / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
46  BOBOWSKI MAREK 67410km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW / MUCHOBRONXPOLPOLOKOK 
47 BOBROWSKA-ZIEMBOWICZ DOMINIKA45810km / K30CHOJNÓWBHPE TEAMPOLPOLOKOK 
48  BOGUCKI KAMIL 40121km / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAPOLPOLOKOK 
49  BONDROW KRZYSZTOF 23921km / M18BOLESŁAWIEC23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIPOLPOLOKOK 
50  BONECKA RENATA 30921km / K30LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAPOLPOLOKOK 
51  BORECKI MICHAŁ 49421km / M30LEGNICADECATHLON LEGNICAPOLPOLOKOK 
52  BOREK DANIEL 64221km / M30LUBINKRAV MAGA BE SAFEPOLPOLOKOK 
53  BORKOWSKI TOMASZ 65410km / M50POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEPOLPOLOKOK 
54  BORODACZ ARTUR 44221km / M50LEGNICATWOJA STARAPOLPOLOKOK 
55  BOROŃ-KOSIK MAGDALENA 27210km / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
56 BOROWIEC DAMIAN45010km / M30JELENIA GORAPOLPOLOKOK 
57  BOROWSKA KAROLINA 49310km / K30LUBINZG RUNPOLPOLOKOK  
58  BOROWSKI WOJCIECH  10km / M30ŻAGAŃPOLPOL OK  
59  BORTKIEWICZ MONIKA 24521km / K40LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKOK 
60  BOWKUN DANIEL 49521km / M18LEGNICADECATHLON LEGNICAPOLPOLOKOK 
61  BRESSO-LEONCZAK WIOLETTA 62410km / K40LEGNICAPOLPOLOKOK 
62  BROŻYNA MARIUSZ 43121km / M40ZAGRODNO-POLPOLOKOK 
63  BRUCHAL KRZYSZTOF 60721km / M30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWPOLPOLOKOK 
64  BUJAK GRZEGORZ 3821km / M40LEGNICANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
65  BUKRABA ROBERT 64910km / M40POLKOWICEPOLPOLOKOK 
66  BUŁKOWSKA ELZBIETA 63321km / K50OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
67  BURAWSKI PIOTR 37821km / M40OLEŚNICADĄBROWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
68  BUREK MARTYNA 3921km / K18ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
69  BURGCHARDT KRZYSZTOF 4021km / M30GŁOGÓWPOLPOLOKOK 
70  BURKIEWICZ MIROSŁAW 66210km / M50LIPALZS LIPAPOLPOLOKOK 
71  CECOT ŁUKASZ 40010km / M30LEGNICABYLE DO METYPOLPOLOKOK 
72  CHAJA RADOSŁAW  21km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL OK  
73  CHAJDUKIEWICZ DAWID  21km / M30KARWIANYPOLPOL OK  
74  CHAŁUPKA MIROSŁAW 51821km / M40WIADRÓWPOLPOLOKOK 
75  CHANYSZKIEWICZ PIOTR 30210km / M30KALISZPOLPOLOKOK 
76  CHARAŃCZUK ANNA 4110km / K30LEGNICAPOLPOLOKOK 
77 CHARAŃCZUK PIOTR52321km / M30LEGNICAPOLPOLOKOK 
78  CHARMUSZKO BARTŁOMIEJ 66310km / M30SICHÓWLZS LIPAPOLPOLOKOK 
79  CHMIEL MARIUSZ 51710km / M40BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLPOLOKOK 
80  CHMIEL PATRYCJA 157621km / K18LEGNICADECATHLON LEGNICAPOLPOL OK 
81 CHMIELEWSKA SYLWIA60410km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
82  CHOBOT MARCIN 4221km / M30CHOCIANÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKOK 
83  CHODOR ANNA 63710km / K40LEGNICAPOLPOLOKOK 
84  CHOJA JAKUB  10km / M18BOGATYNIAPOLPOL OK  
85  CHOJNACKI GRZEGORZ  21km / M40WROCŁAWRUNNING ACADEMYPOLPOL OK  
86  CHOLEWICKI ŁUKASZ 59321km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
87  CHREŚCIAK DOROTA 29410km / K30ŚRODA ŚLĄSKAPROSZKÓW TEAMPOLPOLOKOK 
88  CHROBAK PIOTR 31121km / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK  
89 CHUDZIŃSKI RAFAŁ65521km / M18WROCŁAWPOLPOLOKOK 
90  CIESIELSKA AGATA 4321km / K40RZESZOTARYPRZEBIEGLI MIŁKOWICEPOLPOLOKOK 
91  CIESIELSKI MACIEJ  21km / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOL OK  
92  CIESZKOWSKI AMIR 4421km / M30WROCLAWPOLPOLOKOK  
93  CIEŚLA DANIEL  10km / M40LEGNICAAMATORPOLPOL OK  
94  CIRKO SEBASTIAN 44021km / M18LUBINPOLPOLOKOK 
95  CUKROWSKI ANDRZEJ 43310km / M40ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
96 CZARNOCKA SYLWIA3521km / K40SZTOKHOLMSWESWEOK  
97  CZECH PAWEŁ  10km / M30PROCHOWICEPOLPOL OK  
98  CZEKAŃSKI TOMASZ 4521km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
99 CZERNATOWICZ DŻESIKA46010km / K18CHOJNÓWBHPE TEAMPOLPOLOKOK 
100  CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW 158621km / M18LEGNICAPOLPOL OK 
101  CZERNIK BARBARA 32621km / K30NOWOGRODZIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECPOLPOLOKOK 
102 CZERNIK PAWEŁ32721km / M30BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECPOLPOLOKOK 
103  ĆWIĄKAŁA WOJCIECH 42721km / M50JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
104  ĆWIKŁOWSKI MAREK 33021km / M50TRZEBNICAOBORYGENIPOLPOLOKOK