Zawody obsługuje firma Datasport

XIII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę
Uniejów, 13 października 2019 r.


Liczba zawodników : 720
Liczba opłaconych zawodników: 648
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ABRAMOWICZ DAMIAN59510km / M40KALISZREKSIO TEAMPOLPOLOKOK 
2  ADAMCZYK ARKADIUSZ 57610km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOLOKOK 
3 ADAMCZYK EMIL48510km / M40OLESNOKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOK 
4  ADAMCZYK MIROSŁAW 57810km / M40PIŁAPOLPOLOKOKNiepelnosprawny 
5  ADAMCZYK PIOTR 60910km / M40KUTNOKUTNO BIEGAPOLPOLOKOK 
6 ADAMCZYK TOMASZ19510km / M50CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
7  ADAMCZYK WIOLETTA 58310km / K40PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOLOKOK 
8 ADAMOWICZ ANDRZEJ42410km / M70ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
9  ADAMSKI MARCIN 19610km / M30ZGIERZPOLPOLOKOK 
10  ADRJAN DARIUSZ 47110km / M50WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCEWIEPRZEPOLPOLOKOK 
11  AGNIESZKA BOGUS 40010km / K50BURZENINPOLPOLOKOK 
12  AŁASZEWSKI ADAM 54010km / M40ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLPOLOKOKGmina 
13  ANDRUSZEWSKI LESZEK 18610km / M60ZDUŃSKA WOLAKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
14  ANDRUSZEWSKI TOMASZ 18510km / M30ZDUŃSKA WOLAKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
15  ANDRYSIAK JAROSŁAW 45410km / M40ŁĘCZYCAMKLA ŁĘCZYCAPOLPOLOKOK 
16  ANDRZEJCZAK RAFAŁ  10km / M40DZIEKTARZEWPOLPOL OK 
17  ANDRZEJCZAK TOMASZ  10km / M30PABIANICEKORONA PABIANICEPOLPOL OK 
18 ANDRZEJEWSKI JACEK2110km / M40KONINMARATHON TEAM KONINPOLPOLOKOK 
19  AUGUSTOWSKA IZABELA 2210km / K40WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
20  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 52210km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
21  BACHOR TOMASZ 65010km / M40BUCZEKPOLPOLOKOK 
22  BALICKI JACEK 32510km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOKOK 
23  BAŁDYKA ARTUR 56410km / M30BEZNAZWABRAKPOLPOLOKOK 
24 BANASIAK PIOTR 2310km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLPOLOKOK 
25  BANASZKIEWICZ ANETA 28910km / K40ŁÓDŹGRUPA SĄSIEDZKAPOLPOLOKOK 
26  BARTCZAK JAKUB 25410km / M30ŚWINICE WARCKIEPOLPOLOKOK 
27  BARTNICKI JĘDRZEJ  10km / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOL OK 
28 BARTON JOANNA33910km / K16BYCZYNAPOLPOLOKOK 
29  BARTOSZEK MIŁOSZ 48710km / M20PABIANICEPOLPOLOKOK 
30  BATAROWICZ DARIUSZ 64810km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina 
31  BECHTOLD MACIEJ 28510km / M40ŁÓDŹBIEGAM Z ASSECO BSPOLPOLOKOK 
32  BEDNAREK JAKUB 66510km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
33  BEDNAREK STANISŁAW 26210km / M60ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
34  BEK MAŁGORZATA 20710km / K30ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAPOLPOLOKOK 
35  BEK MICHAŁ 20810km / M30ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAPOLPOLOKOK 
36  BERCZYŃSKI DAMIAN  10km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOL OKGmina 
37  BIENIAS KRZYSIEK 50210km / M30WARKAAMATORPOLPOLOKOK 
38  BIENIAS RADOSŁAW 2410km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
39  BIERNACKA DANUTA 23610km / K30ŁÓDŹVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
40  BIERNACKI ADAM 23210km / M60ŁÓDŹŁÓDŹ/WARSZAWAPOLPOLOKOK 
41  BINEK MICHAŁ  10km / M30ŁÓDŹROSSMANNPOLPOL OK 
42  BINIASZCZYK KRYSPIN 62710km / M20KOŻMINEKPOLPOLOKOK 
43  BLACHOWSKA IGA  10km / K20ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOL OK 
44 BLADOWSKI ZDZISŁAW25610km / M70ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
45  BŁASZCZYK MARIUSZ 57510km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSPOLPOLOKOK 
46  BŁAŻAŁEK ANNA 12010km / K40ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
47  BOCIAN MAREK 21110km / M50KAWĘCZYNKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
48  BOCZEK MICHAŁ 8410km / M60ŁOWICZPOLPOLOKOK 
49  BOGACKA ALEKSANDRA 37610km / K40ŁASKRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOK 
50  BOGACKI ADAM 37710km / M40ŁASKRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOK 
51  BORAS JAN 43410km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIDECATHLON LOGISTICPOLPOLOKOK 
52  BORWIN JAN 37010km / M30LODZAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
53  BRANIA HIERONIM 54810km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWPOLPOLOKOK 
54  BRATEK MAGDA 11010km / K30ZGIERZJEŻOZWIERZEPOLPOLOKOK 
55  BRODZIAK RAFAŁ 66710km / M40TŁOKINIA KOŚCIELNANIE DOTYCZYPOLPOLOKOK 
56  BROLL MARIUSZ 52510km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
57  BRONKOWSKI MARCIN 12510km / M40PODDĘBICEPOLPOLOKOK 
58  BRYZGALSKI MAREK 31110km / M30ŁÓDŹNOVARTIS RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
59  BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF 35510km / M40ŁASKACTIVE RUN ŁASKPOLPOLOKOK 
60 BRZUSZEK PRZEMEK 10km / M20RYKIPOLPOL OK 
61  BUDKA JACEK 42710km / M40TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
62  BUDZIŃSKI HUBERT 2510km / M20LICHEŃ STARYPOLPOLOKOK 
63  BUDZYŃSKA MONIKA 10210km / K40ZGIERZJEŻOZWIERZEPOLPOLOKOK 
64  BUDZYŃSKI PIOTR 10310km / M40ZGIERZJEŻOZWIERZEPOLPOLOKOK 
65  BUKOWIECKI KRZYSZTOF 2610km / M30KUNYKB MARATON TUREKPOLPOLOKOK 
66  BUKOWSKA MARTA 50410km / K30UNIEJÓWSKAKAĆ, BIEGAĆ, PŁYWAĆPOLPOLOKOKGmina 
67  BUKOWSKA MARTA 62910km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKOK 
68  BURDKA TOMASZ 30110km / M20GŁOWNOTOMTOM RUNNERSPOLPOLOKOK 
69 BURY ANDRZEJ 10km / M60BLACHOWNIATEAM BLACHOWNIAPOLPOL OK 
70  BYJOCH KATARZYNA 11610km / K40PABIANICEPOLPOLOKOK 
71 CANDER KATARZYNA47810km / K30MOSZCZENICAPOLPOLOKOK 
72  CEBULA EWELINA  10km / K40LEGNICAPOLPOL OK 
73  CENTKA MICHAŁ 61310km / M40ZŁOTÓWMAM TĘ MOCPOLPOLOKOK 
74  CHAJDAS WŁODZIMIERZ 1310km / M50UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina 
75  CHAŁADAJ MATEUSZ 46210km / M20SIERADZPOLPOLOKOK 
76  CHAŁADAJ SŁAWOMIR 46110km / M50SIERADZSIERADZPOLPOLOKOK 
77  CHANYSZKIEWICZ PIOTR 62610km / M30KALISZPOLPOLOKOK 
78  CHLEBICZ PAWEŁ 28610km / M50SIERADZPOLPOLOKOK 
79  CHMIELECKA-RUTKOWSKA JOLANTA 9310km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
80  CHMIELECKI BŁAŻEJ 51810km / M40GRABÓWPOLPOLOKOKGmina 
81  CHODKOWSKI KRZYSZTOF 62810km / M30GÓRAPOLPOLOKOK 
82  CHOLEWA STEFAN 53210km / M60ZDUNYPOLPOLOKOK 
83  CHRUŚCIEL PIOTR 53310km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
84  CHRZANOWSKI ADAM 2710km / M30KOŁOBUD-REMPOLPOLOKOK 
85  CHRZANOWSKI KRZYSZTOF 2810km / M60KOŁOBUD-REMPOLPOLOKOK 
86  CHWIAŁKOWSKA ANNA 31810km / K30SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOKOK 
87  CHYBICKI PIOTR 22410km / M30SKIERNIEWICEPOLPOLOKOK 
88  CIECIURA PAWEŁ 61810km / M30TUREKKB MARATON TUREKPOLPOLOKOK 
89  CIEPLIK MARCIN 46710km / M30OZORKÓWKS GRUCHAPOLPOLOKOK 
90  CIEPŁUCHA DARIUSZ 44410km / M50TUREKPOLPOLOKOK 
91  CIEŚLAK JUSTYNA 19710km / K20BUCZEKICHEM-VITADIETPOLPOLOKOK 
92  CIEŚLAK ROBERT 8110km / M40ŁÓDŹROSSMANNPOLPOLOKOK 
93  CIEŚLAK ROBERT 47310km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
94  CIOŁEK TOMASZ 43710km / M50SIERADZSIERADZPOLPOLOKOK 
95  CIOŁEK WOJCIECH 45010km / M50SIERADZPOLPOLOKOK 
96  CUDAK ANDRZEJ 13410km / M40GIDLEROZBIEGAJMY RADOMSKO RRPOLPOLOKOK 
97  CZAKIERT MAREK 55810km / M50CZĘSTOCHOWARUN TEAM JEST LEPIEJPOLPOLOKOK 
98  CZECHOWSKI JERZY 2910km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOKOK 
99 CZERNIAK ELŻBIETA55210km / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
100  CZERNIAK HENRYK 53710km / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
101  CZUBIŃSKI MAREK 3010km / M60ŁÓDŹPOLPOLOKOKNiepelnosprawny 
102  CZYŻEWSKI PIOTR 35410km / M50ŁÓDŹSTRAŻ MIEJSKA W ŁODZIPOLPOLOKOK 
103  CZYŻNIELEWSKI ARKADIUSZ 3110km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLPOLOKOK 
104  CZYŻYKOWSKI MACIEJ 16810km / M30ŁÓDŹŁÓDZKIE STRZAŁYPOLPOLOKOK