Zawody obsługuje firma Datasport

XIII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę
Uniejów, 13 października 2019 r.


Liczba zawodników : 1096
Odebrało numery: 941

Liczba opłaconych zawodników: 971
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMOWICZ DAMIAN59510km / M40KALISZREKSIO TEAMOKOK 
2  ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR 97210km / M50MOSKWAOSP LIPINYOKOK 
3  ADAMCZYK ARKADIUSZ 57610km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁAOKOK 
4 ADAMCZYK EMIL48510km / M40OLESNOKB GEOTERMIA UNIEJÓWOK 
5  ADAMCZYK MIROSŁAW 57810km / M40PIŁAOKOKNiepelnosprawny 
6  ADAMCZYK PIOTR 60910km / M40KUTNOKUTNO BIEGAOKOK 
7 ADAMCZYK TOMASZ19510km / M50CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOKOK 
8  ADAMCZYK WIOLETTA 58310km / K40PIŁABLUE TEAM PIŁAOKOK 
9  ADAMIAK KAMIL  10km / M40ŁÓDŹ OK  
10  ADAMKIEWICZ HUBERT 98110km / M40KOŁOZADYSZKAOKOK 
11 ADAMOWICZ ANDRZEJ42410km / M70ŁÓDŹOKOK 
12  ADAMSKI MARCIN 19610km / M30ZGIERZOKOK 
13  ADAMUS DARIUSZ  10km / M30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT OK  
14  ADRJAN DARIUSZ 47110km / M50WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCEWIEPRZEOKOK 
15  ALEGIANI CRISTIANO 81810km / M40ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBOKOK 
16  AŁASZEWSKI ADAM 54010km / M40ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
17  ANDRUSZEWSKI LESZEK 18610km / M60ZDUŃSKA WOLAKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK  
18  ANDRUSZEWSKI TOMASZ 18510km / M30ZDUŃSKA WOLAKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
19  ANDRYSIAK JAROSŁAW 45410km / M40ŁĘCZYCAMKLA ŁĘCZYCAOKOK 
20  ANDRZEJCZAK ARTUR 85410km / M30BIELAWYTEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZAOKOK 
21  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 89410km / M40DZIEKTARZEWOKOK 
22  ANDRZEJCZAK TOMASZ 89510km / M30WOLA ZARADZYŃSKAKORONA PABIANICEOKOK 
23 ANDRZEJEWSKI JACEK2110km / M40KONINMARATHON TEAM KONINOKOK  
24  ANDRZEJEWSKI TOMASZ  10km / M50PABIANICEGILLETTE RUN OK  
25 ANDRZEJEWSKI TOMASZ103910km / M50PABIANICE  
26  ANTCZAK AGNIESZKA 67410km / K40ŁODZBIEGACZ NOWOSOLNAOKOK 
27  ANTOSIK DAWID 70510km / M20WARTKOWICEOKOK 
28 ARABAS KRZYSZTOF102210km / M60CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA  
29  ARMACKI ARKADIUSZ 89010km / M30ŁÓDŹTROLLINKI CARSOWEOKOK 
30  AUGUSTOWSKA IZABELA 2210km / K40WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
31  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 52210km / M20ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBOKOK 
32  BACHOR TOMASZ 65010km / M40BUCZEKOKOK 
33  BALICKI JACEK 32510km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAOKOK 
34  BAŁDYKA ARTUR 56410km / M30BEZNAZWABRAKOKOK 
35 BANASIAK PIOTR 2310km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOKOK 
36  BANASZKIEWICZ ANETA 28910km / K40ŁÓDŹGRUPA SĄSIEDZKAOKOK 
37  BARANOWSKA ALLA  10km / K30RIGAFITAQUA OK  
38  BARANOWSKI BOGUMIŁ 86310km / M50ŁÓDŹPARKRUN ŁÓDŹOKOK 
39  BARTCZAK JAKUB 25410km / M30ŚWINICE WARCKIEOKOK 
40  BARTNICKI JĘDRZEJ  10km / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PL OK  
41 BARTOŁOWICZ DAWID102110km / M20BROCHÓWDAWID TEAM  
42 BARTON JOANNA33910km / K16BYCZYNAOKOK 
43 BARTOS MARCIN92310km / M40PABIANICEOKOK 
44  BARTOSIK ANNA  10km / K30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAM OK  
45  BARTOSIK JACEK 78010km / M40PODDĘBICE-OKOK 
46  BARTOSZEK MIŁOSZ 48710km / M20PABIANICEOKOK  
47  BATAROWICZ DARIUSZ 64810km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOKGmina 
48  BĄKCZYK KACPER 77310km / M30PODDĘBICEOKOK 
49  BECHTOLD MACIEJ 28510km / M40ŁÓDŹBIEGAM Z ASSECO BSOKOK 
50  BEDNAREK JAKUB 66510km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOKOK 
51  BEDNAREK STANISŁAW 26210km / M60ŁÓDŹOKOK 
52  BEK MAŁGORZATA 20710km / K30ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAOKOK 
53  BEK MICHAŁ 20810km / M30ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAOKOK 
54  BERCZYŃSKI DAMIAN 81910km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOKGmina 
55  BIENIAS KRZYSIEK 50210km / M30WARKAAMATOROKOK 
56 BIENIAS MARIUSZ100910km / M40PODDĘBICE  
57  BIENIAS RADOSŁAW 2410km / M30ŁÓDŹOKOK 
58  BIERNACKA DANUTA 23610km / K30ŁÓDŹVEGE RUNNERSOKOK 
59  BIERNACKI ADAM 23210km / M60ŁÓDŹŁÓDŹ/WARSZAWAOKOK 
60  BIK ANIA 75810km / K40WÓDKAATLAS RUNNING TEAMOKOK 
61  BIK JACEK 71610km / M40WÓDKAATLAS RUNNING TEAMOKOK 
62  BINEK MICHAŁ  10km / M30ŁÓDŹROSSMANN OK  
63  BINIASZCZYK KRYSPIN 62710km / M20KOŻMINEKOKOK 
64  BINIEK PIOTR 93210km / M40ŁÓDŹOKOK  
65  BISTUŁA ARTUR 84810km / M20PABIANICEO CO BIEGAOKOK 
66  BLACHOWSKA IGA  10km / K20ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAM OK  
67 BLADOWSKI ZDZISŁAW25610km / M70ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹOKOK 
68  BŁASIAK MARTYNA 96710km / K20SIERADZRAJSPORT ACTIVEOKOK 
69  BŁASZCZYK ANDRZEJ 75910km / M50WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
70  BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 97810km / M30ŁÓDŹSUPER TEAMOKOK 
71  BŁASZCZYK IWONA 98310km / K30ŁÓDŹSUPER TEAMOKOK 
72  BŁASZCZYK MARIUSZ 57510km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSOKOK 
73  BŁASZCZYK MARIUSZ 68710km / M40WARSZAWAOKOK 
74  BŁASZCZYK OLGA 68810km / K40WARSZAWAOKOK 
75  BŁAŻAŁEK ANNA 12010km / K40ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOKOK 
76  BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW 94710km / M20TULISZKÓWMVMOKOK 
77  BOCIAN MAREK 21110km / M50KAWĘCZYNKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
78  BOCZEK MICHAŁ 8410km / M60ŁOWICZOKOK 
79  BOGACKA ALEKSANDRA 37610km / K40ŁASKRAJSPORT ACTIVEOKOK 
80  BOGACKI ADAM 37710km / M40ŁASKRAJSPORT ACTIVEOKOK 
81 BOGACZ-CHOJNACKA JUSTYNA95210km / K40ZELAZKOWOKOK 
82  BOGUS AGNIESZKA 40010km / K50BURZENINOKOK 
83  BORAS JAN 43410km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIDECATHLON LOGISTICOKOK 
84  BOROWSKA ANDŻELIKA 76410km / K20TUREKOKOK 
85  BOROWSKI JERZY 76610km / M40TUREKOKOK 
86  BOROWSKI MARCIN 91710km / M30SIERADZOKOK 
87  BORWIN JAN 37010km / M30LODZAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOKOK 
88  BRANIA HIERONIM 54810km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWOKOK  
89  BRATEK MAGDA 11010km / K30ZGIERZJEŻOZWIERZEOKOK 
90 BRETT TOMASZ69510km / M50KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOOKOK 
91 BREWIŃSKI SYLWESTER74910km / M40WŁADYSŁAWOW BIELAWSKIOKOK 
92  BRODZIAK RAFAŁ 66710km / M40TŁOKINIA KOŚCIELNANIE DOTYCZYOKOK 
93  BROLL MARIUSZ 52510km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOKOK 
94  BRONKOWSKI MARCIN 12510km / M40PODDĘBICEPODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLOKOK 
95  BROŻ KRZYSZTOF 82010km / M40KOŁOTRI FOR ME / WWW.PROJEKTOWAKB.PLOKOK 
96 BROŻ MICHAŁ82110km / M16KOŁOTRI FOR ME / WWW.PROJEKTOWAKB.PLOKOK 
97  BRYZGALSKI MAREK 31110km / M30ŁÓDŹNOVARTIS RUNNING TEAMOKOK 
98  BRZEZIŃSKA PAULINA 89610km / K20ŁÓDŹKORONA PABIANICEOKOK 
99  BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF 35510km / M40ŁASKACTIVE RUN ŁASKOKOK 
100  BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 89710km / M30ŁÓDŹOKOK 
101 BRZUSZEK PRZEMEK 10km / M20RYKI OK  
102 BUCHOLC-SROGOSZ KATARZYNA69210km / K40CZĘSTOCHOWAOKOK 
103  BUDKA JACEK 42710km / M40TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
104  BUDKA PIOTR 72510km / M40TUREKSŁODKÓWOKOK 
105  BUDZIŃSKI HUBERT 2510km / M20LICHEŃ STARYOKOK  
106  BUDZYŃSKA MONIKA 10210km / K40ZGIERZJEŻOZWIERZEOKOK 
107  BUDZYŃSKI PIOTR 10310km / M40ZGIERZJEŻOZWIERZEOKOK 
108  BUGAJAK ANNA 77910km / K40UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOKGmina 
109  BUKOWIECKI KRZYSZTOF 2610km / M30KUNYKB MARATON TUREKOKOK 
110  BUKOWSKA MARTA 50410km / K30UNIEJÓWSKAKAĆ, BIEGAĆ, PŁYWAĆOKOKGmina 
111  BUKOWSKA MARTA 62910km / K20ŁÓDŹOKOK 
112  BURDKA TOMASZ 30110km / M20GŁOWNOTOMTOM RUNNERSOKOK  
113 BURY ANDRZEJ 10km / M60BLACHOWNIATEAM BLACHOWNIA OK  
114  BYJOCH KATARZYNA 11610km / K40PABIANICEOKOK  
115  CAL EWA 66910km / K50STARE MIASTOMORSY KONINOKOK 
116  CAL ROBERT 67010km / M50STARE MIASTOMORSY KONINOKOK 
117 CANDER KATARZYNA47810km / K30MOSZCZENICAOKOK  
118  CEBULA EWELINA  10km / K40LEGNICA OK  
119  CENTKA MICHAŁ 61310km / M40ZŁOTÓWMAM TĘ MOCOKOK 
120  CHAJDAS WŁODZIMIERZ 1310km / M50UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOKGmina 
121  CHAŁADAJ MATEUSZ 46210km / M20SIERADZOKOK 
122  CHAŁADAJ SŁAWOMIR 46110km / M50SIERADZSIERADZOKOK 
123  CHANYSZKIEWICZ PIOTR 62610km / M30KALISZOKOK 
124  CHLEBICZ PAWEŁ 28610km / M50SIERADZOKOK 
125  CHMIELECKA-RUTKOWSKA JOLANTA 9310km / K30ŁÓDŹOKOK 
126  CHMIELECKI BŁAŻEJ 51810km / M40GRABÓWOKOK 
127  CHMIELEWSKI JAROSŁAW 85610km / M30ŁASKRAJSPORT ACTIVEOKOK 
128  CHODKOWSKI KRZYSZTOF 62810km / M30GÓRAOKOK 
129 CHOJECKI MARIUSZ68610km / M40KOŁOOKOK 
130  CHOJNACKI PIOTR 95310km / M40ZELAZKOW.OKOK 
131  CHOLEWA STEFAN 53210km / M60ZDUNYOKOK 
132  CHRUŚCIEL PIOTR 53310km / M40ŁÓDŹOKOK 
133  CHRZANOWSKI ADAM 2710km / M30KOŁOBUD-REMOKOK 
134  CHRZANOWSKI KRZYSZTOF 2810km / M60KOŁOBUD-REMOKOK 
135 CHUDZIK MATEUSZ104110km / M20DOBRO  
136  CHWIAŁKOWSKA ANNA 31810km / K30SIERADZSIERADZBIEGA.PLOKOK  
137  CHYBICKI PIOTR 22410km / M30SKIERNIEWICEOKOK 
138  CIECIURA PAWEŁ 61810km / M30TUREKKB MARATON TUREKOKOK 
139  CIEPLIK MARCIN 46710km / M30OZORKÓWKS GRUCHAOKOK 
140  CIEPŁUCHA DARIUSZ 44410km / M50TUREKOKOK 
141  CIEŚLAK JUSTYNA 19710km / K20BUCZEKICHEM-VITADIETOKOK 
142  CIEŚLAK ROBERT 8110km / M40ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
143  CIEŚLAK ROBERT 47310km / M40ŁÓDŹOKOK 
144  CIOŁEK TOMASZ 43710km / M50SIERADZSIERADZOKOK 
145  CIOŁEK WOJCIECH 45010km / M50SIERADZOKOK 
146  CISZEWSKA KAROLINA 81110km / K30BEŁCHATÓWTURBO TEAMOKOK 
147  COLONNA-WALEWSKI KRZYSZTOF 66810km / M30RĄBIEŃSZWADRON WILCZKÓW ALFAOKOK 
148  CUDAK ANDRZEJ 13410km / M40GIDLEROZBIEGAJMY RADOMSKO RROKOK 
149  CYGANEK MAREK 90810km / M50SIERADZOKOK 
150  CZAKIERT MAREK 55810km / M50CZĘSTOCHOWARUN TEAM JEST LEPIEJOKOK 
151  CZARNY PAWEŁ 79610km / M40BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOKOK 
152  CZECHOWSKI JERZY 2910km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK  
153 CZERNIAK ELŻBIETA55210km / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOKOK 
154  CZERNIAK HENRYK 53710km / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOKOK 
155  CZERWIŃSKI TOMASZ 88010km / M30ŁASKOKOK 
156  CZUBIŃSKI MAREK 3010km / M60ŁÓDŹOKOKNiepelnosprawny 
157  CZYŻEWSKI JAKUB 84610km / M16KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIRKS ŁÓDŹOKOK 
158  CZYŻEWSKI PIOTR 35410km / M50ŁÓDŹSTRAŻ MIEJSKA W ŁODZIOKOK 
159  CZYŻNIELEWSKI ARKADIUSZ 3110km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK  
160  CZYŻYKOWSKI MACIEJ 16810km / M30ŁÓDŹŁÓDZKIE STRZAŁYOKOK