Zawody obsługuje firma Datasport

XIII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę
Uniejów, 13 października 2019 r.


Liczba zawodników : 1096
Odebrało numery: 941

Liczba opłaconych zawodników: 971
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMOWICZ DAMIAN59510km / M40KALISZREKSIO TEAMPOLPOLOKOK 
2  ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR 97210km / M50MOSKWAOSP LIPINYPOLPOLOKOK 
3  ADAMCZYK ARKADIUSZ 57610km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOLOKOK 
4 ADAMCZYK EMIL48510km / M40OLESNOKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOK 
5  ADAMCZYK MIROSŁAW 57810km / M40PIŁAPOLPOLOKOKNiepelnosprawny 
6  ADAMCZYK PIOTR 60910km / M40KUTNOKUTNO BIEGAPOLPOLOKOK 
7 ADAMCZYK TOMASZ19510km / M50CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
8  ADAMCZYK WIOLETTA 58310km / K40PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOLOKOK 
9  ADAMIAK KAMIL  10km / M40ŁÓDŹPOLPOL OK  
10  ADAMKIEWICZ HUBERT 98110km / M40KOŁOZADYSZKAPOLPOLOKOK 
11 ADAMOWICZ ANDRZEJ42410km / M70ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
12  ADAMSKI MARCIN 19610km / M30ZGIERZPOLPOLOKOK 
13  ADAMUS DARIUSZ  10km / M30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLPOL OK  
14  ADRJAN DARIUSZ 47110km / M50WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCEWIEPRZEPOLPOLOKOK 
15  ALEGIANI CRISTIANO 81810km / M40ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBPOLPOLOKOK 
16  AŁASZEWSKI ADAM 54010km / M40ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLPOLOKOK 
17  ANDRUSZEWSKI LESZEK 18610km / M60ZDUŃSKA WOLAKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK  
18  ANDRUSZEWSKI TOMASZ 18510km / M30ZDUŃSKA WOLAKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
19  ANDRYSIAK JAROSŁAW 45410km / M40ŁĘCZYCAMKLA ŁĘCZYCAPOLPOLOKOK 
20  ANDRZEJCZAK ARTUR 85410km / M30BIELAWYTEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKOK 
21  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 89410km / M40DZIEKTARZEWPOLPOLOKOK 
22  ANDRZEJCZAK TOMASZ 89510km / M30PABIANICEKORONA PABIANICEPOLPOLOKOK 
23 ANDRZEJEWSKI TOMASZ103910km / M50PABIANICEPOLPOL  
24 ANDRZEJEWSKI JACEK2110km / M40KONINMARATHON TEAM KONINPOLPOLOKOK  
25  ANDRZEJEWSKI TOMASZ  10km / M50PABIANICEGILLETTE RUNPOLPOL OK  
26  ANTCZAK AGNIESZKA 67410km / K40ŁODZBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOKOK 
27  ANTOSIK DAWID 70510km / M20WARTKOWICEPOLPOLOKOK 
28 ARABAS KRZYSZTOF102210km / M60CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOL  
29  ARMACKI ARKADIUSZ 89010km / M30ŁÓDŹTROLLINKI CARSOWEPOLPOLOKOK 
30  AUGUSTOWSKA IZABELA 2210km / K40WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
31  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 52210km / M20ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBPOLPOLOKOK 
32  BACHOR TOMASZ 65010km / M40BUCZEKPOLPOLOKOK 
33  BALICKI JACEK 32510km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOKOK 
34  BAŁDYKA ARTUR 56410km / M30BEZNAZWABRAKPOLPOLOKOK 
35 BANASIAK PIOTR 2310km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLPOLOKOK 
36  BANASZKIEWICZ ANETA 28910km / K40ŁÓDŹGRUPA SĄSIEDZKAPOLPOLOKOK 
37  BARANOWSKA ALLA  10km / K30RIGAFITAQUALATLAT OK  
38  BARANOWSKI BOGUMIŁ 86310km / M50ŁÓDŹPARKRUN ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
39  BARTCZAK JAKUB 25410km / M30ŚWINICE WARCKIEPOLPOLOKOK 
40  BARTNICKI JĘDRZEJ  10km / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOL OK  
41 BARTOŁOWICZ DAWID102110km / M20BROCHÓWDAWID TEAMPOLPOL  
42 BARTON JOANNA33910km / K16BYCZYNAPOLPOLOKOK 
43 BARTOS MARCIN92310km / M40PABIANICEPOLPOLOKOK 
44  BARTOSIK ANNA  10km / K30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOL OK  
45  BARTOSIK JACEK 78010km / M40PODDĘBICE-POLPOLOKOK 
46  BARTOSZEK MIŁOSZ 48710km / M20PABIANICEPOLPOLOKOK  
47  BATAROWICZ DARIUSZ 64810km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina 
48  BĄKCZYK KACPER 77310km / M30PODDĘBICEPOLPOLOKOK 
49  BECHTOLD MACIEJ 28510km / M40ŁÓDŹBIEGAM Z ASSECO BSPOLPOLOKOK 
50  BEDNAREK JAKUB 66510km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
51  BEDNAREK STANISŁAW 26210km / M60ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
52  BEK MAŁGORZATA 20710km / K30ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAPOLPOLOKOK 
53  BEK MICHAŁ 20810km / M30ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAPOLPOLOKOK 
54  BERCZYŃSKI DAMIAN 81910km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina 
55  BIENIAS KRZYSIEK 50210km / M30WARKAAMATORPOLPOLOKOK 
56 BIENIAS MARIUSZ100910km / M40PODDĘBICEPOLPOL  
57  BIENIAS RADOSŁAW 2410km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
58  BIERNACKA DANUTA 23610km / K30ŁÓDŹVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
59  BIERNACKI ADAM 23210km / M60ŁÓDŹŁÓDŹ/WARSZAWAPOLPOLOKOK 
60  BIK ANIA 75810km / K40WÓDKAATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
61  BIK JACEK 71610km / M40WÓDKAATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
62  BINEK MICHAŁ  10km / M30ŁÓDŹROSSMANNPOLPOL OK  
63  BINIASZCZYK KRYSPIN 62710km / M20KOŻMINEKPOLPOLOKOK 
64  BINIEK PIOTR 93210km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOK  
65  BISTUŁA ARTUR 84810km / M20PABIANICEO CO BIEGAPOLPOLOKOK 
66  BLACHOWSKA IGA  10km / K20ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOL OK  
67 BLADOWSKI ZDZISŁAW25610km / M70ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
68  BŁASIAK MARTYNA 96710km / K20SIERADZRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOK 
69  BŁASZCZYK ANDRZEJ 75910km / M50WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
70  BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 97810km / M30ŁÓDŹSUPER TEAMPOLPOLOKOK 
71  BŁASZCZYK IWONA 98310km / K30ŁÓDŹSUPER TEAMPOLPOLOKOK 
72  BŁASZCZYK MARIUSZ 57510km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSPOLPOLOKOK 
73  BŁASZCZYK MARIUSZ 68710km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
74  BŁASZCZYK OLGA 68810km / K40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
75  BŁAŻAŁEK ANNA 12010km / K40ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
76  BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW 94710km / M20TULISZKÓWMVMPOLPOLOKOK 
77  BOCIAN MAREK 21110km / M50KAWĘCZYNKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
78  BOCZEK MICHAŁ 8410km / M60ŁOWICZPOLPOLOKOK 
79  BOGACKA ALEKSANDRA 37610km / K40ŁASKRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOK 
80  BOGACKI ADAM 37710km / M40ŁASKRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOK 
81 BOGACZ-CHOJNACKA JUSTYNA95210km / K40ZELAZKOWPOLPOLOKOK 
82  BOGUS AGNIESZKA 40010km / K50BURZENINPOLPOLOKOK 
83  BORAS JAN 43410km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIDECATHLON LOGISTICPOLPOLOKOK 
84  BOROWSKA ANDŻELIKA 76410km / K20TUREKPOLPOLOKOK 
85  BOROWSKI JERZY 76610km / M40TUREKPOLPOLOKOK 
86  BOROWSKI MARCIN 91710km / M30SIERADZPOLPOLOKOK 
87  BORWIN JAN 37010km / M30LODZAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
88  BRANIA HIERONIM 54810km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWPOLPOLOKOK  
89  BRATEK MAGDA 11010km / K30ZGIERZJEŻOZWIERZEPOLPOLOKOK 
90  BRETT TOMASZ 69510km / M50KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLPOLOKOK 
91 BREWIŃSKI SYLWESTER74910km / M40WŁADYSŁAWOW BIELAWSKIPOLPOLOKOK 
92  BRODZIAK RAFAŁ 66710km / M40TŁOKINIA KOŚCIELNANIE DOTYCZYPOLPOLOKOK 
93  BROLL MARIUSZ 52510km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
94  BRONKOWSKI MARCIN 12510km / M40PODDĘBICEPODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK 
95  BROŻ KRZYSZTOF 82010km / M40KOŁOTRI FOR ME / WWW.PROJEKTOWAKB.PLPOLPOLOKOK 
96 BROŻ MICHAŁ82110km / M16KOŁOTRI FOR ME / WWW.PROJEKTOWAKB.PLPOLPOLOKOK 
97  BRYZGALSKI MAREK 31110km / M30ŁÓDŹNOVARTIS RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
98  BRZEZIŃSKA PAULINA 89610km / K20ŁÓDŹKORONA PABIANICEPOLPOLOKOK 
99  BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF 35510km / M40ŁASKACTIVE RUN ŁASKPOLPOLOKOK 
100  BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 89710km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
101 BRZUSZEK PRZEMEK 10km / M20RYKIPOLPOL OK  
102 BUCHOLC-SROGOSZ KATARZYNA69210km / K40CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
103  BUDKA JACEK 42710km / M40TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
104  BUDKA PIOTR 72510km / M40TUREKSŁODKÓWPOLPOLOKOK 
105  BUDZIŃSKI HUBERT 2510km / M20LICHEŃ STARYPOLPOLOKOK  
106  BUDZYŃSKA MONIKA 10210km / K40ZGIERZJEŻOZWIERZEPOLPOLOKOK 
107  BUDZYŃSKI PIOTR 10310km / M40ZGIERZJEŻOZWIERZEPOLPOLOKOK 
108  BUGAJAK ANNA 77910km / K40UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina 
109  BUKOWIECKI KRZYSZTOF 2610km / M30KUNYKB MARATON TUREKPOLPOLOKOK 
110  BUKOWSKA MARTA 50410km / K30UNIEJÓWSKAKAĆ, BIEGAĆ, PŁYWAĆPOLPOLOKOKGmina 
111  BUKOWSKA MARTA 62910km / K20ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
112  BURDKA TOMASZ 30110km / M20GŁOWNOTOMTOM RUNNERSPOLPOLOKOK  
113 BURY ANDRZEJ 10km / M60BLACHOWNIATEAM BLACHOWNIAPOLPOL OK  
114  BYJOCH KATARZYNA 11610km / K40PABIANICEPOLPOLOKOK  
115  CAL EWA 66910km / K50STARE MIASTOMORSY KONINPOLPOLOKOK 
116  CAL ROBERT 67010km / M50STARE MIASTOMORSY KONINPOLPOLOKOK 
117 CANDER KATARZYNA47810km / K30MOSZCZENICAPOLPOLOKOK  
118  CEBULA EWELINA  10km / K40LEGNICAPOLPOL OK  
119  CENTKA MICHAŁ 61310km / M40ZŁOTÓWMAM TĘ MOCPOLPOLOKOK 
120  CHAJDAS WŁODZIMIERZ 1310km / M50UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina 
121  CHAŁADAJ MATEUSZ 46210km / M20SIERADZPOLPOLOKOK 
122  CHAŁADAJ SŁAWOMIR 46110km / M50SIERADZSIERADZPOLPOLOKOK 
123  CHANYSZKIEWICZ PIOTR 62610km / M30KALISZPOLPOLOKOK 
124  CHLEBICZ PAWEŁ 28610km / M50SIERADZPOLPOLOKOK 
125  CHMIELECKA-RUTKOWSKA JOLANTA 9310km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
126  CHMIELECKI BŁAŻEJ 51810km / M40GRABÓWPOLPOLOKOK 
127  CHMIELEWSKI JAROSŁAW 85610km / M30ŁASKRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOK 
128  CHODKOWSKI KRZYSZTOF 62810km / M30GÓRAPOLPOLOKOK 
129 CHOJECKI MARIUSZ68610km / M40KOŁOPOLPOLOKOK 
130  CHOJNACKI PIOTR 95310km / M40ZELAZKOW.POLPOLOKOK 
131  CHOLEWA STEFAN 53210km / M60ZDUNYPOLPOLOKOK 
132  CHRUŚCIEL PIOTR 53310km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
133  CHRZANOWSKI ADAM 2710km / M30KOŁOBUD-REMPOLPOLOKOK 
134  CHRZANOWSKI KRZYSZTOF 2810km / M60KOŁOBUD-REMPOLPOLOKOK 
135 CHUDZIK MATEUSZ104110km / M20DOBROPOLPOL  
136  CHWIAŁKOWSKA ANNA 31810km / K30SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOKOK  
137  CHYBICKI PIOTR 22410km / M30SKIERNIEWICEPOLPOLOKOK 
138  CIECIURA PAWEŁ 61810km / M30TUREKKB MARATON TUREKPOLPOLOKOK 
139  CIEPLIK MARCIN 46710km / M30OZORKÓWKS GRUCHAPOLPOLOKOK 
140  CIEPŁUCHA DARIUSZ 44410km / M50TUREKPOLPOLOKOK 
141  CIEŚLAK JUSTYNA 19710km / K20BUCZEKICHEM-VITADIETPOLPOLOKOK 
142  CIEŚLAK ROBERT 8110km / M40ŁÓDŹROSSMANNPOLPOLOKOK 
143  CIEŚLAK ROBERT 47310km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
144  CIOŁEK TOMASZ 43710km / M50SIERADZSIERADZPOLPOLOKOK 
145  CIOŁEK WOJCIECH 45010km / M50SIERADZPOLPOLOKOK 
146  CISZEWSKA KAROLINA 81110km / K30BEŁCHATÓWTURBO TEAMPOLPOLOKOK 
147  COLONNA-WALEWSKI KRZYSZTOF 66810km / M30RĄBIEŃSZWADRON WILCZKÓW ALFAPOLPOLOKOK 
148  CUDAK ANDRZEJ 13410km / M40GIDLEROZBIEGAJMY RADOMSKO RRPOLPOLOKOK 
149  CYGANEK MAREK 90810km / M50SIERADZPOLPOLOKOK 
150  CZAKIERT MAREK 55810km / M50CZĘSTOCHOWARUN TEAM JEST LEPIEJPOLPOLOKOK 
151  CZARNY PAWEŁ 79610km / M40BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLPOLOKOK 
152  CZECHOWSKI JERZY 2910km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOKOK  
153 CZERNIAK ELŻBIETA55210km / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
154  CZERNIAK HENRYK 53710km / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
155  CZERWIŃSKI TOMASZ 88010km / M30ŁASKPOLPOLOKOK 
156  CZUBIŃSKI MAREK 3010km / M60ŁÓDŹPOLPOLOKOKNiepelnosprawny 
157  CZYŻEWSKI JAKUB 84610km / M16KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIRKS ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
158  CZYŻEWSKI PIOTR 35410km / M50ŁÓDŹSTRAŻ MIEJSKA W ŁODZIPOLPOLOKOK 
159  CZYŻNIELEWSKI ARKADIUSZ 3110km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLPOLOKOK  
160  CZYŻYKOWSKI MACIEJ 16810km / M30ŁÓDŹŁÓDZKIE STRZAŁYPOLPOLOKOK