Formularz systemu Datasport

7. MARATON PIESZY SUDECKA ŻYLETA
GŁUSZYCA, 24 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 549
Liczba opłaconych zawodników: 513
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ANDRZEJEWICZ PAWEŁ  MP / ŻARYŻARY RUNNERS TEAM  
2 ANDRZEJEWSKA ALINA MP / ŚWIDNICAOK 
3 ANDRZEJEWSKI HUBERT MP / JELENIA GÓRAOK 
4  ANTKOWIAK JUSTYNA  MP / ZIELONA GÓRACZARNA ROZPACZOK 
5  APRIASZ RAFAŁ  MP / WROCŁAWOK 
6  ARENDARSKI MARCIN  MP / SOSNOWIECLEGIA GORSKAOK 
7 ARJAN MICHAŁ MP / ZŁOTORYJAGRYF WYSOCKOOK 
8  AUGUST ARTUR  MP / WROCŁAWAAOK 
9  BABISZ MAŁGORZATA  MP / JEDLINA ZDRÓJOK 
10BABISZ MAREK MP / JEDLINA-ZDRÓJMAREK BABISZOK 
11 BAJOR ADRIANNA MP / KRAKÓW1.9LOK 
12 BAJOR ANDRZEJ MP / JEDLINA-ZDRÓJOK 
13  BAKALARCZYK TOMASZ  MP / SIECHNICEOK 
14  BAŁA ADAM  MP / SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
15  BAŁYS ROBERT  MP / WROCŁAWOK 
16  BANAŚ RADOSŁAW  MP / CIEPŁOWODYOK 
17  BATOG PIOTR  MP / WROCŁAWOK 
18 BĄK BORYS MP / ZIELONA GÓRAOK 
19  BĄKOWSKI KAROL  MP / ŚWIDNICAOK 
20  BEDNARCZYK AGNIESZKA  MP / KUDOWA-ZDRÓJOK 
21  BERNAŚ ŁUKASZ  MP / WROCŁAWOK 
22  BERNAŚ MONIKA  MP / POPÓWXXXOK 
23  BIAŁOWĄS MAGDALENA  MP / WROCŁAWZOK 
24  BIEGANOWSKI MAREK  MP / WROCLAWŻYRAF TEAMOK 
25  BIENIEK ELA  MP / WROCŁAW  
26  BIEŃKO JOLANTA  MP / ZIELONA GÓRAOK 
27 BILDŹ PAULINA MP / WROCŁAW  
28 BISKUPIAK ROBERT  MP / ŁOBŻENICAOK 
29  BLASZKO ANDRZEJ  MP / KIEKRZOK 
30  BŁASZCZYK MICHAŁ  MP / OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
31  BŁASZCZYK PAWEŁ  MP / OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKAOK 
32 BOCHENEK MATEUSZ MP / MIEROSZÓWOK 
33  BOGDAŃSKA DOROTA  MP / ŚWIDNICAKWZGOK 
34  BOJDA ALEKSANDER  MP / GOLENIÓWSKT PWROK 
35  BOROWCZYK KATARZYNA  MP / ŁÓDŹOK 
36  BRZOZOWSKA EDYTA  MP / WARSZAWAIRRACJONALNIE MASZERUJĄCYOK 
37  BUTKIEWICZ ŁUKASZ  MP / WISZNA MAŁAIRRACJONALNIE MASZERUJĄCYOK 
38  BYTOMSKI MARCIN  MP / NOWA RUDAOK 
39  CHLEBOWSKI KRZYSZTOF  MP / GŁUSZYCASZWAGRYOK 
40  CHMIELEWSKA PAULINA  MP / ŚWIEBODZICEOK 
41  CHOCHOWSKI MAREK  MP / RYBAKOWOMTB4FUNOK 
42  CHOMIAK SŁAWOMIR  MP / WROCŁAW  
43  CHROSTOWSKA AGATA  MP / TORUŃ8ROK 
44 CHUDYK MARCIN MP / OLESNICA  
45  CHYB NATASZA  MP / WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
46  CICHOŃSKI ZBIGNIEW  MP / WROCŁAWPAN REHABILITANTOK 
47  CICHORACKI PATRYK  MP / GRUDZIĄDZOK 
48  CIOSK ŁUKASZ  MP / WROCŁAWOK 
49  CIUPEK DAWID  MP / JAWORZNOOK 
50 CYDZIK JOLANTA MP / MILKOWICEOK 
51  CZAIŃSKI GRZEGORZ  MP / WROCŁAWOK 
52 CZAPLA TADEUSZ MP / WROCŁAWGORZELIN POWER  
53 CZARNECKA EWELINA MP / SIECHNICEOK 
54  CZARNECKI WOJCIECH  MP / OSTRÓW WIELKOPOLSKIWOJTEKOK 
55 CZECHOWSKA ANETA MP / PRUDNIKOK 
56  CZYŻAK BŁAŻEJ  MP / MROWINOOK