Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

VII Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza
Zdrój/k.Grodziska Wlkp., 28 lipca 2019 r.


Liczba zawodników : 70
Liczba opłaconych zawodników: 56
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
  LISEWSKA AGNIESZKA 38OP / LESZNOPOLPOLOK 
  ARENT JACEK 11OP / RAKONIEWICERAKONIEWICEPOLPOL  
  BARTKOWIAK PIOTR 5OP / GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
  BENDOWSKI ŁUKASZ 10OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
  BENDOWSKI MAREK 12OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WLKPPOLPOLOK 
  BISKUP JAN 6OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WLKPPOLPOLOK 
  BRZEZINSKI KAROL 43OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
  CHOJNACKI JAKUB 3OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
  CYBAL KATARZYNA 20OP / GRODZISK WLKP.POLPOLOK 
  HAŁAS MAREK 44OP / WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
  HAMROL ŁUKASZ 17OP / ŚMIGIELBLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELPOLPOL  
  IŻYKOWSKI BARTŁOMIEJ 18OP / GRODZISK WLKP.BLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELPOLPOL  
  JAKUBOWICZ RAFAŁ 54OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  JAKUBOWSKI PATRYK 35OP / OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
  JEKIEL SYLWIA 48OP / GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
  JĘDRZEJCZAK RENATA 62OP / RAKONIEWICEPOLPOL  
  KACZMAREK ADAM 64OP / POZNAŃPARKRUN POLSKAPOLPOLOK 
  KACZMAREK ZBIGNIEW 8OP / GRODZISK WLKP.GRODZISK WLKPPOLPOLOK 
  KALETA MAREK 15OP / JABŁONNAPIAST JABŁONNAPOLPOL  
  KALETKA-PAUL MONIKA 40OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIZUMBA TEAMPOLPOLOK 
  KAŃDUŁA TOMASZ 31OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
 KMIECIK KACPER36OP / WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOL  
  KOCH ANTONI 37OP / ŚREMPOLPOLOK 
  KONIECZNY ŁUKASZ 16OP / NOWA WIEŚPOLPOLOK 
  KRAWIEC JAKUB 13OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
  KRÓL SEBASTIAN 4OP / STRZĘPIŃDANFLOR TEAMPOLPOLOK 
  KRYM JOANNA 14OP / BŁOŃSKOPOLPOLOK 
  KRYSMALSKI DAMIAN 39OP / WOLSZTYNPOLPOLOK 
  KUBIS AGNIESZKA 51OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
 KUREK ROBET29OP / KUROWOPOLPOLOK 
 KUREK SYLWIA28OP / KUROWOPOLPOLOK 
  LUDWICZAK JAROSŁAW 70OP / NAPACHANIEPOLPOLOK 
  LUDWICZAK MAŁGORZATA 69OP / NAPACHANIEPOLPOLOK 
  ŁESKE JAN 27OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WLKPPOLPOLOK 
  ŁUKASIK PAWEŁ 56OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  MACIEJEWSKI RYSZARD 45OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WLKPPOLPOLOK 
  MAĆKOWIAK MAREK 9OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIOSP GRODZISK WLKPPOLPOLOK 
  MAZURKIEWICZ HANNA 57OP / GRODZISK WLKPPOLPOLOK 
  MILLER ADRIAN 55OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
  MOCEK MAREK 61OP / GRANOWODANFLOR TEAMPOLPOLOK 
  NOWAK ROBERT 63OP / UJAZD-HUBYNOWAKI TEAMPOLPOLOK 
  PABIN PAWEŁ 53OP / GRODZISK WLKP#PABINYPOLPOLOK 
  PAUL MARCIN 41OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
  PAZGRAT MICHAŁ 49OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  PERZ MARZENNA 59OP / BUKOWIECNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLPOLOK 
  PIECHOCKA BEATA 24OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  PIECHOCKI DAWID 23OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
 PYTA GRZEGORZ46OP / GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  RATAJCZAK ANNA 22OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIDRUŻYNA SZPIKUPOLPOL  
  RZEPA IRENEUSZ 7OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
  SALITA LECH 21OP / GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
  SERWA MICHAŁ 50OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  SERWA WOJCIECH 47OP / RAKONIEWICE5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII SULECHÓWPOLPOLOK 
  SIKORSKI DAWID 32OP / GRODZISK WLKP.PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKAPOLPOLOK 
  SKRZYPCZAK ANNA 26OP / GRODZISK WLKPNIAGARAPOLPOLOK 
  SKRZYPCZAK MICHAŁ 25OP / GRODZISK WLKPLS PLUS RECYCLING TEAMPOLPOLOK 
  STERNAL SEBASTIAN 2OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
  SZCZUDLAK RENATA 67OP / KOŁACZKOWONIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLPOLOK 
  SZCZYGIEŁ DANIEL 34OP / POZNAŃPOLPOLOK 
  URBAŃSKI MARCIN 1OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
 WAMBERSKI ŁUKASZ52OP / GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
  WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ 68OP / WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLPOLOK 
  WOJCIECHOWSKI MARCIN 19OP / ŚMIGIELBLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELPOLPOL  
 WRÓBEL KAMILLA65OP / GRODZISK WLKPPOLPOLOK 
  WRÓBEL LESZEK 60OP / GRODZISK WLKP.POLPOLOK 
  WRZOS AGNIESZKA 66OP / KASZCZORPOLPOLOK 
  ZABLOCKA KAROLINA 42OP / GRODZISK WIELKOPOLSKIWYBIERZPOLPOLOK 
  ZEIDLER ADRIAN 30OP / KUROWOTEAM BEROTUPOLPOLOK 
  ZWIERNIK PAWEŁ 33OP / WIELICHOWOPOLPOLOK 
  ŻUREK KRZYSZTOF 58OP / WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLPOLOK