Zawody obsługuje firma Datasport

57. Bieg Westerplatte
Gdańsk, 14 września 2019 r.


JST - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
FRDL - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 4383
Odebrało numery: 3609

Liczba opłaconych zawodników: 3900
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABDERRAHIM ELASRI 10km / M30-39KATOWICE[email protected]   
2  ADAMCZAK KRZYSZTOF 75110km / M50-59GDYNIAOK 
3  ADAMCZAK MATEUSZ 75210km / M30-39GDYNIAJEPPESENOK 
4  ADAMCZYK BOŻENA 384510km / K40-49PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKOKPracJST 
5  ADAMCZYK EWA 227910km / K30-39GDAŃSKSZALONY GDAŃSK BIEGAOK 
6 ADAMCZYK SZYMON372510km / M40-49BORKOWOOK 
7  ADAMCZYK ZACHARIASZ 26910km / M20-29GDYNIAOK 
8  ADAMCZYK ZBIGNIEW 356610km / M40-49PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKOK 
9  ADAMOWICZ AGNIESZKA 75310km / K40-49SOPOTWYBIERZOK 
10  ADAMOWICZ KAMILA 145410km / K20-29GDYNIAOK 
11  ADAMOWICZ PIOTR  10km / M40-49GDAŃSKDREAM TRI TEAM   
12  ADAMOWSKI ANDRZEJ 228010km / M40-49ELBLĄGUNICORN TEAMOK 
13  ADAMSKA - TRZCIŃSKA MONIKA 228110km / K30-39STĘŻYCAOK 
14  ADAMUS JAROSŁAW 75410km / M50-59GDAŃSKOK 
15  AFTYKA ANNA 228210km / K40-49GDAŃSKŻARTA WATAHAOKWoz  
16 ZAWODNIK ANONIMOWY380310km / M40-49 LETJA TEAMOK 
17  ALBECKI WITOLD 6610km / M40-49WEJHEROWOAKKUSOK 
18  ALBINIAK PRZEMYSŁAW 228310km / M30-39WEJHEROWOWYMIATACZEOK 
19  ALBRECHT DARIUSZ 75510km / M30-39SOPOTOK 
20  ALFUT GRZEGORZ 145510km / M50-59SIERPCOK  
21 ALLABURDA OSKAR228410km / M16-19GDAŃSKOK  
22  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 27010km / M40-49KRAKÓWOK 
23  AMBROZIAK ADAM 27110km / M30-39KOWALETAKA RYBAOK 
24  AMBROZIAK KRZYSZTOF 75610km / M40-49GDAŃSKAUTOPAY SPORTS TEAMOK  
25  AMBROZIAK SYLWIA 27210km / K30-39KOWALETAKA RYBAOKNiepelnosprawny 
26  ANDRUSZ ARKADIUSZ 228510km / M40-49GDYNIAOK 
27  ANDRYSZAK BARTOSZ 145610km / M40-49GDAŃSKOK 
28  ANDRYSZAK JUSTYNA 145710km / K30-39GDAŃSKPROSTO Z MELANŻU RUNNING TEAMOK 
29  ANDRYSZAK WOJTEK 27310km / M40-49GDAŃSKMAPA SCOK 
30  ANDRZEJCZAK ZBIGNIEW 145810km / M60-69REWAWKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZEOK 
31  ANDRZEJEWICZ ALICJA 145910km / K30-39GDAŃSKOK 
32  ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW 228610km / M30-39GDAŃSKOK 
33 ANGER DONATA6710km / K20-29LIDZBARKOK 
34  ANGIELCZYK ADAM 27410km / M30-39GDAŃSKOK 
35  ANOLIK MONIKA 75710km / K40-49GDANSKOK 
36 ANOLIK ROBERT146010km / M40-49GDAŃSKOKNiepelnosprawny 
37  ANTOCHÓW ROBERT 75810km / M30-39GDAŃSKOK 
38  ANUSZEWSKA JOANNA 228710km / K30-39CZECZEWOOK 
39  ARANOWSKA IRENA 75910km / K50-59LĘBORKOK 
40  ARCIEMIUK MARIUSZ 228810km / M40-49GDAŃSKAPTIV GDANSKOK  
41  ARCISZEWSKA MAGDA 76010km / K30-39GDYNIALPP TEAMOK 
42  ARCIUCH ŻANETTA 146110km / K40-49GDYNIAPARKRUN GDYNIAOK 
43  ARENDT AGNIESZKA 146210km / K40-49GDANSKŻARTA WATAHAOK 
44  ARENT ALAN 27510km / M30-39GDAŃSKARENT TEAMOK 
45 ARENT DANUTA228910km / K60-69GDANSKARENT TEAMOK 
46 ARENT JAROSLAW229010km / M60-69GDANSKARENT TEAMOK 
47 ARENT MAGDALENA229110km / K30-39GDANSKARENT TEAMOK 
48  ARMATOWSKI ARTUR 229210km / M40-49JAGATOWOTUMBOTEAMOK 
49  ARMATYŃSKA MAŁGORZATA 377310km / K40-49GDYNIAMOTYWATORNIA TEAMOK  
50  ARTEMSKI ŁUKASZ  10km / M40-49GDANSK   
51  ASZYK JANUSZ 146310km / M60-69GDANSKZSOIO PRUSZCZ GDOK 
52  AUGUSTOWSKA ALICJA 146410km / K40-49GDYNIAOK 
53  AUGUSTYN EWELINA 229310km / K30-39PRUSZCZ GDAŃSKIOK 
54  AUGUSTYN JACEK 229410km / M30-39PRUSZCZ GDAŃSKIOK 
55  AUGUSTYNIAK PRZEMYSŁAW 6810km / M20-29GRYFINOSTART SZCZECINOKNiepelnosprawny 
56  AZARCZYK MACIEJ 146510km / M40-49GDAŃSKJAGUAR FITOK 
57  BABEROWSKA JOLANTA  10km / K40-49GDAŃSKTREC TEAM   
58 BABEROWSKA JOLANTA408510km / K40-49GDAŃSKTREC TEAM  
59  BABEROWSKI MAREK  10km / M50-59GDAŃSKTREC TEAM   
60 BABEROWSKI MAREK408410km / M50-59GDAŃSKTREC TEAM  
61  BABIŃSKA JOANNA 146610km / K30-39ŁEBABŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIEOK 
62  BABSKI ŁUKASZ 229510km / M30-39GDYNIAAIC TEAMOK 
63  BACA KATARZYNA 229610km / K50-59WEJHEROWOOK 
64  BACH DAMIAN 398010km / M40-49GDAŃSKTRANSBACHOK 
65  BACH MACIEJ 27610km / M30-39PRUSZCZ GDAŃSKILOTOS RUNNING TEAMOK 
66  BACH-ŻELEWSKI JAKUB  10km / M20-29BOROWINA   
67  BACHEWICZ KAROLINA 229710km / K30-39ELBLĄGAKTYWWWNI TEAMOK  
68  BACHEWICZ KRZYSZTOF 76110km / M30-39ELBLĄGAKTYWWWNI TEAMOK 
69 BACHYNA IELYZAVETA229810km / K20-29GDANSKOK 
70  BACZEWSKI DANIEL 229910km / M30-39BANINOLOTOS TEAMOK 
71 BACZEWSKI JACEK146710km / M40-49GDAŃSK7PBOTOK 
72  BADAJ ELŻBIETA 379710km / K40-49POGÓRZE7PBOTOKPracJST  
73  BADOWSKA MARTA 230010km / K30-39GDAŃSKJESZCZE TYLKO DO DRZEWAOK 
74  BADOWSKI MARIUSZ 146810km / M40-49GDAŃSKONE MAN TEAMOK 
75  BADYSIAK URSZULA 146910km / K20-29PISZREFINITIV RUNNING TEAMOK  
76  BADZIONG MATEUSZ 6910km / M20-29LĘBORKJEPPESENOK 
77  BAGIŃSKA MAGDALENA 230110km / K30-39GDAŃSKJAGUAR FITOK  
78  BAGIŃSKI TOMASZ 230210km / M30-39GDAŃSKOK 
79  BAGROWSKI TOMASZ 352810km / M30-39GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAOKNiepelnosprawny 
80 BAHINSKYI OLEKSANDR1110km / M40-49BYDGOSZCZKRYSZTOFIAK TIMEOK  
81  BAJ SOBCZYK JULIA 230310km / K30-39GDAŃSKOK 
82  BAJDA PIOTR 147010km / M50-59POŁCZYNOUM WŁADYSŁAWOWOOKPracJST 
83  BAJER PIOTR 147110km / M30-39BANINOKUJAWSCY RUNNERSOK  
84  BAJERSKA SYLWIA 230410km / K40-49GDANSKZEW GÓROK 
85  BAK PAWEL 147210km / M20-29GDAŃSKOK 
86  BALCEROWSKI KRZYSZTOF 27710km / M40-49GDAŃSKOK 
87  BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA KATARZYNA 230510km / K30-39ZĄBKIOKPracJST 
88  BALICKI ANDRZEJ 7010km / M60-69GDYNIAOK 
89  BALMAS PIOTR 7110km / M30-39KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNOK 
90 BALUTA MAGDALENA402910km / K20-29GDAŃSK  
91 BALUTA ROBERT403010km / M50-59EŁK  
92  BAŁABAŃSKA MARZENA 230610km / K50-59BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYOK 
93  BAŁABUCH MALGORZATA 230710km / K50-59PRUSZCZ GD.TORONTOOK 
94  BAŁDYGA RADOSŁAW 230810km / M40-49ELBLĄGJBBOK 
95  BAŁONIAK-SAŁUDA KAMIL 27810km / M30-39GDAŃSKOK 
96  BAMBROWICZ MARTYN 366510km / M30-39RUMIAPARKRUN RUMIAOK 
97  BAN MAREK 76210km / M50-59MIĘDZYRZECZOK 
98  BANACH ANDRZEJ 147310km / M40-49GDAŃSKFRDL GDAŃSKOKPracFRDL 
99  BANACH JAKUB 76310km / M16-19GDAŃSKOK 
100  BANACZYK SABINA 230910km / K40-49RUMIAOK 
101  BANASIAK KRZYSZTOF 76410km / M30-39GDAŃSKOK 
102  BANDURSKI JACEK 231010km / M80+SOPOTBIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSKOK  
103  BANIEL PAWEL 7210km / M40-49RUMIAOK 
104  BAŃKOWSKI PIOTR 76510km / M40-49KWIDZYNOK 
105  BARAN TOMASZ 27910km / M40-49GDYNIAMMŻ MAJECZKAOK  
106  BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA 7310km / K40-49GDYNIAKUJAWSCY RUNNERSOK 
107 BARANOWSKA ANNA231110km / K30-39GDAŃSKOK 
108  BARANOWSKA KORNELIA 76610km / K40-49GDAŃSKKS PIDRINA GDYNIAOK 
109  BARANOWSKA NATALIA 231210km / K20-29GDAŃSKSII RUNNING TEAMOK 
110  BARANOWSKA SANDRA 147410km / K20-29GDAŃSKST RUNNERSOK 
111  BARANOWSKI ADRIAN 76710km / M40-49JASTARNIABARANOWSKI TEAMOKPracJST 
112 BARANOWSKI KRZYSZTOF76810km / M50-59SKARSZEWYMORSY SKARSZEWYOK 
113  BARANOWSKI MACIEJ 28010km / M40-49GDAŃSKKS PIDRINAOK 
114  BARANOWSKI OLAF 231310km / M40-49ELBLĄGOK 
115 BARANOWSKI PIOTR231410km / M30-39GDAŃSKOK 
116  BARANOWSKI PRZEMYSŁAW 401810km / M30-39GDAŃSKIRON TEAMOK 
117  BARAŃSKA AGNIESZKA 231510km / K30-39GDAŃSKOK 
118  BARAŃSKA MARTYNA 76910km / K20-29GDAŃSKOK 
119  BARAŃSKI BARTOSZ 7410km / M40-49GDAŃSKSMARUJ NA TRENINGOK 
120  BARAŃSKI JAKUB 147510km / M40-49GDAŃSKGR3MIASTOOK 
121  BARDOWSKA MAGDALENA 231610km / K30-39GDYNIAOK 
122  BAREŁA BARTOSZ 77010km / M40-49GDYNIAOK  
123  BARNAŚ AGATA  10km / K30-39MALBORKGRUPA MALBORK   
124  BARSKI BARTŁOMIEJ 28110km / M30-39BORKOWOVISIT GDANSKOK  
125  BARTLEWSKI JACEK 77110km / M20-29GDANSKJEPPESENOK 
126  BARTŁOMIEJCZUK MARCIN 231710km / M20-29RZEPNICAOK 
127  BARTŁOMIEJCZYK MARCIN 77310km / M30-39GDAŃSKOK  
128  BARTŁOMIEJCZUK MIROSŁAW 77210km / M50-59ŻUKOWOBIEGAM Z RODZINKĄOK 
129 BARTNIK AGNIESZKA385510km / K40-49GDYNIAOK 
130  BARTNIKOWSKI STANISLAW 375810km / M50-59ELBLAGGE POWER TEAMOK 
131  BARTOS ARKADIUSZ 361510km / M50-59GRUDZIĄDZPGB SPORTOWA PACZKAOK 
132  BARTOS LIGIA 77410km / K40-49GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGOKPracJST 
133 BARTOSIEWICZ JERZY401210km / M60-69GDAŃSK  
134 BARTOSIEWICZ MARTA231810km / K40-49JUSZKOWOOK 
135  BARTOSIEWICZ PAWEŁ 147610km / M40-49GDAŃSKOK  
136  BARTOSZEK PAWEŁ 1210km / M30-39GDAŃSKOK 
137 BARTOSZEWICZ DOROTA388610km / K40-49GDYNIAOK 
138 BARTOSZEWICZ TOMASZ388510km / M40-49GDYNIAOK 
139 BARTOSZEWSKA ADRIANNA231910km / K20-29GDAŃSKOKPracJST 
140  BARTOSZEWSKA AGNIESZKA 394310km / K30-39POZNAŃPGB SPORTOWA PACZKAOK  
141  BARTUSZ ŁUKASZ 147710km / M30-39TCZEWAPTIV GDANSKOK 
142  BARTYSKA ALEKSANDRA  10km / K30-39GDYNIA   
143  BARUFFI SANDRA 232010km / K30-39GDAŃSKCIKLUMERSOK 
144  BARZYK MARZENA 147810km / K30-39PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOK  
145  BARZYK MATEUSZ 28210km / M40-49PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO. SPORT TEAMOK  
146  BASARAB PIOTR 28310km / M40-49POTĘGOWOSPONTAN POTĘGOWOOKPracJST 
147 BASIEWICZ KAROLINA232110km / K20-29GDAŃSKMAGNATKIOK 
148  BASIŃSKA-AHMED OLGA 232210km / K40-49GDYNIAOK 
149  BASIŃSKI JERZY 28410km / M40-49DĘBLINNIERZESZONYOK  
150  BATORY NORBERT 232310km / M20-29DĘBNOER ENERGY SPORTS TEAMOK 
151  BAUMGART MARTA 232410km / K30-39STRASZYNOK 
152  BAUTEMBACH-KOBERDA PAULINA 77510km / K30-39GDYNIAOK  
153  BAZAN PIOTR 232510km / M30-39GDAŃSK49BLOTOK 
154 BĄCZEK MACIEJ147910km / M30-39KOWALEMACIEJOK  
155  BĄCZEK ZBIGNIEW 148010km / M40-49GDYNIAARKA GDYNIAOK 
156  BĄK OLIWIA 148110km / K20-29IZBICA KUJAWSKAANTYLOPA CATANIOK 
157 BĄK SYLWIA232610km / K20-29KALISZOK  
158 BĄKOWSKA AGNIESZKA232710km / K40-49REDAMTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAOKPracJST 
159  BĄKOWSKI ZBIGNIEW 232810km / M60-69GDAŃSKAKADEMIA BIEGANIAOK 
160  BEBECKI RADOSŁAW 399710km / M30-39KWIDZYNFLEX – BIEGNIEMY Z POMOCĄOK 
161  BECKER PATRYK 232910km / M30-39GDAŃSKOK  
162 BEDNARCZUK JEREMIASZ404910km / M20-29GDAŃSK  
163 BEDNARCZYK EWA407610km / K30-39ELBLĄG  
164  BEDNAREK ADRIAN 1310km / M20-29BYDGOSZCZADRIANBEDNAREK.PLOK 
165  BEDNAREK KRZYSZTOF 28510km / M50-59GDYNIASPORTEVOOK 
166  BEDNARSKA KLAUDIA 77610km / K30-39GDAŃSKOK 
167  BEDNARSKI MARCIN 28610km / M40-49GDAŃSKNORDEAOK 
168  BEDNARSKI ROBERT 77710km / M30-39GDAŃSKOK 
169 BEDRA PAWEŁ148210km / M30-39GDYNIAJABŁOŃSKI TEAMOK 
170  BEGER DAGMARA 233010km / K40-49GDAŃSKDYNATRACEOK 
171  BEGER MICHAŁ 77810km / M16-19GDAŃSKPADŁ NA RYJ TEAMOK 
172 BEHRENDT NATALIA388410km / K20-29GDAŃSKOK 
173  BEJM ŁUKASZ 361310km / M30-39GDAŃSKOKPracJST 
174  BEJROWSKI PIOTR 28710km / M30-39GDAŃSKOKPracJST 
175  BELADZED VITA 148310km / K20-29GDAŃSKGETRESPONSE WARRIORSOK 
176  BELDEGRIN PIOTR 77910km / M40-49GDAŃSKOK 
177  BELKA TADEUSZ 233110km / M60-69GDAŃSKOK 
178  BEMOWSKA ANNA 233210km / K40-49GDYNIAKONTENER FORMYOK 
179 BENCER MARCIN148410km / M30-39GDAŃSKOK 
180  BENDIG MICHAŁ 7510km / M20-29STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIOK 
181 BERBEROWSKA JOLANTA396610km / K40-49OK  
182 BERBEROWSKI MAREK396710km / M50-59OK  
183  BERCZYŃSKA MAGDA 233310km / K30-39MAKÓWKLUB BIEGACZY JYSKOK 
184  BERDYS-KOCHAŃSKA JOANNA 233410km / K40-49GDAŃSKORŁY GDAŃSKOK  
185  BERESTECKI MICHAŁ 78010km / M20-29PRZEMYŚLOK 
186  BERLIŃSKI PRZEMYSŁAW 381810km / M40-49GDYNIANA KOZETCE Z MIELONYMI / BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADYOK 
187  BERNACKI MICHAŁ 78110km / M20-29TCZEWDOVISTA ACTIVE TEAMOK 
188  BERNATOWICZ KAROL 78210km / M30-39GDYNIAOK  
189 BESZTERDA IWONA233510km / K40-49GDAŃSKOK  
190  BEZDEL ANNA  10km / K40-49PUCK   
191 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40-49 -NO_NAME- Niepelnosprawny  
192  BĘDZIMIEROWSKA BEATA 384210km / K30-39GDAŃSKOK 
193  BIAŁEK DAWID  10km / M30-39NAKŁO NAD NOTECIĄ1 BLOG/ LUKS START NAKŁO   
194 BIAŁOWĄS MACIEJ28810km / M40-49GDAŃSKOK 
195  BIAŁUCHA MAGDALENA 233610km / K30-39GDAŃSKOK 
196 BIAŁY MICHAŁ28910km / M30-39WARSZAWAORANGE POLSKA/ POLORAPIDO RUNNING TEANOK 
197 BIANGA DOROTA410010km / K40-49CHOCIEWOKREATYWNE ANIMACJE  
198  BIANGA KATARZYNA 148510km / K30-39TRĄBKI WIELKIEOK 
199  BICZKOWSKI KONRAD 29010km / M30-39STRASZYNJEPPESENOK 
200 BIDZIŃSKI PIOTR148610km / M30-39GDYNIAOK 
201  BIEDA TOMASZ 375410km / M30-39CZĘSTOCHOWAOK 
202 BIEDRZYCKI ANDRZEJ7610km / M60-69KOŁOBRZEGOSP STARY BOREKOK 
203  BIEDRZYCKI FILIP 78310km / M20-29GDAŃSKOK 
204  BIEGANSKA SANDRA 233710km / K20-29GDANSK-WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEOK 
205  BIELICKI ROBERT 359910km / M30-39GDYNIAKM PSP GDYNIAOK  
206  BIELINSKI KRZYSZTOF 148710km / M30-39GDYNIAOK 
207  BIELIŃSKI DOMINIK 78410km / M20-29NOWEAMBITIOUS RUNNERS TEAMOK 
208  BIELIŃSKI MIROSŁAW 233810km / M40-49OSTRÓDATABER OSTRÓDAOK 
209  BIELSKA IWONA 392110km / K30-39GDANSKPRIDE TEAMOK 
210  BIELSKI SEBASTIAN 7710km / M20-29NOWOGARDTEAM ISKIERKAOK 
211  BIENIASZ STEFANIA 233910km / K40-49PRUSZCZ GDAŃAKIOK 
212  BIENIEK DOMINIK 148810km / M30-39ELBLĄGOK 
213 BIERNAT PAULINA406010km / K30-39RAKOWISKAKLUB BIEGACZY JYSK  
214  BIERNAT ROBERT 29110km / M30-39RAKOWISKAKLUB BIEGACZY JYSKOK 
215  BIERNAT TOMASZ 234010km / M30-39GDAŃSKPRZERÓBKAOK 
216  BIESZKE MIROSŁAW 234110km / M50-59GDYNIAOK 
217  BILICKI WOJCIECH 234210km / M20-29GDAŃSKOK 
218  BILIŃSKA KATARZYNA 78510km / K30-39BANINOOK 
219  BILSKA RÓŻA  10km / K20-29GDAŃSKWŚCIEKŁE PSY   
220  BIŁKO SŁAWOMIR 234310km / M40-49LESZNA GÓRNAOK 
221  BINGER MATEUSZ 78610km / M20-29KAMIEŃ KRAJEŃSKIOK 
222  BISKO KAROLINA 234410km / K30-39GDYNIADALEKO JESZCZEOK 
223  BISKUP JACEK 7810km / M40-49GDANSKDUDYCZ RUNOK 
224  BISKUPSKA MONIKA 399910km / K30-39GDANSKFLEX RUNNERSOK 
225  BISKUPSKI MARCIN 29210km / M40-49BRANIEWOBISHOP TEAMOK 
226  BISKUPSKI SEBASTIAN 234510km / M40-49GDAŃSKVICTORIA GDAŃSKOK 
227  BLACHOWSKA ANNA 7910km / K20-29LIPNOBIEGAJ Z DYMKIEMOK 
228  BLACHOWSKI ZBIGNIEW 234610km / M50-59KARNKOWOOK 
229  BLADOWSKA NATALIA 78710km / K20-29GDAŃSKOK 
230  BLADOWSKI ADAM 234710km / M40-49REDA-OK 
231  BLADOWSKI KRZYSZTOF 29310km / M20-29KARTUZYHARPAGAN JEZUSA CHRYSTUSAOK 
232  BLASZCZYK-PARKA ANNA 78810km / K20-29GDYNIAOK 
233 BLECH JAREK148910km / M50-59GDYNIAOK 
234  BLEW WOJCIECH 78910km / M50-59GDANSKOK 
235  BLOCH SZYMON 8010km / M30-39GDYNIAOKNiepelnosprawny 
236  BLUSIEWICZ MARTA 234810km / K30-39GDAŃSKOK 
237  BŁADZIKOWSKI RAFAŁ 149010km / M40-49TCZEWOK 
238  BŁASZCZAK WALDEMAR 149110km / M60-69GDAŃSKOK 
239  BŁASZCZYK BOGDAN 79010km / M50-59GDYNIAACTIVEFLOW TEAMOK 
240  BŁASZCZYK KATARZYNA 234910km / K40-49ROTMANKAOK 
241  BŁAWAT MARCIN 149210km / M30-39PRUSZCZ GDAŃSKIOK 
242  BŁAWAT MICHAŁ 79110km / M40-49GDAŃSKOK 
243  BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA 235010km / K30-39ELBLĄGOKPracJST 
244  BŁAŻEWICZ MARCIN  10km / M30-39GDAŃSK   
245  BŁAŻOWSKA AGNIESZKA 235110km / K30-39GDAŃSKZBIERACZE ZŁOMUOK 
246 BŁĄDEK RAFAŁ149310km / M40-49NOWA WIEŚ MALBORSKANEW VILLAGE TEAM/#ŚWIRYOK 
247  BŁĘDOWSKA ALEKSANDRA  10km / K40-49GDYNIA   
248 BŁĘDOWSKA ALEKSANDRA610km / K40-49GDYNIA  
249  BŁOCH JOANNA 149410km / K40-49GDAŃSKSZALONY GDAŃSK BIEGAOK 
250 BŁONDEK GRZEGORZ406710km / M30-39GDAŃSKALLSHYNKA  
251  BOBEK MICHAŁ 354110km / M30-39GDYNIAOK  
252 BOBEREK WOJCIECH235210km / M60-69TORUŃOK 
253  BOBERSKA KAROLINA 235310km / K40-49GDAŃSKOK 
254  BOBERSKI ARTUR 149510km / M40-49GDAŃSKRMDCOK 
255  BOBOWSKA AGNIESZKA 235410km / K40-49PRUSZCZ GDAŃSKIFITNESSFITBACKOK 
256  BOBOWSKI MARIUSZ 235510km / M40-49PRUSZCZ GDAŃSKIFITNESSFITBACKOK 
257  BOCHON AGATA 364410km / K20-29MALBORK#BBKTS#OK 
258  BOCIAN ŁUKASZ 361210km / M30-39GDAŃSKBOCIAN SPORT&REKREACJA / F3TEAMOK 
259  BOGALECKI MAREK 149610km / M60-69GDAŃSKSAFE SPORT TEAMOK  
260  BOGDAN KAROLINA 79210km / K20-29GDAŃSKOK 
261  BOGDANIS GEORGIS 235610km / M60-69GDAŃSKMICROSYSTEMOK  
262  BOGDANOWICZ BEATA 79310km / K40-49GDAŃSKOK 
263  BOGDAŃSKI KRZYSZTOF  10km / M40-49BRANIEWO   
264  BOGDAŃSKI PIOTR 8110km / M30-39ELBLĄGOK 
265 BOGDEVIC ANNA235710km / K30-39BANINO7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOK 
266 BOGUCIŃSKA EWA389310km / K30-39GDAŃSKOK 
267  BOGUSZEWSKA ELŻBIETA 386210km / K40-49GDAŃSKOK 
268  BOHDAN ŁUKASZ 149710km / M30-39GDAŃSKOK  
269  BOJAN ANDRZEJ 79410km / M40-49GDYNIAANDDACHOK 
270  BOJAN PIOTR 369510km / M30-39GDYNIAOK 
271  BOJANOWSKI DAMIAN 79510km / M30-39SIERAKOWICEOK 
272  BOLLIN ILONA  10km / K40-49GDAŃSK   
273 BOMBKA MATEUSZ403310km / M30-39GDAŃSK  
274  BONDAR MAKSYM 370310km / M20-29GDANSKFORFITOK 
275  BONDARENKO DOROTA 79610km / K30-39GDYNIAWIWAOK 
276  BONDARENKO JOANNA 149810km / K20-29GDAŃSKRUNNING PENGUINSOK 
277  BONIEWSKA URSZULA 149910km / K30-39ŻUKOWOOK 
278  BONIK SLAWOMIR 150010km / M50-59SOPOTBODY-LINEOK 
279  BONISŁAWSKI IRENEUSZ 79710km / M40-49STRASZYNOK  
280 BONISŁAWSKI MAREK397110km / M30-39OK 
281 BORAWSKI PIOTR396910km / M30-39OK 
282  BORK DOROTA 235810km / K30-39GDAŃSKWYSPA BIEGAOK 
283  BORKO RYSZARD 29410km / M40-49GDYNIAKS PIDRINA GDYNIAOK 
284  BORKOWSKA MONIKA 235910km / K20-29GDAŃSKWŚCIEKŁE PSYOK 
285  BORN ANDRZEJ 8210km / M60-69GDAŃSKSTO 2 KARTUSKA GDAŃSKOK  
286  BOROWIECKI ADRIAN 29510km / M20-29GDYNIAOK 
287  BOROWSKA MONIKA 236010km / K30-39BAKOWOOK 
288  BOROWSKI ADAM 382410km / M20-29GDYNIASTATE STREET RUNNING CLUBOK 
289  BOROWY MARCIN 236110km / M30-39SKOWARCZOK 
290  BOROWY MATEUSZ 236210km / M20-29GDAŃSKOK 
291  BORSKI RYSZARD 79810km / M30-39REDAOK 
292  BORSUK PAWEŁ 236310km / M50-59GDAŃSKOK 
293  BORUSZEWSKA BEATA 236410km / K40-49WARSZAWAOK  
294  BORUSZEWSKI MACIEJ 236510km / M40-49WARSZAWAOK 
295  BORYNA JAROSŁAW 79910km / M50-59GDAŃSKOK 
296  BORYNA-ZŁOTA ALEKSANDRA 29610km / K30-39GDAŃSKLPP TEAMOK 
297  BORYS GRZEGORZ 236610km / M40-49BIELKOWKOKS EX SIEDLCE GDANSKOK 
298  BORYS IZABELA 236710km / K40-49BIELKÓWKOKS EX SIEDLCE GDANSKOK 
299 BORYSEWICZ DOMINIKA236810km / K30-39ŁĘGOWOOK 
300  BORZĘCKI NORBERT  10km / M30-39KOSZALINKOSZALIN   
301 BORZĘCKI NORBERT404610km / M30-39KOSZALIN  
302 BOSAK PIOTR236910km / M40-49GDAŃSKOK 
303  BOSZKO ARKADIUSZ 80010km / M30-39GDAŃSKBOSZKOOK 
304 BOŻYK DARIA237010km / K30-39GDAŃSKIRON TEAMOK 
305  BÓJCZUK ANDRZEJ 363310km / M40-49JUSZKOWOOK 
306  BRAC GRAZYNA 237110km / K60-69GRUDZIĄDZOK 
307  BRAC MARIAN 237210km / M60-69GRUDZIĄDZGRUPA WBOK 
308  BRAC PAWEŁ 237310km / M30-39GRUDZIĄDZOK 
309  BRACH DOMINIK 80110km / M20-29PRUSZCZ GDAŃSKIRYSIEKTEAMOK 
310  BRACHA JAKUB 80210km / M20-29RADUNICARYSIEKTEAMOK 
311  BRACHA RYSZARD 80310km / M40-49RADUNICARYSIEKTEAMOK 
312  BRACISZEWSKA ALEKSANDRA 150110km / K30-39BORKOWOOK  
313  BRACZKOWSKI RADOSŁAW 150210km / M40-49ELBLĄGTEAM KARAŚOK 
314  BRAMOWICZ JACEK 29710km / M30-39JUSZKOWOPRUSZCZ BIEGAOK 
315  BRANDT TOMASZ  10km / M40-49GDANSKBRAK   
316  BRANICKA JULIA 150310km / K40-49GDANSKOK 
317BRANICKI PIOTR80410km / M40-49GDANSKBPH RUNNERSOK 
318  BRASZKO JAKUB 374110km / M20-29GDAŃSKOK 
319  BRATKO MARCIN 80510km / M30-39GDAŃSKOK 
320 BRAUER JUDYTA383410km / K20-29BAYER SP. Z O.O.OK 
321  BRAUN-AZARCZYK PATRYCJA 237410km / K40-49GDAŃSKJAGUAR FITOK 
322  BREJZA RAFAL 150410km / M30-39LUBISZEWOAPTIV GDANSKOK 
323 BRODOWSKA MARTA237510km / K40-49GDYNIAOK 
324 BRODOWSKI ADAM 10km / M20-29GDYNIA   
325  BRODZIAK OLAF 150510km / M30-39GDAŃSKOK  
326  BRODZIK MARTYNA 237610km / K30-39LISEWO MALBORSKIEPANACHEOK 
327  BROKOS TOMASZ  10km / M30-39GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA   
328  BROKOS TOMASZ 237710km / M30-39GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAOK 
329  BRONOWICKA ALEKSANDRA 150610km / K20-29POGORZEOK 
330  BROZIO JOANNA 376510km / K30-39RUMIAOK 
331  BROŻYŃSKI PIOTR 29810km / M30-39GDAŃSKOK 
332 BRÓJ RYSZARD 150710km / M60-69GDAŃSKANGELIKA TEAMOK 
333  BRUCKA MAGDALENA 150810km / K40-49GDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOK 
334 BRUNAT MATEUSZ237810km / M20-29RUMIAOK 
335 BRUSKA MONIKA145310km / K30-39DEBRZNOOK 
336 BRYLOWSKA DUMAŃSKA MONIKA237910km / K40-49GDAŃSKJAGUAR FITOK 
337  BRYŁA MACIEJ 238010km / M40-49PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOTOK 
338  BRZESKA WIOLETTA 150910km / K40-49MOSTY , GM. KOSAKOWOOK 
339  BRZEŚKIEWICZ KAROL  10km / M30-39GDYNIA   
340 BRZEZIŃSKA AGNIESZKA238110km / K30-39GDAŃSKOK 
341  BRZEZIŃSKA AGNIESZKA 151010km / K30-39SŁUPSKOK 
342  BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA  10km / K20-29BYDGOSZCZMKL TORUŃ   
343  BRZEZIŃSKA EWA 80610km / K50-59GDYNIAOK 
344 BRZEZIŃSKA SYLWIA151110km / K30-39SZTUMOK  
345 BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF80710km / M20-29GDAŃSKOK  
346  BRZEZIŃSKI MICHAŁ 29910km / M20-29GDAŃSKOK  
347  BRZEZIŃSKI PAWEŁ 30010km / M40-49ELBLĄGBRZOOZA TEAMOK 
348 BRZOZOWICZ ANNA401610km / K30-39MOSTY  
349 BRZOZOWSKA SYLWIA238210km / K40-49OLSZTYNOKPracJST 
350  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  10km / M60-69ZAMOŚĆWKZ