Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Uliczny Bogatyńska 10
Bogatynia, 08 września 2019 r.


Liczba zawodników : 127
Odebrało numery: 98

Liczba opłaconych zawodników: 108
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ 10010km / M40BOGATYNIAOKGmina 
2  ANTCZAK ADRIAN 7910km / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIOKGmina 
3  BABIS MAŁGORZATA 9210km / K30LEGNICAMONAR LEGNICAOKMONAR 
4  BABULA SEBASTIAN 4410km / M40BOGATYNIABAGDADOKGmina 
5  BARSZCZYK DAWID 155km / M20SIENIAWKAWYBIERZOK 
6  BEŁDOWSKI DARIUSZ 9010km / M50LEGNICAMONAR LEGNICAOKMONAR 
7  BIEDROŃSKI STANISŁAW 215km / M50BOGATYNIABEZ KLUBUOK 
8  BIELAWA EWA 385km / K30BOGATYNIAOK 
9  BIELAWA MARCIN 235km / M30BOGATYNIAOK 
10  BOHDANOWICZ ARTUR 1710km / M50BOGATYNIAOKGmina  
11  BORKOWSKA KATARZYNA 1910km / K30BOGATYNIABEZ KLUBUOKGmina 
12  BUGAJNY PAWEŁ 635km / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOK 
13  BUKOWSKA WIOLETTA 5510km / K40BOGATYNIAMONAR POBIEDNAOKGmina MONAR 
14 CHMIELNICZEK FABIAN7110km / M30ŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEOKMONAR 
15  CHOJA JAKUB 1310km / M18BOGATYNIABAGDADOKGmina 
16 CHORBOTOWICZ MACIEJ 5km / M20PIEŃSKBEZ KLUBU   
17  CHORBOTOWICZ TOMASZ 10410km / M40ZGORZELECEDI-TEAM ZGORZELECOK 
18  CHRÓŚCICKI MARCIN 210km / M40BOGATYNIAOKGmina 
19  CIEŚLIŃSKI ADRIAN  10km / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIA Gmina  
20  CIUNEL ANNA 785km / K30BOGATYNIAOK  
21  DANIELEWSKA ANIA 6610km / K30POBIEDNAMONAR POBIEDNAOKMONAR 
22  DOBROWOLSKA BOŻENA 8110km / K60JELENIA GORASPORTOWI EMERYCIOK 
23  DOBROWOLSKI ROBERT 8210km / M60JELENIA GORASPORTOWI EMERYCIOK 
24 DUDKIEWICZ BOGUMIŁ8910km / M30ZÓRAWINAMONAR MILEJOWICEOKMONAR 
25 DZIUK ARTUR 10km / M40GOERLITZ   
26  FIRLET DANIEL 1610km / M40BOGATYNIAHOSNET SKWOKGmina 
27  FITA ROMAN  10km / M60KOŻUCHÓWBEZ KLUBU   
28  FURMANTOWICZ DAJANA 4510km / K18POBIEDNAMONAR POBIEDNAOKMONAR 
29  GIBAS DAWID 995km / M30BOGATYNIAOK 
30 GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN1110km / M18BOGATYNIAOKGmina 
31  GORTOWSKI RADOSŁAW 2510km / M40GRODKÓWOK 
32  HASIUK PAWEŁ 8810km / M30SULIKÓWOK 
33  HŁADKI MARCIN 1410km / M30BOGATYNIAADRTOKGmina 
34 JABŁOŃSKI MATEUSZ8610km / M18MAZAŃCOWICEVETOTEAM BIELSKO-BIAŁAOK 
35 JAŁOWIECKI KRZYSZTOF7310km / M30ŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEOKMONAR 
36  JANIAK TOMASZ 4310km / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKGmina 
37 KACZOR GRZEGORZ55km / M30ZGORZELECEDI-TEAM ZGORZELECOK 
38 KACZOR KAROL110km / M18BOGATYNIAMKS SZERSZEŃOKGmina 
39  KAMIŃSKA EWA 3210km / K40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
40  KAMIŃSKI PIOTR 3110km / M40ZGORZELECOK 
41  KLIMCZAK ALEKSANDER 4810km / M30GRACZEMONAR POBIEDNAOKMONAR 
42 KMIEC DARIUSZ7010km / M40ŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEOKMONAR 
43  KRAWIEC MARTYNA 305km / K20ZGORZELECOK 
44  KRAWIEC SEBASTIAN 2910km / M18ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
45 KREPSKI EBERHARD9610km / M18NOWA SÓLMONAR LEGNICAOKMONAR 
46  KRUPIŃSKI JAKUB 3710km / M30ZGORZELECEDI-TEAM ZGORZELECOK 
47 KUBIENIEC PRZEMYSLAW8710km / M30GRYFÓW ŚLĄSKIOK  
48  KUDELSKI IRENEUSZ 9110km / M40CHOJNÓWMONAR LEGNICAOKMONAR 
49 KUKULSKI ARTUR7610km / M30ŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEOKMONAR 
50  KULAK HENRYK 365km / BOGATYNIABOG TUR BOGATYNIAOK 
51  KURASIEWICZ FILIP  10km / M18PORAJÓW Gmina  
52  KUSTOSZ MARCIN 7410km / M18BOGATYNIAOKGmina 
53  KUTYŁA PATRYK  10km / M18WROCŁAW   
54  LISIAK MICHAŁ 775km / M30BOGATYNIAUKS LIBEROOK  
55  LISOWSKI MARCIN  10km / M30ZAKRUCZECRUEL BEETROOTS   
56  LUBERA DANIEL 2810km / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK  
57 ŁADYSZ JERZY 10km / M40JELENIA GÓRAAZS   
58  ŁAPTUCH GRZEGORZ  10km / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIA Gmina  
59  ŁAWNICZAK ANDRZEJ 5110km / M60ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
60  ŁUCZAK MAGDALENA 4610km / K18POBIEDNAMONAR POBIEDNAOKMONAR 
61  MACIOROWSKI GRZEGORZ 2410km / M40ZAWIDÓWEDI TEAM ZGORZELECOK 
62  MADETKO PIOTR  10km / M30ZGORZELECBEZ KLUBU   
63  MARSZAŁEK KAZIMIERZ 5810km / M40ŚWIERADÓW-ZDRÓJMORSY ŚWIERADÓW-ZDRÓJOK 
64  MARSZAŁEK ROMAN 415km / BOGATYNIABOG TUR BOGATYNIAOK 
65  MIŁOSZEWSKA KATARZYNA 405km / K40BOGATYNIAOK 
66  MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW 125km / M40BOGATYNIAEDI-TEAM ZGORZELECOK 
67  NARKUN EWA  10km / K30IŁOWA   
68 NATANSON ANTONI6910km / M30ŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEOKMONAR  
69  NAWRAT WALDEMAR 6210km / M60KATOWICEOK  
70  NIEDZIELSKI RAFAŁ 3410km / M30ZAWIDÓWBEZ KLUBUOK 
71  NIEDZIÓŁKA MONIKA 945km / K40GRZMIĄCAPREDATORS WAŁBRZYCHOK  
72  NIEKRAWIEC DARIUSZ  10km / M40LUBOSZYCE   
73 NIEWIADOMSKI ROMAN3310km / M30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
74  NOSAL PAWEŁ 5410km / M30JELENIA GÓRAMONAR POBIEDNAOKMONAR 
75  OCIEPKO KRYSTYNA 425km / K50BOGATYNIABOGTUROK 
76  OLEJNIK TOMASZ  10km / M18BOGATYNIAEDI TEAM ZGORZELEC Gmina  
77  OLEKSIUK LESZEK  5km / M30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELEC   
78  OLEKSIUK LESZEK 65km / M30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
79 OTROCIUK BARBARA 5km / BOGATYNIABOG TUR   
80 OWSIK IRENEUSZ855km / M50ZGORZELECBEZ KLUBUOK  
81  PAPROCKA SYLWIA 6410km / K30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKGmina 
82  PEREMICKA MAŁGORZATA 1025km / K30BOGATYNIAEDI-TEAM ZGORZELECOK 
83  PIĄTEK MICHAŁ 6810km / M30BOGATYNIAOKGmina 
84  PRAWELSKI ANDRZEJ 6110km / M40ZGORZELEC/ŁAGÓWEDI TEAM ZGORZELECOK 
85  PRĄDZYŃSKA ROKSANA  10km / K18BOGATYNIA Gmina  
86 PURZYCKA AGNIESZKA75km / K40BOGATYNIAOK 
87  RACZYŃSKA KLAUDIA 9810km / K18BOGATYNIAMONAR POBIEDNAOKGmina MONAR 
88  RUDNER JANUSZ 9310km / M40LEWIN BRZESKIOK 
89  RUDNIK TOMASZ 6510km / M40ZGORZELECPGE KWB TURÓWOK 
90  RURA PAWEŁ 1065km / M40BOGATYNIAOK 
91 RYŚ MIROSŁAW395km / M40BOGATYNIABOG TUROK 
92 SAK TOMASZ205km / M40BOGATYNIABEZ KLUBUOK 
93 SALAMONOWICZ JAN8010km / M50ZGORZELECBEZ KLUBUOK 
94  SALATA WOJCIECH 2710km / M30JAWOROK 
95  SAREŁO MAGDALENA 1010km / K30BOGATYNIABEZ KLUBUOKGmina 
96  SERAFIN DANIEL 5910km / M30BOGATYNIAOKGmina 
97 SIENKIEWICZ EWA1810km / K50BOGATYNIA#GGRONOSTAJTEAMOKGmina MONAR  
98  SKÓRSKI ARKADIUSZ  5km / M20ZAWIDÓWGEN CZEMPIONA   
99  SOSZKA MATEUSZ 6010km / M18GRYFÓW ŚLĄSKIMONAR POBIEDNAOKMONAR 
100  SROCZYŃSKI BOGUSŁAW  10km / M50BOGATYNIA Gmina  
101  STASZCZUK JACEK  10km / M40SULIKÓW#GGRONOSTAJTEAM   
102  SZANTYKA ADAM 310km / M40BOGATYNIABKSR KOLARZ BOGATYNIAOKGmina 
103 SZCZEŚNIEWIECKI KRYSTIAN7210km / M30ŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEOKMONAR 
104 SZEWCZYK URSZULA10310km / K30ZGORZELECOK 
105 SZOT PAULINA265km / BOGATYNIABOG TUROK 
106 SZYDŁOWSKI ADRIAN355km / M30ZGORZELECZGORZELEC CREWOK 
107  SZYLIŃSKA KATARZYNA 10810km / K40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BGATYNIAOKGmina 
108  SZYLIŃSKI MAREK 10710km / M40BOGATYNIAOKGmina 
109  SZYMANIAK MAŁGORZATA 835km / K40BOGATYNIABEZ KLUBUOK 
110 ŚNIOSEK PRZEMYSŁAW4910km / M30WAŁBRZYCHMONAR POBIEDNAOKMONAR 
111  TEODOROWICZ KRZYSZTOF 505km / M40ZGORZELECBEZ KLUBUOK 
112 TOMASZEWSKI SEBASTIAN9710km / M30BOGATYNIAMONAR POBIEDNAOKGmina MONAR 
113  TOŚKO AGNIESZKA 5310km / K18POBIEDNAMONAR POBIEDNAOKMONAR 
114  URBANEK ANNA 5610km / K30BOGATYNIAMONAROKGmina MONAR 
115  WALASZKO KAZIMIERZ 8410km / M60GUBINBBL GUBINOK 
116  WARZECHA ALEKSANDRA 4710km / K30SIENIAWKAMONAR POBIEDNAOKGmina MONAR 
117  WARZECHA PAULINA 6710km / K30BOGATYNIAMONAR POBIEDNAOKGmina MONAR 
118  WIANKOWSKI DAWID 410km / M30BOGATYNIAOKGmina 
119  WIATROWSKA EWELINA 5210km / K30POBIEDNAMONAR POBIEDNAOKMONAR 
120  WIĘCKOWSKI DANIEL 910km / M30ZAWIDÓWOK 
121  WILCZYŃSKI ARKADIUSZ 810km / M40ZGORZELEC1111OK 
122 WINIARSKI BOGDAN9510km / M30LEGNICAMONAR LEGNICAOKMONAR 
123  WITULSKI WALDEMAR 10510km / M50SOSNÓWKATEAM PODGÓRZYNOK 
124  WOJNAROWICZ JANUSZ 10110km / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
125  WRÓBEL EWELINA 225km / BOGATYNIAOK 
126 ZAJĄC KRYSTIAN7510km / M30ŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEOKMONAR 
127  ZALEWSKI ROBERT 5710km / M50ZGORZELECEDI-TEAM ZGORZELECOK