Formularz systemu Datasport

Warsaw Track Cup 2019 - 800 m
Warszawa, 05 września 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 60
Liczba opłaconych zawodników: 52
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ARTUR CZERWOŃSKI  open / M50ŁOMIANKIWIDŁOROGIOK 
2  ASŁANOWICZ MARCIN  open / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
3  ASŁANOWICZ MATYLDA  open / K16WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
4  BAKALARSKA MARIOLA  open / K50WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
5  BAKUŁA WIESŁAW  open / M5007-420 WACHWAMPIR  
6 BOGUSZEWSKI RAFAŁ open / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
7 BOGUSZEWSKI WIKTOR open / M16WARSZAWA  
8  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  open / M60ZAMOŚĆWKZ  
9  CIESIELSKI MARCIN  open / M40SKIERNIEWICEKLUB SZACHOWY PIĄTKA SKIERNIEWICEOK 
10  CZERWOŃSKI ADAM  open / M16ŁOMIAMKIWIDŁOROGIOK 
11  DOMŻAŁ BARBARA  open / K20OTWOCKOKS START OTWOCKOK 
12  FLORCZAK KRZYSZTOF  open / M40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
13  GAWRON PAWEŁ  open / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
14  GŁODOWSKI MICHAŁ  open / M20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
15  GRZYBOWSKI TOMASZ  open / M30SEROCKOK 
16  JAMBOR MICHAŁ  open / M40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
17  KACPRZAK KACPER  open / M16OTRĘBUSYŻÓRAWSKI TEAMOK 
18  KALKA KAMIL  open / M30WARSZAWARUNNERS TEAM KALKAOK 
19  KIELAK NATALIA  open / K30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
20  KŁODOWSKI JACEK  open / M40OTWOCKOK 
21  KOŚLA PAWEŁ  open / M30ŻYRARDÓWOK 
22  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  open / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
23  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  open / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
24  KRYSZKIEWICZ ADAM  open / M30WARSZAWAOK 
25  KSENIAK SZYMON  open / M40WARSZAWAOK 
26  KULASZEWICZ MARCIN  open / M30WARSZAWACROSSHOUSEOK 
27  MADEJAK SYLWIA  open / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
28  MARON JACEK  open / M50WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW  
29  MAZEK EMILIA  open / K20GARWOLINSBRT  
30 MAZEK EMILIA open / K20WARSZAWASBRT WARSZAWAOK 
31 MĄDZIK ALEKSANDRA open / K30WARSZAWAGOLDEN TEAM  
32  MICHALAK JERZY  open / M60PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGOOK 
33  MICHALAK MARTA  open / K40PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOOK 
34  MICHALSKI ROBERT  open / M30WARSZAWANOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLIOK 
35  MICHAŁOWSKA KATARZYNA  open / K40WARSZAWADD RUNNING TEAM  
36  MIELNICZUK MIROSŁAW  open / M40WARSZAWAOK 
37  MOLĘDYS SZYMON  open / M30WARSZAWAOK 
38  NAWRAT MONIKA  open / K30ZĄBKIOK 
39  OLSZAK ZENON  open / M50WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
40  OLSZEWSKA ZUZANNA  open / K20JÓZEFÓWOK 
41  PANEK DAMIAN  open / M20WARSZAWAOK 
42  PAWSKI WAWRZYNIEC  open / M30WARSZAWAPZLAMOK 
43  PIĄTEK BOGDAN  open / M60ZIELONKALECHICI ZIELONKAOK 
44  PODSTAWKA PIOTR  open / M30STANISŁAWÓWMKB DREPTAKOK 
45 RUDO JAKUB open / M20ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAOK 
46  RUTKOWSKI SŁAWOMIR  open / M60WARSZAWAOK 
47  SASIN MARLENA  open / K20MILANÓWEKBRACTWO BIEGOWE BGKOK 
48  SENATORSKI PIOTR  open / M50WARSZAWAOK 
49  SUJAK DANIEL  open / M20SĘPOCHÓWOK 
50 ULATOWSKI DOMINIK open / M16WARSZAWAPARASPORTOWIOK 
51  URBAN MARIA  open / K20KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMOK 
52  WELKIER MARCIN  open / M40WARSZAWADRUŻYNA BLONDYNAOK 
53  WELKIER MONIKA  open / K40WARSZAWAOK 
54  WILK RAFAŁ  open / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
55  WŁASINOWICZ SEBASTIAN  open / M20ŁOMIANKIORT ŁOMIANKIOK 
56 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ open / M40WARSZAWAOK 
57  WOJCIECHOWSKA MAGDALENA  open / K30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
58  WOJTKOWIAK MARTA  open / K30WARSZAWAOK 
59  ZYGADŁO PIOTR  open / M30WARSZAWAOK 
60 ŻUBIŃSKI PIOTR open / M40WARSZAWAACCELERATING POLAND