Formularz systemu Datasport

Warsaw Track Cup 2019 - 1500 m
Warszawa, 05 września 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 50
Liczba opłaconych zawodników: 39
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ABYSHKIN MIKHAIL  OPEN / M50WARSZWAOK 
2  ANTOSZEWSKI BARTOSZ  OPEN / M30WARSZAWAOK 
3  BRZOSKA MAŁGORZATA  OPEN / K40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
4  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M60ZAMOŚĆWKZ  
5  CYMBORSKA JOLANTA  OPEN / K30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
6  DOBEK MACIEJ  OPEN / M20WARSZAWAOK 
7  DUKAŁA PIOTR  OPEN / M30WARSZAWAKALENJI BY DECATHLONOK 
8  GALIMSKI MARCIN  OPEN / M20ZĄBKIOK 
9  GOZDEK RADEK  OPEN / M40WARSZAWABIEGANIE PO40.PLOK 
10  HOROSZKO MICHAŁ  OPEN / M30WARSZAWAOK 
11  KACPRZAK KACPER  OPEN / M16OTRĘBUSYŻÓRAWSKI TEAMOK 
12  KIELAK NATALIA  OPEN / K30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
13  KLAŚ ŁUKASZ  OPEN / M40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK 
14  KOBUSZEWSKI ARTUR  OPEN / M30WARSZAWASBRT WARSZAWA  
15 KOBUSZEWSKI ARTUR OPEN / M30SBRT WARSZAWAOK 
16  KORZENIOWSKI DARIUSZ  OPEN / M40WARSZAWAACCELERATING POLAND  
17  KRATIUK ANNA  OPEN / K30WARSZAWAKKK RUNNING TEAMOK 
18  KRYSZKIEWICZ ADAM  OPEN / M30WARSZAWAOK 
19  KRYWCZUK TOMASZ  OPEN / M20WARSZAWA / STUDZIANKAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
20  LULIŃSKI PAWEŁ  OPEN / M30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
21  MAJCHRZAK MARIUSZ  OPEN / M20ŁĘKI SZLACHECKIE  
22  MARIUSZ CICHOCKI  OPEN / M20OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWARSAW RUN CLUBOK 
23  MATUSZEWSKI ŁUKASZ  OPEN / M30ZĄBKISBRT WARSZAWA  
24 MATUSZEWSKI ŁUKASZ OPEN / M30SBRT WARSZAWAOK 
25 MĄDZIK ALEKSANDRA OPEN / K30WARSZAWAGOLDEN TEAM  
26  MICHALAK MARTA  OPEN / K40PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOOK 
27  MIELNICZUK MIROSŁAW  OPEN / M40WARSZAWAOK 
28  MOLĘDYS SZYMON  OPEN / M30WARSZAWAOK 
29  NAWRAT MONIKA  OPEN / K30ZĄBKIOK 
30 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 WARSAW RUN CLUBOK 
31  OCHMAN PIOTR  OPEN / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
32  PIASECKA ZUZANNA  OPEN / K40ZGORZAŁABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
33  PŁONKA JAROSŁAW  OPEN / M40WARSZAWAWARSAW RUN CLUB  
34  RÓŻAŃSKI BARTOSZ  OPEN / M30USTANÓWRUNNING JARSOK 
35 RUDO JAKUB OPEN / M20ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAOK 
36  RUTKOWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M60WARSZAWAOK 
37  SENATORSKI PIOTR  OPEN / M50WARSZAWAOK 
38  SEREMAK PAWEŁ  OPEN / M30SOBOLEWOK 
39  SKRZYPCZAK ADRIAN  OPEN / M20NIEPORĘT  
40  SŁUPIK TOMASZ  OPEN / M20WARSZAWAOK 
41  STANKOWSKI RAFAŁ  OPEN / M30OŻARÓW MAZOWIECKISZURAMSOBIEOK 
42  ŚLIWA KRZYSZTOF  OPEN / M30WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINY  
43  WALENDA MATEUSZ  OPEN / M20GARWOLINKS KANAŁEKOK 
44  WELKIER MARCIN  OPEN / M40WARSZAWADRUŻYNA BLONDYNAOK 
45  WELKIER MONIKA  OPEN / K40WARSZAWAOK 
46  WŁASINOWICZ SEBASTIAN  OPEN / M20ŁOMIANKIORT ŁOMIANKIOK 
47  WOŹNICZKA JOLANTA  OPEN / K40WARSZAWASBRT WARSZAWA  
48 WOŹNICZKA JOLANTA OPEN / K40WARSZAWASBRT WARSZAWAOK 
49  WRÓBLEWSKI MICHAŁ  OPEN / M40WARSZAWAAKL URSYNÓWOK