Formularz systemu Datasport

Warsaw Track Cup 2019 - 3000 m
Warszawa, 05 września 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 81
Liczba opłaconych zawodników: 70
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ASŁANOWICZ MARCIN  OPEN / WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
2  ASŁANOWICZ MATYLDA  OPEN / WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
3  BARAN MATEUSZ  OPEN / KONSTANCIN-JEZIORNAWARSZAWSKIE SANKT MORITZPOLPOLOK 
4  BIEŃCZAK ZUZANNA  OPEN / WARSZAWAASICSFRONTRUNNERPOLANDPOLPOLOK 
5  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  OPEN / ZAMOŚĆWKZPOLPOL  
6  CABAŃSKA DOROTA  OPEN / ŁOMIANKIPOLPOLOK 
7  CHĘCIAK GRZEGORZ  OPEN / WARSZAWASBRTPOLPOLOK 
8  CIECHAROWSKA JUSTYNA  OPEN / ŻYRARDÓWPOLPOLOK 
9  COŚ MONIKA  OPEN / WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
10  CYNKIER MIESZKO  OPEN / ŻYRARDÓWARTURKUREK.PROPOLPOLOK 
11  CZERNIAWSKI PIOTR  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
12  DĄBROWSKI MATEUSZ  OPEN / JÓZEFOSŁAWALLIANZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
13  DUSZYŃSKI SEBASTIAN  OPEN / RAWA MAZOWIECKAPOLPOLOK 
14 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW OPEN / PŁOCKTKKF PŁOCKPOLPOLOK 
15  GŁODOWSKI MICHAŁ  OPEN / WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
16 GRABOWSKI KAROL OPEN / POLPOLOK 
17  GRZEGORZ NOWOSIELSKI  OPEN / WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
18  GUZIK JAGODA  OPEN / WARSZAWACTSPOLPOLOK 
19  IGNACY TRĘBICKI  OPEN / WARSZAWAOKS SKRAPOLPOL  
20  KIERZKOWSKI MATEUSZ  OPEN / GARWOLINVICTUS RĘBKÓWPOLPOLOK 
21  KISIEL GRZEGORZ  OPEN / LUBLINŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
22  KNAPIŃSKI TOMASZ  OPEN / JÓZEFÓWCTSPOLPOLOK 
23 KOGUCIUK GRZEGORZ OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
24  KOPERSKA ANNA  OPEN / MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKPOLPOLOK 
25  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  OPEN / WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
26  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  OPEN / WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
27  KRYGIER KRZYSZTOF  OPEN / WARSZAWASPIESZSIEPOWOLI.PLPOLPOLOK 
28  KRYSZKIEWICZ ADAM  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
29  KUCHARCZYK ANDRZEJ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
30  KUPISZ KONRAD  OPEN / GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
31 LACHAWIEC BOGUSŁAW OPEN / LEGIONOWOWIELISZEW HERON TEAMPOLPOL  
32  LEWDOROWICZ WOJCIECH  OPEN / KADYSAM SOBIE KLUBEMPOLPOLOK 
33  LIPIEC TOMASZ  OPEN / WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOL  
34  ŁOZIŃSKI PIOTR  OPEN / WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
35 ŁUKASIK DAMIAN OPEN / JANÓW LUBELSKIPOLPOLOK 
36  ŁUKASZEWICZ RYSZARD  OPEN / WARSZAWAWARSZAWA WOLAPOLPOLOK 
37  ŁUKIANOW ARTUR  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
38  MACHOWSKI PAWEŁ  OPEN / WARSZAWARACZYŃSKI TEAMPOLPOLOK 
39  MADEJAK SYLWIA  OPEN / EMÓWŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
40 MALEWICZ ADAM OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
41 MALOVATSKYI ANDRII OPEN / RASZYNWARSAW RUN CLUBUKRUKROK 
42  MATYSIAK TOMASZ  OPEN / WARSZAWACTSPOLPOLOK 
43  MAZEK EMILIA  OPEN / GARWOLINSBRTPOLPOL  
44 MAZEK EMILIA OPEN / WARSZAWASBRT WARSZAWAWPOLPOLOK 
45 MĄDZIK ALEKSANDRA OPEN / WARSZAWAGOLDEN TEAMPOLPOL  
46  MICHALAK JERZY  OPEN / PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGOPOLPOLOK 
47  MICHNIAK ANDRZEJ  OPEN / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLOK 
48  NAWRAT MONIKA  OPEN / ZĄBKIPOLPOLOK 
49  OCHMAN PIOTR  OPEN / WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
50 PAŁKA PIOTR OPEN / OLSZTYN K/O CZĘSTOCHOWYPOLPOLOK 
51  PODSTAWKA PIOTR  OPEN / STANISŁAWÓWMKB DREPTAKPOLPOLOK 
52  POKORSKI MAREK  OPEN / WARSZAWACTSPOLPOLOK 
53 PRUSACZYK MICHAŁ OPEN / WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
54  PUTZ ANDRZEJ  OPEN / WARSZAWABYLEDOBIEC ANINPOLPOLOK 
55  RAMOCKA ANNA  OPEN / WARSZAWAPOLPOL  
56  RATASZEWSKA EDYTA  OPEN / KLAUDYNWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
57 RUDO JAKUB OPEN / ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOK 
58  RUTKOWSKI SŁAWOMIR  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
59  SAWICKI DARIUSZ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
60  SENATORSKI PIOTR  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
61  SIEGIEDA MICHAŁ  OPEN / WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
62  SKIBA PAWEŁ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
63  SOKOŁOWSKI ŁUKASZ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
64 STRZELECKI MICHAŁ OPEN / WARSZAWASMASHING PĄPKINSPOLPOLOK 
65  SUJAK DANIEL  OPEN / SĘPOCHÓWPOLPOLOK 
66  SZCZEPŁEK JASIEK  OPEN / WARSZAWALEMIESZ TEAMPOLPOLOK 
67  TABASZEWSKA MAŁGORZATA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
68  TRZCIŃSKA JOANNA  OPEN / MICHAŁOWICEOKS SKRAPOLPOLOK 
69  TRZEBINSKI BARTLOMIEJ  OPEN / WARSZAWABYSTRY KRÓLIK // LUFT TRI TEAMPOLPOLOK 
70  TUKENDORF BARBARA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
71  URBAN ALEKSANDER  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
72  URBANIAK ALEKSANDER  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
73  WŁASINOWICZ SEBASTIAN  OPEN / ŁOMIANKIORT ŁOMIANKIPOLPOLOK 
74  WOJTKOWIAK MARTA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
75  WÓJCIK PIOTR  OPEN / WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
76  ZAREMBA ANDRZEJ  OPEN / WYCINKI OSOWSKIEPOLPOLOK 
77 ZAWADA MAKSYMILIAN OPEN / WARSZAWAKLASYKPOLPOLOK 
78  ZAWADA PAWEŁ  OPEN / LUBLINBIEGNIJZWIERZU.PLPOLPOLOK 
79 ZDEB PRZEMEK OPEN / WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
80 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  ACCELERATING POLANDPOLPOL  
81  ŻURANIEWSKA AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWANUDNE PIĄTKIPOLPOLOK